Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.02.2007., 00:45   #21
Quote:
Piggy kaže: Pogledaj post
Ljudi moji, nemojte se igrati sa svojim životom!!!
__________________
.
-ana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 08:56   #22
Quote:
-ana- kaže: Pogledaj post
a od energetskih napitaka nisam nista probala. bitno mi je samo da nisam umorna, jer mi onda nista ne ide u glavu. i da sam naravno raspolozena za ucenje.
tako je, bitna je volja za učenjem jer ak nemaš volju za učenjem, neče ti pomoč nikakav energetski napitak ili bilo kolko šalica kave - postoji granica koliko tijelo i um mogu podnjeti
__________________
But even in the darkest times shines some light and bring with it hope
Šoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 09:40   #23
Quote:
darkNess(ie) kaže: Pogledaj post
ma e... najbolje ti je od enciana Xtreme energy .. 1000mg taurina i 80mg kofeina.. to je sumeca tableta.. da si 5 dana neispavan.. sam popijes to i da vidis kak ces uciti..
Di to ima za kupit i koliko dodje?
banky is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 10:27   #24
Quote:
Ri§ kaže: Pogledaj post
cedevita
eeer... da.. kaj je to tako čudno? meni djeluje... a i dačeko je zdravije od kljukanja se kofeinom, teinom i ostalim alkaloidima...
__________________
Uostalom, mislim da Kartagu treba razoriti!
Hella Good is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 10:31   #25
konjak, ljudi dragi
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 11:47   #26
Quote:
Hella Good kaže: Pogledaj post
eeer... da.. kaj je to tako čudno? meni djeluje... a i dačeko je zdravije od kljukanja se kofeinom, teinom i ostalim alkaloidima...
Vidiš, vidiš...
Vrijeme je da ja to probam.
Ako ne upali- za početak bih mogla do ljekarnice po tablete za koncentraciju.
 
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 14:22   #27
Quote:
Šoki kaže: Pogledaj post
tako je, bitna je volja za učenjem jer ak nemaš volju za učenjem, neče ti pomoč nikakav energetski napitak ili bilo kolko šalica kave - postoji granica koliko tijelo i um mogu podnjeti
naravno da moraš imat volje.
i moraš prvo počet učit, onda dok učiš pit red bull, jer kad te počne "prat" dok nešto radiš, bit ćeš skoncentriran na to!
Ris is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 17:13   #28
al mislim imaš volju i sve al nekad te ne može spasit ni red bull od umora ak te tijelo izda. znam iz prakse, tijelo te izdaje a ti moraš učit (imaš volje) ali na posljetku podlegneš umoru. Informatika
__________________
But even in the darkest times shines some light and bring with it hope
Šoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 17:21   #29
nego.. cuvajte jetru jer precesta uporaba zna malo sjebati jetru
__________________
Taz d devl
darkNess(ie) is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 17:28   #30
Quote:
Hella Good kaže: Pogledaj post
eeer... da.. kaj je to tako čudno? meni djeluje... a i dačeko je zdravije od kljukanja se kofeinom, teinom i ostalim alkaloidima...
je da ae se malo raspitaj sta je cedevita ...
__________________
there is no satisfaction... whatever ..at any time ...there is only a queer divine ..dissatifaction a blessed
unrest that keeps us marching and makes us more alive than the others ...
Goachild is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 18:55   #31
Quote:
Goachild kaže: Pogledaj post
je da ae se malo raspitaj sta je cedevita ...
baš....
Ris is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 20:33   #32
hmmmm. da, noćnji rad je zajebana stvar, pogotovo ako je kraj semestra toliko turbulentan kao na arhitekturi gdje svi izgledaju kao suhe šljive iz konzerve u to vrijeme godišta.

ja sam probao nesto vrlo ucinkovito prije par mjeseci kad me pritisnuo jedan rok i morao sam zapet 48 sati u komadu . naime, proizvod se zove guarana i radi se od istoimene biljke. vrlo jednostavno objasnjenje na papiricu: izvlači maksimum iz onoga sto radite. i zaista to i radi .. savrseno doziranje kad je stres i pritisak i malo vremena je: navecer oko 8 odmorit se pola sata , ali ne spavati. uciti do negdje 11, 12 i popiti tabletu u to vrijeme, u tren oka shvatit cete da ste ili gotovi s programom ili nauvili za ispit i da je 6 i 20 ujutro . nema brige, tusiranje, refreshment, pomogucnosti ne kava, zbog ubrzanog pulsa, i jos jedna tableta oko 6 ujutro znaci. savrseno pametni , nauceni i čili odlazite na faks , sredite sve. i naravno ukoliko se pojavi potreba , ako je jako dug dan , popiti jos jednu ali tek iza 3 popodne. dodjite kuci i na zasluzeni odmor , ocekujte minimalno 10 sati spavanja.
guarana radi i na duge rokove. ja sam stvarno imao strku od dva i pol tjedna i svaki dan sam spavao poprilici od 45 minuta do dva sata. ali onda sam si promijenio ritam pijenja tableta da ipak uhvatim malo sna; uglavnom preko dana , pa dok me drzala koncentracija, uglavnom oko 4 , pol 5.
za nuspojave pise da je moguc ubrzan puls , ja nisam primjetio, makar su se neki potuzili ( da, cijela prva godina na arh roka po tabletama ) . evo sad vec 5 dana ne uzimam i najnormalnije funkcioniram.
inace guaranu mozete nabaviti u ljekarnama , ili direktno u encianovom ducanu. cijena je 30 kn za dvadeset tableta. postoje takodjer od natural wealtha i herbal lifea.

btw. probao sam jos od stimulansa i efedrin. NE PREPORUCAM ( iako je efekt nemjerljiv s bilo kojom drugom supstancijom, ne dozvolite si to )
Ralph Lauren is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 20:45   #33
Quote:
Ralph Lauren kaže: Pogledaj post
btw. probao sam jos od stimulansa i efedrin. NE PREPORUCAM ( iako je efekt nemjerljiv s bilo kojom drugom supstancijom, ne dozvolite si to )
Ti nisi normalan!
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 20:51   #34
Quote:
Ralph Lauren kaže: Pogledaj post
hmmmm. da, noćnji rad je zajebana stvar, pogotovo ako je kraj semestra toliko turbulentan kao na arhitekturi gdje svi izgledaju kao suhe šljive iz konzerve u to vrijeme godišta.

ja sam probao nesto vrlo ucinkovito prije par mjeseci kad me pritisnuo jedan rok i morao sam zapet 48 sati u komadu . naime, proizvod se zove guarana i radi se od istoimene biljke. vrlo jednostavno objasnjenje na papiricu: izvlači maksimum iz onoga sto radite. i zaista to i radi .. savrseno doziranje kad je stres i pritisak i malo vremena je: navecer oko 8 odmorit se pola sata , ali ne spavati. uciti do negdje 11, 12 i popiti tabletu u to vrijeme, u tren oka shvatit cete da ste ili gotovi s programom ili nauvili za ispit i da je 6 i 20 ujutro . nema brige, tusiranje, refreshment, pomogucnosti ne kava, zbog ubrzanog pulsa, i jos jedna tableta oko 6 ujutro znaci. savrseno pametni , nauceni i čili odlazite na faks , sredite sve. i naravno ukoliko se pojavi potreba , ako je jako dug dan , popiti jos jednu ali tek iza 3 popodne. dodjite kuci i na zasluzeni odmor , ocekujte minimalno 10 sati spavanja.
guarana radi i na duge rokove. ja sam stvarno imao strku od dva i pol tjedna i svaki dan sam spavao poprilici od 45 minuta do dva sata. ali onda sam si promijenio ritam pijenja tableta da ipak uhvatim malo sna; uglavnom preko dana , pa dok me drzala koncentracija, uglavnom oko 4 , pol 5.
za nuspojave pise da je moguc ubrzan puls , ja nisam primjetio, makar su se neki potuzili ( da, cijela prva godina na arh roka po tabletama ) . evo sad vec 5 dana ne uzimam i najnormalnije funkcioniram.
inace guaranu mozete nabaviti u ljekarnama , ili direktno u encianovom ducanu. cijena je 30 kn za dvadeset tableta. postoje takodjer od natural wealtha i herbal lifea.

btw. probao sam jos od stimulansa i efedrin. NE PREPORUCAM ( iako je efekt nemjerljiv s bilo kojom drugom supstancijom, ne dozvolite si to )
http://www.encian.hr/index.php?izbor...7504785350d146
Da bas sam danas otkrio guaranu i mislim da cu probat.
Sto se efedrina tice on bi trebao bit zesci od guarane, ali na mene nije djelovao ni malo.Iako neki ljudi uzmu 25mg i tresu se ko grancice na vjetru ,meni 50mg nije imalo nikakvog efekta.
banky is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 20:54   #35
Ti pića su one koji se ne znaju organizirati pa uče cijelu noć.Inače ti zaista ne trebaju.
NeverBeenKissed_1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 21:20   #36
joj, energetska pića... popijem r.b samo kad odem van, inače za učenje skuham litru kave, kupim dve litre Cole pa za stol i uči!! samo kaj si ostavim sve za zadnju noć pa si jebem sve po redu onak iznervirana i raščupana do kolokvija ili ispita...
jednom sam od frendice uzela neku tableticu, kao diže raspoloženje, razbudi te, poboljšava koncentraciju i tako to, na prirodnoj bazi.. kaže ona njoj pomoglo, em joj se nije spavalo, em se cerila cijela dva dana i prošla jedan od težih ispita koji su joj ostali.
aj, rekoh, da probam, drmnula ja dvije u osam navečer prije kolokvija i... u roku tri minute zaspala ko beba!! fala bogu probudila se na vrijeme za kolokvij. otišla tamo i prepisala za oslobođenje..
heh, treba se znati snaći! )
piromANkA is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 22:31   #37
Quote:
NeverBeenKissed_1988 kaže: Pogledaj post
Ti pića su one koji se ne znaju organizirati pa uče cijelu noć.Inače ti zaista ne trebaju.
pa cujes, ljudi studiraju fakultet organizacije i informatike ( foi , varazdin ) da bi naucili organizirati , jel, prema tome ne ocekuje se od skolaraca i studenata da znaju savrseno organizirati svoje vrijeme .. da se moze i bez toga moze, ali stvari koje se popravljaju u zadnjih par tjedana gomilaju se od 10 mjeseca . za sto se treba sjest i ucit i ucit, dok se ne nauci
Ralph Lauren is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 22:36   #38
Quote:
banky kaže: Pogledaj post
http://www.encian.hr/index.php?izbor...7504785350d146
Da bas sam danas otkrio guaranu i mislim da cu probat.
Sto se efedrina tice on bi trebao bit zesci od guarane, ali na mene nije djelovao ni malo.Iako neki ljudi uzmu 25mg i tresu se ko grancice na vjetru ,meni 50mg nije imalo nikakvog efekta.
ja sam uzeo 25icu i naucio kompletno geografiju za maturu u 14 sati ali ne kompletno, nego ono od a do ž i bio sam full nabrijan. ali ono imas kosmar u glavi od toga , ono .. ko spika s heroinom , pisa ti se , a nemres pisat, tijelo ti spava a oci sirom otvorene ... zato ne bih bas .. ali ispaltilo se: matura 5,00
Ralph Lauren is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 22:54   #39
Quote:
Ralph Lauren kaže: Pogledaj post
ja sam probao nesto vrlo ucinkovito prije par mjeseci kad me pritisnuo jedan rok i morao sam zapet 48 sati u komadu . naime, proizvod se zove guarana i radi se od istoimene biljke. vrlo jednostavno objasnjenje na papiricu: izvlači maksimum iz onoga sto radite. i zaista to i radi .. savrseno doziranje kad je stres i pritisak i malo vremena je: navecer oko 8 odmorit se pola sata , ali ne spavati. uciti do negdje 11, 12 i popiti tabletu u to vrijeme, u tren oka shvatit cete da ste ili gotovi s programom ili nauvili za ispit i da je 6 i 20 ujutro . nema brige, tusiranje, refreshment, pomogucnosti ne kava, zbog ubrzanog pulsa, i jos jedna tableta oko 6 ujutro znaci. savrseno pametni , nauceni i čili odlazite na faks , sredite sve. i naravno ukoliko se pojavi potreba , ako je jako dug dan , popiti jos jednu ali tek iza 3 popodne. dodjite kuci i na zasluzeni odmor , ocekujte minimalno 10 sati spavanja.
guarana radi i na duge rokove. ja sam stvarno imao strku od dva i pol tjedna i svaki dan sam spavao poprilici od 45 minuta do dva sata. ali onda sam si promijenio ritam pijenja tableta da ipak uhvatim malo sna; uglavnom preko dana , pa dok me drzala koncentracija, uglavnom oko 4 , pol 5.
za nuspojave pise da je moguc ubrzan puls , ja nisam primjetio, makar su se neki potuzili ( da, cijela prva godina na arh roka po tabletama ) .
Guarana, sutra ću ga

Quote:
Ralph Lauren kaže:
evo sad vec 5 dana ne uzimam i najnormalnije funkcioniram.
Navuka si se zamalo?

Neka, i ja ću!

Quote:
Ralph Lauren kaže:
btw. probao sam jos od stimulansa i efedrin. NE PREPORUCAM ( iako je efekt nemjerljiv s bilo kojom drugom supstancijom, ne dozvolite si to )
Reci više o tome.
aliteracija is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2007., 00:09   #40
efedrin - pa to se koristi u body buildingu da otapa masnoce, ne?

enivej..vidim nitko nije spomenuo speed.. jel ima fanatika?
znam ljudi koji su na tome cijeli 2.mj dok su rokovi
__________________
Taz d devl
darkNess(ie) is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:57.