Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.12.2009., 16:37   #1181
Quote:
suzuki750 kaže: Pogledaj post
znam, zato sam to i napisala! imas zelene oke, kao i ja! kad sam bila crna, (a i sad, neka tamnosmeda) onda su mi svi govorili da mi oci dolaze do izrazaja..

tak je bilo i meni
a sad sam sva nekakva bljedunjava ovako plava
__________________
...Ništa nije pogrešno ako te čini sretnim...
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2009., 17:12   #1182
Quote:
una1980 kaže: Pogledaj post
tak je bilo i meni
a sad sam sva nekakva bljedunjava ovako plava
Pa zasto si onda plava?

Btw, meni su dok sam bila crna govorili da izgledam k'o smrt na dopustu
Nisam tip za tamnu kosu.
Nekad mi je zao, posebno kad vidim cure kao Zvjezdica kako sjaje sa smedjom
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2009., 18:25   #1183
Zmijice,ja sam postigla ono sto sam pokusavala.Kako ti se svidja?Imas gore slike poslije tog blansiranja
Neuhvatljivaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2009., 19:09   #1184
Jel zna koja od vas ,koliko dugo od minivala moram čekat da krenem sa farbanjem,tj.da izadjem iz crne boje???? mislim zbog tih silnih kemikalija
dianna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2009., 01:15   #1185
Quote:
dianna kaže: Pogledaj post
Jel zna koja od vas ,koliko dugo od minivala moram čekat da krenem sa farbanjem,tj.da izadjem iz crne boje???? mislim zbog tih silnih kemikalija
E ja bih ti iskreno preporucila jos par mjeseci da NISTA ne radis,jer si u zadnje vrijeme jako silovala kosu.Posebno sto imas minival,a iz crne ces izaci samo sa blansem.Strpi se malo
Neuhvatljivaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2009., 11:26   #1186
jooooj pa poludit ću nemogu više dočekat, tek je mj.dana prošlo od minivala a ja stalno razmišljam kak bi se farbala tršššššš trrrššš
dianna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2009., 11:35   #1187
Pa farbaj se
kbegicsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2009., 11:39   #1188
pa kad ne smijem

neki dan sam se u razmaku od 10-tak sati 2 puta ofarbala, s tim da imam minival rađen prije mj.dana i ak sad se uvatim čupat iz crne kose i davat pramenove neću imat dlake na glavi,

i još uz sve to, perem svaki drugi dan kosu jer se masti za poludit, i tad ju feniram jer mi je minival katastrofa i peglam ju već godinama , čudi me što uopće imam kose
dianna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2009., 14:16   #1189
Quote:
dianna kaže: Pogledaj post
pa kad ne smijem

neki dan sam se u razmaku od 10-tak sati 2 puta ofarbala, s tim da imam minival rađen prije mj.dana i ak sad se uvatim čupat iz crne kose i davat pramenove neću imat dlake na glavi,

i još uz sve to, perem svaki drugi dan kosu jer se masti za poludit, i tad ju feniram jer mi je minival katastrofa i peglam ju već godinama , čudi me što uopće imam kose
I mene cudi!Malo se strpi,iz crne da bi izasla treba puno zivaca i prije svega zdrava kosa.Nemoj se igrati.Ne vrijedi ti boja ako ti je kosa rijetka i kao slama
Neuhvatljivaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2009., 14:48   #1190
Joj kakva je meni bila kosa nakon minivala (dobro to je bilo prije 13-14 godina, ne znam jel se sad kaj promijenilo s tim kemikalijama).... Ko prava metla.
ovchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2009., 16:43   #1191
evo i mene da se ubacim malo naime,,u zadnje vrijeme i ja dobila želju da svoju plavu kosu ofarbam u nešto tamnije smeđu a sad,nakon sveg ovog bojim se kak će se to isprat il kak će mi se nazirat pramići nakon par pranja.. ugl. imam pramenove koji su već sad prek cijelog površinskog dijela kose(ispod je moja prirodna boja-svijetlo smeđa) nisam kosu stalno tretirala blajhom i neznam ni ja čim tak da smatram da mi je večinom zdrava..jel to znači da ću imat bolje rezultate farbanjem?
__________________
I must have done whatever you accused me of
I stand up to hear your judgment
it's always guilty
(:kRafna? is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2009., 19:11   #1192
Dianna, eto ti ga na, a kad sam ti govorila da se postepeno posvjetljujes (u 6-9 mjeseci) ili da ides frizeru nisi htjela slusat
Evo Neuhvatljiva je isla i ima lijepu bojicu

Sad sopaj kosu maskama i pakunzima, minimalno farbaj sijede kao i dosad (ja ti savjetujem da probas sa nijansu svjetlijom nego sto si prije koristila, dakle ne crnu nego tamno smedju) i za jedno tri mjeseca kad dodje malo k sebi, odi frizeru.
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2009., 08:10   #1193
Quote:
una1980 kaže: Pogledaj post
tak je bilo i meni
a sad sam sva nekakva bljedunjava ovako plava
pa zakaj se ne pofarbas?
Zvjezdica86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2009., 08:12   #1194
Quote:
(:kRafna? kaže: Pogledaj post
evo i mene da se ubacim malo naime,,u zadnje vrijeme i ja dobila želju da svoju plavu kosu ofarbam u nešto tamnije smeđu a sad,nakon sveg ovog bojim se kak će se to isprat il kak će mi se nazirat pramići nakon par pranja.. ugl. imam pramenove koji su već sad prek cijelog površinskog dijela kose(ispod je moja prirodna boja-svijetlo smeđa) nisam kosu stalno tretirala blajhom i neznam ni ja čim tak da smatram da mi je večinom zdrava..jel to znači da ću imat bolje rezultate farbanjem?
ne moras se radi toga bojati. imas gore moje slikice da vidis kakvu sam prije kosu imala. jako svijetla uglavnom.
sama sam se kod kuce pofarbala u smedje i iskreno i ja sam se bojala da ce se vidjeti nakon 2-3 pranja pramenovi ispod.
no, da pokucam u drvo...bojica mi drzi punih mjesec dana , tj. od farbanja do farbanja bez da se vide pramenovi ispod. zaista nisam nigdje vidjela da bi izbilo sta svijetlo
Zvjezdica86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2009., 09:58   #1195
Quote:
una1980 kaže: Pogledaj post
tak je bilo i meni
a sad sam sva nekakva bljedunjava ovako plava
mi ni same neznamo kaj bi..

da bar imam neki carobni stapic

jedan dan smeda, drugi plava
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"
suzuki750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2009., 10:27   #1196
Quote:
Zvjezdica86 kaže: Pogledaj post
ne moras se radi toga bojati. imas gore moje slikice da vidis kakvu sam prije kosu imala. jako svijetla uglavnom.
sama sam se kod kuce pofarbala u smedje i iskreno i ja sam se bojala da ce se vidjeti nakon 2-3 pranja pramenovi ispod.
no, da pokucam u drvo...bojica mi drzi punih mjesec dana , tj. od farbanja do farbanja bez da se vide pramenovi ispod. zaista nisam nigdje vidjela da bi izbilo sta svijetlo
uf hvala ti sad mi je lakše..pogotovo kad vidim ovu tvoju zadnju slikicu,
predivnoo,, boja je prekrasna oču takvu mislim da ću se sad ipak odvažit svoje plave uvojke zamijenit čokoladnim
__________________
I must have done whatever you accused me of
I stand up to hear your judgment
it's always guilty
(:kRafna? is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2009., 11:54   #1197
Quote:
Neuhvatljivaa kaže: Pogledaj post
Hvala draga.I ja sam htjela ovu smedju.Uradila je odlican posao moja frizerka.A kosa NIMALO ostecena ni suha.Pogledaj je kako sija
boja ti je prekrasna,i ja bih takvu boju.koja ti je to frizerka radila,može i na pp.ja sam crna i htjela bih izaći iz nje,a nikako da nađem dobrog frizera
adrenalin34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2009., 11:54   #1198
Quote:
Neuhvatljivaa kaže: Pogledaj post
Hvala draga.I ja sam htjela ovu smedju.Uradila je odlican posao moja frizerka.A kosa NIMALO ostecena ni suha.Pogledaj je kako sija
neuhvatljiva
boja ti je prekrasna,i ja bih takvu boju.koja ti je to frizerka radila,može i na pp.ja sam crna i htjela bih izaći iz nje,a nikako da nađem dobrog frizera
adrenalin34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2009., 14:15   #1199
Adrenalin,poslano na pp.I sretno!!!
Neuhvatljivaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2009., 09:19   #1200
Quote:
Neuhvatljivaa kaže: Pogledaj post
Adrenalin,poslano na pp.I sretno!!!
hvala neuhvatljiva
adrenalin34 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:42.