Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2010., 12:25   #1281
Quote:
Neuhvatljivaa kaže: Pogledaj post
Blajh ni pod razno.Skidac opet nista.Tjesim se da ce se isprati i ostace priblizno onoj.A onda ce mi lijepo pasati crvena.
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2010., 12:40   #1282
gledam nijanse casting creme gloss, ma sve ljepsa od ljepse. mislim da cu isprobati 834 butterscotch ali odmah sa jacim hidrogenom pa nek ide kud je poslo
runolistSA is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2010., 13:12   #1283
bok cure...jučer sam se ofarbala u loreal casting creme gloss br 535,piše da je čokolada,ali ovo je užas .boja je narančasto crvena,a takvu crveno.narančastu boju na svojoj glavi mrzim.inače sam prirodno tamno plava ma više mišija boja,a goddinama se farbam u svjetlo smeđu. da li mi možete savjetovati šta da radim da dobijem smeđu boju,ali čisto smeđu boje bez ovog crvenog odsjaja i nakon koliko se sada smijem prefarbati? nemogu ovakva biti...pozz
žilavkaSb is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2010., 20:11   #1284
e, jel probao ko one čokoladne nijanse od Palette ?
ili subrine?

pliz ..treba mi hitno informacija dok nisam kupila mačka u vreći (kutiji)
__________________
sweet dreams are made of this
-Snjegulj@st@- is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2010., 01:15   #1285
Quote:
žilavkaSb kaže: Pogledaj post
bok cure...jučer sam se ofarbala u loreal casting creme gloss br 535,piše da je čokolada,ali ovo je užas .
Napokon jedna istomisljenica.I meni je ispala tamnija smedja sa crvenim sjajem.Uzas
Neuhvatljivaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2010., 02:19   #1286
Quote:
-Snjegulj@st@- kaže: Pogledaj post
e, jel probao ko one čokoladne nijanse od Palette ?
ili subrine?

pliz ..treba mi hitno informacija dok nisam kupila mačka u vreći (kutiji)
ja se farbam već neko vrijeme sa subrininom čokoladom (imaju i tamnu čokoladu, to nisam stavljala jer bi vjerovatno ispala crna ) i ja sam jako zadovoljna
boja je divna
imaj na umu da ja inače imam nekakvu tamnjikavu smeđu kosu koju ta nijansa ne potamni ko sve ostale smeđe nego samo stavi tu nijansu čokolade (meni ispadne topla smeđa sa trunkom crvene)

pallete čokoladu sam sprobala, ispala crna
__________________
klikni ovdje--->X
ambasadorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2010., 10:51   #1287
Quote:
žilavkaSb kaže: Pogledaj post
bok cure...jučer sam se ofarbala u loreal casting creme gloss br 535,piše da je čokolada,ali ovo je užas .
I ja sam koristila istu i bila crvenkasta, sad koristim br 623 (mislim da se zove cafe latte) iako je na kutiji izgledala presvijetla, boja mi je slicna onoj koju sam ocekivala od cokolade (naravno bez crvenkastog odsjaja)
_Blair_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2010., 11:23   #1288
Quote:
_Blair_ kaže: Pogledaj post
I ja sam koristila istu i bila crvenkasta, sad koristim br 623 (mislim da se zove cafe latte) iako je na kutiji izgledala presvijetla, boja mi je slicna onoj koju sam ocekivala od cokolade (naravno bez crvenkastog odsjaja)
A kako si presla sa 535 na 623?
Neuhvatljivaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2010., 11:29   #1289
jucer sam se farbala (prvi put sama pa sam jako hepi jer nisam ostala bez kose ili u 100 nijansi ) sa ovom bojom http://www.ekorpa.com/img/images/ori...19/51934-1.jpg

imala sam plave pramenove izvucene na moju prirodnu kosu s tim da je najdonji sloj, jedno 10 cm bio ranije farban u crveno... imam inace prirodno crvenkast odsjaj al ova farba mi je odlicno to kamuflirala
prekrila pramenove i crvenilo i sad ima stvarno divni golden odsjaj
ispala je jedno nijansu, dvije svijetlije nego na kutiji ali ja sam jakooo zadovoljna
Beck is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2010., 12:14   #1290
ja koristila palette chocolate brown nijansu,imam crvenkasti odsjaj
__________________
Ne podučavaj svinje pjevanju. Trošiš vrijeme i nerviraš svinju.
pure evil is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2010., 13:11   #1291
Quote:
_Blair_ kaže: Pogledaj post
I ja sam koristila istu i bila crvenkasta, sad koristim br 623 (mislim da se zove cafe latte) iako je na kutiji izgledala presvijetla, boja mi je slicna onoj koju sam ocekivala od cokolade (naravno bez crvenkastog odsjaja)
a nakon koliko vremena si se išla prefarbati? kad se isparala ova 535 ili kako?
žilavkaSb is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2010., 09:34   #1292
Quote:
Neuhvatljivaa kaže: Pogledaj post
A kako si presla sa 535 na 623?
Ofarbala sam se sa 535 31.12.2009. i imala crvenkasti odsjaj. Citav januar se nisam farbala nego sam koristila cudotvorni regenerator koji mi je "izvukao" taj crvenkasti odsjaj i pocetkom februara sam se ofarbala sa 623. Iako je na kutiji kosa stvarno svijetla moja boja je vise slicna cokoladnoj nijansi bez crvenkastog. Ne vidi se na slici bas dobro jer je slikano mobitelom, ali eto
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	021810170644.jpg‎
Views:	1203
Size:	9.9 KB
ID:	9871  
_Blair_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2010., 09:42   #1293
A moj "cudotvorni" regenerator je Balea Professional braun spulung, http://www.pinkmelon.de/wp-content/u...aar_balea+.jpg to je druga tubica s desna, probala sam i masku u kesici i ona mi je
Uglavnom regenerator ne bi trebali koristiti oni koji imaju svjetlije pramenove jer na pakovanju pise da ih moze obojiti, sadrzi ekstrakt kane i bez silikona je. Ja sam odusevljena njim jer prekrije crvenkasti odsjaj sto se tice ostalih kvaliteta, kao oslaksava rascesljavanje i slicno nije nista bolji ni gori od ostalih
_Blair_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2010., 10:57   #1294
Super ti je boja.Meni je puno tamnija a bila je tako svijetla.Nikada necu oprostti sebi sto uzeh ovu cokoladu.
Neuhvatljivaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2010., 12:46   #1295
Quote:
Neuhvatljivaa kaže: Pogledaj post
Super ti je boja.Meni je puno tamnija a bila je tako svijetla.Nikada necu oprostti sebi sto uzeh ovu cokoladu.
Hvala, a vec sam napisala da sam i ja napravila istu gresku sa cokoladom, ali eto rijesila sam je se. Uzmi ovaj regenerator i pokusaj, malo ce ti potamniti kosu, ali bar nece biti crvenkasta, a onda pokusaj s nekom svijetlijom nijansom smedje i problem rjesen
_Blair_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2010., 23:25   #1296
Cure, jel probao tko ovu boju?

http://www.schwarzkopfpalette.com/up...cs/P10_660.jpg

Zanima me ispada li tamnije nego na onom čuperku i slici??
mišica27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2010., 10:45   #1297
Hvala na odgovoru!

Uglavnom, nemojte se ovim farbati osim ako ne planirate namjerno ispast mahagonij crvena.

Ova farba nema veze sa smeđim!

Koliko se treba čekati do sljedećeg farbanja i koju boju staviti da bude barem malo smeđije???
Ima tko kakv pametan savjet?
mišica27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2010., 17:44   #1298
Prirodna sam brineta, nijansu svjetlija od tamnosmeđe...i boja mi je u redu (ako zanemarimo par sijedih ), no nabavila sam ekstenzije za nijansu tamnije od moje boje kose...pa bi eto, pofarbala - ali bez toga da na kraju imam crveni odsjaj, već čistu smeđu boju...ne bi eksperimentirala, pa evo - tražim pomoć
Ovoj težim:
__________________
Take life with a grain of salt, a slice of lime and a shot of tequila.
Anubisova Robinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2010., 17:46   #1299
Quote:
mišica27 kaže: Pogledaj post
Uglavnom, nemojte se ovim farbati osim ako ne planirate namjerno ispast mahagonij crvena.

Ova farba nema veze sa smeđim!
Meni ovo skroz izgleda kao ta, mahagonij crvena prije nego smeđa
__________________
Take life with a grain of salt, a slice of lime and a shot of tequila.
Anubisova Robinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2010., 20:48   #1300
A jeba ga vrag...onda sam ja postala daltonista!
Ma uživo na slici je ipak smeđije, a i onaj pramenčić u katalogu je bio skroz smeđi! Al' dobro, sad je to to povijest!

Čula sam da je dobro stavit, kad mi se ovo malo ispere neku pepeljasto smeđu da malo ublaži crvenilo?

Mislite da je to ok?

Samo ako nađem jer u trgovinama ima strašno manje nijansi nego na netu, revimo l'oreal exelance sam našla jednu takvu pepeljastu, naravno, u dm-u nema!
mišica27 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:46.