Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2014., 12:37   #2041
Quote:
Alabina kaže: Pogledaj post
ja mislim da je bolji u liscu .... ovde je kockast nekako.... ali ne znam nekako su plavi i imaju to mesnato lice.....
Čuj, ja sam zbunjena. A da li nas dvije pričamo, ustvari mislimo na iste glumce. Zar je ovaj što glumi Sinana glumio u "Da sam oblak" (ili sam ja krivo shvatila o kojoj je seriji riječ ili ga nisam tamo vidjela što je vjerojatno, u stvari 100% moguće jer tu seriju nisam gledala cijelu). A EAD (Serdar iz "Oblaka") ne glumi ovdje. Možda sam ja sve pomiješala.

A ovo lišće to misliš na "Kako lišće pada" ili nešto slično. To nisam gledala uopće tako da ne mogu nikoga usporediti. Stavi link pa da vidim.
Queen Margot is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2014., 12:50   #2042
Quote:
Queen Margot kaže: Pogledaj post
Čuj, ja sam zbunjena. A da li nas dvije pričamo, ustvari mislimo na iste glumce. Zar je ovaj što glumi Sinana glumio u "Da sam oblak" (ili sam ja krivo shvatila o kojoj je seriji riječ ili ga nisam tamo vidjela što je vjerojatno, u stvari 100% moguće jer tu seriju nisam gledala cijelu). A EAD (Serdar iz "Oblaka") ne glumi ovdje. Možda sam ja sve pomiješala.

A ovo lišće to misliš na "Kako lišće pada" ili nešto slično. To nisam gledala uopće tako da ne mogu nikoga usporediti. Stavi link pa da vidim.
Sinan(NAA) je igrao u "Kad lisce pada" bio ljubavnik Ferhunde i tamo se i meni vise svidio ovde YOK, a EAD u BBO (Da sam oblak?) ja nisam gledala al kako sam dosta na forumu FSN(daje se sad u MKD) pa znam i hvale tu seriju
denibas77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2014., 15:06   #2043
sinan
serdar
Alabina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2014., 16:32   #2044
Uf Alabina uf (u T-guzovom stilu )

Kakve si slike našla. Svaka čast. Ali ipak je Serdar prevagnuo.
(Ali mislim da ako ćemo dalje ovu dvojicu uspoređivat biti ćemo off)

Sinanu loše stoje odjela. Očito je čist sportski tip.

Još jednom za slike
Queen Margot is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2014., 20:50   #2045
Sad sam gledala opet zadnju ep. (pred da pocne nova ep. oni daju 40min iz predh.) izgleda da za ovo vencanje nije znao Melih po pogledu kakav je uputio svojoj majci a i ocu on je , a majka zna, to se videlo po njenoj faci a i kao je drzala usne
denibas77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2014., 21:32   #2046
I ja mislim da Melih nije znao za Feridino vjenčanje, dok majka je jer joj je i vjenčanicu kupila. Ali što nije majka znala je to da Feride ne želi to vjenčanje. Barem sam ja stekla taj dojam jer ne znam turski, a prijevod još nisam gledala niti čitala.

Nisam gledala danas otpočetka nego kada je Yasin došao reći Mahiru za Feride.
Queen Margot is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2014., 21:34   #2047

Feride se ukomirala za pravo, ne budi se ni kad je opasnost prošla, mislila sam da će odglumiti, a njoj stvarno pozlilo
faca MS, neprocjenjivo
Sinan sav prestrašen, a šta ga još čeka
Spadalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2014., 22:16   #2048
Quote:
Queen Margot kaže: Pogledaj post
I ja mislim da Melih nije znao za Feridino vjenčanje, dok majka je jer joj je i vjenčanicu kupila. Ali što nije majka znala je to da Feride ne želi to vjenčanje. Barem sam ja stekla taj dojam jer ne znam turski, a prijevod još nisam gledala niti čitala.

Nisam gledala danas otpočetka nego kada je Yasin došao reći Mahiru za Feride.
Mahir kako dobru bukvicu odrzao Feride of of
mora da su ovo organizirali obojca, jer nemoze samo otac ako Sinan ne zeli a pritom on i zna za igru i koga Feride voli, dobro joj je rekao otvori oci neveruj mu, nesto je i na pocetku rekao ali nesto tu razumela nesto ne
spominjao sto ako se on Mahir postavio (karsi) nasuprot sta bi ona odgovorila?
denibas77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2014., 22:29   #2049
Quote:
Spadalo123 kaže: Pogledaj post

Feride se ukomirala za pravo, ne budi se ni kad je opasnost prošla, mislila sam da će odglumiti, a njoj stvarno pozlilo
faca MS, neprocjenjivo
Sinan sav prestrašen, a šta ga još čeka
I ja mislila da ce odglumiti kako joj je lose, a ona se probudila tek ujutro cak i nezna sta se desilo pa gleda u ruku da nije slucajno stavila prsten irekla evet
denibas77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2014., 23:33   #2050
Fak, ipak Melih
odakusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2014., 23:33   #2051
pak je Melih
Alabina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2014., 23:35   #2052
sta je rekao Sinan Feride za Mahira
Alabina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2014., 23:37   #2053
Melih, Melih
jer je on ucenjen ne mogu vjerovati
sreli su se zet i tast nije smesno ali morala malo
mislim da je ovo neki plan evo bar mislim i da je i Sinan nesto izjavio u sudu
uf uf
onog T-guza i negov dnevni boravak u bolnickoj sobi nervira me a i smesno mi
umalo sam se zadavila i tako dobro nasmejala, Feride se koprcala na vencajnu i kad ja pomislim evo odneli je u bolnici kad ono T-guz davi onog Suata u dnevni boravak
denibas77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2014., 23:38   #2054
Melih...da mu u onoj koverti nije bila ucjena uz članak? ili Daj Feridine slike ili...( možda je on gurnuo ženu niz štenge?)
Je li netko vidio što je pisalo?
( šteta, nije bilo keksa, ali kako ju je lijepo zažvalio... ja se uživjela kao da sam tamo... jesam ludača! )
plavuša u duši is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2014., 23:39   #2055
Ja imam osjećaj da su svi sad krenuli na Mahira. MS, Sinan, Yilan, onaj kriminalac kaj se je doselil ženi u kuću.
Queen Margot is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2014., 23:43   #2056
Quote:
Queen Margot kaže: Pogledaj post
Ja imam osjećaj da su svi sad krenuli na Mahira. MS, Sinan, Yilan, onaj kriminalac kaj se je doselil ženi u kuću.
Svima njima je on trn u oku. Kad je tako visok i crn...malo kara humora, nije uopće smiješno.
Misliš na Necdeta Baruta? ( Aytenin muž) On mu se još nije osvetio, sada kad je vidio kako ga Aytenka gleda....Mahirko će morati imati oči na leđima.
plavuša u duši is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2014., 23:43   #2057
onaj T apartman je haos, pa bas nisu normalni
Alabina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2014., 23:44   #2058
Quote:
plavuša u duši kaže: Pogledaj post
Melih...da mu u onoj koverti nije bila ucjena uz članak? ili Daj Feridine slike ili...( možda je on gurnuo ženu niz štenge?)
Je li netko vidio što je pisalo?
( šteta, nije bilo keksa, ali kako ju je lijepo zažvalio... ja se uživjela kao da sam tamo... jesam ludača! )
istresao svu - energiju na onog Sinana i zažvalio ju tako ljepo joj
plavuso pa gde si
Quote:
Queen Margot kaže: Pogledaj post
Ja imam osjećaj da su svi sad krenuli na Mahira. MS, Sinan, Yilan, onaj kriminalac kaj se je doselil ženi u kuću.
Nedzdet, da izgleda je ovo neki plan iz T-guzove kuhinje bio ovaj minister kod njega da se posavetuje
denibas77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2014., 23:47   #2059
Quote:
Alabina kaže: Pogledaj post
onaj T apartman je haos, pa bas nisu normalni
Ah, dušica Turgutić! Ima on njih sve u džepu, malo ucjenica, malo dušice...sjećate se kako je ravnatelja bolnice lijepo uvjerio da mahira expedira u zatvor, a Mahir pobjego?
tako on radi, sve lijepo, pristojno im ga utjera. i ode nasmiješen svojim putem.
zanima me kako će izgledati kad dolija.
plavuša u duši is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2014., 23:51   #2060
Hvala na odgovorima za onog kriminalca, ali ja sam mu skroz zaboravila ime. Totalno mi je mozak zblesiral.

Meliha su i prije sumnjičili da je izazvao smrt svoje supruge. Ali su to zataškali T-guz naravno.

Čini mi se da on sada dirigira predstavom.

Apropos Mahira. Danas je bio prezgodan . Sav je sjajio. Kao da mu se je nešto dobro dogodilo u životu.
Queen Margot is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:14.