Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili > Nautika

Nautika Hvali more, drž' se kraja.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2008., 00:56   #1
Vanbrodski motori dobri i losi

Sta se prica koji su vanbrodski motori dobri i preporucljivi?
Ili jos bolje, koje treba izbjegavat jer su se pokazali losi?
Sta je sa bolje 2-taktni ili 4-taktni?
Sta je sa potrosnjom 2-taktnih i 4-taktnih?

Kakvi su Tomosi 4, 10 i 18?
__________________
Hvali more, drž' se Hvara
hvar is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 09:01   #2
zavisi što ti treba, čim se baviš, kakvo plovilo imaš?
tomos je majka i danas vidiš koliko se voze, jeftini dijelovi, T4 potrošnja oko 1.2 l na sat, T10 i T18 jedna te ista stvar samo se T18 vrti na malo većim okretajima i troši oko 5 - 6 l na sat, meni se odlični Tohatsu motori, nisi bučni savršeno rade, Tohatsu 9,9 4T mi troši oko 1 l na sat, brodica od 600 kg, Yamahe se znale zezat sa benzinom i kape im brzo izbljede na suncu i izgledaju koda imaju 30 godina. a stare god. dana, Đonsom i Merkuri skupi dijelovi, Evinrude isto
pazdrkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 13:13   #3
koliko čujem teži se k tome da svi brodski motori budu četvero taktni

isto tako dosta ljudi hvale motor Tohatsu

da ti iskreno kažem nisam tu doma pa neznam dali ima Tohatsu sa četiri takta , ali uglavnom vrti se oko te marke i četiri takta
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 22:09   #4
nema loših motora, svi su dobri onoliko koliko opravdavaju uloženo dobiveno, a što se dvotaktnih tiče, klasični dvotaktni prestaju se proizvoditi, (ili su već prestali) ali zato su tu dvotaktni sa direktnim ubrizgavanjem koji su jednostavniji od četverotaktnih, možda malo više troše, startniji su, ali su u cjenovnom razredu sa četverotaktnim, tako da je odluka što kupiti jako teška, najprije treba vidjeti ZAŠTO nam treba, KOLIKO ćemo ga koristiti, i KOLIKO NOVACA smo spremni odvojiti za kupovinu novog, i naravno REDOVNO ga servisirati, dakle svi su dobri....

Kao što je svojedobno izjavio Henry FORD, kad su ga upitali kao vlasnika tvornice automobila: Koji je auto najbolji?, na što je On odgovorio:
Najbolji auto je NOVI auto.

A što se tomosa tiče, jednostavno vrijeme ih je pregazilo, a i ks su mjereni na radilici, a ne kao danas na propeleru, tako da T-4 ustvari ima 2,8 ks izmjerenih na propeleru, opravdali su postojanje u svoje vrijeme, ali danas.....
Elan sport is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 22:26   #5
Tomos

Quote:
Elan sport kaže: Pogledaj post
A što se tomosa tiče, jednostavno vrijeme ih je pregazilo, a i ks su mjereni na radilici, a ne kao danas na propeleru, tako da T-4 ustvari ima 2,8 ks izmjerenih na propeleru, opravdali su postojanje u svoje vrijeme, ali danas.....
Nemojmo sad po Tomosu ko po mrtvom konju. Jedan moj prijatelj tvrdi da je najveca vrlina Tomosa sta je jednostavan. Mos ga nasrid mora skroz rastavit propuhat karburator i opet vozi.
A i niska cijena rezervnih djelova je plus.
__________________
Hvali more, drž' se Hvara
hvar is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 23:07   #6
Quote:
hvar kaže: Pogledaj post
Nemojmo sad po Tomosu ko po mrtvom konju. Jedan moj prijatelj tvrdi da je najveca vrlina Tomosa sta je jednostavan. Mos ga nasrid mora skroz rastavit propuhat karburator i opet vozi.
A i niska cijena rezervnih djelova je plus.
Nisam vrijeđao tomos, samo kažem da ga vrijeme pregazilo, i sam sam vlasnik T-4 DO sa integriranim spremnikom, koji ima preko 1000 sati panulanja, iako je na izdahu, još plovi, dva puta promjenjena osovina, nekoliko puta svijećica, i to je to
Elan sport is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2008., 12:43   #7
Evo, postali smo ovegodine vlasnici Mercury-a 5kS 4 strokE. Do sada smo vozili Tomose 4 kS. Daklem, brod je drveni 4.5 m oko 900 kg.
Sa pola snage ide brže no tomos s full.
Servis na Hvau "nulti" + 20 sati+konzervacija 560 kn.
Težak je 24 kg (Tomos 4 13 kg).
Moguči problem s takozvanim impellerom koji ako ga se ne konzervira traje kratko, uz redovito održavanje vijek mu je 5 do 7 godina KATASTOFA. Zamjena istog oko 1000.0'0 kuna.
__________________
Hyundai i30, 116 kS CRDi....deveta godina....potraga zamjenom krenula....nadam se da ću 2020-2022 sjesti u novi automobil...Suzuki S-Cross ili Vitara ili....do 150.000,00 kuna
Heho is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2008., 22:10   #8
čuvaj ti tomosa brzo će proć par godina i onda počinju ulaganja u te nove motore a cijene su velike,,,,
glk is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2008., 20:02   #9
Bog ljudi!
Mene zanima kako mogu doći do servisnih knjiga vanbrodskih diesel motora bilo kojeg proizvođača???
Hvala amaterski.
ggogo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2008., 20:07   #10
Bog ljudi!
Mene zanima kako mogu doći do servisnih knjiga vanbrodskih diesel motora bilo kojeg proizvođača???
Hvala amaterski.
ggogo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2008., 22:20   #11
Quote:
hvar kaže: Pogledaj post
Sta se prica koji su vanbrodski motori dobri i preporucljivi?
Ili jos bolje, koje treba izbjegavat jer su se pokazali losi?
Sta je sa bolje 2-taktni ili 4-taktni?
Sta je sa potrosnjom 2-taktnih i 4-taktnih?

Kakvi su Tomosi 4, 10 i 18?
Nema dobrih i loših motora,ima samo dobrih i loših vlasnika motora.
Kako se motor održava i koristi tako i služi,a svaka greška na moru se skupo placa.
Farymann is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2016., 16:52   #12
da ne otvaram novu temu... planiram uzeti tomos 10 za gumija 3m. s tomosom 4 ide cca 10 km/h punim gasom pa pretpostavljam da bi s desetkom letio.

kako im se kreće potrošnja puni gas, 2/3, pola?
iznervirani is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2016., 17:43   #13
Jel uopće smije 10 ks na taj gumenjak.
Jer ima različitih,neki to podržavaju,drugi ne.
zacky is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2016., 18:53   #14
smije. iako je to najviše što preporučuje proizvođač
iznervirani is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2016., 23:00   #15
Quote:
iznervirani kaže: Pogledaj post
da ne otvaram novu temu... planiram uzeti tomos 10 za gumija 3m. s tomosom 4 ide cca 10 km/h punim gasom pa pretpostavljam da bi s desetkom letio.

kako im se kreće potrošnja puni gas, 2/3, pola?
Ako te muci potrosnja tomosa od 10 ks na gumiju od 3 metra radije kupi sandolinu ili kajak
el passo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2016., 19:43   #16
Quote:
el passo kaže: Pogledaj post
Ako te muci potrosnja tomosa od 10 ks na gumiju od 3 metra radije kupi sandolinu ili kajak
Markkonen is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2016., 19:46   #17
Quote:
iznervirani kaže: Pogledaj post
da ne otvaram novu temu... planiram uzeti tomos 10 za gumija 3m. s tomosom 4 ide cca 10 km/h punim gasom pa pretpostavljam da bi s desetkom letio.

kako im se kreće potrošnja puni gas, 2/3, pola?
Za okvirnu potrosnju se racuna ovako:

0,2 x KS = potrosnja l/h

Naravno ta potrosnja nije sa gasom otvorenim do kraja, nego neka normalna plovidba na pola gasa...
Markkonen is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 14:35   #18
Quote:
el passo kaže: Pogledaj post
Ako te muci potrosnja tomosa od 10 ks na gumiju od 3 metra radije kupi sandolinu ili kajak
bože, kakvih nedojebanih panjeva po forumima... što te briga što mene muči. ako ne znaš odg nemoj niti spamati.

@Markkonen - hvala za info. čuo sam računicu 0,5xks za puni gas, ali ipak su to stari motori upitne ispravnosti pa me zanimalo ako može reći netko iz iskustva. ovih 2l/h na pola gasa mi zvuče odlično
iznervirani is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 18:41   #19
Četverotaktni motori 0,25 l x KS
Dvotaktni 0,35 l x KS
Dvotaktni pun gas 0,5 l x KS otprilike
Desetka pola gasa, oko 3 l/satu.
mack1 is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 21:43   #20
Možda na Istranki ali na gumiju od 3 metra - nema šanse. Ili je opako razjebana.

Imao T4 i T18 i gumija od 3 metra i Istranku od Kvarnerplastike.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:40.