Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.07.2008., 16:37   #1
doktor na forumu

Da li na ovom forumu ima doktora? Ako da, molim vas da mi kazete nickname pod kojima se javljaju. Hitno je pa unaprijed zahvaljujem svima koji se potrude odgovoriti.
Dativ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2008., 17:46   #2
Prilično čudan zahtjev. Zašto bi ti netko govorio tko je što? PA i ti si pod nicknameom zar ne?....Kao takva anonimna malo proširi uvodni post i napiši o čemu je riječ jer u suprotnom moram zatvoriti temu.
__________________
Ovo je mali korak za čovjeka, a velik za čovječuljka!
trebor is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2008., 18:18   #3
Zanimalo me da li bi mi netko od doktora mogao napraviti operaciju mozga po povoljnijoj cijeni...

Pretpostavljam da ima ljudi koji ne kriju svoje zanimanje na forumu i da neki od forumasa znaju tko su doktori koji otvoreno postaju po zdravlju.
Zelim pitati nesto preko pm-a jer ne zelim odavati privatnost osobe o kojoj se zanimam a i ja bi osobno voljela ostati anonimna a ako kazem o cemu je rijec onda ce se znati tko sam.
Ispricavam se ako sam prekrsila forumaske zakone. Slobodno obrisi temu ako jesam.
Dativ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2008., 22:20   #4
Da, primjedbe su ti na mjestu. Ipak svi bi odmah znali tko si ako kao nickname Dativ ideš pitati za neko stanje/bolest/terapiju za nekog koga uopće ne moraš spomenuti....Tu se odmah vidi da ako Dativ pita nešto o nečemu da onda zbogom anonimnosti....Svašta!....

Cinizam na stranu ali zaboga daj postavi suvislo pitanje....možda će ti se netko javiti i na pm ako se vidi o čemu je riječ.
__________________
Ovo je mali korak za čovjeka, a velik za čovječuljka!
trebor is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2008., 03:32   #5
Pa ne bi bilo tesko saznati Trebore. Slusaj sine, ti si moderator, znas vise od mene. Samo sam zeljela pitati nesto za nekoga, ne krsim pravila foruma ali ako se tebi ne svidja ti si gazda pa odluci. A temu mozes zakljucati jer sam nasla odgovor a i nije mi bila namjera kaciti se sa cinicnim moderatorom vec samo postaviti bezazleno pitanje. Hvala Trebore za tvoje dragocjeno vrijeme.
Dativ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2008., 11:42   #6
Stvarno Trebore.Mislim da je zahtjev djelomično na mjestu a isto tako ima puno gorih tema i onih koje se ponavljaju a te ne zatvaras. Moje misljenje je da vi moderatori ste precinicni...Naravno da sad ocekujem bann jer sam iznio misljenje bez vrijeđanja....btw Dativ tesko da ce netko reci da je doktor i mozda nije pravo mjesto ovaj forum da trazis odgovor ali uvijek treba pokusati...Eto sretno u potrazi....
enoi3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2008., 12:31   #7
mislim da je trebor u pravu kad daje prijedlog da Dativ konkretno napiše što traži jer čisto sumnjam da će itko otkrit o kome se radi kad joj je nick dativ. moj ti je savjet da napišeš malo više za što ti treba doktor pa će ti ljudi onda više pisat, al eto ako si već našla odg onda niš, sretno u svakom slučaju
i btw moderatori ne daju bann za iznošenje vl mišljenja
__________________
dežurni doktor
ante dumbledore is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2008., 13:48   #8
Quote:
Dativ kaže: Pogledaj post
Pa ne bi bilo tesko saznati Trebore. Slusaj sine, ti si moderator, znas vise od mene. Samo sam zeljela pitati nesto za nekoga, ne krsim pravila foruma ali ako se tebi ne svidja ti si gazda pa odluci. A temu mozes zakljucati jer sam nasla odgovor a i nije mi bila namjera kaciti se sa cinicnim moderatorom vec samo postaviti bezazleno pitanje. Hvala Trebore za tvoje dragocjeno vrijeme.
Nema na čemu, mama! Neka si ti samo dobila odgovor, baš mi je drago.
Ne znam što si se samo uzjogunjila bez veze. ..Zar zato što sam te zamolio da napišeš o čemu je riječ pa bi sigurno dobila više odgovora ili informacija. Kako da ti doktori odgovore na tvoj upit kad ga nećeš napisati? Misterija mi je samo odakle ti da na taj način više ne bi bila anonimna?....mislim dobro.......paranoja nije baš dobra stvar....

Savjetujem ti ubuduće kad želiš anonimno pitati nekog za nešto možda da nazoveš neke od specijaliziranih telefonskih linija gdje sjede liječnici i nastoje odgovoriti....

@enoi3
zašto ban, nama razloga za to....peace!...
__________________
Ovo je mali korak za čovjeka, a velik za čovječuljka!
trebor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:55.