Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.02.2018., 20:51   #1
Blizanacka trudnoca u kojoj je jedan plod odumro

Pozdrav svima ..svoju temu sam stavila danas i na rodin forum ..Nadam se da je netko prolazio slicno iskustvo mom da moze to podjelit tu
Jako sam zabrinuta i neznam vise sto misliti
Trudna sam 13 tj to je blizanacka trudnoca bilo je sve super do 12 tj
Onda sam jako prokrvarila odjednom i naravno odmah u bolnicu tu su mi rekli da je jedan plod odumro ne dise vise,sa drugim je sve uredu,unutra imam i hematom ..rekli su da moram mirovat..krvarenje je prestalo jos taj isti dan nakon toga par dana smeđi iscjedak..pustena kuci nakon 4 dana uz terapiju duphastonom i mirovanje ..dva dana nakon toga sam dosla u istu tu bolnicu na kontrolu i uradit tripl test ..dr koja me primila je rekla da nije sigurna kako to ide i dal se moze napravit tripl kad je unutra i druga beba koja je odumrla i njeni hormoni su tu. Zvala je u labos ovi nisu znali rekli su da nisu imali takav slucaj,dr je rekla da cemo ga svejedno napravit da ne zakasnimo s njim pa ce u međuvremenu trazit jos koje misljenje i pogledat po literaturi. Za bebu mi je rekla da se lijepo razvija i da taj hematom je na najpovoljnijem mjestu za nju,odnosno sa suprotne strane tako da ako i krene krvarit nebi trebao utjecat na zdravi plod. Bila sam odahnula i sretna zbog tog. Iduci dan u noci se probudim u lokvi krvi,i naravno opet u bolnicu..to je bilo jucer..tu me primi dr koja me pregleda ,sa bebom sve uredu,kaze da se mozda ljusti posteljica ili moze biti da i hematom curi,kaze nemogu oni to sa sigurnoscu znati..ostavila me na lezanju . Krvarenja vise nema sad opet smeđi iscjedak..na viziti bili ta dr i jos jedan dr..kazu da je moja trudnoca komplicirana i neizvjesna jer je unutra i drugi plod koji u svakom trenutku moze povuc i ovog zdravog za sobom da mi preostaje jedino vrijeme i mirovati..i da mi se ovo krvarenje moze ponavljati..da je tek negdje oko 20 tj sigurnije a nije ni tad..oni nemogu tu nista. .pa sta cu cijelo vrijeme bit u panici i neizvjesnosti. Od danas do sutra..jako mi je tesko..nisam po forumu nasla slicnih iskustava
Pisite molim vas ako ste sta slicno prosli..ja cu sad biti nekoliko dana u bolnici i ako se sve smiri doma . .i opet strah:-(
Duda001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 21:28   #2
zao mi je sto to prozivljavas
ne mogu se raditi anomaly testovi.

imamo forumasicu koja je prosla sto i ti - Blackberry, pa joj pisi.
cvexter is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 21:47   #3
Quote:
cvexter kaže: Pogledaj post
zao mi je sto to prozivljavas
ne mogu se raditi anomaly testovi.

imamo forumasicu koja je prosla sto i ti - Blackberry, pa joj pisi.
Ne snalazim se bas tu na forumu..kako ju nađem?
Duda001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 21:53   #4
Jesu li jednojajcani ili dvojajcani blizanci? Znam da ako su jednojajcani i to jos s jednom posteljicom da to komplicira stvari. Ako su dvojajcani, koliko sam citala, trebalo bi biti ok. To se inace zove vanishing twin sindrom.I dosta je cest nazalost. Zao mi je sto se tebi dogodilo.
Ja sam trudna s jednojajcanima koji usto dijele posteljicu, tako da sam stalno u nekom strahu..
zija is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 22:01   #5
Quote:
zija kaže: Pogledaj post
Jesu li jednojajcani ili dvojajcani blizanci? Znam da ako su jednojajcani i to jos s jednom posteljicom da to komplicira stvari. Ako su dvojajcani, koliko sam citala, trebalo bi biti ok. To se inace zove vanishing twin sindrom.I dosta je cest nazalost. Zao mi je sto se tebi dogodilo.
Ja sam trudna s jednojajcanima koji usto dijele posteljicu, tako da sam stalno u nekom strahu..
Hvala ti sto si se javila...koliko si trudna?
Moji imaju svatko svoju posteljicu
Duda001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 22:14   #6
Quote:
Duda001 kaže: Pogledaj post
Ne snalazim se bas tu na forumu..kako ju nađem?
BlackBerry ti dođe dole na off, generacija 2016/2017
MARIJA0077 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 22:28   #7
Quote:
MARIJA0077 kaže: Pogledaj post
BlackBerry ti dođe dole na off, generacija 2016/2017
Nasla sam hvala ti:-)
Duda001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 22:38   #8
Quote:
Duda001 kaže: Pogledaj post
Hvala ti sto si se javila...koliko si trudna?
Moji imaju svatko svoju posteljicu
Ja sam sad 11 plus 2.Dosad sam bila na pregledu kod tri razl. ginekologa, od kojih su dvojica strucnjaci za blizanacke trudnoce. Na pocetku ni je moja primarna ginekologica rekla da dijele istu vrecicu, sto je jako jako rizicno. Odmah sam potrazila 2. pa i 3.misljenje gdje je odmah uoceno da su svaki u svojoj vrecici. Srecom. Kamen sa srca mi je pao. Sto se posteljice tice, najvjerojatnije je jedna, iako mi je jedan od ovih vrhunskih dr. rekao da mu dodjem sa 15.tj.opet pa ce biti siguran jesu li mozda dvije koje su toliko blizu.
Uglavnom, zelim ti svu srecu i da drugi bebac bude ok!
zija is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 22:41   #9
Quote:
zija kaže: Pogledaj post
Ja sam sad 11 plus 2.Dosad sam bila na pregledu kod tri razl. ginekologa, od kojih su dvojica strucnjaci za blizanacke trudnoce. Na pocetku ni je moja primarna ginekologica rekla da dijele istu vrecicu, sto je jako jako rizicno. Odmah sam potrazila 2. pa i 3.misljenje gdje je odmah uoceno da su svaki u svojoj vrecici. Srecom. Kamen sa srca mi je pao. Sto se posteljice tice, najvjerojatnije je jedna, iako mi je jedan od ovih vrhunskih dr. rekao da mu dodjem sa 15.tj.opet pa ce biti siguran jesu li mozda dvije koje su toliko blizu.
Uglavnom, zelim ti svu srecu i da drugi bebac bude ok!
Hvala ti i ja tebi da ti prođe sve bez komplikacija
A meni preostaje da budem strpljiva i nadam se dobrom
Duda001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 22:56   #10
Quote:
Duda001 kaže: Pogledaj post
Hvala ti i ja tebi da ti prođe sve bez komplikacija
A meni preostaje da budem strpljiva i nadam se dobrom
Vjerujem da ti je jako tesko.Nazalost, osim cekanja nista ti drugo ne preostaje. Nekako moras gurati dan po dan i nadati se najboljem.
zija is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 03:22   #11
Vraga nema tema. Ja ju napravila bas zato jer ju nisam nasla. A trazila sam ju detaljno jer sam imala vremena jer sam.... Pogodi kaj.....lezala pol trudnoce.
vanishing twin syndrome

Nisam nasla neko specificno pitanje pa, ne znam, mogu samo napisati kratki update.

Dakle drugi prezivjeli blizanac i dalje tocan ko urica eo upravo ga nahranila
Vidim da sam tam prestala pisati nakon nekog 20tt cca.
Dakle ovako iz sjecanja i vrlo generalno. Nakon sto je prestalo ono krvarenje vise ga nije bilo...bar mislim. Ili je bilo nesto malo.
Ali sam se zato krenula otvarati tj. Na iducem pregledu koji je bio za 3 tj. Je uoceno skracivanje cervixa pa su me spremili u krevet. Na pregledu nakon toga cervix jos kraci. Ja jos visi stupanj mirovanja dobila.
I tu je vise manje stalo otvaranje i ja lezala do cca 33 tt kad sam vec mislila pocet ustajati i tak to..
Onda je opet krenulo otvaranje i tak sam docekala 36 tt i rodila bebaca.
Bila u panici da ne zaborave drugog bebaca unutra (cijelog ili neki komadic jer hr bolnice a i nije se vise vidio na uzv barem 15 tjedana pa lako fulati to)
Prezivjeli blizanac se rodio najnormalnije. Sortof. Bio je i ostao u malo nezgodnom polozaju i nije se okrenuo od valjda 14tt. Ne znam koliko je onaj drugi utjecao na to, al brijem da je imalo neke veze. Jedna doc je rekla nes jednom da se vjerojatno ni nece okrenuti ker mu smeta njegova posteljica. A ak mu njegova posteljica smeta, tak mu moze smetati i ona druga.
Drugi blizanac je izasao s posteljicom i izgledao je kao duguljasta oker flekica. Trazila sam da mi pokazu jel
I to je to u osnovi.
Ne znam da li i koliko je drugi blizanac i to kaj mu se dogodilo utjecao na otvaranje. Mislim da je donekle jer sam u to vrijeme imala hrpe kontrakcija (koje kao ne otvaraju ali da .. Ne vjerujem u tu pricu bas) koje su se kasnije smirile. Tako da ih skoro opce nisam imala u 35 tt. Kad zene obicno imaju sve vise istih.
I da ... Bebolino je eto 3 mj.

Najvise me tugica pukla kad je bebac bio nekih 5 6 dana kad su valjda hormoni proradili. I gledala sam ga onak fino napapanog i smotanog u jastuku, kak se smjeska i ono rastopis se jer ti je totalno medeni...i onda si pomislis da si mogla imati dva takva secera sad tu. I vjerojatno ne bi znala koji mi je drazi ili vise kjut.
Onda s druge strane stavis kinderbet u sobu i jedva prolazis uz jedan i zapitas se koji bi tek kaos bio s dva.
Tak da zao mi je u lijepim trenucima jer su lijepi i bili bi duplo lijepsi a pitam se kak bi prezivjela u groznim trenutcima jer bi bili duplo gori.
Al sto je tu je.
Zabavno nam je i ovak kak je

(e i moderatori spojite teme )
BlackBerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 08:45   #12
Quote:
BlackBerry kaže: Pogledaj post
Vraga nema tema. Ja ju napravila bas zato jer ju nisam nasla. A trazila sam ju detaljno jer sam imala vremena jer sam.... Pogodi kaj.....lezala pol trudnoce.
vanishing twin syndrome

Nisam nasla neko specificno pitanje pa, ne znam, mogu samo napisati kratki update.

Dakle drugi prezivjeli blizanac i dalje tocan ko urica eo upravo ga nahranila
Vidim da sam tam prestala pisati nakon nekog 20tt cca.
Dakle ovako iz sjecanja i vrlo generalno. Nakon sto je prestalo ono krvarenje vise ga nije bilo...bar mislim. Ili je bilo nesto malo.
Ali sam se zato krenula otvarati tj. Na iducem pregledu koji je bio za 3 tj. Je uoceno skracivanje cervixa pa su me spremili u krevet. Na pregledu nakon toga cervix jos kraci. Ja jos visi stupanj mirovanja dobila.
I tu je vise manje stalo otvaranje i ja lezala do cca 33 tt kad sam vec mislila pocet ustajati i tak to..
Onda je opet krenulo otvaranje i tak sam docekala 36 tt i rodila bebaca.
Bila u panici da ne zaborave drugog bebaca unutra (cijelog ili neki komadic jer hr bolnice a i nije se vise vidio na uzv barem 15 tjedana pa lako fulati to)
Prezivjeli blizanac se rodio najnormalnije. Sortof. Bio je i ostao u malo nezgodnom polozaju i nije se okrenuo od valjda 14tt. Ne znam koliko je onaj drugi utjecao na to, al brijem da je imalo neke veze. Jedna doc je rekla nes jednom da se vjerojatno ni nece okrenuti ker mu smeta njegova posteljica. A ak mu njegova posteljica smeta, tak mu moze smetati i ona druga.
Drugi blizanac je izasao s posteljicom i izgledao je kao duguljasta oker flekica. Trazila sam da mi pokazu jel
I to je to u osnovi.
Ne znam da li i koliko je drugi blizanac i to kaj mu se dogodilo utjecao na otvaranje. Mislim da je donekle jer sam u to vrijeme imala hrpe kontrakcija (koje kao ne otvaraju ali da .. Ne vjerujem u tu pricu bas) koje su se kasnije smirile. Tako da ih skoro opce nisam imala u 35 tt. Kad zene obicno imaju sve vise istih.
I da ... Bebolino je eto 3 mj.

Najvise me tugica pukla kad je bebac bio nekih 5 6 dana kad su valjda hormoni proradili. I gledala sam ga onak fino napapanog i smotanog u jastuku, kak se smjeska i ono rastopis se jer ti je totalno medeni...i onda si pomislis da si mogla imati dva takva secera sad tu. I vjerojatno ne bi znala koji mi je drazi ili vise kjut.
Onda s druge strane stavis kinderbet u sobu i jedva prolazis uz jedan i zapitas se koji bi tek kaos bio s dva.
Tak da zao mi je u lijepim trenucima jer su lijepi i bili bi duplo lijepsi a pitam se kak bi prezivjela u groznim trenutcima jer bi bili duplo gori.
Al sto je tu je.
Zabavno nam je i ovak kak je

(e i moderatori spojite teme )
Nasla sam jucer tvoju temu i naravno pitala sam se sto se dogodilo dalje jer vise nisi nista pisala..drago mi je da ti je jedna beba dobro i da je sve proslo uredu..znam da ti je tesko zbog druge i da naravno mislis kako bi to bilo..uhh..ja i moj muz smo vec pricali o tom kako cemo se organizirat kad se rode,gdje bi mogli krevetice...sve poceli razrađivat..znala sam mu reci kad rodim moras bit spreman na to da cu ti nekad ih ostavit i nestat otic na kavu bilo gdje da se malo ispusem..ehh..i onda je krenulo nizbrdo ..kad sam prvi put prokrvarila bio je izljev mislila sam da je gotovo sve..kad su mi rekli da jedan kuca drugi ne ajme..bila sam sretna bar jedan je tu al i tuzna . Svi snovi o blizancima su bili gotovi..sad kad sam drugi put prokrvarila opet sam se uplasila jer je bilo opet jako..na srecu beba je za sad dobro al sam stalno u panici u brizi..bit cu sretna ako mi ostane jedan bebac da se rodi ziv i zdrav...zivcira me vec bolnica u zadnje vrijeme sam cesto tu i evo sad cu lezat jos nekoliko dana i vidim ako se odrzi sve ok ceka me jos svasta pogotovo to lezanje kojeg mi je vec sad dosta..a doktori neznam ostanes u bolnici strpaju te u krevet i vise ih ni ne vidis osim na viziti kad proletis..nitko ti nista ne kaze,sve informacije sam guglala..moj muz kaze ne zuri kuci budi u bolnici tamo si u sigurnim rukama..ahaa
Duda001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 09:22   #13
Quote:
Duda001 kaže: Pogledaj post
Nasla sam jucer tvoju temu i naravno pitala sam se sto se dogodilo dalje jer vise nisi nista pisala..drago mi je da ti je jedna beba dobro i da je sve proslo uredu..znam da ti je tesko zbog druge i da naravno mislis kako bi to bilo..uhh..ja i moj muz smo vec pricali o tom kako cemo se organizirat kad se rode,gdje bi mogli krevetice...sve poceli razrađivat..znala sam mu reci kad rodim moras bit spreman na to da cu ti nekad ih ostavit i nestat otic na kavu bilo gdje da se malo ispusem..ehh..i onda je krenulo nizbrdo ..kad sam prvi put prokrvarila bio je izljev mislila sam da je gotovo sve..kad su mi rekli da jedan kuca drugi ne ajme..bila sam sretna bar jedan je tu al i tuzna . Svi snovi o blizancima su bili gotovi..sad kad sam drugi put prokrvarila opet sam se uplasila jer je bilo opet jako..na srecu beba je za sad dobro al sam stalno u panici u brizi..bit cu sretna ako mi ostane jedan bebac da se rodi ziv i zdrav...zivcira me vec bolnica u zadnje vrijeme sam cesto tu i evo sad cu lezat jos nekoliko dana i vidim ako se odrzi sve ok ceka me jos svasta pogotovo to lezanje kojeg mi je vec sad dosta..a doktori neznam ostanes u bolnici strpaju te u krevet i vise ih ni ne vidis osim na viziti kad proletis..nitko ti nista ne kaze,sve informacije sam guglala..moj muz kaze ne zuri kuci budi u bolnici tamo si u sigurnim rukama..ahaa
Isto to..
Sve sam proucila vezano za blizance i onda friska figa.
Krvarenje je zastrasujuce pogotovo u pocetku. Al mislim da je ono samo prisutno na početku dok se tijelo i maternica ne zbroje oko toga što se dogodilo. Tj kak je meni doc rekla dok ne nastupe ti neki procesi ( neki naziv koji nisam zapamtila a odnosi se na reapsorciju)

Bolnice su bile bezveze po pitanju mog boravka tamo. Isto to. Sjedis tamo i cekas. Nitko te ni ne pogleda. Svakih par dana pita dal ima nekih promjena.
Jednom sam popizdil ai potpisala da me otpuste na vlastiti zahtjev jer jednostavno nije bilo smisla a bilo sred ljeta i vruuuuuuceeeeee.

Tak da iskreno bas mozes biti i doma, pogotovo ak ti nije daleko od bolnice. Jer to kaj bus sjela u auto i dosla do bolnice za 15 min ti je isto kao i da lezis tamo i cekas da se nesto ili nista dogodi. Odnosno voznja autom i malo hodanja ti nece nastetiti jer ako se novo krvarenje dogodi u bolnici i ovak bus se prošetala po bolnickim hodnicima do ultrazvuka.
Nije da imaju magicnu pilulu da zaustave krvarenje ako krene opet.
BlackBerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 09:42   #14
Unhappy

Quote:
BlackBerry kaže: Pogledaj post
Isto to..
Sve sam proucila vezano za blizance i onda friska figa.
Krvarenje je zastrasujuce pogotovo u pocetku. Al mislim da je ono samo prisutno na početku dok se tijelo i maternica ne zbroje oko toga što se dogodilo. Tj kak je meni doc rekla dok ne nastupe ti neki procesi ( neki naziv koji nisam zapamtila a odnosi se na reapsorciju)

Bolnice su bile bezveze po pitanju mog boravka tamo. Isto to. Sjedis tamo i cekas. Nitko te ni ne pogleda. Svakih par dana pita dal ima nekih promjena.
Jednom sam popizdil ai potpisala da me otpuste na vlastiti zahtjev jer jednostavno nije bilo smisla a bilo sred ljeta i vruuuuuuceeeeee.

Tak da iskreno bas mozes biti i doma, pogotovo ak ti nije daleko od bolnice. Jer to kaj bus sjela u auto i dosla do bolnice za 15 min ti je isto kao i da lezis tamo i cekas da se nesto ili nista dogodi. Odnosno voznja autom i malo hodanja ti nece nastetiti jer ako se novo krvarenje dogodi u bolnici i ovak bus se prošetala po bolnickim hodnicima do ultrazvuka.
Nije da imaju magicnu pilulu da zaustave krvarenje ako krene opet.
Djelim tvoje misljenje totalno ..tu se nitko nebrine o meni..to isto mogu radit doma..al muz bi me se odreko da odem iz bolnice..on je uvjeren da sam tu sigurna
Duda001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 09:58   #15
Quote:
Duda001 kaže: Pogledaj post
Djelim tvoje misljenje totalno ..tu se nitko nebrine o meni..to isto mogu radit doma..al muz bi me se odreko da odem iz bolnice..on je uvjeren da sam tu sigurna
A i moj je to mislio. Al opce je poznato da ja ne slusam muza pa ga ni tada nisam slusala.
Porazgovarala sam s doktorom. Pitala kaj mi planiraju raditi. On rekao pa nista.. monitorirati cemo vas. Pa sam ja pitala kako tocno. Tak da mi mjerite tlak i temperaturu ujutro kao i svim ostalim u bolnici.
Pa on rekao - pa da to je cijela poanta.
Pa sam ja rekla pa ono.. di potpisem da idem doma

I nisam kasnije bila u bolnici opet ( zbog krvarenja jel )
Na pregledu za 2 tjedna kod obicnog ginekologa - sve oke. Nema nikakvih naznaka da je ista ikakvo kakvo ne bi trebalo biti. Na pregledu za 2 tjedna opet isto, nema hematoma, nastupile promjene na ovom drugom bebacu, zivi jos uvijek raste i razvija se. (dobro osim cervixa al to je druga prica )
Kasnije sam opet bila u bolnici kad sam dobila deksametazon za dozrijevanje bebinih pluca (3 dana) i jedan dan zbog tlaka i jel kad sam rodila.
BlackBerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 10:06   #16
Quote:
BlackBerry kaže: Pogledaj post
A i moj je to mislio. Al opce je poznato da ja ne slusam muza pa ga ni tada nisam slusala.
Porazgovarala sam s doktorom. Pitala kaj mi planiraju raditi. On rekao pa nista.. monitorirati cemo vas. Pa sam ja pitala kako tocno. Tak da mi mjerite tlak i temperaturu ujutro kao i svim ostalim u bolnici.
Pa on rekao - pa da to je cijela poanta.
Pa sam ja rekla pa ono.. di potpisem da idem doma

I nisam kasnije bila u bolnici opet ( zbog krvarenja jel )
Na pregledu za 2 tjedna kod obicnog ginekologa - sve oke. Nema nikakvih naznaka da je ista ikakvo kakvo ne bi trebalo biti. Na pregledu za 2 tjedna opet isto, nema hematoma, nastupile promjene na ovom drugom bebacu, zivi jos uvijek raste i razvija se. (dobro osim cervixa al to je druga prica )
Kasnije sam opet bila u bolnici kad sam dobila deksametazon za dozrijevanje bebinih pluca (3 dana) i jedan dan zbog tlaka i jel kad sam rodila.
Nasmijala sam se ovoj tvojoj recenici da je opce poznato da ne slusas muza:-)))...super si..probat cu izdrzat tu jos malo valjda ce me u srijedu,cetvrtak pustit doma i nadam se da se necu tako skoro vracat
Duda001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 10:25   #17
Dali su tebi dr rekli da postoji opasnost da ovaj koji je odumro povuce i ovog zdravog za sobom van?
Duda001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 11:05   #18
ne znam ništa o problematici ali suosjećam i sa mirovanjem i strahom i krvarenjem...

nadam se da ćeš brzo doma...ja kad sam prokrvarila s prvom trudnoćom jako sam puno krvarila isto tako u 12 13 tt i mislili su se ostaviti me doma ili u bolnici, onda je bila pametna doktorica i uvela mi muža unutra i pitala ga oće li me tetošit i jesam li disciplinirana oko mirovanja. i pustila me ući di sam mirovala do 24 tt. vidila sam po odjelima da to baš nema nikakvog smisla. jer za tvoje stanje nema terapije. jedino što možeš je ležat. na žalost nitko ne može zaustavit ako se desi loš scenarij. a ja držim fige da neće.

izdrži psihički sigurno ti je ajme!
nymphadoratonks is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 12:08   #19
Quote:
Duda001 kaže: Pogledaj post
Dali su tebi dr rekli da postoji opasnost da ovaj koji je odumro povuce i ovog zdravog za sobom van?
Mislim da mi nisu rekli, al bili su jako oprezni kao da ne popizdim i sve su nekak u rukavicama razgovarali samnom. I pol tog mi nikad nisu rekli nego sam isto kao i ti čitala i trazila on line informacije.

Al posteljice su bile i na dijamtralno suprotnim stranama. Jedna gore nisko, drugi na stražnjoj strani, visoko ( taj nije prezivio) Tak da ak bi i krenulo krvarenje ne bi trebalo biti problema jer to ima veze kad su posteljice jedna do druge i recimo ova gornja se krene ljustiti.
Uglavnom oko toga se nisam zivcirala.
BlackBerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 12:28   #20
Question

Quote:
BlackBerry kaže: Pogledaj post
Mislim da mi nisu rekli, al bili su jako oprezni kao da ne popizdim i sve su nekak u rukavicama razgovarali samnom. I pol tog mi nikad nisu rekli nego sam isto kao i ti čitala i trazila on line informacije.

Al posteljice su bile i na dijamtralno suprotnim stranama. Jedna gore nisko, drugi na stražnjoj strani, visoko ( taj nije prezivio) Tak da ak bi i krenulo krvarenje ne bi trebalo biti problema jer to ima veze kad su posteljice jedna do druge i recimo ova gornja se krene ljustiti.
Uglavnom oko toga se nisam zivcirala.
Ja ni neznam gdje se koja nalazi nitko mi nista ne govori..nisam ni znala da je ta posteljica opasnost dok nisam sad opet prokrvarila pa su rekli da se moze i to desit i da su sanse 50-50..a ja mislila da je problem samo taj hematom
Duda001 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:36.