Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.08.2005., 19:25   #1
Help.... amonijak u kolačima?

S ljetovanja, osim preplanule boje, nosim i recept za "Viške cvite" .... kolače koji, tvrde znalci, mogu stajati i dva-tri mjeseca, a razlog je što u njih ide amonijak za kolače! Moja su pitanja - kakav je to amonijak, gdje se može nabaviti, i čime se eventualno može zamijeniti.

Nadam se brzom i točnom odgovoru... da bi cviti uspjeli!
__________________
I have an attitude, and I know how to use it!!!
BBlue is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2005., 19:45   #2
posto nisi stavila cili recept, evo za sve ostale link di mogu nac recept za cviti.
a sta je amonijak za kolace... cekaj da malo proguglam mozda sta nadem, a mozda se koji specjalist prije javi!
njasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2005., 20:12   #3
da, nema recepta, nema amonijaka
(nema prstica, nema cokolade)
luigi19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2005., 01:45   #4
RE: Help.... amonijak u kolačima?

ZABRANJENO piškiti u kolaće :92:
 
Odgovori s citatom
Old 26.08.2005., 12:28   #5
Žlicu umjetnog gnojiva -UREA
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2005., 16:53   #6
Neki su odgovori zaista smiješni.... molim "duhovite" da se suzdrže ako nemaju što pametno napisati

A za one dobronamjerne, evo recepta, a možda nam netko zajedno pomogne u odgonetanju tajne amonijaka za kolače.

VIŠKI CVITI

1 kg mekog brašna
25 dag masti
30 dag šećera
4 dag amonijaka za kolače
2 dl mlijeka
4 cijela jaja
2 žumanjka
2 vanilin-šećera
korica od 1 limuna i 1 naranče
nekoliko kapi ekstrakta ruma
malo soli

Dobro izmiješati mast i šećer, dodati žumanje (svih 6) i miječati dok se ne dobije pjenasta smjesa. U tu smjesu dodati tri žlice brašna, a zatim snijeg od bjelanjaka. Lagano sve izmiješati, pa dodati amonijak preliven vrelim mlijekom. U smjesu dodati vanilin šećer, koricu od naranče i limuna, ekstrakt ruma, sol, te postupno dodati brašno.

Tijesto razvaljati na debljinu 5 mm, te rezati u obliku cvjetova. Peći na 170 stupnjeva. Hladne cvite posuti šećerom u prahu!

To je originalni otočki recept, a kolač je super. Navodno mu amonijak pomaže da ostanu svježi dva do tri mjeseca.

Na redu su oni koji znaju o čemu se radi, a ostali, please, ignorirajte ovaj post i iživljavajte se na nekoj drugoj temi....
__________________
I have an attitude, and I know how to use it!!!
BBlue is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2005., 17:25   #7
funkcija amonijaka u ovom receptu jest zamjena prashka za pecivo, odnosno kvasca. bar mi se tako chini.


a amonijak u prahu vjerovatno mozhesh kupiti u ljekarni. on je chest sastojak u galenskim pripravcima.

josh ako tetama magistrama obecash donijeti cvite da probaju...


ako ne upali, upotrijebi kvasac.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2005., 19:38   #8
Ma to bi trebalo kolače držati svježima dva ili tri mjeseca. Ne vjerujem da bi išao kvasac u prhko tijesto, prašak vjerojatno da, ali je upitno u kojoj količini.... a kolačići su mrak, samo što domaći sastojke kriju "ko zmija noge"
__________________
I have an attitude, and I know how to use it!!!
BBlue is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2005., 19:41   #9
pa idi u ljekarnu i kupi.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2005., 20:18   #10
Ma naravno... samo sam prije natezanja s nekom nadobudnom magistrom htjela na forumu provjeriti što zapravo tražim......
__________________
I have an attitude, and I know how to use it!!!
BBlue is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2005., 20:20   #11
I wouldn't...
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2005., 20:22   #12
Quote:
kemik kaže:
I wouldn't...
You wouldn't what?
__________________
I have an attitude, and I know how to use it!!!
BBlue is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2005., 20:26   #13
stavljala amonijak u kolace samo zato da ostanu svjezi 2 ili 3 mjeseca. mislim, ak ih nemres brze od toga pojest, onda fakat...
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2005., 20:27   #14
Quote:
kemik kaže:
I wouldn't...

pa nitko ju nece uhititi ako zatrazhi 'amonijak za kolache' mjesto
Amonijevog karbonata ((NH4)2CO3) koji se koristi umjesto kvasca u pekarstvu - od tu kopipejstano
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2005., 20:32   #15
Quote:
kemik kaže:
stavljala amonijak u kolace samo zato da ostanu svjezi 2 ili 3 mjeseca. mislim, ak ih nemres brze od toga pojest, onda fakat...
Ma htjela sam napraviti originalne prema receptu.... a za koliko će se pojesti, to valjda ovisi o rezultatu......
__________________
I have an attitude, and I know how to use it!!!
BBlue is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2005., 20:33   #16
Quote:
magic kaže:
pa nitko ju nece uhititi ako zatrazhi 'amonijak za kolache' mjesto
Amonijevog karbonata ((NH4)2CO3) koji se koristi umjesto kvasca u pekarstvu - od tu kopipejstano
Magic, trebala si vidjeti neke od magistra kako su me gledale kad sam tražila Steviju... srećom ima dobra biljna ljekarna na jarunskom placu u kojoj su cure potražile na Internetu, pa naručile.....
__________________
I have an attitude, and I know how to use it!!!
BBlue is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2005., 22:31   #17
Quote:
BBlue kaže:
Magic, trebala si vidjeti neke od magistra kako su me gledale kad sam tražila Steviju... srećom ima dobra biljna ljekarna na jarunskom placu u kojoj su cure potražile na Internetu, pa naručile.....
daj reci koja ljekarna, to mi je u kvartu, a i ja vec godinama pokusavam doci do tog amonijaka da isprobam neke stvari.
luigi19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2005., 16:24   #18
Quote:
luigi19 kaže:
daj reci koja ljekarna, to mi je u kvartu, a i ja vec godinama pokusavam doci do tog amonijaka da isprobam neke stvari.
Hej, nisi pažljivo čitao.... našli su mi steviju (biljni zaslađivač)! Amonijak za kolače tek pokušavamo pronaći....
__________________
I have an attitude, and I know how to use it!!!
BBlue is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2005., 19:47   #19
e ljudi to je vjerojatno Hirschhornsalz (njem.) iliti amonijev karbonat, ja to koristim za pečenje medenjaka (izgleda ko soda bikarbona)
kupim ga kad odem u austriju, ima u svakom vecem ducanu (ovo je od kotanyia)

koliko sam skuzila njegova funkcija je da razrahli tijesto kao prasak za pecivo ali za razliku od praska za pecivo ili sode bikarbone ne podize tijesto u visinu vec samo u sirinu...


e sad ja imam vrecicu od 6 dag i traje mi vec par godina a u ovaj recept ide cak 4 dag-malo mi se to cini previse-da nij mozda 4 grama?
undercover is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2005., 19:48   #20
Re: RE: Help.... amonijak u kolačima?

Quote:
vočko moderato-ooo kaže:
ZABRANJENO piškiti u kolaće :92:
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:51.