Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.12.2009., 14:46   #1
Audi A6 c4 2.0 benzin

pozdrav!
možete mi reć nešto, ustvari sve kaj znate o audiju a6 c4 2. benzin.
kakvi su im motori, kakav im je ovjes, potrošnja,kak idu dobro ili loše itd...
pomagajte sve me zanima o tom autu SVE!
planiram baš takvog kupit pa zato!
pozdrav ekipo
flexmacic is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2009., 20:07   #2
Quote:
flexmacic kaže: Pogledaj post
pozdrav!
možete mi reć nešto, ustvari sve kaj znate o audiju a6 c4 2. benzin.
kakvi su im motori, kakav im je ovjes, potrošnja,kak idu dobro ili loše itd...
pomagajte sve me zanima o tom autu SVE!
planiram baš takvog kupit pa zato!
pozdrav ekipo
Čini mi se da se dosta tema u zadnje vrijeme otvara o ovome autu, tako da bi mogli potražit malo i među starijim temama tako da se ne piše svaki put baš sve ispočetka. Sad ok, no ubuduće drugi nek se drže toga.
Ja ću ti reći u vezi onoga što znam, drugi ak hoće u vezi ostalog.
Dakle što se tiče ovjesa ovjes je prilično stare koncepcije no iznimno trajan i neproblematičan, naravno ako slučajno i ode ne kupovat neki šit koji se ovdje prodaje za iznimno malu lovu nego bolje uzet nešto pametno ili nabavit polovno nešto s nekog slupanog.
što se tiče motora znam da je minimalna potrošnja 9 litara, računaj sa 10 litara i to je to. što se tiče kako ide, eh to je stvar ukusa, za moj ukus ne ide dovoljno jer volim tu i tamo jače potegnit no s druge strane za svakog onoga tko nema takve pretenzije je dovoljan jer auto nije bitno teži nego recimo najnovija astra sa 115 ks tako da ide podjednako kao i najnovija astra sa 115 ks, neki kažu da su ti motori dovoljno dobri jer ih većinom svi kupuju, tako da eto trebao bi biti dovoljan. Ak te još nešto konkretno zanima pitaj, mogu ti konkrento reći sve što nema veze s motorom, za motor pitaj druge.
johny5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2009., 20:19   #3
a klima i to nešto od elektronike jel dobro ili ne kakva je klima jel dobro hladi jel se kvari i te neke sitnice, jer na klikmu sam bolestan ona mora bit ok inaće ...
flexmacic is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2009., 21:02   #4
Quote:
flexmacic kaže: Pogledaj post
a klima i to nešto od elektronike jel dobro ili ne kakva je klima jel dobro hladi jel se kvari i te neke sitnice, jer na klikmu sam bolestan ona mora bit ok inaće ...
Elektronika je inače ok i tu generalno nema nikakvih problema. e sad naravno da s godinama može otići neka sitnica ak naletiš na takav primjerak. Ja sam imao vozio 3 takva auta, 2 komada zadnjih 4 godine, podizači, prednji , zadnji nikada nisu zaštekali, instrument tabla isto bez problema, grijanje sjedala baš ne koristim no znam da radi još uvijek bez problema, grijanje retrovizora radi, klima nije niti jednom zakazala niti na jednom osim što je pregorila jedna lampica na jednome na auto klimi,drugi display dođe 600 kuna no ne da mi ga se sad mjenjati jer sve se najnormalnije još uvijek vidi. Klima radi bez prijekorno i to je ono najbitnije. Ne znam što je još bitno u vezi elektrike ili elektronike, uglavnom ništa nije otišlo dosada. E da centralno zaključavanje funkcionira preko kompresora i tu problema nikada nisam imao nijednom dosada a vozio sam 6,7 auta s tim sustavom, kolegama tu i tamo rikne centralno(na passatima, a4) trošak je oko 1500 kuna.
Klima jel hladi ili ne, eh ovisi što želiš od klime, ja sam bez problema putovao na relacije od 500 i više km kad je vani bilo i preko 40 stupnjeva na suncu i nikada nisam imao problema sa rashlađivanjem, a da li tebi paše ili ne , ne znam, probaj.
Uglavnom kvaliteta materijala unutra, sjedala tapecirunzi, plastika, ovjes auta, elektronika su top klasa i malo koji noviji auto ima tu razinu kvalitete, to je dakle najmanji problem. treba samo naći verziju s motorom u top stanju jer to je već jako stari auto , konkretno tebe zanima auto od 15,16,17 godina tako da moraš iznimnu pažnju posvetit najviše tom segmentu, tj. motoru, ja nađem bez problema verziju s odlličnim motorom, želim to i tebi.
johny5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2009., 17:59   #5
da još jedno pitanje, danas sam gledao jedan auto ima problem sa brisačima neš nevalja..
kad se upale u prvu brzine kad obrišu ne vraćaju se na kraj nego na pola, a ako kliknem da samo jednom obrišu idu samo dok držim ručicu a nekad rade normalno pa me zanima jel to neš skupo za popraavit ili kaj bi moglo bit, znači neki puta rade normalno, a nekada zajebavaju
flexmacic is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2009., 18:26   #6
Quote:
flexmacic kaže: Pogledaj post
da još jedno pitanje, danas sam gledao jedan auto ima problem sa brisačima neš nevalja..
kad se upale u prvu brzine kad obrišu ne vraćaju se na kraj nego na pola, a ako kliknem da samo jednom obrišu idu samo dok držim ručicu a nekad rade normalno pa me zanima jel to neš skupo za popraavit ili kaj bi moglo bit, znači neki puta rade normalno, a nekada zajebavaju
To nešto ne valja s tim brisačima a što konkretno u to se ja ne razumijem jer nisam nikada imao takav slučaj niti čuo od nekoga za sličan problem. Najjednostavnije bi bilo pitat električara da li to može riješit ili ne, ak ne onda bi to moglo bit skuplje, kolko točno dođe pitaj u nekoj trgovini dijelova.
johny5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2009., 23:31   #7
Quote:
flexmacic kaže: Pogledaj post
pozdrav!
možete mi reć nešto, ustvari sve kaj znate o audiju a6 c4 2. benzin.
kakvi su im motori, kakav im je ovjes, potrošnja,kak idu dobro ili loše itd...
pomagajte sve me zanima o tom autu SVE!
planiram baš takvog kupit pa zato!
pozdrav ekipo
imam ga ja, prvi vlasnik!!! ako si zainteresiran javi na pm,prodo bi ga isključivo zbog zakona o 102 ks za ml.vozače
ryder on the storm is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 17:40   #8
Podrav ljudi,zanima me konkretno sve uz ovo auto imam i mislim ga sredit sebi pa ako mozete kako pomoc?
Zerkaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 18:00   #9
Šta bi trebao znati o najmanje 17 godina starom autu? Večinom puno km, teško dostupni dijelovi (osim originala koji su skupi), visoka potrošnja. Auto je lutrija. Jedino bi limarija trebala biti ok.
__________________
Potpis
WXW is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 19:25   #10
Imaš temu o Peugeotu 607 i Mercedesu 280 CDI, na zadnjih par strana (čitaj od kraja) se spominju dva Audi foruma, stari Audi Club Croatia i novi Audi Forum Hrvatska. Od novog imaš i link, pronađi, regaj se tam i pitaj.
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2014., 10:30   #11
A imam ga u garazi stoji bas smo ga jcuer palili iznutra je ocuvan maksimalno sve radi i super je posto se puno nije vozia nema bas kilometara kao sta takva auta znaju imat triba bi ga opiturat i motor sredit posto je sajao u garazi
Zerkaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2014., 10:46   #12
A zašto ga treba piturat?
Možda samo dobro oprat i ispolirat, ako je dugo stajao u garaži i inaće malo vožen.
SCHNITZER is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2014., 14:10   #13
Treba zato sto nemoze proc na tehnickom s takvom bojom jel se lak pocea gulit i malo je izgreban po vratima i neka udubljena i neda da prode pa moram a i lipse ce izgledat sa novom bojom ova je cila i bljeda to je star auto pa znas s vremenom i boja ide
Zerkaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:21.