Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.12.2005., 16:05   #21
Quote:
Vuco kaže:
Istina.

Katolici sjeku glavu svakoj curi koja se poseksa prije braka. U stvari, sjekli su... prije 500 godina... a to je 2005. u Iranu, Iraku, Arabiji, Egiptu itd.
Ma rade, kako ne bi radili. Gledao si ti to na televizoru, ne? Ili ti je to rambi rekla. Uostalom, možda su Muslimani došli kod tebe u Njemačku između ostalog baš zato što se ne slažu sa svojim zakonima. Pa jesu li onda takvi Muslimani jednako zaostali kao primjerice, Afganistanci?

Uostalom, možda netko na nekom arapskom forumu upravo sad piše kako su svi katolički svećenici pedofili... Površno, plitko i bez imalo želje za razumijevanjem, tako si postavio ovaj topic.

Ništa čudno, naravno.

Čestit Božić svim krvožednim Katolicima.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2005., 16:07   #22
Quote:
HappyZvone kaže:
Daj nam citiraj iz cega si ti skuzio da je Vuco za otvaranje konclogora za muslimane!??
Ma to je tipično za waltera. Izmišlja i laže.

Da ponovim... ja nisam za otvaranje konclogora za muslimane... ja sam za to da se djeluje preventivno i efikasno. To je kaj sam napisao.
__________________
I Love U
Vuco is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2005., 16:07   #23
Nisu sve muslimanske zemlje totalitarne. Doduse, mnoge jesu, ali nije to zbog islama. Recimo, Islamska Vj. Zajednica u BiH bira poglavara glasanjem.
Taj totalitarizam potjece od ekonomske zaostalosti, mozda se moze reci da islamski svijet prozivljava svoj Srednji Vijek.

A renesansa ce doci - kad tad.
eno gledaj naprijed is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2005., 16:08   #24
Quote:
leclerq kaže:
muslimani su istjerali milijun (1.000.000) židova iz svojih država nakon 1948.

prvo su ih popljačkali,naravno, a mnoge su i ubili.

u drugom svjetskom ratu, muslimani su bili hitlerovi saveznici. što u europi, što na bliskom istoku.

kaj se sad praviš mutava?
Zidovi (tj NEKI zidovi) su 1948 istjerali skoro milijun muslimana sa teritorija Palestine. Prvo su ih popljackali, naravno, a mnoge su i ubili.

Prije IIsr, izmedju ostalog je i kapital koji je pripadao nekim zidovksim obitlejima pomogao Hitleru da dodje na vlast. Cini li to zidove saveznicima Hitlera?

Samo se duvdevan pravi mutav.
GranatineC is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2005., 16:09   #25
Quote:
GranatineC kaže:
Zidovi (tj NEKI zidovi) su 1948 istjerali skoro milijun muslimana sa teritorija Palestine. Prvo su ih popljackali, naravno, a mnoge su i ubili.
lažeš po običaju.

ali se buniš kad se konstatira da si antisemitsko smeće.

naravno, činjenica da danas u izraelu živi 1.200.000 muslimana, a u arapskim državama manje od 5.000 židova potvrđuje orangeovo antisemitsko huškanje.
__________________
. . . . .
FRI PALESTAJN!!! :rofl:
Quote:
I.L kaže:
U svakom slučaju, ja s radošću čekam tu vijest i jutrom i u večer... da je izrael napo iranska nuklearna postrojenja, zrakoplovstvom, krstarećim projketilima itd.
Uvdevan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2005., 16:11   #26
Talking

Quote:
Vuco kaže:
Ma to je tipično za waltera. Izmišlja i laže.

Da ponovim... ja nisam za otvaranje konclogora za muslimane... ja sam za to da se djeluje preventivno i efikasno. To je kaj sam napisao.

Ma nije Vuco za otvaranje logoroa za msulimane, jok. Cemu trosit pare. Ka sto on rece, na muslimane treba preventivno ruknit par atomskih bombi, pa ce onda oni pocest proizvodit automobile.

Vucine embolije.

Nije cudo sto se u Vucinom rodnom kraju na ulici zene pozdravljaju stavljanjem prsta u supak. Eno potvrdio i sudac Milanovic, na sudjenju Josi Mraovicu. Masala.
GranatineC is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2005., 16:14   #27
Quote:
obelix kaže:
U tom smislu, sve teze koje sliče na "muslimani=fašisti" (kao uostalom i pripadnici bilo koje religijske skupine) ne prolaze.
jel po tvojim multikulti teorijama religija iznad nacije?

da razjasnimo to jednom zauvijek.
__________________
. . . . .
FRI PALESTAJN!!! :rofl:
Quote:
I.L kaže:
U svakom slučaju, ja s radošću čekam tu vijest i jutrom i u večer... da je izrael napo iranska nuklearna postrojenja, zrakoplovstvom, krstarećim projketilima itd.
Uvdevan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2005., 16:15   #28
Quote:
eno gledaj naprijed kaže:
Taj totalitarizam potjece od ekonomske zaostalosti, mozda se moze reci da islamski svijet prozivljava svoj Srednji Vijek.
Mnoge drzave koje imaju naftu imaju najrigoroznije islamske zakone.
Tako da ti to sa ekonomijom pada u vodu.

Ekonomija je najmanji razlog njihovom radikalizmu i problemima.
HappyZvone is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2005., 16:20   #29
Quote:
GranatineC kaže:
Ma nije Vuco za otvaranje logoroa za msulimane, jok. Cemu trosit pare. Ka sto on rece, na muslimane treba preventivno ruknit par atomskih bombi, pa ce onda oni pocest proizvodit automobile.

Eto da i tebe pitam!
Daj citiraj gdje pise da je to Vucina zelja? (atomske)

Ne kazem da to ne misli jer samo on zna sta mu je u glavi...ali eto, citiraj gdje on spominje atomske?
Mozda sam ja propustio.
HappyZvone is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2005., 16:21   #30
Quote:
HappyZvone kaže:
Mnoge drzave koje imaju naftu imaju najrigoroznije islamske zakone.
Tako da ti to sa ekonomijom pada u vodu.

Ekonomija je najmanji razlog njihovom radikalizmu i problemima.

Ne,ne.
To što imaju naftu ne znači da imaju ekonomiju. Dapače.
Baš to i je jedan od gl.problema,to što nemaju ni ekonomsku ni vojnu (državnu) kontrolu nad tom naftom. To imaju/hoće ameri,zato i jesu tam.
ambasadorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2005., 16:22   #31
Quote:
eno gledaj naprijed kaže:
Nisu sve muslimanske zemlje totalitarne. Doduse, mnoge jesu, ali nije to zbog islama. Recimo, Islamska Vj. Zajednica u BiH bira poglavara glasanjem.
Taj totalitarizam potjece od ekonomske zaostalosti, mozda se moze reci da islamski svijet prozivljava svoj Srednji Vijek.

A renesansa ce doci - kad tad.
Ekonomsko uredjenje proistice iz stanja kolektivne drustvene svijesti, a ne obratno. Nordijske zemlje su bogate ali su kolektivisticke odnosno skoro pa totalitarne po ekonomskom uredjenju. Anglo-saksonske zemlje su zemlje liberalnog kapitalizma. Visina prihoda nema nista s tim (odnosno visina prihoda ne mijenja dominantnu drustvenu ideologiju).
Musaw al-Zrikawi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2005., 16:24   #32
Quote:
HappyZvone kaže:
Eto da i tebe pitam!
Daj citiraj gdje pise da je to Vucina zelja? (atomske)

Ne kazem da to ne misli jer samo on zna sta mu je u glavi...ali eto, citiraj gdje on spominje atomske?
Mozda sam ja propustio.
ja mislim da vuco čita der spiegel:
http://service.spiegel.de/cache/inte...344374,00.html
__________________
. . . . .
FRI PALESTAJN!!! :rofl:
Quote:
I.L kaže:
U svakom slučaju, ja s radošću čekam tu vijest i jutrom i u večer... da je izrael napo iranska nuklearna postrojenja, zrakoplovstvom, krstarećim projketilima itd.
Uvdevan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2005., 16:26   #33
Quote:
ambasadorica kaže:
Ne,ne.
To što imaju naftu ne znači da imaju ekonomiju. Dapače.
Baš to i je jedan od gl.problema,to što nemaju ni ekonomsku ni vojnu (državnu) kontrolu nad tom naftom. To imaju/hoće ameri,zato i jesu tam.
Ti tuko nemas pojma o cemu pricas. Da si vidjela bogatstvo Saudijsje Arabije, Qatara ili Kuwaita, ne bi pricala ovakve gluposti.

Ameri su dva puta imali priliku zadrzati izvore nafte pod svojom kontrolom i oba puta su ih predali natrag domicilnoj vlasti.
Musaw al-Zrikawi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2005., 16:26   #34
Quote:
leclerq kaže:
muslimani su istjerali milijun (1.000.000) židova iz svojih država nakon 1948.

prvo su ih popljačkali,naravno, a mnoge su i ubili.

u drugom svjetskom ratu, muslimani su bili hitlerovi saveznici. što u europi, što na bliskom istoku.

kaj se sad praviš mutava?
i jebote ideš... a što je onda tek sa kršćanima
frch is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2005., 16:26   #35
Quote:
walter kaže:
Ma rade, kako ne bi radili. Gledao si ti to na televizoru, ne? Ili ti je to rambi rekla....
Ne mora meni rambi ništa govoriti... i moram se ispričati, ne sječe se glava, nego je kazna kamenovanje do smrti za vanbračni seks. Vrijedi napomenuti, da se ne smije bacati velikim kamenjem. Ne zato što su humani, nego zato što smrt mora biti spora i bolna.
__________________
I Love U
Vuco is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2005., 16:27   #36
Quote:
Musaw al-Zrikawi kaže:
Ti tuko nemas pojma o cemu pricas. Da si vidjela bogatstvo Saudijsje Arabije, Qatara ili Kuwaita, ne bi pricala ovakve gluposti.

Ameri su dva puta imali priliku zadrzati izvore nafte pod svojom kontrolom i oba puta su ih predali natrag domicilnoj vlasti.
frch is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2005., 16:27   #37
Quote:
ambasadorica kaže:
Ne,ne.
To što imaju naftu ne znači da imaju ekonomiju. Dapače.
Baš to i je jedan od gl.problema,to što nemaju ni ekonomsku ni vojnu (državnu) kontrolu nad tom naftom. To imaju/hoće ameri,zato i jesu tam.

Ajde recimo da si u pravu!

Pa kad ce onda te zemlje (po tebi!) dozivjeti tu "renesansu"!!??

Nafte nestaje,ako su bili glupi pa nisu do sada iskoristili za ekonomsku renesansu onda ga jebi....nikad i nece,moze se lagano konstatirati.
HappyZvone is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2005., 16:33   #38
Quote:
frch kaže:
Gle, treba i pokoji argument stavit uz smajlice.
Musaw al-Zrikawi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2005., 16:40   #39
Quote:
HappyZvone kaže:
Eto da i tebe pitam!
Daj citiraj gdje pise da je to Vucina zelja? (atomske)

Ne kazem da to ne misli jer samo on zna sta mu je u glavi...ali eto, citiraj gdje on spominje atomske?
Mozda sam ja propustio.

Propustio si, to je pisalo u njegvoom originalnom uratku. KOpirao sam u knjizi zalb, pa mozes tamo provjeriti.

Vuco, antifasist ko i uzori mu iz IIsr.
GranatineC is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2005., 16:40   #40
Tuko??
Čuj,pizdek,ak si tak pametan,onda mi odgovori dal ratuju Saud.Arabija,Quatar &Co sa amerima? Jel mi pričamo o tome? Topic je o musl.zemljama koje konstantno ratuju.
Jel isto tak super u Irani ili Iraku,Afganistanu? Jel se tu priča o njihovim problemima ili o problemima katarskih šeika?
ambasadorica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:32.