Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Opisani odnos u uvodu ove teme za vas je:
prihvatljiv 22 29.33%
neprihvatljiv 53 70.67%
Glasovatelji: 75. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.11.2008., 21:17   #21
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
iako pomalo osuđujem i curu, mislim da uopće nije njen problem ima li on sina, ženu, katnicu ili nešto treće. mislim da je očito da oni jedno od drugoga očekuju samo sex. zašto bi bio NJEN problem, ako ON vara svoju ženu?

baš tako...on treba misliti o tome...nije ni njoj na hvalu, al ona je slobodna...i da nije u pitanju ona, našao bi on već neku drugu, pa zašto ne uzeti nešto što se nudi a odgovara im
anastasia74 is offline  
Old 05.11.2008., 21:18   #22
Quote:
GoGs777 kaže: Pogledaj post
jel da?

to joj daje pravo da leprša pičkom oženjenim likovima sa djecom??
Preljub još nije protuzakonit Osim toga ne siluje ga,on uvijek može odbiti,a ako je on prenapaljen da odbije,to je njegov a ne njezin problem.
Waxanna is offline  
Old 05.11.2008., 21:19   #23
Quote:
anastasia74 kaže: Pogledaj post
baš tako...on treba misliti o tome...nije ni njoj na hvalu, al ona je slobodna...i da nije u pitanju ona, našao bi on već neku drugu, pa zašto ne uzeti nešto što se nudi a odgovara im
Izgleda da dežurni moralisti ne shvaćaju to.
Waxanna is offline  
Old 05.11.2008., 21:25   #24
Quote:
soon2bmom kaže: Pogledaj post
ne znam zašto osudujete curu-pa nije ona udata i nema ona dijete!!!

ako ti paše sex sa njim nastavite tako ali pazi da ti ipak ta uživancija u sexu ne pomuti razum i da se ne zagriješ za njega-emotivno(to sam i sama doživjela).

a vi koji govorite da su kao životinje-muškarci to rade stalno-poševe ženu i inda joj se ili ne jave ili je ona samo booty call!! a kad žena to napravi onda ju osuduju!!!

hello?
jesi ti čitala sve postove? evo ima nas par koji mislimo da je apsolutno nebitno za nju je li on oženjen ili nešto. ja osuđujem takav odnos između ljudi, sex bez ikakvih drugih zajedničkih točaka između njih.

a vezano za boldano, ne generalizirati, ja se osobno nalazim uvrijeđen ovakvim izjavama, mislim da se ista pravila odnose na sve.
rocket86 is offline  
Old 05.11.2008., 21:29   #25
Quote:
Waxanna kaže: Pogledaj post
Preljub još nije protuzakonit Osim toga ne siluje ga,on uvijek može odbiti,a ako je on prenapaljen da odbije,to je njegov a ne njezin problem.
nije, ali je moralno ogavan od strane onoga koji ga prakticira
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 05.11.2008., 21:30   #26
ok,ti si jedan od 100.
za muške je opće poznato da nikad nisu bili moralisti niti će ikad biti(ili vrlo mali broj).

ne znam koliko godina imaš ali 9 od deset muškaraca će osuditi ženu koja se samo sexa s nekim a nije s njim u vezi. a kad se vas tiče-onda što više pohebeš to si veća faca u društvu!!

ja sam samo rekla da ako joj paše sex nek nastavi i ako ne želi vezu s njim zašto bi se uplitala. a to što on ima dijete je njegov problem a ne njezin,nije mu stavila pištolj na čelo i rekla: ševit ćemo se ili pucam!!
__________________
Patrik 17.01.2009. i Petra 06.12.2010.
Soon Li is offline  
Old 05.11.2008., 21:32   #27
Quote:
GoGs777 kaže: Pogledaj post
nije, ali je moralno ogavan od strane onoga koji ga prakticira
Možda za takve kao ti,za tu osobu i njoj slične ne.Njima to definitivno nije ogavno.
Waxanna is offline  
Old 05.11.2008., 21:35   #28
Quote:
Waxanna kaže: Pogledaj post
Zašto bi ju bilo sram? Pa nije da ga ona siluje ili tako nešto,sam to želi Ajme licemjerja
Jer ne smatram čenjenicu da on ima dvogodišnjeg sinčića važnom u diskusiji o seksu bez ljubavi.
Inače nisam neki veliki moralist što se tiće varanja u vezama, nije me briga, svatko vodi svoj život. Ali dok je u cijeloj toj priči dijete javlja mi se doza humanosti. Ne kažem da je ona kriva jer on ima sina, samo ne razumijem koj joj je tu gušt? Pogotovo s obzirom na činjenicu da se njihova "veza" temelji samo na sexu, dakle ne vežu ju emocije za njega...
Ajde nevažno, da ne vara sa njom našo bi si drugu. Tko sam ja da sudim?
__________________
Ne treba mi potpis
Wannda is offline  
Old 05.11.2008., 21:37   #29
Quote:
wannda kaže: Pogledaj post
Jer ne smatram čenjenicu da on ima dvogodišnjeg sinčića važnom u diskusiji o seksu bez ljubavi.
Inače nisam neki veliki moralist što se tiće varanja u vezama, nije me briga, svatko vodi svoj život. Ali dok je u cijeloj toj priči dijete javlja mi se doza humanosti. Ne kažem da je ona kriva jer on ima sina, samo ne razumijem koj joj je tu gušt? Pogotovo s obzirom na činjenicu da se njihova "veza" temelji samo na sexu, dakle ne vežu ju emocije za njega...
Ajde nevažno, da ne vara sa njom našo bi si drugu. Tko sam ja da sudim?
Točno
Waxanna is offline  
Old 05.11.2008., 21:40   #30
prihvatljiv
ne idealno, ne preporucljivo, ali prihvatljivo
to sto je on ozenjen je isto jako nepozeljno
al opet prihvatljivo je
ona je slobodna, on je taj koji je za osude

i sto bi bilo ponizavajuce ako 2 odrasle osobe svojom voljim rade nest sto im se svidja


ali, jedno veliko ali je sto u takvim vezama obicno jedno zaglibi, i to obicno ta ljubavnica, bez obzira koliko tvrdila da se radi samo o sexu... onda bude jao pao...
cini mi se da je autorica u rizicnoj grupi
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Old 05.11.2008., 21:49   #31
Quote:
iForce kaže: Pogledaj post
pa tema je ova koju je autorica pokrenula.

A govnar koji vara zenu nema srota u glavi.
hvala.
__________________
Patrik 17.01.2009. i Petra 06.12.2010.
Soon Li is offline  
Old 05.11.2008., 21:51   #32
Tema je glupa. Nije problem sto se vi samo jebete, problem je sto je on ozenjen. Ja ti preporucam da se maknes, i sama kazes da nisi zaljubljena ni nista takvoga, ima jos kurceva na svijetu, ne treba ti takva zajebancija.
Ken is offline  
Old 05.11.2008., 21:57   #33
Neprihvatljivo prije svega zato što je on oženjen.
 
Old 05.11.2008., 21:58   #34
ja ne osudjujem ljude koji su sa nekim tko je u vezi. to je problem tih koji su u vezi.
prihvatljivo je to sto si s njim, nije pretjerano pametno, ali nemas se oko cega gristi.
medjutim, bilo bi ti pametnije traziti nekoga s kim ces imati normalan odnos.
trust me, I've walked that path
Ariane is offline  
Old 05.11.2008., 21:59   #35
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
a kakvu on slamu ima u glavi. iako sam se u dosta situacija složio s tobom, stičem dojam da ti osuđuješ isključivo nju, iako ja mislim da ona apsolutno nije kriva za to što on radi svojoj ženi. ako ikad budem u sex.vezi s udanom ženom(teško, ali zamislimo), ne mislim da bi mene itko za to trebao osuđivati. ista situacija je da sam ja na njegovom mjestu, bemu, ako sam oženjen, valjda sam dovoljno odrastao da ne pristanem na nešto što znam da nije ok.
vidiš da je to još dijete koje ne razumije neke stvari u životu. nemoj se živcirati
__________________
Patrik 17.01.2009. i Petra 06.12.2010.
Soon Li is offline  
Old 05.11.2008., 21:59   #36
uopće ne kužim u čemu je problem zapravo..
na stranu moraliziranje, ali ako si s nekim samo ševe radi, onda je valjda dovoljno to što se super ševi.Kakve sad ima veze neslaganje karaktera?
Nešto sam propustila?
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 05.11.2008., 22:08   #37
Quote:
Sekvoja kaže: Pogledaj post
Našla sam se u jednoj ugodno-neugodnoj situaciji....

Nedavno sam upoznala jednog jaaaaaaako zgodnog i sexy 30-godišnjeg muškarca, dobrog tijela (nije da se hvalim što sam ga uspjela šrivući). I tako, pod utjecajem obostrane privlačnosti završili smo u krevetu i s njim sam doživljela definitivno najbolji sex u životu. Od tada se često viđamo i uživamo u zajedničkim vatrenim momentima. No problem je u tome što si nas dvoje karakterno nikako ne odgovaramo, i nemamo baš slične poglede na život i svijet. Uz to, on je još oženjen i ima sina od 2 godine.... I da još jednom kažem: karakterno, on je osoba s kojom nikada, ali baš nikada ne bih mogla biti u ljubavnoj vezi i jedino što nas veže jest savršeni sex....

Zanima me jeste li ikada bili s nekim u sličnom odnosu te kako se to završilo? Zanima me vaše iskustvo ili iskustvo nekog vašeg poznanika?
Mislim da si ti odvratna što se možeš redovito ševiti s muškarcem koji ima ženu i dvogodišnje dijete.
@Purger@ is offline  
Received Infraction
Old 05.11.2008., 22:10   #38
U redu je biti s nekim samo radi sexsa, ali ako je ta osoba u braku onda je bolje ne ostajati u takvoj "vezi". Ali to je tvoj život i ti sama znaš što je najbolje za tebe.
__________________
Život je kratak, a želja beskrajna...
Mireille22 is offline  
Old 05.11.2008., 22:11   #39
autorica teme se brine oko krivih stvari. možda ne krivih al nikako bitnijih od recimo, morala??? pomalo nepoznat pojam a?
Raspberry Swirl is offline  
Old 05.11.2008., 22:18   #40
Quote:
Mireille22 kaže: Pogledaj post
U redu je biti s nekim samo radi sexsa, ali ako je ta osoba u braku onda je bolje ne ostajati u takvoj "vezi". Ali to je tvoj život i ti sama znaš što je najbolje za tebe.
to sam ja rekao, samo malo na grublji način.

stvar morala.

makneš moral, i što ti ostane? ženska koja nema srce, dušu i ostalo, jer ne gleda što ustvari radi.

i koja se nikad nije stavila u poziciju da se to njoj dešava iza leđa. da se tako postavi, mislim da bi drugačije vrtila ploču.

muž je druga priča. žali bože što se ta žena udala za tog frajera
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:19.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger