Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.07.2015., 14:35   #5661
Evo mene su danas prije sat vremena zvali. Bio sam 42. na listi
__________________
Pregledaj potpis
Tiocfaidh Ar La is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 15:52   #5662
Quote:
Tiocfaidh Ar La kaže: Pogledaj post
Evo mene su danas prije sat vremena zvali. Bio sam 42. na listi
Kad idete na potpis? :-))
Nas jos nisu zvali a medu prvih 20 smo.. ne kuzim kojom logikom zovu :-(
classe1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 19:29   #5663
Quote:
classe1 kaže: Pogledaj post
Kad idete na potpis? :-))
Nas jos nisu zvali a medu prvih 20 smo.. ne kuzim kojom logikom zovu :-(
Bio danas, ali nisam stigao predati dokaz o uplati u poglavarstvo. To cu u ponedjeljak.
__________________
Pregledaj potpis
Tiocfaidh Ar La is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 21:28   #5664
Quote:
classe1 kaže: Pogledaj post
Koliko sam vidjela, jučer je Bandic imao neku važnu sjednicu pa očito zbog toga nije potpisao ugovore. Nadam se da danas kreću dalje sa zvanjem. .

Dlozej ako stignes napisi nam kasnije u kakvom je stanju stan.. zidovi, podovi, morate puno čistiti. .
Zidovi su frisko pokreceni,ali iz plafona u sve 3 sobe samo zice vire nena ni grla za zarulje...u kupaoni i wc-u izgorjele zarulje ali sve radi...super su bili ovi iz poglavarstva,bas smo se zafrkavali super...uglavnom mi smo jako zadovoljni...pocistit se treba nije jako ali skupila se prasina....ljudi sretno nam svima
Dlozej is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 21:55   #5665
Quote:
Dlozej kaže: Pogledaj post
Zidovi su frisko pokreceni,ali iz plafona u sve 3 sobe samo zice vire nena ni grla za zarulje...u kupaoni i wc-u izgorjele zarulje ali sve radi...super su bili ovi iz poglavarstva,bas smo se zafrkavali super...uglavnom mi smo jako zadovoljni...pocistit se treba nije jako ali skupila se prasina....ljudi sretno nam svima

Na što treba posebno obratiti pažnju? Bojler, brojila, radijatori, jel treba paliti grijanje...?
mia** is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2015., 22:18   #5666
Quote:
mia** kaže: Pogledaj post
Na što treba posebno obratiti pažnju? Bojler, brojila, radijatori, jel treba paliti grijanje...?
Ovi iz poglavarstva koji vam budu na predaji kljuca ce vam pisati zapisnik...na njemu ce pisati stanje brojila od struje i plina,brojilo vode je na nuli...mi grijanje nismo palili jer su rekli ako nebi radilo da nadstojniku zgrade prijavimo kvar...palili su oni bojler i pustili vodu u kupaoni i wc-u da provjerimo toplu vodu...rolete sve isprobajte,prozore otvoriti i zatvoriti...obratite paznju kad je bojler servisiran!
Dlozej is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2015., 08:13   #5667
Quote:
Dlozej kaže: Pogledaj post
Ovi iz poglavarstva koji vam budu na predaji kljuca ce vam pisati zapisnik...na njemu ce pisati stanje brojila od struje i plina,brojilo vode je na nuli...mi grijanje nismo palili jer su rekli ako nebi radilo da nadstojniku zgrade prijavimo kvar...palili su oni bojler i pustili vodu u kupaoni i wc-u da provjerimo toplu vodu...rolete sve isprobajte,prozore otvoriti i zatvoriti...obratite paznju kad je bojler servisiran!
Nakon što pogledamo stan, i sve je ok, dobijem ključeve i to je to?
Mislim mogu se odmah useljavati?
__________________
Pregledaj potpis
Tiocfaidh Ar La is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2015., 20:26   #5668
Quote:
Tiocfaidh Ar La kaže: Pogledaj post
Nakon što pogledamo stan, i sve je ok, dobijem ključeve i to je to?
Mislim mogu se odmah useljavati?
Cim dobijes kljuc odma mozes useliti...mi dosli po kljuc s kombijem sa 1.turom stvari i taj dan odma sve dovezli i odma ostali prespavat...i evo nas pomalo sve slazemo...jel tko doselio???
Dlozej is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2015., 22:27   #5669
Quote:
Dlozej kaže: Pogledaj post
Cim dobijes kljuc odma mozes useliti...mi dosli po kljuc s kombijem sa 1.turom stvari i taj dan odma sve dovezli i odma ostali prespavat...i evo nas pomalo sve slazemo...jel tko doselio???
E pa tako sam si i ja zamislio, doci sa prvom turom stvari. 07.08 eto useljenje!
__________________
Pregledaj potpis
Tiocfaidh Ar La is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2015., 21:29   #5670
Vecer ljudi!! Da podijelim info,zvala sam danas da vidim sto je novo po pitanju ugovora i receno mi da su svi ugovori potpisani no stanovi nisu svi spremni jos za useljaj.Sutra zovem ponovo da vidim za b blok jel ima novosti ,ako netko ima kakva nova saznanja nek podijeli..uglavnom nakon sto su obisli sve stanove otklanjaju nepravilnosti (krecenje i sl.) te zato ide sporije.pozz svima
Pucinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2015., 21:42   #5671
Evo dobili smo ključeve. Ali ne od ulaza i špajze, to moram naći predstavnika stanara, jer su oni mijenjali brave.
Zgrada B13.
Bojler u wc-u ne radi, to je evidentirano u zapisniku, trebali bi doći popraviti, nije mi znao gospodin iz grada reći kad bi to bilo. I u kuhinji topla voda nije spojena na taj bojler, pa moram kupiti električni protočni bojler te to monirati.

Znam o tome - ništa, morao bih do neke trgovine educirati se o tome.

I termostat ne radi, da li samo displey, ili ja ga neznam upaliti, nisam bas imao vremena čačkati, sutra ću.
__________________
Pregledaj potpis
Tiocfaidh Ar La is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2015., 22:00   #5672
Dobro vece ,
Vidim da je pocelo useljavanje al ono sto me zanima jeste po kom redosledu oni dodeljuju stanove . Mislila sam da ce ici po onom redu kao sa liste tj onako kako s u nas zvali pri izboru stanova . I da li je pocelo useljavanje B bloka , vidim da je spomenuta zgrada B13 ...
Ako neko ima jos neku informaciju napisite . Hvala
Radmilica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2015., 02:13   #5673
Quote:
Tiocfaidh Ar La kaže: Pogledaj post
Evo dobili smo ključeve. Ali ne od ulaza i špajze, to moram naći predstavnika stanara, jer su oni mijenjali brave.
Zgrada B13.
Bojler u wc-u ne radi, to je evidentirano u zapisniku, trebali bi doći popraviti, nije mi znao gospodin iz grada reći kad bi to bilo. I u kuhinji topla voda nije spojena na taj bojler, pa moram kupiti električni protočni bojler te to monirati.

Znam o tome - ništa, morao bih do neke trgovine educirati se o tome.

I termostat ne radi, da li samo displey, ili ja ga neznam upaliti, nisam bas imao vremena čačkati, sutra ću.
Mislim nemam riječi!! Upravo za B13 zgradu zovem kao budala,dobijem informaciju da ta zgrada nije spremna za useljaj i da nazovem danas(petak) u 14h kako bi mi rekli dali su stanovi konačno gotovi jer ugovori jesu.Naravno nitko ne diže slušalicu i ja izvisim po ne znam koji put a sad čitam da dijele ključeve....drago mi je da ste dobili da me krivo ne shvatite, ali mi nije drago da šalju krive informacije,ne kužim čemu to..
Pucinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2015., 02:20   #5674
Predstavnik stanara za B13 zgradu je ako ne griješim crn,visok gospodin sa bradicom,nosi naočale i živi na ulazu br.6 ime,prezime ne znam. Eto ako to što pomaže..
Pucinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2015., 22:37   #5675
Dobra večer.Evo da se predstavim trebao bih biti uskoro novi stanovnik Jelkovca.Ima jedno pitanja koje me muči.
Dali je istina da grad Zagreb stanove iz Javnog najma daje u otkup nakon nekoliko godina ili je to patka.
Damir0505 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2015., 18:33   #5676
Ej. Evo i mi dobili kljuceve. . Uspjeli smo sve počistiti. Kod nas bilo dosta prljavo. Ne radi nam bojler kak treba, polomljen je regulator za radijatore. Nadam se da nam uskoro dodu popraviti. . Sve ostalo je ok
Koliko programa imate na tv, jel vam funkcionira antena?
Jesu vam ulazna vrata oštećena od naljepnica? Kak ste to riješili? Mi tražimo neku foliju kojom bi mogli to prekriti ali nismo ništa našli. .
classe1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2015., 18:38   #5677
Quote:
Damir0505 kaže: Pogledaj post
Dobra večer.Evo da se predstavim trebao bih biti uskoro novi stanovnik Jelkovca.Ima jedno pitanja koje me muči.
Dali je istina da grad Zagreb stanove iz Javnog najma daje u otkup nakon nekoliko godina ili je to patka.
Damire, stan možemo otkupiti nakon 5 ili 10 godina, navodno po nižoj cijeni ali ne znam pod kojim uvjetima. .
classe1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2015., 19:14   #5678
Quote:
classe1 kaže: Pogledaj post
Damire, stan možemo otkupiti nakon 5 ili 10 godina, navodno po nižoj cijeni ali ne znam pod kojim uvjetima. .
Hvala Vam na odgovoru.
Damir0505 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2015., 19:17   #5679
Danas sam razgovarao sa nekom šeficom u poglavarstvu.Rekla mi je da je danas dosla sa godisnjeg i da gledaju sve stanove kaj je sa njim.
Te da če sve koji jos nisu dobili stan zvati ih sutra da im vele kad buju spremni.Bilo za tjedan dva.Jer je svjesna da si ljudi stelaju godisnje i upise u školu.
Damir0505 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2015., 10:11   #5680
Pozdrav susjedi!
Mi jučer dobili ključeve od stana koji je jako prljav. Netko je prije spominjao ljude koji čiste zgrade po kvartu pa ako imate neku preporuku za zgradu B 13? Svaka info je dobro došla. Hvala
Skin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:36.