Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.09.2007., 12:32   #1
samostalne zene/cure!

najsladje mi je kad mi neka cura dodje i kaze kako je strasno samostalna i kako joj je tesko u zivotu a ono uselila se kod dragoga u stan,zivi o njegovom trosku i svaki wikend ide starcima na rucak
ajmo malo pljuvati takve jer mi se stvarno zeludac dize na to
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2007., 13:25   #2
Zašto?
__________________
Žene imaju problem za svako rješenje....
vjabac01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2007., 13:26   #3
haj ti malo prosetaj do kakvog psihijatra, pa njemu prosipaj svoje frustracije
__________________
Dobro došli...
anibaS is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2007., 15:29   #4
Ima jako puno takvih "samostalnih" cura. Npr. cura radi ima svoj auto, uda se a on dobije stan....(mnogi bi dali sve da bar imaju to na pocetku)...ona kuka da ne zna kako ce njih dvoje zivjet jer NEMAJU NISTA....pa onda idu kod njene mame na rucak i mama joj pere ves, tu i tamo prespavaju kod njzinih... A ona svo to vrijeme glumi neku neovisnu zenu!
love_my_ass is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2007., 15:43   #5
tu sam

auto sam uzela od ex.a (spadalo je pod podijelu imovine).
uselila se drugom u stan. ne plaćam stanarinu.
jedem kod staraca i to ne samo vikendom.
perem veš kod staraca.

* živo mi se yebe što će ko reć o meni , ali navalite...
e da samostalna sam, naime samostalno trošim svoje pare na što mi padne napamet.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2007., 15:52   #6
Quote:
tilla kaže: Pogledaj post
tu sam

auto sam uzela od ex.a (spadalo je pod podijelu imovine).
uselila se drugom u stan. ne plaćam stanarinu.
jedem kod staraca i to ne samo vikendom.
perem veš kod staraca.

* živo mi se yebe što će ko reć o meni , ali navalite...
e da samostalna sam, naime samostalno trošim svoje pare na što mi padne napamet.
Ma bravo! Trosis pare na bilo sto sto ti padne na pamet - ok, s tim se slazem.
Ali, jedes kod svojih, peres ves...pa nije li ti bar 1 proletjelo kroz glavu da netko dr palca tu hranu i racune za struju i vodu? Mislim, to su tvoji starci, ne mislis li da bi bilo fer prema njima da odrastes i pocnes sama vodit brigu o sebi? Sta kada njih ne bude vise? Mislis da njima nebi bilo ljepse da dolaze kod tebe na rucak? Da ti njima pomazes?
love_my_ass is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2007., 15:54   #7
moji su starci mene dobili jako mladi. znači, nema brige još jako drugo vremena, načelno.

oni plaćaju račune i struju i prašak i vodu, sigurno ne susjed. mislim, koje pitanje.

vodim brigu o sebi kako ne, već sam rekla samostalno trošim pare.
kod mene će doć na ručak, na sveto nikada
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2007., 15:55   #8
Quote:
tilla kaže: Pogledaj post
* živo mi se yebe što će ko reć o meni , ali navalite...
e da samostalna sam, naime samostalno trošim svoje pare na što mi padne napamet.


tilla,legendo.....

i ja sam ta...
osim što perem veš kod svekrve a ne kod staraca...
I jedem kod svekrve,a ne kod staraca
ali mi nije teško,i to znam...to šta se žalim,moj problem...
Zato se ne žalim nikome doli MM

Svakome su njegovi problemi najveći
__________________
Žene imaju problem za svako rješenje....
vjabac01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2007., 16:05   #9
Quote:
tilla kaže: Pogledaj post
moji su starci mene dobili jako mladi. znači, nema brige još jako drugo vremena, načelno.

oni plaćaju račune i struju i prašak i vodu, sigurno ne susjed. mislim, koje pitanje.

vodim brigu o sebi kako ne, već sam rekla samostalno trošim pare.
kod mene će doć na ručak, na sveto nikada
Pitanje je postavljeno s razlogom! Sve 5 dok ne moras trosit pare na to, al bitno da trosis na sminku ikojekakva idiotarije.
No, never mind, jos uvijek si zelena u glavi, a mozda nikada nece ni sazrijeti.
love_my_ass is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2007., 16:06   #10
blah, imala sam ja veću pyzdariju na vratu od pranja veša kod staraca.
bome i naplatili su to oni mojim živčekima.
al bitno je opandrčit po drugima...

e da elekrtična b. drugi put zemi Gastal, da ti ne skoči čir od nesamostalnih djevojki. hebatem, što smo osjetljivi na tuđe probleme
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2007., 16:06   #11
Quote:
love_my_ass kaže: Pogledaj post
Pitanje je postavljeno s razlogom! Sve 5 dok ne moras trosit pare na to, al bitno da trosis na sminku ikojekakva idiotarije.
No, never mind, jos uvijek si zelena u glavi, a mozda nikada nece ni sazrijeti.
bolje zelen nego truo
ne trošim na šminke.
kupujem rasne mačke i macove.
i koji je razlog pitanja?
koliko će moji starci živjeti - bokte to i mene zanima.
pod punom pravnom i moralno odgovornošći izjavljujem da mi je kudikamo bolje u životu zelenoj, nego u ozbiljnoj fazi
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2007., 16:27   #12
Ako biti samostalan znači ubijat se od posla svaki dan od 8-20 h i poslije posla crnčiti sam po kući , onda ja ne želim nikad biti samostalna.
__________________
maybe I look like a cutie but mess with me and I'll kick your booty
vestoni is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2007., 16:39   #13
Ne znam nijednu takvu
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2007., 16:43   #14
znaš, znaš

krpelji, pijavice, udavi, neodogovrne, nedozrele, nedoyebane ... nastavi niz.
: pljuc:
i to vs. odgovorne, prekasne, samostalne, zrele koje se zamaraju ovim nižim vrstama i još o njima otvaraju topike.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2007., 17:48   #15
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
najsladje mi je kad mi neka cura dodje i kaze kako je strasno samostalna i kako joj je tesko u zivotu a ono uselila se kod dragoga u stan,zivi o njegovom trosku i svaki wikend ide starcima na rucak
ajmo malo pljuvati takve jer mi se stvarno zeludac dize na to
pa tko je tebi kriv sto nisi tako sposobna da budes samostalna na tuđi račun?

ne trebam biti ni vidovnjak ni psiholog da zaključim kako si ti samo jedna isfrustrirana,ljubomorna i nesposobna glupača
studentica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2007., 18:36   #16
Ja jos nisam samostalna

Naime, trazim muskarca koji bi me osamostalio
__________________
Shit happens.
Barca is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2007., 20:14   #17
otkad sam samostalna odgovornija sam i nekak odraslija. svijet gledam manje sa rozim naocalama.sve jasnije vidis.
naravno, da nije s jedne strane mame i druge ipak tate koji mi je prepustio neke stvari ne bi mogla biti financijski neopterecena. olaksali su mi utoliko sto se mogu posvetiti svojim obavezama bez (trenutne nuzne) potrebe da sama radim.
kad bi trebala, ni to mi ne bi bio problem.
stvar je kak situaciju postavis u glavi hoces se osjecat samostalno il ne.
ima ljudi koji rade cijeli zivot a nesamostalni su da je to presmijesno.
mislim da samostalnost ovisi o spremnosti da se suocis sa zivotom u svakom trenutku. ko macka - znat se docekat na sape.
a ne dal ti mama i/ili tata koji put financijski ili bilo kak drukcije uskoce.
nanicc is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2007., 11:11   #18
ma svaka cast onima koje se zajebavaju na taj racun...boli te kurac sta drugi misle o tebi,sve to stoji! ali ja govorim o curama koje si stvarno umisle da su zestoko samostalne a zive sa deckom,peru ves i jedu kod mame dok tata placa racune!
a ajmo biti realni takvih cura je najvise! konkretno cetiri moje frendice zive na taj nacin a u zadnje vrijeme i moja sisterka...ali priznajem one nisu od tih koje tvrde da su zestoko samostalne..dapace,stalno se zajebavaju na taj racun!
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2007., 11:13   #19
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
ali ja govorim o curama koje si stvarno umisle da su zestoko samostalne a zive sa deckom,peru ves i jedu kod mame dok tata placa racune!
ajde realno pročitaj s razumijevanjem, naime ja sam ta o kojoj ti pišeš.
u čemu je problem?
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2007., 11:23   #20
problem je u tome sto ce mi jedna takva doci i odmahnuti rukom i reci:ah ti zivis sa starcima! i to mi je brutalno licemjerno jer i ja si mogu naci sponzora,fala bogu ima ih na svakom cosku,i mogu zivjeti na njegov racun!

neka digne ruku ona koja si je sama zaradila za stan i sama placa racune i sama si je boze sacuvaj kupila auto! that's all I'm saying!

ja kad sam ovdje zivim sa starcima i puca mi kurcic za tudje misljenje a gastale uzimam samo kad mi je actually stalo do necijeg misljenja sto ovdje nije slucaj..tako da nemoras voditi brigu o mojim zivcekima...tesko da ih uopce i imam vise!
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:26.