Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.07.2020., 12:29   #501
Ušla vrlo ambiciozno, na početku (barem meni) dala nekakvu nadu (nije baš ona pala s katedre u ministarstvo, bavila se tim stvarima i ranije) - ali, kad se pogleda unatrag, ajme.

Možda je čak i veći problem od reforme školstva potpuni poraz u borbi sa zagrebačkim rektoratom - a rekao bih da joj je taj rat bio na vrhu osobne agende kad je dolazila.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2020., 13:18   #502
bila je odlična političarka, žao mi je da nije osvojila ponovni mandat
BlaireWhiteFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2020., 18:29   #503
Quote:
BlaireWhiteFan kaže: Pogledaj post
bila je odlična političarka, žao mi je da nije osvojila ponovni mandat
meni nije žao
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2020., 11:42   #504
Što će sad Maro Alavanja, PR-pomoćnik s dizajnerskim naočalama?
Gugenheim is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2020., 13:28   #505
Quote:
BlaireWhiteFan kaže: Pogledaj post
bila je odlična političarka, žao mi je da nije osvojila ponovni mandat
Također to mislim...To je sjajna osoba.
Ira Tegern is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2022., 09:53   #506
Kaže bivša ministrica da bismo trebali razmisliti o bojkotu Svjetskog prvenstva u Kataru. Baš lijepo, s time bi postigli da sad netko drugi igra polufinale. Mogli smo razmisliti i o bojkotu SP u Rusiji ("vrlo demokratskoj" zemlji), ali tada je Blaženka sjedila u Vladi i naslikavala se u kockicama. Naravno, u Vladu je također ušla iz "moralnih" razloga...
Atari_ST is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2023., 13:11   #507
Nedavno je bilo na dnevniku HRT-a o Divjakičinim tabletima. Ta je spržila 286 milijuna kuna na te tablete, koji su sada uglavnom u ormarima po školama, a samo ih se mali dio koristi.

Palo mi je to na pamet kad vidim Konzumovu akciju "Mali veliki talenti", gdje ljudi za kupljenu robu u Konzumu dobiju kupone s QR kodom, pomoću kojih mogu izabrati školu kojoj se donira oprema. Škole mogu same izabrati opremu koja im treba. Po meni puno bolji i racionalniji način opremanja škola od toga da se prže milijuni, pa da se HDZ posle hvali kako su "povećali izdatke za školstvo".
Atari_ST is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:26.