Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2017., 15:31   #21
Quote:
pigsonthewing kaže: Pogledaj post
Jadni ljudi, zaista ste odvratni i puni predrasuda. Nemojte se čuditi kad vam život već nekako uzvrati. Većina vas dečka nije nikad ni vidjela, ali samo zbog bolesnih predrasuda u svojoj glavi mislite da ga treba osuđivati. Sve što pouzdano znate je da je zalijepio neka srca na stanicu od tramvaja. Sve ostalo su tračevi koji se (vidimo kako i među kime i na ovom forumu, a i u životu je tako) vrlo brzo šire i laži postaju sve gore, te je odjednom taj dečko nasilnik, creepy i maltretira cure. Zato što je uletio nekima. Pa tako i inače dečki znaju uletit curama, bilo to u parku, u klubu, bilo gdje, cura ti se svidi i dođeš s njom se upoznati. Ja sam cura i u tome ne vidim ništa CREEPY! Creepy je današnji svijet di te frajeri u klubovima drpaju di stignu, i to im se tolerira. Jel to možda "današnji muškarac"? Znači, nije ok kad ti dečko priđe, ali je sve ovo ostalo, sve ove laži, varanja, svašta što neki dečki također rade, za tolerirati? Preispitajte svoja mjerila. Kao glupe ovce slušate tračeve i bez provjeravanja ih širite dalje. Ja ga znam i te laži o maltretiranju jednostavno nisu istinite.
Što bi napravili da se ovakve stvari prošire npr. o vašem bratu? A da znate da to nije istina? Mogli bi samo gledati kako se lažne glasine šire i čuditi se kako to ne možete kontrolirati niti spriječiti iako pouzdano znate da nisu istinite. Probajte se jednom staviti u tuđe cipele prije nego osudite dečka koji je romantičan, malo neobično to iskazuje, darujući curama ruže i pišući romantične poruke, a vi cure vidim, vas treba kao Trump "grab 'em by the pussy' vjerojatno, i to bi vam bilo okej.
Iz vlastitog iskustva znam kako dečki curama "prilaze", i velika većina njih priđe ti samo da te pojebe. Ovaj dečko nije takav. Pa hajmo ga onda ismijavati, jelda?

Janko ako možda ovo kad pročitaš, ne brini, nismo svi šupci koji ne razmišljaju svojom glavom i puše te spike. Što se tiče gljivarstva to je genijalno, a kome nije, nek se ode onda baviti svojim izmišljenim antropocentričnim poslom, pretpostavljam u vidu nekog ljudskog stroja za prebrojavanje novca, izbacivanje novca, izvlačenje novaca iz drugih ljudi, ili čime se već bave oni koji ne vide smisao u bavljenju gljivama, stvarnim živim bićima. Novac vas neće voljeti. Kasno ćete to shvatiti ali, hvala bogu nije moja briga.

UGLAVNOM, RAZMIŠLJAJTE SVOJOM JEBENOM GLAVOM PRIJE NEGO NEKOGA OSUĐUJETE, JER SE I SAMI JEDNOM MOŽDA NAĐETE U NEPRAVEDNOJ POZICIJI!!!
Ja dečka ne osuđujem jer ga ni ne poznajem, ne smatram da je luđak ili da maltretira. Međutim, treba istaknuti da ovo što on radi je totalno krivo.
Hodati uokolo gradom, ispred faksa, s buketom cvijeća i čokoladom prilaziti nepoznatim curama je preloša metoda, ispada očajnik u ženskim očima, i to je odmah 100 % turnoff, nema teoretske šanse tako. To bi mu samo možda prošlo prije 60 god., ali danas ne. Ima muda, moram to priznat, ali mora promjenit metode.
Rick Grimes is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 18:47   #22
Quote:
Rick Grimes kaže: Pogledaj post
Ja dečka ne osuđujem jer ga ni ne poznajem, ne smatram da je luđak ili da maltretira.
Maltretira, itekako
Zbog njega sam se prestala uopće zadržavat sama pred faksom
Neviđeno dosadan, naporan i creepy lik koji jednostavno ne kuži da se ne može nekom na silu uvaliti i koji ne shvaća da dosađivanje i uhođenje nisu prihvatljiv način "udvaranja"
Srećom završavam faks pa nisam baš često tamo, al drago mi je za sadašnje i buduće kolegice, da ga više neće morat trpit pred faksom
Neke je čak i pratio i po faksu i izvan
Exene is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:18.