Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.06.2017., 11:04   #361
Quote:
Marija_Kt kaže: Pogledaj post
Hm, rekli su mi u CCO West da to nije moguce u vrijeme snizenja (izuzev nove kolekcije)... Snizenu kolekciju nije moguce narucit u trgovinu...
Jesu mi krivo rekli?
Bože tko sve radi po tim trgovinama

Krivo su ti rekli, naravno da nema nikakve veze je li artikal snižen ili nije. Meni su neki dan stigle snižene sandale. Naruči bez straha
__________________
"Miss Golightly, I must protest!"
limelight is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 11:20   #362
Quote:
limelight kaže: Pogledaj post
Bože tko sve radi po tim trgovinama

Krivo su ti rekli, naravno da nema nikakve veze je li artikal snižen ili nije. Meni su neki dan stigle snižene sandale. Naruči bez straha
svašta... u četvrtak (prvi dan sniženja) sam u CCO West htjela naručit i rekli su mi da ne može. jutros sam zvala Arenu, da provjerim i opet su mi preko telefona rekli da ne može.
ionako ću sutra do Arene i City-ja pa ću ih ponovno pitat.

Quote:
xdjevojcicax kaže: Pogledaj post
koju veličinu? bi ju mogla malo premjeriti? dvoumim se oko veličina

vidim da se na modelu ružno gužva na leđima kad nije u hlačama, kao da je prevrećasta
ja sam M i uzela sam M i stoji mi kao na modelu... trenutno sam na poslu, pa ako dvoumiš oko M, pošaljem mjere navečer.
Marija_Kt is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 11:34   #363
Quote:
Marija_Kt kaže: Pogledaj post
svašta... u četvrtak (prvi dan sniženja) sam u CCO West htjela naručit i rekli su mi da ne može. jutros sam zvala Arenu, da provjerim i opet su mi preko telefona rekli da ne može.
ionako ću sutra do Arene i City-ja pa ću ih ponovno pitat.



ja sam M i uzela sam M i stoji mi kao na modelu... trenutno sam na poslu, pa ako dvoumiš oko M, pošaljem mjere navečer.
da, razmišljam između s i m
xdjevojcicax is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 11:49   #364
Quote:
slatkish kaže: Pogledaj post
Dakle, ulovila sam torbicu koju sam dugo gledala na snizenju i dosla mi je potrgana. Remen je skroz rašiven. Ne kuzim taj mango, kako to mogu poslati?
Sad imam opet zezanciju sa vracanjem.
Posaljem u posti u onoj vrecici crnoj na adresu koja je na naljepnici, sto sa postarinom, vratit ce je nadam se?
Vec mi se dogodilo da sam kupila kosulju koja se podrapala nakon jednog pranja pa mi nisu htjeli mijenjati, isto online narucena ali po regularnoj cijeni.
Bas su me naljutili.
I mene su jučer naljutili, poslali su mi kaput sa rašivenim remenom tj. sa rupom na njemu... baš se vidi da je vraćen štoviše izgleda mi nošeno, kaput izgleda novo, ali remen izgleda isfucano i ima mucice, kako i zašto su oni to sparili ne znam.... znam samo da vraćam definitivno...čim je nešto sniženo i neka skuplja stvar, oni jedva čekaju da počnu slati škartove. To mi se nikad ne događa sa stvarima koje nisu na sniženju.
Hellcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 12:17   #365
Quote:
°bubamara° kaže: Pogledaj post
Kad je bilo onih 30% na webshopu ja sam normalno naručila u Arenu.
Jučer sam podignula košulju i hlače u Areni. Probaj i ako ti sustav dozvoli kakve veze ima što će ti reći prodavačica na telefon.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 12:32   #366
Quote:
limelight kaže: Pogledaj post
Bože tko sve radi po tim trgovinama

Krivo su ti rekli, naravno da nema nikakve veze je li artikal snižen ili nije. Meni su neki dan stigle snižene sandale. Naruči bez straha
Quote:
xdjevojcicax kaže: Pogledaj post
koju veličinu? bi ju mogla malo premjeriti? dvoumim se oko veličina

vidim da se na modelu ružno gužva na leđima kad nije u hlačama, kao da je prevrećasta
Quote:
°bubamara° kaže: Pogledaj post
Jučer sam podignula košulju i hlače u Areni. Probaj i ako ti sustav dozvoli kakve veze ima što će ti reći prodavačica na telefon.
evo uspjela sam! hvala ti!
samo da još provjerim, u Mangu nije moguć povrat u trgovinu (ako je naručeno preko neta), jel tako?
Marija_Kt is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 12:43   #367
Quote:
Marija_Kt kaže: Pogledaj post
evo uspjela sam! hvala ti!
samo da još provjerim, u Mangu nije moguć povrat u trgovinu (ako je naručeno preko neta), jel tako?
Koliko ja znam, nažalost nije
xdjevojcicax is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 12:58   #368
Quote:
Marija_Kt kaže: Pogledaj post
evo uspjela sam! hvala ti!
samo da još provjerim, u Mangu nije moguć povrat u trgovinu (ako je naručeno preko neta), jel tako?
Ako dolazi u trgovinu moguće je.
Naručila sam košulju koja mi je bila prevelika, pa sam ju zamijenila za hlače. Slučajno je bila ista cijena 169,90kn. Nisam sigurna može li se dobiti povrat novca.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 14:16   #369
Smile

Quote:
°bubamara° kaže: Pogledaj post
Ako dolazi u trgovinu moguće je.
Naručila sam košulju koja mi je bila prevelika, pa sam ju zamijenila za hlače. Slučajno je bila ista cijena 169,90kn. Nisam sigurna može li se dobiti povrat novca.
Ako naručuješ preko trgovine, ili ako naručuješ od doma ali je dostava u trgovinu?
Za prvu opciju znam da se može vratiti, za drugu nisam baš sigurna (ali bi mi bilo drago da se može)..
Naya_Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 15:12   #370
Quote:
limelight kaže: Pogledaj post
Bože tko sve radi po tim trgovinama

Krivo su ti rekli, naravno da nema nikakve veze je li artikal snižen ili nije. Meni su neki dan stigle snižene sandale. Naruči bez straha
Ja pretpostavljam da je doslo do nesporazuma,.. inace se u trgovini moze naruciti nesto sto tad nema u trgovini, a to nije moguce kad su snizenje . Znaci to je slucaj kad ti oni naruce iz druge trgovine u tu,..
A ti preko webshopa mozes narucit sta god hoces da ti dostave u trgovinu, ne vezano za snizenje,..

Poslano sa mog SM-T211 koristeći Tapatalk
1503 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 15:36   #371
Za koliko vremena stigne paket sa mango.com?
Prije 8 dana sam naručila majicu i još nije stigla.
Da li oni pošalju neki mail da su poslali pošiljku?
Hvala unaprijed
orange000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 19:57   #372
18-og naručila, 19-og stigla obavijest da je poslano, danas me Overseas obavještava da je dostava 23.��
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 22:28   #373
Quote:
Marija_Kt kaže: Pogledaj post
ja sam M i uzela sam M i stoji mi kao na modelu... trenutno sam na poslu, pa ako dvoumiš oko M, pošaljem mjere navečer.
ako ti nije problem ajd izmjeri kad stigneš hvala
xdjevojcicax is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 08:17   #374
Quote:
MarLov kaže: Pogledaj post
18-og naručila, 19-og stigla obavijest da je poslano, danas me Overseas obavještava da je dostava 23.��
Ista priča. Dobila i mail i SMS sa datumom dostave
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 12:10   #375
Da
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 23:34   #376
da li je netko vidio u živo ovaj crveni kaput?kakav je?zanima me veličina,kvaliteta i debljina

http://shop.mango.com/HR/p0/woman/cl...rendas.abrigos
__________________
...always, evermore, and on and on...
julee is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 19:20   #377
Je li ima itko da čeka paket naručen 16.6.? Mome ni traga ni glasa, piše da je poslan ali link overseasa ne radi
funfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 02:21   #378
Moj je stigao i sve mi je ok
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 10:09   #379
Quote:
julee kaže: Pogledaj post
da li je netko vidio u živo ovaj crveni kaput?kakav je?zanima me veličina,kvaliteta i debljina

http://shop.mango.com/HR/p0/woman/cl...rendas.abrigos
Jedna je forumašica uspoređivala 2 crvena Mango kaputa - jedan je bio "pravi" a drugi "kao od papira tanak".
Ne sjećam se je li bilo na ovoj ili "Što ste si kupili" temi, ali sjećam se da je bilo oko početka proljetnih sniženja.

Mala pomoć ako se nitko drugi ne javi.
anita-17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 10:52   #380
Na ovoj ti je bilo i ovaj gore je taj dobar
Zlatica Blatica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:30.