Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.03.2017., 22:40   #1741
Quote:
neine kaže: Pogledaj post
Kako bi se studentski servis naplatio?
najvjerojatnije nikako
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 12:39   #1742
članstvo mi je isteklo prije tjedan dana, ugovor je odnesen u sc jos prije, ali poslodavac je tek sad uplatio novac. hoce meni sjest novci za taj stari ugovor ili moram produzit clanstvo?
__________________
:p
gloria693 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 10:30   #1743
Quote:
gloria693 kaže: Pogledaj post
članstvo mi je isteklo prije tjedan dana, ugovor je odnesen u sc jos prije, ali poslodavac je tek sad uplatio novac. hoce meni sjest novci za taj stari ugovor ili moram produzit clanstvo?
Sjest će ti.
branch r is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 17:49   #1744
Da li je moguće u student servisu doznati da li uopće napravljen račun?

Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk
zagrepcanka 123 is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 20:20   #1745
Quote:
zagrepcanka 123 kaže: Pogledaj post
Da li je moguće u student servisu doznati da li uopće napravljen račun?
u kom smislu napravljen? Čim se podigne ugovor u SC-u očekuje se da će na taj ugovor biti isplaćen zarađeni novac. U SC-u jedino prate kada je ugovor fakturiran, a to je ključan moment kada se samo čeka na isplatu novca. Možeš jedino provjeriti je li ti ugovor fakturiran, mislim da je to odgovor na tvoje pitanje.
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 21:17   #1746
Quote:
pukylly kaže: Pogledaj post
u kom smislu napravljen? Čim se podigne ugovor u SC-u očekuje se da će na taj ugovor biti isplaćen zarađeni novac. U SC-u jedino prate kada je ugovor fakturiran, a to je ključan moment kada se samo čeka na isplatu novca. Možeš jedino provjeriti je li ti ugovor fakturiran, mislim da je to odgovor na tvoje pitanje.
Da, na to sam mislila... hvala

Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk
zagrepcanka 123 is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 23:46   #1747
Ako možda netko zna jel se može raditi preko student servisa ako se prima stipendija,jel se treba paziti na zaradu i slično? Hvala
Maggiee is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 00:15   #1748
Quote:
Maggiee kaže: Pogledaj post
Ako možda netko zna jel se može raditi preko student servisa ako se prima stipendija,jel se treba paziti na zaradu i slično? Hvala
Može se raditi ako imaš prava kao redovan student i stipendija se zbraja zaradi preko student servisa. Treba pritom paziti da se ne prođe limit.
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 17:58   #1749
Pozdrav ljudi!
Parcijalni sam student, studiram na VEFu (veterina) originalno sam iz Vinkovaca. E sad...
Zanima me moram li ja u SCu u Zagrebu vaditi ugovore jer spadam pod zagrebačko sveučilište (malo je nezgodno putovati Zg-Vk samo radi ugovora) i mogu li ja uopće raditi u Vinkovcima? Zbunjuje me to sve poprilično, nisam nikada tražila studentski posao pa sam malo neuka
Hvala vam unaprijed na odgovorima
NotGoTArya is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 18:57   #1750
Možeš se učlaniti u bilokoji SC i preko bilokojeg ugovora možeš raditi na području čitave Hrvatske.
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 20:09   #1751
Nakon što diplomiram, imam pravo raditi još tri mjeseca preko studentskog? Hvala
__________________
"Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will."
Kate68 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 21:04   #1752
Imaš.
dorothyzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 23:40   #1753
Offtopic da ne otvaram temu ak imam 18 god i zavrsio sam 3 raz jel se moze radit legalno? I jel se mora prijavit na ucenicku servis? Ako da jel na moru zaposljavaju takve osobe?
D E N I S is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 21:38   #1754
e ljudi da provjerim ,do kojeg zarađenog iznosa važe studenska prava ,jel 13 000 ili 15 000 ?
__________________
Ljudi su kao kamenje. Nepravilni, teški i rasuti. Mučno je to dovesti u red, skupiti i složiti po nekom pravilu, a pojedinačno je još mučnije svaki komad klesati.
Nevera is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 16:05   #1755
Ekipa, jel netko ovdje vozi za neku firmu za Uber?
Imam par pitanja ako tko ima volje odgovoriti na njih...zanimaju me iskustva takvog rada sa tim firmama i ljudima koje se vozi.
Razmišljam da li se upustiti u to ili radije ne
Moment torzije is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 01:24   #1756
https://l.facebook.com/l.php?u=http%...Z4H3IEPBp7q6aQ

Nisu već dovoljno ljudi otjerali iz ove naše lijepe države pa sada smišljaju način kako ju skroz isprazniti? A kada nas izrabljuju sa satnicama od 15-18kn/h onda se nisu bunili!? I onda se čude što nitko ne želi ostati.. Pa kako da ostanemo kada nas gaze prvom prilikom. Smeta im odjednom što radimo puno radno vrijeme? Kao da mi želimo raditi puno radno vrijeme, trčati poslije na predavanja, učiti poslije još, pokušati i imati privatni život, sve u jednom danu? Da bi poslije završili na birou. Životna želja mi je ostvarena, da, možeš misliti
nanulalu is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 06:27   #1757
Quote:
nanulalu kaže: Pogledaj post
Smeta im odjednom što radimo puno radno vrijeme? Kao da mi želimo raditi puno radno vrijeme, trčati poslije na predavanja, učiti poslije još, pokušati i imati privatni život, sve u jednom danu? Da bi poslije završili na birou.
Smeta što Hrvatska ima previše visokoobrazovanih dok kuhara, konobara, fasadera, perača njemačkih guzica nedostaje, pa je potrebno ljude slabijeg imovinskog stanja usmjeriti u ta zanimanja.
Recimo, u Hrvatskoj je prošle godine diplomiralo 32.256 ljudi, a rođeno je 37.500. Jasno da omjer ne može dugoročno ostati takav.
Kome se navedeni izbor zanimanja ne sviđa nek seli gdje ima boljih.
zgubydan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 19:08   #1758
Jel mi može netko reći gdje mogu tražiti oglase za posao preko SC-a?

S obzirom da stranice nisu izmjenjivali od 5. Mjeseca ove godine,a naslovnu za poslove od studenog 2016.
bassi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 16:44   #1759
Pa picka li mu materina i ovi se poslovi prrko veze dobivaju jebem ti drzavu
D E N I S is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 13:24   #1760
Zna li netko nešto više o onom limitu godišnje zarade od 15 000 kuna ako nismo odjavljeni s porezne olakšice roditelja? Konkretno zanima me ako me npr. odjave sada, hoće li mi se limit odmah povećati na 50 000 (ili koliki je već) ili moram čekati početak iduće godine? Taj limit od 15 000 bez poreza je stvarno malen, jer treba uzeti u obzir da na svaku plaću poslodoavac SC uplaćuje još dodatnih 17,5 % (prema članku 4.), što znači da ako ja zaradim 5 000kn u tekućem mjesecu, poslodavac uplaćuje još dodatnih 875kn SCu, tako da u taj limit od 15 000 moramo uračunati i postatak koji ide SC na svaku plaću, što nas u praksi ostavlja sa limitom od oko 12 500 kuna, što su otprilike dvije i pol plaće godišnje (čak i kraće nego što traje sezona).
__________________
You have to do what others won't, to achieve what others don't.
Mister RomantiQ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:35.