Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.09.2007., 10:06   #21
ušla jednom, i izišla. nije moj đir. više mi je to za tinejdžere. podsjetilo me na onu trgovinu Tally W. A opet, možda mi se jednom tamo nešto svidi pa kupim, iako to svakako nije butik na mom popisu omiljenih. kad vidim toliko kričavosti na jednom mjestu... ne, nikako.
Lovergirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2007., 02:19   #22
Girls, da li znate kakve su plate u Bershki,jer znam da devojke u zari nisu zadovoljne,a to je ista firma (inditex)
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2007., 02:46   #23
Quote:
ikas kaže: Pogledaj post
Ja ga nikako ne mogu otvorit...
Sacekaj,ne znam kakvu konekciju imas,ali sporo se otvara, jer ima puno slika i videa.
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2007., 03:43   #24
Devojke,kakva je garderoba u bershki? Jel slicno kao u Zari?
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2007., 10:33   #25
nađe se dosta stvari za van a cijene su skroz solidne..
__________________
Život je putovanje, a ne odredište.
Coco Vanilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2007., 10:42   #26
Zara je spanjolski duca,i cijenu su pristupacne svima,manje vise.Ne znam kako je u Zg,ali ovdje svi mlade,narocito cure,kupuju tamo,jer onako mladenacka je roba,jeftina,pa im valjda to odgovara.Recimo kad dodju nove stvari,one stare su stvarno po smijesnim cijenama,od 2,3 eura,tako nesto pa dalje.dok nova roba,recimo tipa haljinice,veste,jakne,ide od 30 eura pa na gore.Da se naci ok stvari,narocito ljetnih,ljetna roba ionako je kratkog vijeka,barem se mnogi tako ponasaju,ono sta nose jedno ljeto,iduce zamijene s potpuno novim stvarima,pa sve i da se podere,nije bed.Iako ja sam kupila neke stvari tamo i stvarno se dobro drze.Svako si nesto moze naci,ako nista,bar neku sitnicu.
mierda is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2007., 16:14   #27
@mierda,jel to mislis na zaru ili na bershku? U zari sam kupovala,ali sam pitala za bershku,kako vam se cini.
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 00:37   #28
Ja iskreno mogu reči da sam oduševljena, ima stvarčica koje su , ali ima ih isto tako i drugim dučanima, kak naletiš, ja svaki puta kada uđem kupim nešto, o kvaliteti još nemogu razgovarati jer imam prekratko stvari, uglavnom nakon godine dana strogog dress code-a, sad kada se vračam na faks meni je ovo melem, a nije ni tako skupo...
tarina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 07:22   #29
[QUOTE=mierda;10406839Berschka je spanjolski duca,i cijenu su pristupacne svima,manje vise.Ne znam kako je u Zg,ali ovdje svi mlade,narocito cure,kupuju tamo,jer onako mladenacka je roba,jeftina,pa im valjda to odgovara.Recimo kad dodju nove stvari,one stare su stvarno po smijesnim cijenama,od 2,3 eura,tako nesto pa dalje.dok nova roba,recimo tipa haljinice,veste,jakne,ide od 30 eura pa na gore.Da se naci ok stvari,narocito ljetnih,ljetna roba ionako je kratkog vijeka,barem se mnogi tako ponasaju,ono sta nose jedno ljeto,iduce zamijene s potpuno novim stvarima,pa sve i da se podere,nije bed.Iako ja sam kupila neke stvari tamo i stvarno se dobro drze.Svako si nesto moze naci,ako nista,bar neku sitnicu.[/QUOTE]

Bila sam zabunom napisala zara ali ne berschku sam mislila.sorry
mierda is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 19:36   #30
Quote:
mierda kaže: Pogledaj post
Bila sam zabunom napisala zara ali ne berschku sam mislila.sorry
Ma ok,hvala ti,ja nisam samo bila sigurna na sta mislis.
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2007., 14:17   #31
Ja sam ovo ljeto u Barceloni kupila 3 majice u Bershki,i to dvije za 15 eura i jednu za 23.Iako je dućan bio poprilično velik,ja sam te 3 stvarčice tražila sat vremena!
A kad sam ušla u dućan,od silnog kiča nisam vidjela idućih 3 sata!
Trgovina je ,mislim ta u Barceloni,a kod nas još nisam bila tako da nemrem reći...

 
Odgovori s citatom
Old 30.09.2007., 18:51   #32
znate li mozda kada dobivaju novu robu..zara navodno svaki tjedan-2 dana u tjednu dobiva novu kolekciju
serafin25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2007., 14:13   #33
kakve su vam njihove trapke? jel se rastegnu nakon nosenja, stisnu nakon pranja? modeli?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2007., 21:53   #34
Quote:
serafin25 kaže: Pogledaj post
znate li mozda kada dobivaju novu robu..zara navodno svaki tjedan-2 dana u tjednu dobiva novu kolekciju
Prodavačice su rekle da u Zaru dolazi roba svaki utorak i petak. (vjerojatno ne uvijek nova kolekcija, ali stalno obnavljaju zalihe)...
A sto se tice Bershke - super mi je... pogotovo mi se sviđa ona kolekcija robe za Novu godinu... one torbice, remeni, jaknice, cipelice... sve se bljesti
Modesty_Blaise is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2007., 12:00   #35
Na prvi pogled kad sam ušla, činilo mi se sve nabacano, ali kad sam malo podrobnije pogledala, može se naći dobri stvari...

Kupila sam veliku crnu torbu za 130 kn... Doduše, nije kožna...

Masu ljudi me je pitalo di sam je kupila...
__________________
"...U zivotu sam prosao kroz mnoge teske trenutke, a neke od njih su mi se stvarno i dogodili..."
nu_tela is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2007., 15:08   #36
Quote:
nu_tela kaže: Pogledaj post
Na prvi pogled kad sam ušla, činilo mi se sve nabacano, ali kad sam malo podrobnije pogledala, može se naći dobri stvari.
Za to sto je nabacano su krivi kupci,ne moze ni masina da poslozi sve ono sto ljudi umeju da razbacaju...pitam se tek da li i kuci tako rade?
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2007., 17:21   #37
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
kakve su vam njihove trapke? jel se rastegnu nakon nosenja, stisnu nakon pranja? modeli?
ja imam njihove crne trapke... ono preeedobre su... uske, niski struk, ma sve 5...
nisu se rastegnule... ima i drugih odličnih stavri... ma svega a nisu skupi...
THE_božica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2007., 23:50   #38
jel se napravi u njihovim trapkama nakon duzeg nosenja napred visak materijala koda imas misa ?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2007., 12:37   #39
Ja sam baš jako zadovoljna Bershkom.
Budući da u Zari nisam našla/vidjela ništa što bi mi bilo fora, otišla u Bershku i ugodno se iznenadila..

Stvarčice baš za mene!

Kupila kaputić, predobar.. I tuniku..isto zakon!
klaunina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2007., 13:47   #40
A jel ste videle Stradivarius i Pull & Bear i Oysho.Ovde u Beogradu se sve otvorilo i super je.
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:38.