Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.09.2005., 13:13   #61
e da. i jedna siva majica dugih rukava. i jedna tamnocrvena na bretelice. i živo me zanima šta vi radite toj robi i čim je perete da tako brzo rikne. meni ovi najstariji komadi bar godinu dana imaju, ako ne i dvije, ne pamtim kad sam šta kupila, i u skroz su ok stanju. nije isprana boja, nikakvi posebni deterdženti, nikakva posebna mašina za robu i nikako ne pranje na ruke.


il se voli srat po topšopu.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2005., 00:32   #62
slazem se s alexxx


svu robu,a ima je puno,sto sam je kupila u top shopu je ok

istina,ne otkuhavam je
studentica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2005., 18:28   #63
Quote:
Crow Jane kaže:
Takodjer. A iz Top shopa imam samo majice bez rukava i 2 crne kosulje. Hlace su mi uvijek predugacke...
meni na svima mora pisat tall, a i te su mi prekratke
diona is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2005., 21:16   #64
e da. i dvoje pamučne vruće hlačice. vidjela na tiketicama dok sam se pakirala.

pitala sam frendicu, btw, ona dosta robe kupi u top shopu - one jednostavne stvari, ne skupe kičaste pizdarije. njoj je isto sve okej.

za onu superultramegakul&trendi robu ne znam. ne kupujem to. al da su obične majice smeće, nisu.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2005., 00:39   #65
Quote:
alexxx kaže:

za onu superultramegakul&trendi robu ne znam.

ta roba je preskupa i precijenjena.ne kuzim tko ce normalan platiti bljestavi minijaturni topic 400kuna!gluposti!

ponekad i tih stvarcica ima po normalnijim cijenama al u trenu nestanu i ostanu samo veliki brojevi.
studentica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2005., 13:38   #66
Quote:
Lali Puna kaže:
znam da wit boxy nije tema, al mene ubija ta nagruvanos miljon stvari u wit boy dućanima
majica je toliko i toliko su nagruvane i sve je to tak natrpano i stisnuto da izgubim volju za pregledavanjem

a tete su katastrofa u svakom wit boyu di sam do sad bila

Je, stvarno imaju mali milion stvari u 2 metra kvadratna Al' šta ćeš, nije baš puno drukčije i u drugim dućanima.

Što se witboya još tiče: moja mama je tamo unatrag 3-4 godine kupila nekakve veste ili dolčevite i još uvijek su joj u jednom komadu i još uvijek izgledaju k'o nove (osim ove jedne koju ja nosim pa se ta ofucala jer nema šta ne radim s njom ). Imala sam njihove traperice dobrih 4 godine al' sad je krajnje vrijeme da ih prestanem nositi jer su se stvarno istrošile a nosila sam ih stalno.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2005., 13:39   #67
Quote:
studentica21 kaže:
ta roba je preskupa i precijenjena.ne kuzim tko ce normalan platiti bljestavi minijaturni topic 400kuna!gluposti!

ponekad i tih stvarcica ima po normalnijim cijenama al u trenu nestanu i ostanu samo veliki brojevi.
Ja sam jednom gledala nekakav korzet u Top Shopu (za maturalnu zabavu) i bio je zaista lijepi, ali nije vrijedio ni pola od one cijene koju su naveli - 400kn, točnije 399kn

A mojka frendica mi sašije takve po mjesti od 5 puta boljeg materijala za duplo manju cijenu.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2005., 20:41   #68
Meni se u principu Top Shop roba ne sviđa, sve su mi to kao nekakve krpice,baš neki krpasti materijali za koje stvarno ne vrijedi dati po 300 kuna, ali sam dva tri puta slučajno tamo kupila par stvarčica i u principu bila zadovoljna, prije dvije godine kupila sam đemper na sniženju za 250 kuna (prije je bio 300) i on je stvarno danas još uvijek kao nov, još jedan malo tanji đemper/majicu isto prije dvi godine za 250 kuna također jako kvalitetan, i jedne hlače koje su trajale jednu sezonu, al sam ih stvarno iznosila 350 kuna...ali ponavljam, rijetko kad mi se nešto u tom dućanu baš svidi, a i ako mi se svidi ne izgleda mi toliko dobro za tako velike cijene...
Inače ja većinu svoje odjeće kupim u Manga, omjer cijena kvaliteta je sasvim zadovoljavajući, imaju i sportskih i finih stvari, ono baš za sve prigode, baš sam prije par dana kupila laganu jaketu (415 kn) i crne zimske hlače (199kn) i prezadovoljna sam
__________________
V
vanesa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2005., 14:07   #69
meni taj topshop izgleda tak neuredno, ko neki outlet.
ušla sam par puta i nikad ništa.
iako sam prije 10ak godina, kupila u londonu neke dobre stvari u tamošnjem topshopu.
t.star is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2005., 23:54   #70
Danas san opet bila tamo.I nista, a sve ono sta mi se svidilo bilo je iznad 300kn al to su one stvarno minijaturne krpice. Ne svacan sta tu moze kostat tolike pare, a nema materijala 20kn i par onih perlica mozda 30 a oni nabiju cijenu 349,99 Sestra je tila kupit neku suknju a ono 449,99 i na kraju je kupila u amadeusu super majicu i dzemper i jos joj je ostalo za neke nausnice. Jedino basic rula!
Bootylicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2007., 13:43   #71
Topshop

evo, listala sam robu po netu, top shop ima super stvari ali u našim ducanima ništa, nama samo lose kopije made in vietnam!!!
????
nana.i is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2007., 14:01   #72
Quote:
nana.i kaže: Pogledaj post
evo, listala sam robu po netu, top shop ima super stvari ali u našim ducanima ništa, nama samo lose kopije made in vietnam!!!
????
htjela sam reći nema tih svari koje vrte na svojim stranicama na netu i počeli su biti jako nekvalitetni, tako mi se nekako čini a bili su mi jako dragi.
nana.i is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2007., 14:41   #73
Quote:
nana.i kaže: Pogledaj post
htjela sam reći nema tih svari koje vrte na svojim stranicama na netu i počeli su biti jako nekvalitetni, tako mi se nekako čini a bili su mi jako dragi.
Nema odgovora, ni od honey nadglednice???
nana.i is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2007., 14:42   #74
istina. U zadnje vrijeme samo neko polu smeće drže. Ali ne samo oni. Šokirala sam se sad nedavno u CC-ju i Crossu kad sam bila u potrazi za jednom određenom stvari..toliku hrpu smeća a tako precijenjenu već dugo nisam vidjela. I to po svim dućanima.
Ako tako nastave, ne znam baš koliko misle profitirati, pa nismo valjda baš tolike ovce da za krpetinu bez oblika s koje vise konci plaćamo 400, 500 kuna ( i više).
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2007., 19:47   #75
ne bi se složila, sve stvari koje san u zadnje vrime vidila u topshopa našla san i na netu. i normalno je za očekivat da asortiman ne bude identičan, da sve iz dućana ima na netu i obrnuto.
šta se tiče kvalitete, kako naletiš.
samo da mi čizme traju i dogodine
Bootylicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2007., 20:01   #76
Quote:
nana.i kaže: Pogledaj post
Nema odgovora, ni od honey nadglednice???
Ne razumijem zašto bi "honey nadglednica" imala odgovor na ovo pitanje Koliko znam, nije vlasnica Magme niti radi u TopShopu. Ako te takvo što zanima, predlažem da se obratiš njima
Durga is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2007., 20:51   #77
Quote:
Durga kaže: Pogledaj post
Ne razumijem zašto bi "honey nadglednica" imala odgovor na ovo pitanje Koliko znam, nije vlasnica Magme niti radi u TopShopu.
Ma to je neka spli'cka špreha garant. Nisam još ni ja došla do te lekcije.
__________________
I see offline people.
Parah. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2007., 21:50   #78
topshop se jako srozao...ili se meni prominia ukus...ne znan. al ista stvar kao da se događa i sa zarom, i mangom, pa i hmom. miss selfridge i dorothy perkins u isti koš. stvari u tim dućanima kao da promoviraju nekakav nedefinirani fragilni tip žene šta ne mogu smislit nikako (vidi posebno krojeve kaputića, bluzice s puf rukavima itd. a sve od nekih slinavih materijala). ništa osobno, samo mi se ne sviđa.
__________________
marina_tha
marina_tha is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 09:07   #79
Quote:
marina_tha kaže: Pogledaj post
stvari u tim dućanima kao da promoviraju nekakav nedefinirani fragilni tip žene šta ne mogu smislit nikako (vidi posebno krojeve kaputića, bluzice s puf rukavima itd. a sve od nekih slinavih materijala). ništa osobno, samo mi se ne sviđa.
Baš tako. Netko je rekao "kako naletiš", al kad ja u zadnje vrijeme naletim na jednu normalnu stvar nakon što prođem 60 dućana, tu već nešto ne štima.
I da, ne znam tko dobro može izgledati u tim top shopovim i miss selfridge i dorothy perkins stvarima, tj, u većini njih, pa jebaga, kakve su to, npr majice-haljine rezane IZNAD sisa, pa nit smo sve bezoblične nit smo sve trudnice.
Više mi je muka stvarno.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 09:17   #80
BOG,
meni se sviđaju stvari iz top shop-a, malo su mi boemski pomaknute a moderne, ne sve ali dosta toga po mom ukusu. cipele su im odlične ne prefine ali nikako nisu obične. Često svratim tamo, majice su za žene s manjim grudima, ha ha , a njihove hlaće mi stoje kao salivene, dužina ...

Ali ostajem kod svog da su me razočarali zadnje vrijeme jako. Znači, i vi ste primjetile da je i u drugim dućanima tako, nije me briga za neku majicu ali za kaput svakako je.
nana.i is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:12.