Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.06.2016., 19:14   #861
Imam 3 kg tek otvorenog naturahay sijena i 2 hama za male pasmine (xs i s) pa neka se javi kome treba. U Novom Zg sam.
MalaKap is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2016., 22:46   #862
Dobila sam danas u zoo cityu, kad sam isla u kupnju hrane, ali moja pincica to ne jede, pa poklanjam ako tko koristi...lokacija zagreb zapad

Meat love - teletina s mrkvom, kosti - govedina i piletina

__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2016., 16:07   #863
Poklanjam pijesak za macku, ako tko koristi ovaj....vreca je skoro netaknuta, 20 l, jer je mackici odmah kupljen pijesak koji je i prije koristila, ovaj nije htjela ni blizu...lokacija - zagreb zapad

__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2016., 20:01   #864
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
Poklanjam pijesak za macku, ako tko koristi ovaj....vreca je skoro netaknuta, 20 l, jer je mackici odmah kupljen pijesak koji je i prije koristila, ovaj nije htjela ni blizu...lokacija - zagreb zapad

Ako već nije poklonjano, mi smo zainteresirani. Pijeska za naše mace nikada dosta.
Sve što je nekome viška za mace ili pse nama jako dobro dođe za naše štićenike.
__________________
"Kuća bez dlaka i cvijeća nije dom!"
Arvena is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2016., 00:33   #865
Arvena- moze, javi mi se na pp, pa dogovorimo...jel vam treba i ovo iz gornjeg posta...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 12:18   #866
Poklanjam pseći krevetić

POKLANJAM krevetić dimenzija 80 x 60 cm (dovoljan za srednjeg do većeg psa do 20 kg), malo izgrižen na rubu od štenećih zubića. Možda nekoj od udruga dobro dođe. Čist je i opran. Lokacija i preuzimanje Zagreb i bliža okolica (Zaprešić, Samobor, Jaska).

__________________
slobodni net za slobodni svijet!
LinaLena is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 19:58   #867
Poklonjeno! Može lock.
__________________
slobodni net za slobodni svijet!
LinaLena is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 01:39   #868
Poklanjam Hepatomarin za mačke i pse (tekući, s okusom piletine) : http://www.genera.hr/pro/hr/1796/#.WKJCvfJmrWE

Iskorišteno svega nekoliko mililitara od 120. Rok trajanja 04/2017

U Zagrebu sam.
Hole is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 14:29   #869
Poklanjam otvorenu, no skoro punu vreću suhe hrane Hill's diet i/d (1,5 kg) isključivo za odrasle mace s probavnim tegobama. Iz zapadnog sam dijela ZG.
konfeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 15:03   #870
Imam nešto hrane za mačiće (kitten, konzerve) kojima je istekao rok trajanja ove godine (29.7. MAC's x3, 29.6. Bozita x3, 7.5. Schmusy x4, 04/2017 Miamor vrećice x10) - da li da to bacim ili bi nekome pomoglo?
Lizzie M is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 22:15   #871
Tražim, ako netko ima, Enroxil tablete za mace. Molim da se javite u inbox. Hvala unaprijed.
peggy-nely is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 21:32   #872
Udomljavam paketic - vrecica psece hrane, malo pakiranje, mislim 700 g, paketic pelena za stence (1 nedostaje, 9 komada je jos unutra), ormica za psa cca 5 kg (skoro nova, koristena svega dva tjedna), i nekoliko koznih zvakalica - stapica.

Lokacija Zagreb. Info - PM
__________________
Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces.
ElectroWolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 13:21   #873
Naime, imam punu vreću suhe hrane (Whiskas) koju moj mačor nije pojeo, a hrana je ispravna (da me se krivo ne shvati, toga se nakupilo od više nepojedenih vrećica od 300g, dakle ima vjerojatno koja kila ). Želio bih to donirati negdje, da se ne baci.

Možete li preporučiti neku udrugu ili azil u Zagrebu koji primaju takve donacije?
saucer is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 14:43   #874
Hej,

možeš za Udrugu Rina. Možeš ih pronaći na faceu pa pogledaj malo, a možeš im se tamo i javiti.
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 09:59   #875
Trebam pomoć malo aktivnijih na forumu.

Nakon što nas je napustio naš labrador od skoro 16 godina imam dosta hrane, (suhog i konzervica), dodataka hrani, šampona, tabletica i svega još i htjela bi to pokloniti nekome kome bi stvarno pomoglo.

Sjećam se da je prije bilo više tema u kojima su pojedinci koji imaju svoje životinjice ali se brinu i o napuštenima o svome trošku traže pomoć, ali ne vidim više takvih tema, pa molim ako netko zna takvu neku osobu kojoj bi trebala pomoć da javi na pm podatke.

Ja sam u Zagrebu ali mogu sve to dostaviti Zg i okolica. Nadam se da ćemo naći nekoga kome bi sve to stvarno pomoglo.

Pozdrav!
pos is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 21:40   #876
poklanjam neotvorenu vreću versele laga nature hrane za degue
zrikzrikzrikavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2018., 17:21   #877
trzim koju kutijicu manju suhe hrane dok ne stigne iz pet centra jer nece uopce jesti ovuiz konzum..pa ako bude-PM


(NISAM IZ ZAGREBA)
Gaissa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2018., 15:20   #878
Imam sada 8 pasa, sve mješanci, no svi su čipirani i cijepljeni (sve na moj trošak), pa ako netko ima viška kakve hrane ili metalne lanac ogrlice (bez šiljaka), može na PP...
Mutt is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2018., 19:20   #879
Poklanjam neotvorenu vreću od 4 kg mačje hrane Happy Cat Best Age 10+ za mace seniore.

U Zagrebu sam.
Ako nekome treba, neka se javi.

__________________
“Just because you’re offended, doesn’t mean you’re right.” – Ricky Gervais
IG: *livin' la vida low carb*
jjinxie is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2018., 16:37   #880
Ne znam ima li zainteresiranih za mačji tunel, ogrlicu i povodac za mačke i škare za rezanje mačjih kandži?

Janko se već odavno ne igra sa tunelom, a ogrlicu i škare također ne koristimo godinama: prvo zato što se odrastao mačak nikako nije mogao naviknuti na šetnju ulicom/prirodom, drugo jer ne voli skraćivanje svog važnog mačjeg oružja (kandže), a nama je već neko vrijeme svejedno kako sofa izgleda...

Sve je uščuvano i funkcionalno.
saurus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:55.