Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.06.2011., 12:27   #1
Tolerancija u vezi- do koje granice?

Bok svima

Ovako... u vezi sam skoro pola godine, uglavnom funkcionira ok.
u ranim/srednjim dvadesetima smo.
No pojavila se jedna stvar koja me smeta, no ne znam da li reagirati na to, ili si samo umišljam i preuveličavam situaciju.

Naime, moj dečko povremeno, tu i tamo razmjeni koju sms poruku sa nekim drugim curama za koje zna da im se sviđa. Navodno se one uvijek njemu prve jave, u vezi faksa, posla, ili tek tako da se čuju.
Par puta se dogodilo da mu se jave kad sam ja s njim, i on otvoreno predamnom pročita tu poruku. Kaže da ništa ne skriva niti mi radi iza leđa.
Nedavno mu se javila bivša djevojka sa kojom se nije dugo čuo...
I eto, on joj je odgovorio na poruku, i sad se dopisuju.

Ja mu nikad nisam otvoreno rekla da mi to smeta i da prestane sa tim. Naime, on uvijek uspije umanjiti značaj tih situacija, ispadne kao nevinašce koje iz pristojnosti odgovori na poruke i javi se tim djevojkama.

Ja još uvijek glumim flegmu i da me to ne smeta. Iako, po mojim reakcijama kuži da mi nije svejedno, i znam ga nekad pitati jel mu se i dalje javljaju i slično....

Eh sad, dragi moji forumaši Šta vi mislite o tome? Bi li tolerirali takvo što ili bi odmah u korjenu sasjekli i otvoreno rekli da vam to smeta i da to ne tolerirate?

Meni je ovo prva veza, i ukoliko uočavate prve naznake šupendarstva pomoz'te!!!
žvaka žvakić is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 12:38   #2
meni se čini da te malo pravi ljubomornom.
asdfgh is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 12:39   #3
sasjeći u korijenu
bez_greške is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 12:46   #4
mozes ga odvesti usred sume/pustinje i natjerati da provede zivot na nacin da si ti jedina zenska koju ce ikada vidjeti

a mozes i sebi razrijesiti da te nesto smeta bez veze i da je sasvim normalno da ljudi imaju socijalne kontakte s drugim ljudima
dakle , ti bi trebala sa sobom popricati i shvatiti koliko je pametno i realno da te smeta jer tvoj decko razmijeni sms poruku sa nekom curom
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 12:47   #5
@asdf Da, skužila sam i ja na par situacija kad mi spominje da mu se javlja 'ta, i ta, i ta, i ta... ', pa kad u rijetkim situacijama ragiram na to, pa vidim onaj slatki osmjeh kod njega- baš je fora kad je ljubomorna, ego mi je sad visoko, visokooo... -.-'''

No problem je što on ne izmišlja sve te djevojke i javljanja da bi me napravio ljubomornom, već se to stvarno događa.
žvaka žvakić is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 12:48   #6
pazi kako reagiraš, jer on može prestati s tim nakon tvoje reacije ili ne prestati i sakrivati ti te poruke...
lijepo je od njega što ti kaže to... vjerovatno nije sagledao sve aspekte te situacije i kako bi se ti osjećala....
možeš s njim razgovarati o tome što on misli zašto mu se one javljaju i da li misli da je to toliko potrebno odgovoriti na svaku poruku ...
__________________
Dobre djevojke idu u raj, loše djevojke idu u pakao, a djevojke sa motorom idu kud god žele
andreja-os is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 12:49   #7
Quote:
žvaka žvakić kaže: Pogledaj post
Ja mu nikad nisam otvoreno rekla da mi to smeta i da prestane sa tim.
Zašto?

Quote:
Ja još uvijek glumim flegmu i da me to ne smeta. Iako, po mojim reakcijama kuži da mi nije svejedno, i znam ga nekad pitati jel mu se i dalje javljaju i slično....
Ma samo ti i dalje glumi. Čir na želucu je super stvar.
Simple Fille is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 12:49   #8
Quote:
žvaka žvakić kaže: Pogledaj post
Bok svima

Ovako... u vezi sam skoro pola godine, uglavnom funkcionira ok.
u ranim/srednjim dvadesetima smo.
No pojavila se jedna stvar koja me smeta, no ne znam da li reagirati na to, ili si samo umišljam i preuveličavam situaciju.

Naime, moj dečko povremeno, tu i tamo razmjeni koju sms poruku sa nekim drugim curama za koje zna da im se sviđa. Navodno se one uvijek njemu prve jave, u vezi faksa, posla, ili tek tako da se čuju.
Par puta se dogodilo da mu se jave kad sam ja s njim, i on otvoreno predamnom pročita tu poruku. Kaže da ništa ne skriva niti mi radi iza leđa.
Nedavno mu se javila bivša djevojka sa kojom se nije dugo čuo...
I eto, on joj je odgovorio na poruku, i sad se dopisuju.

Ja mu nikad nisam otvoreno rekla da mi to smeta i da prestane sa tim. Naime, on uvijek uspije umanjiti značaj tih situacija, ispadne kao nevinašce koje iz pristojnosti odgovori na poruke i javi se tim djevojkama.

Ja još uvijek glumim flegmu i da me to ne smeta. Iako, po mojim reakcijama kuži da mi nije svejedno, i znam ga nekad pitati jel mu se i dalje javljaju i slično....

Eh sad, dragi moji forumaši Šta vi mislite o tome? Bi li tolerirali takvo što ili bi odmah u korjenu sasjekli i otvoreno rekli da vam to smeta i da to ne tolerirate?

Meni je ovo prva veza, i ukoliko uočavate prve naznake šupendarstva pomoz'te!!!
ja cu ti rec ono sto kazem i svakoj curi kojoj se svidjam i koja bi htjela nesto vise, a to je da joj u startu kazem da imam veliko drustvo, gdje ima dosta cura i da se ne mislim prestat druzis s njima, ni da necu tolerirat nikakve drame oko toga jer su to gluposti.. ako sam s jednom onda sam s jednom, druge nek odjebu lagano, ne zanimaju me..

e sad, kazem ti to jer sam siguran da i ovaj tvoj tako razmislja i da te nece prevarit zbog par poruka.. dosta njih se javlja zbog onog " zabranjeno voce je najsladje" pa posto ima curu je on to voce i dosta cura to privlaci, drugim rijecima, ti nemoras brinut oko toga jer ako te cure njega smatraju privlacnim, ne znaci da je i obrnuta situacija.. dam se kladit da kad bi prekinuli, da bi 70% tih cura otislo..

ako zelis indirektno rjesti situaciju, dopisuj se i ti s deckima, s faxa/posla/hobija i zajebavaj se, pa kad postane ljubomoran mu reci da si ti mislila da je oke posto on radi isto s drugim curama.. nemoj mu dat do znanja da si to napravila zato jer si ljubomorna, vec da si mislila da je to u redu i ono "no big deal" situacija..

moras to cool da odigras, ko i svaku drugu igru.. inace gubis...

sretno..
starfucker_92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 12:50   #9
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
mozes ga odvesti usred sume/pustinje i natjerati da provede zivot na nacin da si ti jedina zenska koju ce ikada vidjeti

a mozes i sebi razrijesiti da te nesto smeta bez veze i da je sasvim normalno da ljudi imaju socijalne kontakte s drugim ljudima
dakle , ti bi trebala sa sobom popricati i shvatiti koliko je pametno i realno da te smeta jer tvoj decko razmijeni sms poruku sa nekom curom
A tebi nebi smetalo kad bi tvoja djevojka obnovila kontakt sa bivšim dečkom?
ili kad bi bila u kontaktu sa dečkima za koje znaš da se pale na nju?

Ne branim ja njemu socijalne kontakte. Ne smeta mi kad se druži sa prijateljicama sa kojima se družio prije mene. Ali kada mu se javljaju neke "nove" djevojke, ili bivša sa kojom se zadnji put čuo prije 2 godine....eee, to mi je sasvim druga stvar.
žvaka žvakić is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 12:53   #10
Quote:
andreja-os kaže: Pogledaj post
pazi kako reagiraš, jer on može prestati s tim nakon tvoje reacije ili ne prestati i sakrivati ti te poruke...
lijepo je od njega što ti kaže to... vjerovatno nije sagledao sve aspekte te situacije i kako bi se ti osjećala....
možeš s njim razgovarati o tome što on misli zašto mu se one javljaju i da li misli da je to toliko potrebno odgovoriti na svaku poruku ...
Znam, toga se i bojim da ne pretjeram, pa da mi počne skrivati te stvari.
hvala ti na savjetu, upotrijebiti ću ga sigurno
žvaka žvakić is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 12:56   #11
Quote:
žvaka žvakić kaže: Pogledaj post

Eh sad, dragi moji forumaši Šta vi mislite o tome? Bi li tolerirali takvo što ili bi odmah u korjenu sasjekli i otvoreno rekli da vam to smeta i da to ne tolerirate?
Moj savjet ti je da popričaš s njim, iskreno. 99% sam sigurna da te voli i da mu one ne znače ništa, ali ono svakome egu malo godi kad zna da je privlačan drugom spolu. Postavi se u njegovu situaciju pa vidi kako bi ti postupila, samo nemoj posesivno šizit bzvz ili ostavljat dojam ko da te uopće nije briga. I šta se tiče bivše, mislim da je s razlogom bivša.
__________________
vrijeme je da se krene.
Ensi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 12:56   #12
Quote:
Simple Fille kaže: Pogledaj post
Zašto?



Ma samo ti i dalje glumi. Čir na želucu je super stvar.
Zašto....hm...
Znam da nije pravi način, ALI- glumim flegmu kako on nebi stvarno vidio koliko mi je stalo do toga, da ne vidi da sam ljubomorna na te stvari, i naposlijetku , da ne vidi koliko mi je stalo do njega.
Ne znam... nebi htjela biti izigrana u toj vezi, i onda ne kažem uvijek što mislim, i ne dajem se 100% , pa glumim da mi je svejedno i da me se ne dotiče to što radi.
žvaka žvakić is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 12:57   #13
Quote:
žvaka žvakić kaže: Pogledaj post
@asdf Da, skužila sam i ja na par situacija kad mi spominje da mu se javlja 'ta, i ta, i ta, i ta... ', pa kad u rijetkim situacijama ragiram na to, pa vidim onaj slatki osmjeh kod njega- baš je fora kad je ljubomorna, ego mi je sad visoko, visokooo... -.-'''

No problem je što on ne izmišlja sve te djevojke i javljanja da bi me napravio ljubomornom, već se to stvarno događa.
razumijem, nisam ni mislila da izmišlja.
ali - to je apsolutno nebitno što mu se javljaju (barem bi tako trebalo biti).
on tomu poklanja preveliku pažnju.
to mu (valjda) diže ego i još te čini đeles.
asdfgh is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 12:58   #14
Znam kako muški mozak funkcioniše (i sam ga imam ) i mogu ti reći da slobodno staneš na loptu i kažeš dosta!

Daš mu ultimatum da bira između tebe i tih novih cura i bivše.

Radi 100%. :r
Tough is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 13:00   #15
Quote:
Tough kaže: Pogledaj post
Daš mu ultimatum
pecpec.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 13:03   #16
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
pecpec.
hrokhrok
Tough is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 13:04   #17
Quote:
starfucker_92 kaže: Pogledaj post

e sad, kazem ti to jer sam siguran da i ovaj tvoj tako razmislja i da te nece prevarit zbog par poruka.. dosta njih se javlja zbog onog " zabranjeno voce je najsladje" pa posto ima curu je on to voce i dosta cura to privlaci, drugim rijecima, ti nemoras brinut oko toga jer ako te cure njega smatraju privlacnim, ne znaci da je i obrnuta situacija.. dam se kladit da kad bi prekinuli, da bi 70% tih cura otislo..

ako zelis indirektno rjesti situaciju, dopisuj se i ti s deckima, s faxa/posla/hobija i zajebavaj se, pa kad postane ljubomoran mu reci da si ti mislila da je oke posto on radi isto s drugim curama.. nemoj mu dat do znanja da si to napravila zato jer si ljubomorna, vec da si mislila da je to u redu i ono "no big deal" situacija..

moras to cool da odigras, ko i svaku drugu igru.. inace gubis...

sretno..
Znaš šta je problem?
To što sam uvjerena da on tim curama ne govori da je u vezi! I sam je jednom rekao da ne želi da baš svi saznaju za našu vezu (imamo puno zajedničkih poznanika), ja sam se s tim složila jer je i meni tako odgovaralo na početku. Ono što se dogodilo kasnije je da te djevojke naranvo nemaju pojma da je on u vezi, a sve ispada sasvim legitimno jer smo se u početku tako dogovorili.... tako da u mom slučaju teorija zabranjenog voća ne stoji.
žvaka žvakić is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 13:05   #18
Ako mu nije stalo do tih curica koje mu se nabacuju (znaci nisu mu prijateljice vec zele nesto vise) onda mu ne bi trebao biti problem ni da prestane s time.
Lako je odreci se necega do cega ti nije stalo, a ako su mu te navlakuse vazne dp te mjere da ih se ne zeli rijesiti iako je i vezi s tobom, onda da, imas problem i to s potencijalnim svalerom koji se pravi blesav.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 13:07   #19
Quote:
žvaka žvakić kaže: Pogledaj post
Znaš šta je problem?
To što sam uvjerena da on tim curama ne govori da je u vezi! I sam je jednom rekao da ne želi da baš svi saznaju za našu vezu (imamo puno zajedničkih poznanika), ja sam se s tim složila jer je i meni tako odgovaralo na početku. Ono što se dogodilo kasnije je da te djevojke naranvo nemaju pojma da je on u vezi, a sve ispada sasvim legitimno jer smo se u početku tako dogovorili.... tako da u mom slučaju teorija zabranjenog voća ne stoji.
e to je druga priča. wtf? čemu tajnovitost?

ne razumijem to. ovo je već ne znam koja tema vezana sa tim ''tajenjem veze'' u početku. čemu to? oboje ste slobodni. meni bi to bio alarm za

svakako trebate razgovarati.
asdfgh is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 13:07   #20
Quote:
žvaka žvakić kaže: Pogledaj post
Ja još uvijek glumim flegmu i da me to ne smeta. Iako, po mojim reakcijama kuži da mi nije svejedno, i znam ga nekad pitati jel mu se i dalje javljaju i slično....
Kako ovo dvoje ide skupa?

Ae prestani izvodit taj pasivna-agresija-šou i reci dječku što ti smeta. Ako se lik već toliko trudi bit iskren i ne sakrivat stvari od tebe, sve su šanse da će znat cijenit i tvoju iskrenost.

Quote:
Eh sad, dragi moji forumaši Šta vi mislite o tome? Bi li tolerirali takvo što ili bi odmah u korjenu sasjekli i otvoreno rekli da vam to smeta i da to ne tolerirate?
Ja kažem kad me (i koliko me) nešto smeta. Lakše mi tako.
__________________
malo tolerancije nikog nije ubilo
nina williams is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:29.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger