Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2017., 00:02   #21
Od 2010 godine do sada već je istrunuo


Sent from my iPad using Tapatalk
__________________
Magia Posthuma
vampir001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 09:49   #22
Quote:
TheSnatch kaže: Pogledaj post
Napravio si dosta glup potez, ta narančina kora se dala skinuti kvalitetnim poliranjem.

Općenito je teško preporučiti nekoga za pituravanje, nemamo svi iste kriterije, a i pravo stanje se vidi kad auto odstoji koji mjesec, pa izađe na vidjelo brzinska priprema vrhunskih pitura koji odrade čitav auto u 3 dana.
Inace lupetas gluposti ili ...
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 11:22   #23
Kome nije BiH daleko ima jako dobar lik u Busovači. Cijena HR/2
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 13:10   #24
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Inace lupetas gluposti ili ...
Objasni kako naknadna priprema karoserije za lakiranje može biti bolja od tvorničke i ja ću priznati da lupam gluposti.
Jedino gdje tvornica štedi je na količini laka, sve ostalo je daleko bolje od naknadnog lakiranja.

Eto, nadam se da ti to neće biti problem...
TheSnatch is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 13:45   #25
Quote:
Napravio si dosta glup potez, ta narančina kora se dala skinuti kvalitetnim poliranjem.
Ovo je idiotarija koje se ni Kokolinda nebi posramila.
Tebi nije jasno kako DOLAZI do narančine kore, što joj je uzrok, jer da je - nebi ovakvu glupost izvalio.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 14:02   #26
Više je uzroka pojave narančine kore, od previše laka, nepravilnog učvrščivača, lošeg omjera šprice za lakiranje, nepogodne temperature. Novi auti se već neko vrijeme lakiraju s vodenim bazama i na njima se vidi narančina kora, pretpostavljam da je to zbog ekoloških razloga (izostanak razređivača).

I da, brušenjem laka i kvalitetnim poliranjem se da dosta napraviti po tom pitanju, uvjerio se na svoje oči.
TheSnatch is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 14:07   #27
Da, znao sam. Nemaš pojma.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 14:19   #28
Pa eto, pojasni ako sam u krivu i argumentiraj, i meni će biti drago nešto novo naučiti ako sam u krivu.

http://www.focusrs.org/forum/attachm...14458978_o.jpg
TheSnatch is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 15:58   #29
Narančina kora se da skinuti poliranjem, odnosno ne samim poliranjem nego brušenjem laka (npr. 2000 vodobrusnim, pa na više) i onda se tako matirani lak polira.
__________________
"Though I fly through the valley of the shadow of death, I shall fear no evil, for I am at 80000 Feet above and climbing..."
home edition is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 14:42   #30
?

Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
bok!
Pošto si očito bivši meštar, a i posvuda te ima, pitanje - najčešća cifra koju čujem kada pitam za lakiranje je "100€ po elementu". Da li je to za "paket" (npr, donesem vrata, čovjek poskida zaštiti što mora, obrusi, polakira, vrati mi vrata) ili se na to uglavnom dodatno još misli nadoplata na ruke?
Da li je za očekivati višu ili nižu cijenu ako se radi cijeli auto? Naravno da ovisi od čovjeka do čovjeka, no pitam tebe kao bivšeg (tako sam shvatio) majstora
Naime, vozim auto star..oh, 17 godina, pošto si ga ne mogu zamjeniti za noviji bolji skuplji ljepši, razmišljam o uređivanju limarije, pa bi si rado odredio metu za skupljanje novaca. A čak i kad uzmem drugi auto neću je odbaciti jer u 17 godina još nije ostavila gazdu na cesti..a ni na parkingu da neće upaliti
Zapravo bolje reći uređivanje boje, ima hrđavo 2 i pol elementa (rubnjaci i malo prešlo na lijevi prag otraga), ali je boja apšisala do bola..
Felacia iz 2001, ali RALLY CRVENA pa je bolja od ostalih

Živio!
igi_pop is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 14:55   #31
Priprema + farbanje. No ako treba rješit limariju (truli pragovi, rubnjaci ...) onda je to extra.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 14:59   #32
Ja nisam naletio na popuste kad se radi cijeli auto. Naprotiv. Lakše je lakirati branike za 100€ komad nego cijeli auto.
Tehnomag is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 15:00   #33
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Priprema + farbanje. No ako treba rješit limariju (truli pragovi, rubnjaci ...) onda je to extra.
Ok, to za limarske radove mi je jasno, i normalno zapravo.
Hvala!
igi_pop is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 15:00   #34
odeš u obećanu zemlju BiH i riješiš upola cijene
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 15:01   #35
Quote:
Tehnomag kaže: Pogledaj post
Ja nisam naletio na popuste kad se radi cijeli auto. Naprotiv. Lakše je lakirati branike za 100€ komad nego cijeli auto.
Štima, hvala!
Primljeno na znanje
igi_pop is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 15:02   #36
Quote:
frenchkey kaže: Pogledaj post
odeš u obećanu zemlju BiH i riješiš upola cijene
A kad nisam uz granicu baš, niti imam drugi auto. Da sam kod svojih negdje (sad ću po lokaciji nagađati da si blizu, Babina greda?) oko Brčkog bi i skočio preko možda..možda!
igi_pop is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 15:07   #37
ma kakva babina greda, ono je samo zajebancija na didov k...
uglavnom, lakirerske i limarske radove odgodi za kasno proljeće, ljeto, manje je vlage i soli u zraku i na cesti
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 15:11   #38
Quote:
frenchkey kaže: Pogledaj post
ma kakva babina greda, ono je samo zajebancija na didov k...
uglavnom, lakirerske i limarske radove odgodi za kasno proljeće, ljeto, manje je vlage i soli u zraku i na cesti
Tako nešto kanim, dok skupim pare taman će i ljeto zagaziti prema jeseni
igi_pop is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 15:29   #39
I koliko naplati taj iz Busovače za prosječan auto iz C segmenta?
Tehnomag is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 11:23   #40
Na autima sam često viđao ljuštenje, ne laka već očito nekakvog zaštitnog sloja. Kako sam to primjetio i kod svojega, zanima me o čemu se radi. Krivi šampon, loše održavanje ili jednostavno stariji lakovi (moj avtek 18 g.). ?
handiman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:03.