Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2011., 16:41   #21
Quote:
tratincic kaže: Pogledaj post
Mrvice hvala za kratki sadrzaj, pregledala sam prvu sezonu do kraja na turskom, ali tek nakontvog sadrzaja su mi neke scene jasne. Zanima me zna li neko nesto vise o drugoj sezoni. Citamna netu razlicite informacije, neki kazu da ce biti tuzan kraj, odnosno da je i kraj prve sezone tuzan tobi bilo previse, volila bih vise saznati o drugoj sezoni znam da je to tesko posebno ako se druga sezona ni prikazivala jod ni u Turskoj, ali znam ovdje neke cure koje su o drugim serijama mnogo toga iscackale i podjelile sa nama. Bilo bi mi drago ako i o ovoj seriji nekoima vise informacija da nam javi.
sad ti je sve prevedeno na engleski, a 14 epizoda na srpski, tako možeš malo preletjeti, kakav će završetak biti, vjeruj mi ne znaju ni scenaristi, a kamoli da to mi znamo, jer se u turskoj ne piše scenarij za čitavu sezonu nego par epizoda unaprijed,navodno je jedino prva sezona BG bila izuzetak, pa si recimo zbog toga u asi imala nebuloze oko datuma, jer su scenaristi naknadno odlučili o pauzi od 5 godina, pa su godine bile užas jedan.

druga sezona počinje u 9 mjesecu najvjerovatnije i sveukupno će vjerovatno biti nekih 60 epizoda, koja više ili manje. sad se piše da će zehra umrijeti i to će mi biti jako žao jer ona je meni broj jedan u seriji.

zato ne brini, kakav će biti kraj ne zna gotovo nitko, glumci isto ne, tako da ćemo se od 9 mjeseca pa negdje do 6 mjeseca druge godine družiti da saznamo kraj, ja volim sretne krajeve, pa se nadam da će i ovaj biti takav.
mrvica 1234 is offline  
Old 26.07.2011., 18:32   #22
Ne zezaj
Druga sezona tek u 9 mjesecu pocinje?? A ja jutros do 8 gledala,reko da stignem sve... jojjj poludit cu
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Old 26.07.2011., 19:34   #23
Quote:
Eysan kaže: Pogledaj post
Ne zezaj
Druga sezona tek u 9 mjesecu pocinje?? A ja jutros do 8 gledala,reko da stignem sve... jojjj poludit cu
ne zezam se, tako sezone počinju u turskoj, znači uspori, a sad ti počinje i canselova nova serija, pa ćeš se morati s tim zadovoljiti, a ovo ti tako ide jedna tjedno, tako da će to trajati i trajati.

meni je tu nešto drugo interesantno, to da je sve titlovano na turski i da se prevodi na njemački i francuski, a to znači da mladi turci kojima je ova serija namijenjena, sve lošije govore turski (mislim na dijasporu) ili nažalost nikako.

ne znam koja je gledanost serije, ali se prevodi na hrpu jezika

Zadnje uređivanje mrvica 1234 : 26.07.2011. at 19:43.
mrvica 1234 is offline  
Old 26.07.2011., 20:21   #24
Nasla sam ovu seriju na natabanu i razmisljala sam o tome da je pocnem gledati al od te misli me odbija cinjenica da Hazal glumi glavnu ulogu, strasno mi je isla na zivce u strastima orijenta zbog iritantnog glasa i hoda.
 
Old 26.07.2011., 20:40   #25
Quote:
čarolija :) kaže: Pogledaj post
Nasla sam ovu seriju na natabanu i razmisljala sam o tome da je pocnem gledati al od te misli me odbija cinjenica da Hazal glumi glavnu ulogu, strasno mi je isla na zivce u strastima orijenta zbog iritantnog glasa i hoda.
ja nisam gledala strasti orijenta, pa stvarno ne znam kakva je bila tamo, ali ovdje relativno korektno po meni glumi, to je teen serija, pa moja očekivanja u glumi nisu neka, ali mi je zato majka zehra koja mislim glumi u mojoj majci fenomenalna.

probaj pogledati,prva epizoda je loše prevedena na srpski, na engleski i njemački mislim sve, ali druge su dobro prevedene. uvijek možeš odustati, recimo ja sam prvo onako pogledala s engleskim prijevodom sve epizode, ali sam neke dijelove preskakala,jer sam znala da ću sve pogledati kad bude prevedeno na srpski, jer iako mi engleski nije problem, volim pogledati s našim prijevodom, nekako mi veći gušt
mrvica 1234 is offline  
Old 26.07.2011., 21:32   #26
Quote:
mrvica 1234 kaže: Pogledaj post
ja nisam gledala strasti orijenta, pa stvarno ne znam kakva je bila tamo, ali ovdje relativno korektno po meni glumi, to je teen serija, pa moja očekivanja u glumi nisu neka, ali mi je zato majka zehra koja mislim glumi u mojoj majci fenomenalna.

probaj pogledati,prva epizoda je loše prevedena na srpski, na engleski i njemački mislim sve, ali druge su dobro prevedene. uvijek možeš odustati, recimo ja sam prvo onako pogledala s engleskim prijevodom sve epizode, ali sam neke dijelove preskakala,jer sam znala da ću sve pogledati kad bude prevedeno na srpski, jer iako mi engleski nije problem, volim pogledati s našim prijevodom, nekako mi veći gušt
Pa najvjerovatnije da cu pogledati, jer trenutno odmaram od fakulteta, vani vrucina pa ne vidim sta bih pametnija mogla raditi. Pregledala sam kakve serije nude pa mi ova nekako djeluje najprivlacije, a i ima najmanje epizoda.

Naravno da je. Jer koliko god da znas neki jezik maternji je ipak maternji.
 
Old 26.07.2011., 23:32   #27
Ja sam skoro pogledala do kraja tu serijo i moram priznati da me je ugodno iznenadila. Mislila sam da nece biti nesto ali stvarno nije losa. Preporucujem
__________________
Bitti mi hikayemiz? Bu ne biçim son böyle?
KitTatli is offline  
Old 27.07.2011., 00:08   #28
Mene Feriha opasno nervira... I izgleda mi tak mutavo.. Jos kad onak prica,pa kada blene ko tele u sarena vrata i jos otvori usta i tak zijeva... Podsjeca me na onu...ne mogu se sjetiti kak se zove.. Mehmetovu ruzu iz Gorkog zivota Tak mi je i ona bila mutava

A Emir... masala masala masala sta majka rodi

Majka od Ferihe je meni odlicna...i tak mi je simpaticna i jako lijepa zenica
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Old 27.07.2011., 10:28   #29
Mrvice svaka cast da te nemamo trebalo bi te izmisliti, lutka si, hala na objasnjenju slazem se turci su nepredvidivi i cesto mjenjaju sadrzas u toku snimanja tako tko zna no dobro lahkapo vidjecemo sta se ce biti nigdje nam se ne zuri. Sve pohvale za glumicu koja glumi Zehru dobro glumi skoro kao i ona glumica neznam joj pravo ime sto glumi Sahnur u AVC. Istina je da Feriha ima tako neki glup pogled i pretuzna je al dobro ja sam se vec navikla na nju mozda zato sto nisam gledala Strasti orijenta pa nisam imala neke predrasude o njoj ovo je prvi put gledam. Emir mi je lutka i sto neko ovdje napisao blago majci koja ga rodi ma momcina...i on lose glumi ali kad skontam da on ustvari nije glumac nego model i da mu je ovo prva uloga dobar je, teen je serija pa moze proci.

Mrvice hvala jos jednom i sto ti kazes jos se mi druzimo vodje
tratincic is offline  
Old 28.07.2011., 02:17   #30
Dobiti cu cir na zeludcu od Ferihinih lazi... Ajd sto laze sve okolo..nego kud mamu laze??? Vise me ona nervira nego ona ludaca Hande...
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Old 30.07.2011., 17:50   #31
baš mi je drago što i vi pratite ovu seriju! mislila sam da sam jedina.serija mi se užasno sviđa, Hazal je odlična glumica (ko i uvijek). znam da ju većina ne voli, jer ju pamtite po ulozi Nihal iz Strasti orijenta,ali meni je ona odlična glumica, ne previše lijepa, ali simpatična. Cagatay Ulusoy (Emir)...ajmeeee..šta da kažem <3 <3 Zehra je predobra mama, fenomenalna glumica. mislim da je glumila u seriji Moja majka, ako se ne varam. Nego da pređem na stvar; znate li u kojem mjesecu počinje 2. sezona? (možda je netko već napisao, nisam sve čitala) i hoće li se objavljivati svaki dan (natabanu.com). imate li neke informacije šta će se desit na kraju? hoće li se pomirit, hoće li Zehra umrijet, itd itd..ako nešta znate recite, opsjednuta sam ovom serijom.
Studentica_20 is offline  
Old 30.07.2011., 18:10   #32
studentica, dobro nam došla, ali serije ti u turskoj idu jednom tjedno, kad dođe vrijeme stavit ću link gdje se može direktno gledati preko interneta u turskoj, a na FB stranici su stavljali odmah i prijevod (ja nisam gledala direktno, ali tako je rekla prinčipesa, koja gleda gotovo od početka) taj prijevod normalno nije sve, ali uglavnom da se skužiti o čemu se radi. možeš očekivati da će seerija imati nekih 60 epizoda, jer u pravilu sezona završi u lipnju.
mrvica 1234 is offline  
Old 30.07.2011., 18:47   #33
Quote:
Studentica_20 kaže: Pogledaj post
baš mi je drago što i vi pratite ovu seriju! mislila sam da sam jedina.serija mi se užasno sviđa, Hazal je odlična glumica (ko i uvijek). znam da ju većina ne voli, jer ju pamtite po ulozi Nihal iz Strasti orijenta,ali meni je ona odlična glumica, ne previše lijepa, ali simpatična. Cagatay Ulusoy (Emir)...ajmeeee..šta da kažem <3 <3 Zehra je predobra mama, fenomenalna glumica. mislim da je glumila u seriji Moja majka, ako se ne varam. Nego da pređem na stvar; znate li u kojem mjesecu počinje 2. sezona? (možda je netko već napisao, nisam sve čitala) i hoće li se objavljivati svaki dan (natabanu.com). imate li neke informacije šta će se desit na kraju? hoće li se pomirit, hoće li Zehra umrijet, itd itd..ako nešta znate recite, opsjednuta sam ovom serijom.
Pozz draga
Ja nisam gledala strasti...mozda jednu il dvije epizode sam pogledala... Hazal .. sto kazes i nije nest lijepa..ali zato ima prekrasne oci...ok izgleda mi kao sasvim obicna cura...i istina super glumi... Samo me nervira.. sta cu..ono njeno krestanje na Emira dovodi me do ludila

Ja sam stigla do Emirove nesrece... A neki dan sam pogledala zadnju.. Kako onaj manijak puca u Zehru Ja se nadam da nece umrijeti...ali netko je napisao da je ona sama trazila da joj ubiju lik

...Emir ako istinski voli Ferihu onda joj mora oprostiti...ljubav sve prasta Ako nece,nek dodje kod mene
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Old 30.07.2011., 18:49   #34
Mrvice jel znas kako se zove ona pjesma koju njih dvoje slusaju u autu? Musko i zensko pjevaju.. jednom ju je i Halil pustio pa je Feriha trazila da ugasi radio
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Old 30.07.2011., 19:34   #35
Quote:
mrvica 1234 kaže: Pogledaj post
studentica, dobro nam došla, ali serije ti u turskoj idu jednom tjedno, kad dođe vrijeme stavit ću link gdje se može direktno gledati preko interneta u turskoj, a na FB stranici su stavljali odmah i prijevod (ja nisam gledala direktno, ali tako je rekla prinčipesa, koja gleda gotovo od početka) taj prijevod normalno nije sve, ali uglavnom da se skužiti o čemu se radi. možeš očekivati da će seerija imati nekih 60 epizoda, jer u pravilu sezona završi u lipnju.
okej hvala..kad dođe vrijeme(kad počne 2. sezona) možemo objavljivat linkove i ovdje na forumu, jer ću ta serija vjerovatno kasniti natabanu..ja ću u rujnu isto počet kopati po njihovim starnicama, ako nešto nađem objavit ću
Studentica_20 is offline  
Old 30.07.2011., 19:37   #36
Quote:
Eysan kaže: Pogledaj post
Mrvice jel znas kako se zove ona pjesma koju njih dvoje slusaju u autu? Musko i zensko pjevaju.. jednom ju je i Halil pustio pa je Feriha trazila da ugasi radio
da li misliš na ovu pjemu?Sertap Erener- Bir Varmisim Bir Yokmusum

http://www.youtube.com/watch?v=iu7j4ofNQrw

ne znam da li je to na koju misliš, ali sad ne mogu pronaći kad ju halit pušta, ako mi napišeš epizodu, naći ćemo
mrvica 1234 is offline  
Old 30.07.2011., 23:07   #37
Quote:
Eysan kaže: Pogledaj post
Mrvice jel znas kako se zove ona pjesma koju njih dvoje slusaju u autu? Musko i zensko pjevaju.. jednom ju je i Halil pustio pa je Feriha trazila da ugasi radio
Ako mislis na ovu scenu...
http://www.youtube.com/watch?v=RAeNNnjAozI
Pjesma se zove Eksik (Mustafa Ceceli & Elvan Günaydın)
http://www.youtube.com/watch?v=6OmPd_WM610
__________________
Bitti mi hikayemiz? Bu ne biçim son böyle?
KitTatli is offline  
Old 30.07.2011., 23:31   #38
to bi bila ta pjesma, a na turskom

Omuzumda bašin eksik ,Yatagumda kokun......

Tenimde tenin eksik gelde bir dokun......

Gecelerde uykum eksik ,yüzde tebessüm.....

Elimde elin eksin....yašli hep gözüm....

Ne olur dön geri sevindirme elleri.....

Boz bu mühürlü kara büyüleri...

Sensiz olmaz.....Sensizlik anlatilamaz .

Hep eksik diyorum yaaaa.... o bile azzz..


a govori o tome koliko mu nedostaje dodir, ne može spavati noću, nedostaje osmijeh, ne može bez nje i na kraju sve mu nedostaje

sad je jasno zašto je feriha tražila da gasi radio i da je počela plakati
mrvica 1234 is offline  
Old 30.07.2011., 23:53   #39
Da da ta pjesma... evo i ja cu se sada rasplakati
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Old 31.07.2011., 17:16   #40
Jel istina da će završetak serije (2.sezone) također biti tužan? :O
Studentica_20 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:12.