Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.03.2012., 23:00   #101
Quote:
rudlavi kaže: Pogledaj post
Može li me netko prosvijetlit i reći koja je sedma? Jel Luksemburg spada u monarhije?
da, Luksemburg. ja sam se pola sata poslije emisije mislio koja je sedma drzava, jer sam brojio samo kraljevine...

Quote:
fgzcvijetic kaže: Pogledaj post
Kako bi bilo da HRT tehnika malo smanji propusnost poziva sa 031 i 051?
mislim da to ovisi o t-comu (na teletekst stranicama pise da su oni operater koju pruza usluge za ovaj kviz).

pozdrav
mrki01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 00:46   #102
Quote:
fgzcvijetic kaže: Pogledaj post
Kako bi bilo da HRT tehnika malo smanji propusnost poziva sa 031 i 051?
HRT nema nikakve veze s tim, to za njih radi HT.
Kvizomodo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 11:12   #103
Quote:
spyker22 kaže: Pogledaj post
..prvi put upa nakon puuuno vrimena. Još od Upitnika nisam neku lovu dobio. Malo me zbunila Lorena, malo digitalno doba (oprostite na pojačanom TV-u, ali stvarno nije bio pojačan )..al nakon prvog pitanja je bilo lakše. Ubit ću se lagano jer nisam odgovorio na četvrto pitanje..a tio sam reć..to mi je prvo palo na pamet..al neee..teško mi bilo jednu rič ispalit

Uglavnom - 1500 kuna

Nemam žiro račun
Kad si otprilike upao?? Jel emisija vec počela?
Martaas is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 14:47   #104
Je, počela je, i to možda neke 3-4 minute. Javi se teta, pita ime i prezime i kaže da pričekaš. Nakon toga sam čekao dva igrača ispred sebe. Čuješ samo njihove glasove u slušalici.

Problem je što televizija, tj. slika totalno zbuni..barem mene je. Najbolje je smanjiti televiziju do kraja jer je sami ton par sekundi brži od slike.
Ja, napet ko puška, čekam kad ću upast..vidim na televiziji još raspravlja s igračem ispred mene, a na slušalici traži novog igrača. Mene
Dakle, ton do kraja smanjiti i koncentrirati se na glas u slušalici. Nakon prvog pitanja bilo je lakše jer skontaš shemu.
Slušaš Lorenu na telefon i vizualno pratiš pitanje koje se otvara. Samo što je onih 5 sec užasno kratko..al što je tu je. Ovakav kviz mora bit dinamičan.
Virujem da će sljedeći put (ukoliko ga uopće bude) bit puno bolje.

I da..nisam naručio nikakav telefon iz Rijeke, nego sam dobio vezu preko običnog telefona s nekim jadnim redialom koji traje cilu vječnost. U vrime Upitnika ima sam telefon kojim sam moga brzo birati brojeve, brži su mi prsti bili od rediala...nlšstnltrtrdvdvjdnjdn. Ovaj sad je neki smotan, bežični, glupe gumene tipke, spor redial, al sam ipak uspio upast.
__________________
Nema pravde ni nasuprot
spyker22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 20:33   #105
Da li se isplati prijavljivati prije emisije recimo danas a sutra ?
Flipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 00:17   #106
Quote:
Flipi kaže: Pogledaj post
Da li se isplati prijavljivati prije emisije recimo danas a sutra ?
Nema prijavljivanja danas za sutra, u stvari nema nikakvog prijavljivanja. Radi se o tome da zoveš i ako imaš sreće upadaš direkt.
Kvizomodo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 13:59   #107
osvojio prije tjedan dana 1500 kuna nije loše za prvi nastup na televiziji u životu, moglo je biti i bolje četvrto pitanje sam znao ali se nisam snašao; savjetujem svim natjecateljima da stave televiziju na mute i dobro slušaju lorenin glas na telefonu, te pokušaju istovremeno pratiti ekran, recimo meni je, pošto sam vizualan tip sve potrebno vidjeti ispisano, tako i kod učenja na faksu, a to što čujem mi brzo izlazi iz glave i teško bi mi bilo odgovarati samo na temelju onoga što čujem iz slušalice

pozdrav!

ps. zanima me od prvih natjecatelja je li hrt ikome dosada isplatio dobitak i koliko se čeka, znam da piše da je rok 30 dana, ali to je krajnji rok, valjda postoji neko prosječno kraće vrijeme u kojem oni to naprave, s obzirom na to koliko love uzmu građanima trebali bi imati dovoljno da automatski iste večeri bez problema mogu prebacivati iznose hahahahhaha
sentedd is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 15:17   #108
Quote:
sentedd kaže: Pogledaj post
savjetujem svim natjecateljima da stave televiziju na mute i dobro slušaju lorenin glas na telefonu, te pokušaju istovremeno pratiti ekran...
Jedino ispravno.
Quote:
sentedd kaže: Pogledaj post
ps. zanima me od prvih natjecatelja je li hrt ikome dosada isplatio dobitak i koliko se čeka, znam da piše da je rok 30 dana, ali to je krajnji rok, valjda postoji neko prosječno kraće vrijeme u kojem oni to naprave...
Virujem da je još rano, al aj možeš se valjda stripit nekih 20-ak dana ..sva srića da kviz nije na kakvoj komercijalnoj TV
__________________
Nema pravde ni nasuprot
spyker22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 15:26   #109
Quote:
mrki01 kaže: Pogledaj post
mozda se oni nisu javili, ali mozda je i telefonska centrala krivo prespojila uslijed preopterecenja.
oće centrala da pogreši jednom, ali ne sto puta
ronac zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 19:43   #110
Danas prvi odmah dobio jackpot i sljedeca dva po 2000 kn...samo jedan pozivatelj nije dobio nista
__________________
I see no changes. Wake up in the morning and I ask myself: Is life worth living ? Should I blast myself ?
92marko is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 19:51   #111
Lorena se jako uzbudila nakon osvajanja jack pota :P
Skydisco is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 08:10   #112
Quote:
ronac zg kaže: Pogledaj post
oće centrala da pogreši jednom, ali ne sto puta
Centrala moze pogrijesiti kad je preopterecena. A ovo je upravo takva situacija, ko zna koliko tisuca poziva napada centralu u tih dvadesetak minuta. Dobro je da se jos nije sve raspalo...

pozdrav
mrki01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 16:13   #113
Quote:
mrki01 kaže: Pogledaj post
Centrala moze pogrijesiti kad je preopterecena. A ovo je upravo takva situacija, ko zna koliko tisuca poziva napada centralu u tih dvadesetak minuta. Dobro je da se jos nije sve raspalo...

pozdrav
tako je, samo me je tvoja rečenica ponukala na citat iz balkanskog špijuna. sorry na offtopic
ronac zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2012., 23:16   #114
Ima li neko da je dobija vezu priko mobitela ,a da nije sa T-coma ?
humani is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2012., 08:36   #115
Quote:
humani kaže: Pogledaj post
Ima li neko da je dobija vezu priko mobitela ,a da nije sa T-coma ?
kolega forumas je nedavno dobio sa vipneta vezu...

ja sa t-coma i tele 2 jos nikako nisam uspio

pozdrav
mrki01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2012., 11:10   #116
Quote:
mrki01 kaže: Pogledaj post
Centrala moze pogrijesiti kad je preopterecena. A ovo je upravo takva situacija, ko zna koliko tisuca poziva napada centralu u tih dvadesetak minuta. Dobro je da se jos nije sve raspalo...

pozdrav
Ma ovaj kviz je zapravo za ekipu a ne pojedince.

Nas 5 (i više) ćemo isukati mobitele i onda udri.... Ako netko upadne, sve osvojeno ide u zajedničku kasu za neku dobru večeru....
dr.Bojler is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2012., 20:19   #117
Ah,evo Zdravko je uspio upast,sad će za koji dan i Vedrana....

Fakjus,Lepinjići!
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2012., 20:56   #118
ak me pamćenje služi, vedrana je bila prošli tjedan
__________________
You tried your best and you failed miserably. The lesson is, never try.
Kavorka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2012., 00:16   #119
Quote:
Kavorka kaže: Pogledaj post
ak me pamćenje služi, vedrana je bila prošli tjedan
Dabl fakjus onda!!!! Ne gledam,naime, svaki dan.
Gdje oni kupuju telefone,da ih svi kupimo.
Popio bih ban iste sekunde da sad kažem što iskreno mislim o lopovluku JL.
Sramota.
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2012., 08:38   #120
Quote:
dr.Bojler kaže: Pogledaj post
Ma ovaj kviz je zapravo za ekipu a ne pojedince.

Nas 5 (i više) ćemo isukati mobitele i onda udri.... Ako netko upadne, sve osvojeno ide u zajedničku kasu za neku dobru večeru....
najbolje je da sjednete u auto pa iz neke vukojebine zovete gdje je najmanje opterecenje

inace primjecujem da imaju problema s tehnikom, kod poziva iz zagreba javljaju se sumovi. kao da su na starim dobrim bakrenim paricama i onim regletama na kojima se monterima nije dalo zalemiti kabel. podsjeca me na stara dobra vremena i muke s modemima koje smo imali radi sumova - a bas u ovo proljetno doba su sumovi na linijama bili najzesci

pozdrav
mrki01 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:30.