Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.09.2007., 21:39   #21
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
pa ko jos kupuje tog starkelju???

pa to je samo za srednjovjecne..i to one decentne.klasika teska.
pa nije baš samo za sredovječne,inače postoji više linija: purple label,black label,polo ralph lauren,rlx,tennis,golf,bla bla...kod nas se prodaje samo jeftinija linija polo i ima solidan izbor majica živih boja i ok dizajna za mlade, za sredovječne bi možda bio black label jer su to uglavnom klasična odijela,košulje i sl...najkvalitetniji je svakako purple label,proizvodi se uglavnom u Italiji,imaju odlične pulovere od kašmira,svile,bla,bla...dućan ima u Milanu i stvari su
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2007., 13:02   #22
AFRODITA69 nebih se složio sa tobom, otvori njihovu stranicu pa onda to reci. Uostalom šta večina kreatora po tome nisu starkelje pa zato imaju loše kolekcije i ne kupujeko ih!?
mmiljac is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2007., 15:58   #23
Quote:
aibreann kaže: Pogledaj post
dućan se zove The Core, na ćošku Varšavske i Gundulićeve.
taj ducan je totalno bezveze i nikom ne bih savjetovala da tamo kupuje. komadi od pretprosle sezone po punoj cijeni (i jos ti u lice tvrde da su od ove sezone) ducan izgleda prljavo i vise lici na outlet nego na RL store a ne bih se zacudila i da imaju fake odjecu.
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2007., 16:01   #24
Darin znaš li za neki drugi u blizini?
mmiljac is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2007., 16:15   #25
Quote:
mmiljac kaže: Pogledaj post
Darin znaš li za neki drugi u blizini?
pa ima u Peeku, ali tamo sam naletila na jednu majicu cijem je konjaniku falila palica pa sad ti vidi
ja inace idem u Graz u Kastner&Ohler...
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2007., 17:13   #26
Quote:
mmiljac kaže: Pogledaj post
AFRODITA69 nebih se složio sa tobom, otvori njihovu stranicu pa onda to reci. Uostalom šta večina kreatora po tome nisu starkelje pa zato imaju loše kolekcije i ne kupujeko ih!?
ovdje gdje sam ja je to za srednjovjecne ljude.i meni su sve njihove linije iste.a sportivo i stoglj ne nosim tak da nemrem promjenit misljenje.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2007., 17:18   #27
Quote:
darin kaže: Pogledaj post
pa ima u Peeku, ali tamo sam naletila na jednu majicu cijem je konjaniku falila palica


dok god ne ide pjeske, dobro je
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2007., 21:47   #28
prejebene majce su... baš po mom ukusu... a kakva je cijena otprilike?
mmmmdaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2007., 22:14   #29
Quote:
darin kaže: Pogledaj post
taj ducan je totalno bezveze i nikom ne bih savjetovala da tamo kupuje. komadi od pretprosle sezone po punoj cijeni (i jos ti u lice tvrde da su od ove sezone) ducan izgleda prljavo i vise lici na outlet nego na RL store a ne bih se zacudila i da imaju fake odjecu.
Slazem se sa tobom;
Cesto kupujem RL ali nikada u Hrvatskoj. Sve zbog gorenavedenih razloga: cijena, izgled trgovine, ponasanje prodavacica, sumnja u "originalnost odjece"...
avril is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2007., 12:05   #30
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
pa ko jos kupuje tog starkelju???

pa to je samo za srednjovjecne..i to one decentne.klasika teska.


Moje misljenje uopsteno za kolekciju RL je spoj ukusnog i kvalitetnog. Videla sam neki dan, preelepe muske dzempere,ali cene su
Cosmopolita is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2007., 14:32   #31
ne mora nužno značit ako konjaniku fali palica da je fake roba, može bit roba s greškom ali žalosno je što nam je naplačuju masno
mmiljac is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2007., 14:35   #32
Quote:
darin kaže: Pogledaj post
pa ima u Peeku, ali tamo sam naletila na jednu majicu cijem je konjaniku falila palica pa sad ti vidi
ja inace idem u Graz u Kastner&Ohler...
ne mora nužno značit da je fake roba , može bit i roba s greškom koju podvaljuju nama a naplačuju je masno po punoj i čak višoj cijeni od evropske
mmiljac is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2007., 19:34   #33
Quote:
mmiljac kaže: Pogledaj post
ne mora nužno značit da je fake roba , može bit i roba s greškom koju podvaljuju nama a naplačuju je masno po punoj i čak višoj cijeni od evropske
By the way, cijena klasične polo RL majice kratkih rukava u USA je oko 60 USD, na sniženjima su i ispod 50 USD
__________________
Ultima Tule beyond the borders of the known world...
Supplier is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2009., 14:25   #34
Obožavam Ralph Lauren odjeću, no da li samo ja imam problem sa njihovim brojevima? Brojevi su FULL veliki, osobito njihovih vesta. Imam osjećaj da su sve povećali za 1,5 broj .. ono, ako nosiš L onda uzimaš M kod njih, ako si M onda uzimaš S itd ... osim onih slim-fit majica i košulja, to je taman po brojevima kao što i ostalo uzimam.

Inače bijah jučer u The Coru u ZG, nisam uopće bio tamo otkako su preselili u novi dućan i fino izgleda dučančić. Cijene su nažalost neusporedive sa onima na netu, no izbor im je čist pristojan, osobito ako se uspoređuje sa P&C... također, rekao bih da su daleko povoljniji od P&C.. nego, moram pohvalit cure koje tamo rade ... izuzetno ljubazne .. troje njih je tražilo moje brojeve po dućanu, sve smo raskopali
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 21:42   #35
nasla sam na netu preedobar rl crested blejzer ali ne znam koju velicinu uzeti. inace imam 170 cm ali mi se nekak cini da bi mi po navedenim mjerama najvise pasala petite velicina, za koju na rl stranici pise da je za 162 i manje. ali kazu da su rl brojevi uvijek preeveliki. jel netko mozda kupovo nekad nesto u rl da me posavjetuje?
ceeky_m@nkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2010., 09:57   #36
Da, preveliki su im brojevi i teško da ćeš samo tako "napamet" uspjet pogodit koji tebi paše. Zato najbolje odi u The Core u Masarikovoj, nađi tamo što si našla na netu (bitno samo da je isti tip odjeće, ne mora biti identično) fino isprobaš i odmah vidiš svoj broj.. jednostavno a najsigurnije
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2010., 15:31   #37
Polo Ralph Lauren ima veće brojeve. Inače nosim L kratke majice,njihove polo majice biram custom (slim) fit M,dok bi mi za classic fit trebalo nešto manje od M u ramenima,dok u S stanem,ali jedva Jakne su im ogromne i nikad mi nijedna nije odgovarala,ako je dobra u ramenima onda je široka oko struka,ako paše u struku onda prenabijena u ramenima..
Ralph Lauren black label ima totalno drukčije krojeve,koju god jaknu sam probao stoji kao salivena i majice i veste sve stoje jako slim i odgovaraju mi uglavnom L. Šteta da nemaju u ponudi i black liniju.
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2011., 11:52   #38
eeeej,jel se sta promijenilo ili rl jos ima samo u the core i P&C,i jel se to isplati kupovat kod nas ili ic van?
ludi.dejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2011., 16:55   #39
Quote:
ludi.dejo kaže: Pogledaj post
eeeej,jel se sta promijenilo ili rl jos ima samo u the core i P&C,i jel se to isplati kupovat kod nas ili ic van?
Možda je Nicolas konačno dobio black label,najavljuju već godinu dana.
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2011., 17:36   #40
a jel ima u coru i obuce ili samo odjeca? imasju predobrih tena koje nisu preskupe,iako kod njas im vjrj nabiju cijene..
ludi.dejo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:31.