Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.09.2012., 11:28   #1
Provera tablete

ima itko tko je pio proveru? dobila sam ju zbog pcos.....već 14 dana krvarim....
to mi se još nije dogodilo s nijednim tabletama
Chocofan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2012., 23:44   #2
pozz
ja sam danas dobila te tablete.
zar nitko nije pio to?
margaritica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2013., 20:56   #3
Jel tko pio ove tablete? Nakon koliko dana ste dobile mengu?
Meni se nakon 3. dana pojavio smeđe-krvavi iscjedak ali sam nastavila piti, sad ga više nema pa ne znam jesam li možda trebala prestat..
__________________
~ ~ Bubsi's nails
Bubsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2013., 08:20   #4
ja sam ih pila.pila sam ih 5 dana i nakon 3 dana sam dobila menzis.
__________________
Album
marela23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2013., 01:01   #5
Dobila sam provera za izazivanje menstr.3x1 kroz tri dana.jel imao tko kakve nuspojave od njih?
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2013., 23:29   #6
Ja sam ih bila pila, sad se ne sjećam točno koliko dugo i koliko tableta. Mislim da nisam imala nikakvih nuspojava, procurila sam napokon od njih kako spada.

Jedino što mi je ta menga bila nenormalna, curila sam 6 dana onako kako inače curim prva 2 dana kad mi je najjače krvarenje ali to mi je i razumljivo, zadebljala se maternica više nego inače zbog izostanka menge.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 01:24   #7
Quote:
leeloo27 kaže: Pogledaj post
Ja sam ih bila pila, sad se ne sjećam točno koliko dugo i koliko tableta. Mislim da nisam imala nikakvih nuspojava, procurila sam napokon od njih kako spada.

Jedino što mi je ta menga bila nenormalna, curila sam 6 dana onako kako inače curim prva 2 dana kad mi je najjače krvarenje ali to mi je i razumljivo, zadebljala se maternica više nego inače zbog izostanka menge.
Meni je uzasno zadebljana , nemam m vec vise od 5 mj a na to jos ciste dosle krcato ih
Nakon koliko se cca dana m dobije?
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 12:05   #8
Uh, očekuj onda izljeve i nemoj se prepasti. Ja mislim da je ja nisam imala nekih 2-3 mjeseca, počela mi je neka blaga sukrvica i nije prestajala 2 tjedna i sam dobila Proveru da procurim kako spada.

E da, imala sam i nekakvu cistu na cerviksu, otišla mi je skupa sa mengom nakon 2-3 dana.

Mislim da sam dobila nakon 3-4 dana nakon što sam ih počela piti, ali ako me sjećanje služi mislim da mi je ginica rekla da joj se javim ako ne procurim nakon tjedan dana pijenja. Za nuspojave se stvarno ne sjećam, ali kontam da bi zapamtila da sam imala koju. Kažem jedino sam nenormalno curila 6 dana, već sam više pizdila jer jedva izdržim ta prva 2 dana da tako full curim.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 14:39   #9
Quote:
leeloo27 kaže: Pogledaj post
Uh, očekuj onda izljeve i nemoj se prepasti. Ja mislim da je ja nisam imala nekih 2-3 mjeseca, počela mi je neka blaga sukrvica i nije prestajala 2 tjedna i sam dobila Proveru da procurim kako spada.

E da, imala sam i nekakvu cistu na cerviksu, otišla mi je skupa sa mengom nakon 2-3 dana.

Mislim da sam dobila nakon 3-4 dana nakon što sam ih počela piti, ali ako me sjećanje služi mislim da mi je ginica rekla da joj se javim ako ne procurim nakon tjedan dana pijenja. Za nuspojave se stvarno ne sjećam, ali kontam da bi zapamtila da sam imala koju. Kažem jedino sam nenormalno curila 6 dana, već sam više pizdila jer jedva izdržim ta prva 2 dana da tako full curim.
da navodno do tjedan dana bi se trebala dobit,ako ne nadrljala sam morat cu na kiretazu
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 14:49   #10
Jesi ih počela piti?

A ja sam isto bila u banani, em nisam dobila dugo pa je onda krenila neka sukrvica koja nije 2-3 tjedna prestajala pa mi još na uzv otkrili tu cistu veličine 1 cm na ulazu u maternicu pa se eto sve sredilo s ovim tabletama.

E da, nakon njih, pola godine sam imala menge točno u dan, nikad u životu nisam imala urednije cikluse nego nakon provere. A prije toga su mi ciklusi bili od 30-40 dana kada bi dobivala kao uredno, uglavnom bi bilo da nemam po 2-3 mjeseca (kasnije sam otkrila da me zeka štitnjača)
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 15:04   #11
Quote:
leeloo27 kaže: Pogledaj post
Jesi ih počela piti?

A ja sam isto bila u banani, em nisam dobila dugo pa je onda krenila neka sukrvica koja nije 2-3 tjedna prestajala pa mi još na uzv otkrili tu cistu veličine 1 cm na ulazu u maternicu pa se eto sve sredilo s ovim tabletama.

E da, nakon njih, pola godine sam imala menge točno u dan, nikad u životu nisam imala urednije cikluse nego nakon provere. A prije toga su mi ciklusi bili od 30-40 dana kada bi dobivala kao uredno, uglavnom bi bilo da nemam po 2-3 mjeseca (kasnije sam otkrila da me zeka štitnjača)
pila ih 3 dana,3x1,popila zadnje u nedjelju sad do vikenda bi trebala procurit ali nikakve naznake bas nemam
ja od kad znam za sebe imam neredovite,tj ni ne dobijem ih vec godinama bez tableta,isto stitnjaca u pitanju,sad jos polic.jajnici krcato,sta ce jos trece pitam se,pol godine ce biti skoro da nisa imala ju,blagi uzas
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 16:06   #12
Hmm, ja mislim da sam ih pila duže od 3 dana. Sjećam se da mi je ginica rekla da ih popijem sve do kraja, čak i ako dobijem mengu. E sad, jedino se ne mogu sjetiti koliko sam ih dugo pila, ali mislim da nisam samo 3 dana.

Sad kako se to dozira i koliko dugo se pije i dal to ovisi od slučaja do slučaja zbilja nemam pojma.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 16:51   #13
Quote:
leeloo27 kaže: Pogledaj post
Hmm, ja mislim da sam ih pila duže od 3 dana. Sjećam se da mi je ginica rekla da ih popijem sve do kraja, čak i ako dobijem mengu. E sad, jedino se ne mogu sjetiti koliko sam ih dugo pila, ali mislim da nisam samo 3 dana.

Sad kako se to dozira i koliko dugo se pije i dal to ovisi od slučaja do slučaja zbilja nemam pojma.
Ovisi da tako mi sestra od ginek rekla kad sam zvala jel mi ova u ljekarni se cudila da sta samo tri dana.obicno da se duze pije.
Rekla mi da je meni dr dao da mi se to kao ubrza i da cim prije procurim.endometrij mi je jako zadebljan
Bit ce da mi te vrazje ciste i dosle od toga sta vec pol god nisam imala mengu.
Inace sam pila dabrostone-duphastone to mi moja ginek prepisivala i to po deset dana po dve.ali ih ne volim gade mi se samo mi stetu napravili sve ove god.a i ovo je isto samo drugi naziv
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2013., 02:39   #14
Jesi dobila mengu?
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2013., 21:13   #15
Quote:
leeloo27 kaže: Pogledaj post
Jesi dobila mengu?
Upravo danas ali cini mi se da to nije ono pravo kako bi po njima trebalo biti.jel mi je toga nakupljenog krcato
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2013., 18:49   #16
leeloo27 ,koliko vremena si ih ti uzimala?i jesu ti nakon sta si prestala uzimat bile redovite?
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2013., 23:15   #17
Ne sjećam se više, mislim da sam ih pila nekoliko dana, plafon tjedan dana. Probat ću naći sutra u starim nalazima jel imam taj recept (išla sam privatno pa je recept ostao kod mene) pa ako nađem napišem koliko sam puta i koliko dana pila.

Da, nakon toga su mi menge bile uredne ko nikad u životu, narednih pola godine se mi ciklusi bili točno u dan. Ne mogu reći da su mi menge poslije tog perioda postale neredovite ali ciklus mi je uglavnom od 30 do 40 dana, nikad ne znam kad ću točno u dan dobiti. Opet i to je bolje nego ono prije kad nisam dobivala po 2, 3, 4 mjeseca.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2013., 23:45   #18
Quote:
leeloo27 kaže: Pogledaj post
Ne sjećam se više, mislim da sam ih pila nekoliko dana, plafon tjedan dana. Probat ću naći sutra u starim nalazima jel imam taj recept (išla sam privatno pa je recept ostao kod mene) pa ako nađem napišem koliko sam puta i koliko dana pila.

Da, nakon toga su mi menge bile uredne ko nikad u životu, narednih pola godine se mi ciklusi bili točno u dan. Ne mogu reći da su mi menge poslije tog perioda postale neredovite ali ciklus mi je uglavnom od 30 do 40 dana, nikad ne znam kad ću točno u dan dobiti. Opet i to je bolje nego ono prije kad nisam dobivala po 2, 3, 4 mjeseca.
znaci samo tu jednu turu si uzimala i to je to?i nakon toga ti se sredile menge?a radi cega si ih uzimala?

jel ja sam do sad dabrostone,duphastone uzimala i dok sam pila ok ,stigla menga,cim sam stala nista
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2013., 23:52   #19
Da, samo sam ih tada bila pila i nakon toga se sve sredilo.

Pila sam ih zato jer nisam mengu imala 2-3 mjeseca pa sam počela blago krvaruckati, onako neka sukrvica je trajala jedno 2-3 tjedna i nije prestajala.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2013., 00:03   #20
Quote:
leeloo27 kaže: Pogledaj post
Da, samo sam ih tada bila pila i nakon toga se sve sredilo.

Pila sam ih zato jer nisam mengu imala 2-3 mjeseca pa sam počela blago krvaruckati, onako neka sukrvica je trajala jedno 2-3 tjedna i nije prestajala.
da,da slicno ko kod mene samo sta sam ja se nakupila u medjuvremenu cistetina i tri tj krvarila a u sredini tako jako da nisam smjela sa rasirenim nogama hodat jedno dva dana,koma,kad se sjetim,cjeli ovaj mj mozda par dana nisam krvarila,sva krv ce mi izaci
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:42.