Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2013., 22:04   #61
Isto tako postoji mogućnost da Slobodan Ponjan Pavor naruči da mu Pik Vrbovec dostavi točno određeni dio mesa od točno određene pasmine (ili da sam ode u Vrbovec i da si izabere što hoće),
kad imaš na tisuće krava vjerojatno se može naći nešto dobro
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2013., 22:08   #62
Quote:
pinzgauer kaže: Pogledaj post
Dokaz?

Gdje je to hrvatska govedina cijenjena?
Gdje mi to izvozimo govedinu koja se onda peče u steakhousima?

Gdje je to PIK Vrbovec govedina cijenjena?
Gdje to PIK Vrbovec izvozi govedinu koja se onda peče u steakhousima?

NIGDJE.

I dovoljno mi je kao dokaz to što sam puno puta probao meso u Konzumu pa znam kakve je kvalitete govedina iz PIK Vrbovca
fino se koprcas.

evo, ja se pridruzujem pohvalama za maturo - meso je zaista bilo izvrsno (temeljeno na 10tak pakiranja koje sam bio kupio). meni je glavna zamjerka bila teska nabavljivost jer nisam bio cest gost super konzuma u to vrijeme...
gmit is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2013., 11:50   #63
Quote:
pinzgauer kaže: Pogledaj post
Dokaz?

Gdje je to hrvatska govedina cijenjena?
Gdje mi to izvozimo govedinu koja se onda peče u steakhousima?

Gdje je to PIK Vrbovec govedina cijenjena?
Gdje to PIK Vrbovec izvozi govedinu koja se onda peče u steakhousima?

NIGDJE.

I dovoljno mi je kao dokaz to što sam puno puta probao meso u Konzumu pa znam kakve je kvalitete govedina iz PIK Vrbovca

Opet kažem, dozvoljavam da postoji i neka domaća koja je odlična a da je nisam probao
Hrvatska općenito nema tradiciju konzumiranja stejkova. No, to ne znači da firma poput PIK-a nema stručni kadar koji je sposoban uzgojiti i pripremiti dobro meso za stejk.
Kad već spominješ da si probao PIK-ovo meso, što si točno probao?
saucer is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2013., 14:09   #64
Quote:
pinzgauer kaže: Pogledaj post
Dokaz?

Gdje je to hrvatska govedina cijenjena?
Gdje mi to izvozimo govedinu koja se onda peče u steakhousima?

Gdje je to PIK Vrbovec govedina cijenjena?
Gdje to PIK Vrbovec izvozi govedinu koja se onda peče u steakhousima?

NIGDJE.

I dovoljno mi je kao dokaz to što sam puno puta probao meso u Konzumu pa znam kakve je kvalitete govedina iz PIK Vrbovca

Opet kažem, dozvoljavam da postoji i neka domaća koja je odlična a da je nisam probao
Aj bolje ti je šutit, a ne se sramotit..

Prvo, nije bitna zemlja podrijetla goveda, već pasmina, način prehrane, obrade itd.
Maturo meso je itekako kvalitetno (netko je već rekao, PIK-Vrbovec može sve), samo što nije doživjelo uspjeh kod kupaca radi visoke cijene (koja je donekle opravdana zbog cijelog postupka), a ne zbog loše kvalitete. Da žele mogli bi oni uzgajati i Angus-goveda, ali džabe im kad će toliko malo prodavati pa će im generirati gubitak..
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje
German is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2013., 15:04   #65
ma na kraju krajeva, cijena u steakhousu mora biti realna, ako je prihvatljiva cijena naravno da ću probati, ako počmu mlatit cijene od 180 kn po pik vrbovec steak-u, neće me vidjet. ako je fino i povoljno briga me od kud je!
vladjan1901 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2013., 16:30   #66
Quote:
vladjan1901 kaže: Pogledaj post
ma na kraju krajeva, cijena u steakhousu mora biti realna, ako je prihvatljiva cijena naravno da ću probati, ako počmu mlatit cijene od 180 kn po pik vrbovec steak-u, neće me vidjet. ako je fino i povoljno briga me od kud je!
Pa ove cijene koje su navedene u clanku su i vise nego povoljne...steak po 80kn je sasvim ok.

Daj Boze da bude dobre kvalitete
one.org is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2013., 16:43   #67
Quote:
German kaže: Pogledaj post
Aj bolje ti je šutit, a ne se sramotit..

nije bitna zemlja podrijetla goveda, već pasmina, način prehrane, obrade itd.
:

Imaš pravo

Kad ti i Todorić stavite goveda u Vrbovcu da pasu travu sa pampa onda nam javite.

Ni Paška janjetina nije dobra jer je sa Paga , i u Vrbovcu bi mogli proizvesti pašku janjetinu samo da je ispravno hrane paškom travom i da dobro narežu meso, jel tak?

U Zagorju bi odlično uspijevali pršuti samo da netko pusti buru, jel tak?

Majko mila, kakve gluposti se ovdje daju pročitat.
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2013., 19:41   #68
Quote:
pinzgauer kaže: Pogledaj post
Imaš pravo

Kad ti i Todorić stavite goveda u Vrbovcu da pasu travu sa pampa onda nam javite.

Ni Paška janjetina nije dobra jer je sa Paga , i u Vrbovcu bi mogli proizvesti pašku janjetinu samo da je ispravno hrane paškom travom i da dobro narežu meso, jel tak?

U Zagorju bi odlično uspijevali pršuti samo da netko pusti buru, jel tak?

Majko mila, kakve gluposti se ovdje daju pročitat.
Paška janjetina nije automatsko dobra jer je s Paga, nego zbog načina ispaše. Jeo sam domaću janjetinu na Rabu koja je bila jednako dobra kao paška, pogodi zašto?

Druga stvar, austrijska, njemačka, talijanska itd. govedina nisu baš poznate kao zemlje govedine, pa u ničemu ne zaustaju za razvikanijm zemljama kao Argentina..

Još jedan dobronamjerni savjet prije nego što te stavim na ignore, već neko vrijeme držiš se u najmanju ruku kao da si Paul Bocuse. Ne kaže se bezveze da je skromnost vrlina, a bahatost bez pokrića je..
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje
German is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2013., 21:18   #69
Quote:
German kaže: Pogledaj post
Paška janjetina nije automatsko dobra jer je s Paga, nego zbog načina ispaše. Jeo sam domaću janjetinu na Rabu koja je bila jednako dobra kao paška, pogodi zašto?
Možda zato što je Rab udaljen od Paga 5 kilometara?


Quote:
German kaže: Pogledaj post
Druga stvar, austrijska, njemačka, talijanska itd. govedina nisu baš poznate kao zemlje govedine, pa u ničemu ne zaustaju za razvikanijm zemljama kao Argentina..
Kaže se pa ni u čemu ne zaostaju.

Ali bojim se da zaostaju , to ćeš shvatiti kad odeš potražiti austrijski steakhouse u Londonu ili kad zatražiš talijansku govedinu u mesnici u Marseillesu.
Jer ni jedno ni drugo ne postoji.
Zato i nisu poznate.
Onak, njemačka govedina je katastrofa ali prvo je moraš probati da bi komentirao
Evo probaj u Njemačkoj naručiti njemačku govedinu u bilo kojem steakhousu pa vidi šta će ti reći.


Da li postoji komad dobre talijanske govedine?
Da, postoji.
Da li postoji dobra argentinska pasta?
Da , postoji.

I dalje nitko ne uzima talijansku govedinu i peče je u restoranu kao što nitko ne kuha argentinsku pastu.

Kuiš?


Quote:
German kaže: Pogledaj post
Još jedan dobronamjerni savjet prije nego što te stavim na ignore, već neko vrijeme držiš se u najmanju ruku kao da si Paul Bocuse. Ne kaže se bezveze da je skromnost vrlina, a bahatost bez pokrića je..

Paul who?
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"

Zadnje uređivanje pinzgauer : 18.01.2013. at 21:33.
pinzgauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2013., 21:50   #70
Sa svakim upisom se više ukopavaš i pokazuješ svoje elementarno neznanje na području gastronomije.. Možda ne znam sve, vjerojatno ne znam ni previše, ali ne pametujem o stvarima o kojima nemam pojma (i sramotim se kao ti)

Googlei pojmove Chianina, Maremmana ili Charlois, možda ćeš shvatit da je argentinska govedina za likove koje misle da su gastronomi..
Uostalom čuveni restoran Plachutta koji cijeli jelovnik bazira na govedini nabavlja samo austrijsku govedinu koja ne niš ne valja..

Quote:
pinzgauer kaže: Pogledaj post
Kuiš?
Probaj sačuvati barem neki komunikacijski nivo..
Quote:
pinzgauer kaže: Pogledaj post
Paul who?
Pametnom dosta..
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje

Zadnje uređivanje German : 18.01.2013. at 21:59.
German is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2013., 22:15   #71
U Njemačkoj se uglavnom koristi meso iz Argentine ,neznam koja je to vrsta govedine ali je meso vrhunske kvalitete i jeftinije nego kod nas.Stiže svježe obrađeno vakumirano i okus je odličan ,mekano topi se u ustima.Kod nas je nažalost još uvijek nemoguće nabaviti te vrste mesa,voća i povrća jer tamo meso kao i voće povrće ili riba dolazi na police i u dostavu više puta dnevno zahvaljujući dobroj avionskoj povezanosti sa cijelim svijetom i uhodanom tržištu koje funkcionira 24 sata na dan. Za tako nešto smo mi premalo i raštrkano tržište veličine jednog većeg grada.
__________________
Kad tražite savjet, razmislite o mogućnosti njegova prihvaćanja.
Orion99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2013., 22:34   #72
@pinzgauer Ajde, pokušati ću ti još jednom objasniti. Ovaj put jednostavnije.


Hrvatski simentalac je toliko cijenjeno govedo i brend koji nije nastao jučer u Bjelovaru-Gudovcu gdje mu je danas sjedište. Nastao je davno dok smo bili u Jugi i dok je šljakala kooperacija. Izvozili smo tzv. "milano cut yu simen" u Italiju, Grčku i bili jedni od 3 snadbjevača junetinom za Vatikan i SS. Hrvatski izvoz junećeg mesa iznosio je 320 000 tona. Kako su tada u Jugi svi htjeli sve izvoziti donesen je propis po kojem su strani uvoznici morali poštivati idiotske kvote. Ako bi kupili 100 tona u Hrvatskoj morali su kupiti još 33 tone u Srbiji i ostatku Juge. Zbog tog idiotskog propisa Talijanski uvoznici su od svoje Vlade tražili povećanje kvota isključivo za uvoz mesa iz Yu za 33%. Kako su dobili dozvolu za manje povećanje, jedan dio su kupili oni, a jedan dio mi, a bio je devizno prikazan kao da je izvezen. Srbiji je to odgovaralo jer su dobili devize i oko toga se dalje nije radio problem. Ovo ti pišem samo kao ilustraciju koliki je bio interes za naše meso.

Danas, prema zainteresiranosti stranih uvoznika, Hrvatska bi mogla izvesti SVU simentalsku junad po najmanje 20% većoj cijeni nego je kod nas. Zašto je onda ne izveze. Ako te zanima pročitaj što su izvozne i uvozne kvote mesa za EU, kakva je razlika u izvozu i uvozu mesa od žive junadi i što je Protokol 7.
Ako to pročitaš ne budeš više ovakve bisere pisao.


dopuna:

U vrijeme Juge o kojem sam pisao, Sljeme je bilo snadbjevač američke VI flote stacionirane u Sredozemlju svježim i konzerviranim svinjskim mesom.

Zadnje uređivanje Pellaprat : 18.01.2013. at 22:42.
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2013., 22:38   #73
Quote:
Orion99 kaže: Pogledaj post
U Njemačkoj se uglavnom koristi meso iz Argentine ,neznam koja je to vrsta govedine ali je meso vrhunske kvalitete i jeftinije nego kod nas.....
Ja u Njemačkoj nisam vidio junetine b.k. I kat. po 6-7 eura.
Gdje je to ima ?
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2013., 23:00   #74
Neznam više koja je cijena bila u nabavi jer je već prošlo par godina ali na tanjuru je bilo jeftinije nego u hrvatskoj.
__________________
Kad tražite savjet, razmislite o mogućnosti njegova prihvaćanja.
Orion99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2013., 00:16   #75
Quote:
Pellaprat kaže: Pogledaj post
@pinzgauer Ajde, pokušati ću ti još jednom objasniti. Ovaj put jednostavnije.


Hrvatski simentalac je toliko cijenjeno govedo i brend koji nije nastao jučer u Bjelovaru-Gudovcu gdje mu je danas sjedište. Nastao je davno dok smo bili u Jugi i dok je šljakala kooperacija. Izvozili smo tzv. "milano cut yu simen" u Italiju, Grčku i bili jedni od 3 snadbjevača junetinom za Vatikan i SS. Hrvatski izvoz junećeg mesa iznosio je 320 000 tona. Kako su tada u Jugi svi htjeli sve izvoziti donesen je propis po kojem su strani uvoznici morali poštivati idiotske kvote. Ako bi kupili 100 tona u Hrvatskoj morali su kupiti još 33 tone u Srbiji i ostatku Juge. Zbog tog idiotskog propisa Talijanski uvoznici su od svoje Vlade tražili povećanje kvota isključivo za uvoz mesa iz Yu za 33%. Kako su dobili dozvolu za manje povećanje, jedan dio su kupili oni, a jedan dio mi, a bio je devizno prikazan kao da je izvezen. Srbiji je to odgovaralo jer su dobili devize i oko toga se dalje nije radio problem. Ovo ti pišem samo kao ilustraciju koliki je bio interes za naše meso.

Danas, prema zainteresiranosti stranih uvoznika, Hrvatska bi mogla izvesti SVU simentalsku junad po najmanje 20% većoj cijeni nego je kod nas. Zašto je onda ne izveze. Ako te zanima pročitaj što su izvozne i uvozne kvote mesa za EU, kakva je razlika u izvozu i uvozu mesa od žive junadi i što je Protokol 7.
Ako to pročitaš ne budeš više ovakve bisere pisao.


dopuna:

U vrijeme Juge o kojem sam pisao, Sljeme je bilo snadbjevač američke VI flote stacionirane u Sredozemlju svježim i konzerviranim svinjskim mesom.


Kakve veze ima što je bilo u Jugoslaviji prije 40 godina sa trenutnom ponudom?
Nekad je Sljeme prodavalo Amerikancima, sad Sljemena više nema jer je propalo.
Nekad je i Ingra radila hidroelektrane po Libiji pa ih sad više ne rade.

Kakve veze ima to što je Italija uvozila govedinu od nas?
Pa uvozili su i žabe od nas i pšenicu.
To je neki veliki uspjeh i dokaz svjetske kvalitete?
Pa uvozili su je jer je bila jeftina.

Sad sigurno u Vijetnamu komentiraju kako je njihov som vrhunske kvalitete jer ga ne mogu dovoljno isporučiti Hrvatskoj.
Pa nije vrhunske kvalitete nego je jeftin.

Koji je tvoj point?

Kakve ja to bisere pišem?

Pa ovaj provali kak je njemačka govedina super ko i argentinska, da je to isto,
a ja provaljujem bisere?!?!

Pa njemačka govedina je užasna.
Da li ste vi u životu jeli njemačku govedinu?
Pa naravno da niste.
Jer da jeste ne bi se sad ovdje raspravljali sa mnom.

Eto, kolega orion vam je lijepo napisao da u Njemačkoj jede argentinsku govedinu.
Pa šta mislite zašto?
Zato što je njemačka super?

Kaj vi mislite da u Maredu u Stuttgartu služe steakove od njemačke govedine?
Ja sam tamo jeo steak prošle godine svaki dan, nekih tjedan dana.
Svaki put drugi.
Nije bila ni talijanska, ni hrvatska, ni austrijska, ni njemačka govedina nego isključivo argentinska.
Restoran krcat od jutra do mraka.
Zašto?
Zato što poslužuju vrhunsko meso, argentinsko.

Cijelo vrijeme govorim o nekakvom svjetskom nivou ponude u steakhousima, jer je o tome govorio i taj čovjek koji otvara steakhouse u ZG, ne govorim o tome što će Jozo ili Meho sutra ispeć za ručak.
Pa naravno da ima i naše govedine koja je dobra ali NEĆETE JE NEĆI NITI U JEDNOM NORMALNOM STEAKHOUSU NA SVIJETU !!!!

Ajd ukucaj u google Croatian beef pa nađi negdje da se spominje poznata hrvatska govedina.

Zna se otkud je najbolja govedina:
Škotska, Japan, Argentina, Urugvaj


Ali kažem, ovdje se radi o tome da se ja koji sam jeo te vrste govedine se natežem sa vama teoretičarima koji niste ali ste čitali na internetu koja je super.

Cijela rasprava se dogodila samo zbog toga što sam ja rekao da netko tko otvara navodno pravi steakhouse sebi ne može dozvoliti da kupuje gotovu goveđu konfekciju od PIK Vrbovca na isti način na koji si pravi kineski restoran ne može dozvoliti da kupuje Uncle Bens slatko-kiseli umak .


Više mi se ne da.
Možete se nastaviti uvjeravati kako je hrvatska govedina vrhunska i kako je njemačka još bolja od argentinske
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2013., 00:35   #76
Quote:
pinzgauer kaže: Pogledaj post
Ali kažem, ovdje se radi o tome da se ja koji sam jeo te vrste govedine se natežem sa vama teoretičarima koji niste ali ste čitali na internetu koja je super.

Cijela rasprava se dogodila samo zbog toga što sam ja rekao da netko tko otvara navodno pravi steakhouse sebi ne može dozvoliti da kupuje gotovu goveđu konfekciju od PIK Vrbovca
Ja se nebi usudio pričati o stvarima koje ne poznam, a ovdje svi pričaju o stejkovima koje nisu probali, štoviše taj steakhouse još nije ni otvoren.
U nedostatku informacija, postavio bi pitanje da li si hotel Dubrovnik i Slobodan Ponjan Pavor mogu dopustiti da nabavljaju meso sumnjive kvalitete?
Ne bih rekao.

Zadnje uređivanje Krkimir : 19.01.2013. at 00:42.
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2013., 00:52   #77
Mislim da si malo promašio poantu pinzgauer, siguran sam da dečki ne žele reć da argentinska govedina ne valja, ili dapače, da nije je vrhunska, što je...

Više se koncetriraju na to da kvaliteta mesa ovisi o izboru goveda, njegovoj prehrani, brizi, i naravno obradi/zrenju samog mesa nego što ovisi o podneblju.
__________________
Alf used to say: "When you get the ball, you give it to Bobby".
Zlikovsk is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2013., 00:55   #78
Općenito o kvaliteti mesa kojeg jedemo u hrvatskoj je bilo puno članaka i načešće se svelo na višestruko odmrzavanje-zamrzavanje uz mijenjanje etiketa sa rokovima trajanja ,kao i na uvoz jeftinog mesa kojem je rok jedan dan pa ponovo prolazi ovu proceduru.Uz našu traljavu kontrolu proizvoda koja se financira od onih istih trgovačkih lanaca koji to meso prodaju ,bilo bi skoro nevjerojatno kupiti kvalitetno meso osim od malih proizvođača iz obiteljskih gospodarstava.
__________________
Kad tražite savjet, razmislite o mogućnosti njegova prihvaćanja.
Orion99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2013., 01:12   #79
To bi trebao biti vrlo jednostavno rješiv problem, ono što mene više brine je neznanje ili nebriga za kupce, nezainteresiranost, nazovimo to bilo kako, osnovni problem naših mesnica i mesara je da nitko ne želi obrađivati meso na pravilan način.

Nemreš nać ribeye u zagrebu da ga jebeš. A mesari su

Ne vjerujem da nema klijentele za klasifikaciju mesa.
__________________
Alf used to say: "When you get the ball, you give it to Bobby".
Zlikovsk is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2013., 01:36   #80
Quote:
Zlikovsk kaže: Pogledaj post
Mislim da si malo promašio poantu pinzgauer, siguran sam da dečki ne žele reć da argentinska govedina ne valja, ili dapače, da nije je vrhunska, što je...

Više se koncetriraju na to da kvaliteta mesa ovisi o izboru goveda, njegovoj prehrani, brizi, i naravno obradi/zrenju samog mesa nego što ovisi o podneblju.
Slažem se ja i s podnebljem. Ne slažem se s napametnim pljuvanjem po PIK-u ili bilo kome drugom zato što je u sastavu Agrokora pa valjda SVE ne valja jer je Todorićevo. Prvo to je besmisleno jer Agrokor kupuje i plasira i izvozi i junetinu proizvedenu u domaćinstvima koja drže i 2 i 200 junaca što opet ne znači da su kvalitetniji ovi gdje su 2.

Quote:
Zlikovsk kaže: Pogledaj post
To bi trebao biti vrlo jednostavno rješiv problem, ono što mene više brine je neznanje ili nebriga za kupce, nezainteresiranost, nazovimo to bilo kako, osnovni problem naših mesnica i mesara je da nitko ne želi obrađivati meso na pravilan način.

Nemreš nać ribeye u zagrebu da ga jebeš. A mesari su

Ne vjerujem da nema klijentele za klasifikaciju mesa.
Ne znaju niti završeni mesari. U tome je problem. Poznam 4 djelatnika u mesnicama koji nisu završeni mesari, a konobar u mom područnom kafiću je VKV mesar.
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:05.