Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.03.2005., 16:05   #21
Da čula sam za te mogućnosti. Bilo je na televiziji reportaža kak ose iz Beograda može za 200 eura po osobi u Egipat. Tamo imam frenda i mogla bi prespavat. Tako da postoji mogucnost,da odem i iz Beograda. Vijerujem da je su tamo aranžmani puno jeftiniji. Iako ne znam da li mi je pametno ici samoj?
Shadowfax is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2005., 16:49   #22
nema sanse za 200 eu da ides u Tibet. na koju foru?

Transsibirkom 3 tjedna ces umrijeti sama a i nije bas sigurno a i ne vozi do Tibeta.


ajd ti u Nepal prvo. Jesi igdje isla daleko ikad?
Roko is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2005., 17:01   #23
Napisala sam da se ta cifra odnosi na Egipat.
Nisam nikad išla sama,a i nisam nikad bila tako daleko .
Shadowfax is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2005., 22:31   #24
Quote:
Shadowfax kaže:
Indi hvala ti na linkovima
Mislim da ako zelis ici sama, da ti je najbolje ici preko te agencije. Jedna moja frendica je sama isla sa njima u kyrgyzstan i bilo joj je fenomenalno. Grupe su odredjenog broja ljudi i sve je fantasticno organizirano - cula sam samo najbolje A i ta agencija nudi fakat prave pravcate adventure holidays
__________________
Pain & suffering in various tempos
Indi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2005., 08:31   #25
Jučer je na TV-u bila emisija od Stipe Božića, ovaj put je bio Mt. Kailash u zapadnom Tibetu. 6 dana vožnje od Nepalske granice do Mt. Kailasha

Jooj da mi je više para i više vremena pa da si unajmim dva terenca i nestanem na neko vrijeme...
__________________
p-u-t-o-p-i-s-i
aaston is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2005., 09:34   #26
Quote:
Shadowfax kaže:
Malo sam švrljala i po našim turistickim agencijama,našla sam program,al nigdje nisam uspijela nac cijene aranžmana.
SAITOURS u Ilici je imao program Tibet/Nepal 3 tjedna za 23 tisuće onda su skinuli na 16 tisuća.

Smještaj su prenoćišta sa kisikom a uzeto je i vrijeme za eventualne odrone ceste zato to sve traje 3 tjedna-ko voli nek izvoli.
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2005., 11:01   #27
Morat cu pocet igrat loto
Shadowfax is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2005., 13:27   #28
Quote:
Nemruth Dagi kaže:
SAITOURS u Ilici je imao program Tibet/Nepal 3 tjedna za 23 tisuće onda su skinuli na 16 tisuća.

Smještaj su prenoćišta sa kisikom a uzeto je i vrijeme za eventualne odrone ceste zato to sve traje 3 tjedna-ko voli nek izvoli.
Njima sam poslala e-mail,jel na stranici nemaju cijenu. Odgovor je bio da još uvijek slazu program,i da mole za malo strpljenja.
Shadowfax is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2005., 14:19   #29
shadowfax..otiđi na www.trektrek.si
nedavno sam čula za njih i čine mi se super...predbilježila sam se za jedno zanimljivo (treking) putovanje u sedmom mjesecu...vidla sam da imaju nepal i tibet...
__________________
10.06.09. dolazi Vito[/I]
puffin is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2005., 14:32   #30
jesi stvarno razmisljala o Nepalu?

znam da je moj fren isao jeftino za Kathmadu preko Moskve aeroflotom. Busom do budimpeste pa Moskva
Roko is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2005., 14:38   #31
Quote:
Roko kaže:

Transsibirkom 3 tjedna ces umrijeti sama a i nije bas sigurno a i ne vozi do Tibeta.
?
kako nije sigurno?
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2005., 14:46   #32
Quote:
Roko kaže:
jesi stvarno razmisljala o Nepalu?

znam da je moj fren isao jeftino za Kathmadu preko Moskve aeroflotom. Busom do budimpeste pa Moskva
AEROFLOTOM?

Odmah napravi testament.

Iljušinnnnnnnnnnnn......flota im je takva da padaju u prosjeku jedan na tjedan.
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2005., 15:23   #33
Quote:
tilla kaže:
kako nije sigurno?
nije bas najsigurnije u smislu osobne sigurnosti. ja sam jednom trebala npr ici iz Moskve u Minsk vlakom (sama) pa su me ipak stavili na avion...

Jedina preporuka za transsibirsku zeljeznicu je ako se vec ide OBAVEZNO ponijeti svoje plahte, jastucnice i deke!!!! Inace je super cool to putovanje. Ima opcija od Moskve do Vladivostoka ili od Moskve do Penkinga mislim.
__________________
Pain & suffering in various tempos
Indi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2005., 15:28   #34
pa i meni se to čini ko vrlo poučno putovanje. a mogal bi testirat živce na kojem kilometru ću odustat.
ne bi ni išla sama na tako dalek put, ali dobro je znat.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2005., 16:02   #35
Quote:
Nemruth Dagi kaže:
AEROFLOTOM?

Odmah napravi testament.

Iljušinnnnnnnnnnnn......flota im je takva da padaju u prosjeku jedan na tjedan.
Aeroflot unutarnji ruski promet je jedno, unutar Rusije rade šta hoće.
Aeroflot međunarodni promet je drugo jer sa neodržavanim avionima ne bi ni mogli letjeti na druge aerodrome, pogotovo ne na zapadnoeuropske.

Ruski avioni su ok, problem je jedino kad se štedi na održavanju - tada se svaki prije ili poslije strmopizdi, bio on iljušin ili airbus
__________________
p-u-t-o-p-i-s-i
aaston is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2005., 16:20   #36
Quote:
tilla kaže:
kako nije sigurno?
razgovarao sam s par ljudi i kazu da se svakavi tipovi motaju po vlaku. Rusija bas nije imuna od kriminalaca znas.

Neki Sved mi je pricao da mu je bilo grozno bas zbog toga a i tolike dane na vlaku biti sam i jos zensko. Ne znam bas. ja se stvarno usudim po svuda ali od Rusije nekako zazirem.
Roko is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2005., 16:27   #37
Quote:
Roko kaže:
ja se stvarno usudim po svuda ali od Rusije nekako zazirem.
ajde ajde barba roko, meni je osobno bio veci bad bit solo u egiptu neko u rusiji. u egiptu sam umirala od straha dok nisam dosla do luxora gdje me cekao frend. rusija je okej, moras malo pazit i pitat kako, sta, koga i gdje i bude sve ok
__________________
Pain & suffering in various tempos
Indi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2005., 16:33   #38
Quote:
Roko kaže:
razgovarao sam s par ljudi i kazu da se svakavi tipovi motaju po vlaku. Rusija bas nije imuna od kriminalaca znas.
ne bi ni išla sama.
mislim da bi poglođala kupe da moram biti u vlaku 3 tjedna sama.
ali drago mi za znat.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2005., 10:55   #39
Sve mi se cini da necu u Nepal. Pricekat cu bolje financijske (nekih 2 mjeseca) mogucnosti,pa cu si možda uplatit preko neke agencije. Iako razmišljam o još dve zemlje Malti&Egiptu. Ah...al brijem da je Nepal poseban doživljaj.
Shadowfax is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2005., 11:16   #40
Quote:
Shadowfax kaže:
Sve mi se cini da necu u Nepal. Pricekat cu bolje financijske (nekih 2 mjeseca) mogucnosti,pa cu si možda uplatit preko neke agencije. Iako razmišljam o još dve zemlje Malti&Egiptu. Ah...al brijem da je Nepal poseban doživljaj.
U egipat NEMOJ ic sama - zazalit ces!!!!!
__________________
Pain & suffering in various tempos
Indi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:39.