Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2013., 20:42   #2441
Quote:
kanta kaže: Pogledaj post
jeste vi malo pregledali koji su to predmeti na smjeru vojnog inženjerstva
Bome .

Otvorena tema o vojnom učilištu : https://www.forum.hr/showthread.php?t=805690
__________________
**You only live once, but if you work it right once is enough**
Bodomovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2013., 22:55   #2442
Pozdrav, jako sam zainteresiran za studiranje preko programa kadet, većinu bitnih informacija znam pa me još zanimaju iskustva momaka koji su bili na kampu, konkretnije zanima me kolika je razina fizičke i psihičke spremnosti potrebna da bi se prošlo, kakvim naporima te izlažu i tako to, uglavnom što se više raspišete to bolje.
dino46 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2013., 19:08   #2443
Quote:
Pozdrav, jako sam zainteresiran za studiranje preko programa kadet,
Zakasnio si

Quote:
većinu bitnih informacija znam pa me još zanimaju iskustva momaka koji su bili na kampu, konkretnije zanima me kolika je razina fizičke i psihičke spremnosti potrebna da bi se prošlo, kakvim naporima te izlažu i tako to, uglavnom što se više raspišete to bolje.
Sve je par puta već odgovoreno u temi
Pero_Kanister is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2013., 11:38   #2444
Quote:
Pero_Kanister kaže: Pogledaj post
Zakasnio si
Zašto je zakasnio? Pa rekli su onom jednom dečku da neće ukinuti program Kadet.
__________________
**You only live once, but if you work it right once is enough**
Bodomovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2013., 22:53   #2445
Quote:
Bodomovac kaže: Pogledaj post
Zašto je zakasnio? Pa rekli su onom jednom dečku da neće ukinuti program Kadet.
kadeti će sad bit polaznici vojnog studiija, za pretpostavit je da će imati slični režim rada ko kadeti, uz nadam se, neke naučene lekcije
crni pikaču is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2014., 19:36   #2446
Nisam pročitao sve 122 stranice, pa ako ima neka dobra duša da mi samo da link na kojoj stranici piše koja mora biti razina fizičkih sposobnosti. Jel mogu tamo doći ljudi koji ne treniraju nikakav sport, borilačke vještine i sl?
Dipl Pješak is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2014., 20:18   #2447
Quote:
Dipl Pješak kaže: Pogledaj post
Jel mogu tamo doći ljudi koji ne treniraju nikakav sport, borilačke vještine i sl?
Mogu
Pero_Kanister is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2014., 21:31   #2448
A koliko se fizički radi tamo? Dnevno? Tjedno?
Dipl Pješak is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2014., 20:11   #2449
Quote:
Dipl Pješak kaže: Pogledaj post
A koliko se fizički radi tamo? Dnevno? Tjedno?
prebaci se na ovu temu brže ćeš dobiti odgovor https://www.forum.hr/showthread.php?t=805690&page=13
perooo7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2014., 16:01   #2450
Upit

Zanima me ako se postane kadet Hrv vojske,dali se ima kakvih slobodnih dana,npr. vikendom da se moze doma otic?
Dinogod94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2014., 09:19   #2451
Mene zanima kada će morh izdati natječaj i kad program vojnog učilišta ulazi na stranicu postani student? Rekli su početkom trećeg mjeseca, pa još ništa.
Doma184 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2014., 10:56   #2452
Quote:
Dinogod94 kaže: Pogledaj post
Zanima me ako se postane kadet Hrv vojske,dali se ima kakvih slobodnih dana,npr. vikendom da se moze doma otic?
imaš,možeš svaki mjesec ići kući preko vikenda(samo jedan vikend u mjesecu)
perooo7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2014., 01:54   #2453
Thumbs up

Quote:
Moyzan kaže: Pogledaj post
Vidim da ima par krivih informacija ovdje! Ne može se ući u projekt Kadet ako si već na faksu; odoru se mora nositi u prostoru Kadetske škole do 20.00, a od tada se bude u trenerci Kadet! Prozivka je svakim danaom (osim subotom) u 22.00h, ali ima načina da se nakon toga pobjegne van i ode partijati! Svako jutro (osim subotom i nedjeljom) u 6.30 je postrojavanje u odorama ispred Kadetske škole, a u 7.30h se ide na pozdrav zastavi...naravno, to vrijedi samo za one koji nemaju u to vrijeme obveze na faxu, npr. ako su predavanja popodne! Ne mogu se sjetiti kojih je još pitanja bilo, pa me pitajte preko maila šta vas zanima


btw. kvote su uvijek popunjene, i dosta ih otpadne...čak i previše
Quote:
Moyzan kaže: Pogledaj post
To ti nije fax! Projekt Kadet ti je osnovan prije 3 godine! Trenutno ti je u tom projektu 3 naraštaja, a u 9 mjesecu će ugovre potpisati 4 naraštaj! Stvar ti funkcionira ovako: Svake godine u 1 ili 2 mjesecu MORH stavi natječaj za prijave u projekt Kadet, i svi zainteresirani se prijavljuju i prolaze selekcijske preglede! Kadet nije fax, to je zamjena za vojnu akademiju, međutim ti moraš studirati na nekom fakultetu (koji je u natječaju) u Zagrebu ili Splitu! Ako "upadneš" na fakultet kao redovni student i prođeš sve selekcijske provjere, pozivaju te i potpisuješ ugovor s njima...ugovor je vojna tajna...ali prije tog potpisivanje će ti oni reći sva tvoja prava i obveze...ako imaš kakvih pitanja, pitaj
Zelio bih nesto pitati,Ja sam sada treca godina srednje skole i zanima me kada bih se ja mogao prijaviti za kadeta.Odnosno moje pitanje je dali moram završiti srednju skolu da bih se prijavio,mislim četverogodisnju.Jer ja sam strukovna skola i imam samo tri godine obrazovanja.
Unaprijed hvala
Beast112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2014., 14:19   #2454
Ljudi jedno pitanje jeli primaju ako imaš dioptriju ?
Kan00 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:08.