Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.08.2009., 11:21   #1001
Quote:
Reptiliaa kaže: Pogledaj post

Jao Reptiliaa kao si lijepe kombinacije napravila, ali od svih ja bi haljinicu ovako nosila
__________________
Lush blog
Zirek01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2009., 13:49   #1002
Quote:
Kalliste kaže: Pogledaj post
A ja bi baš pete, niska sam si pa mi je to jedinstvena prilika kad se sredim da se i povisim... One šta mi je lana_ kupila u Našicama ( puno joj hvala )

Još samo da mi je naći neki clutch koji se meni zapravo i sviđa
bas je odlicno ic uz haljinu.
Ma cini mi se da si napisala da ti je sve lezernije u garderobi, pa sam mislila da zelis takvu kombinaciju: ako je kraca od do koljena, moze i na nesto ravno.
Ili platformice za dan.

Od Repti mi je najbolja prva nocna kombinacija, a najgora ona sa cizmama. : konzerva:
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2009., 19:27   #1003
Quote:
Reptiliaa kaže: Pogledaj post
dosadno bilo
vako bi ju ja kad bi ju imala ( i kad bi mi dobro stala )

noc


A di da ja u Splitu nabavim ovakav clutch (općenito gdje da ih tražim)...

Btw. meni je ova kombinacija predraga... jednostavno, malo toga a lijepo... Ovo ću definitivno pokušat obuć...
Kalliste is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2009., 15:11   #1004
Quote:
Electra8472 kaže: Pogledaj post
Od Repti mi je najbolja prva nocna kombinacija
Quote:
Kalliste kaže: Pogledaj post
Btw. meni je ova kombinacija predraga... jednostavno, malo toga a lijepo... Ovo ću definitivno pokušat obuć...
a meni je ova bas najgora

Quote:
Kalliste kaže: Pogledaj post
A di da ja u Splitu nabavim ovakav clutch (općenito gdje da ih tražim)...
u splitu, neam pojma..meni je 89% clutcheva iz h&m-a
__________________
Aristo-blog
Aristo-insta
Reptiliaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2009., 22:25   #1005
A nenene... Ova mi je najbolja


Ali ove dvije su mi predrage jer su realnije mom stanju u ormaru


EDIT: A vezano ua H&M... čak bi jamogla i doć do toga preko dečka nekako u Grazu, ali na online shopu na stranici sigurno fali pola toga kao što je u dućanu, jel postoji način kako da ja razgledam cijelu kolekciju u dućanu bez da dođem do dućana
Kalliste is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 02:22   #1006
Quote:
Kalliste kaže: Pogledaj post
EDIT: A vezano ua H&M... čak bi jamogla i doć do toga preko dečka nekako u Grazu, ali na online shopu na stranici sigurno fali pola toga kao što je u dućanu, jel postoji način kako da ja razgledam cijelu kolekciju u dućanu bez da dođem do dućana
postoji posalji decka da ti uslika sve sta imaju
__________________
Aristo-blog
Aristo-insta
Reptiliaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 09:57   #1007
imam i ja jedno pitanje... naime, i meni je lana kupila ove divne sandale (hvala lana!! ) - posudila sam sliku od Kalliste, nadam se da je ok!

ugl skužila sam da ih ful slabo nosim... uvijek kad ih hoću obući, na kraju se predomislim i obujem neke druge sandale... na što bi ih vi nosile? samo ne neke prekratke suknje-haljine (može ako ispod idu tajice )
butterfly307 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 11:33   #1008
imam zlatnu šljokavu haljinu koju namjeravan obuć na pir sljedeći tjedan
al sve ostalo mi je problem na nju nakeljit - ajd nakit jednostavan ako ikakav - možda eventualno naušnice
al koje cipele i boršicu? da se cila zazlatin?

__________________
Better to save the mystery Than surrender to the secret
Azzul S'phyre is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 12:01   #1009
Quote:
butterfly307 kaže: Pogledaj post
imam i ja jedno pitanje... naime, i meni je lana kupila ove divne sandale (hvala lana!! ) - posudila sam sliku od Kalliste, nadam se da je ok!

ugl skužila sam da ih ful slabo nosim... uvijek kad ih hoću obući, na kraju se predomislim i obujem neke druge sandale... na što bi ih vi nosile? samo ne neke prekratke suknje-haljine (može ako ispod idu tajice )
na trapke? ili haljine + grilonke? Ne volim ni ja kombinaciju minica + stikle od 10 centi - to mi je prevulgarno nekako, osobito ljeti.

Quote:
Azzul S'phyre kaže: Pogledaj post
imam zlatnu šljokavu haljinu koju namjeravan obuć na pir sljedeći tjedan
al sve ostalo mi je problem na nju nakeljit - ajd nakit jednostavan ako ikakav - možda eventualno naušnice
al koje cipele i boršicu? da se cila zazlatin?

nesto crno, sivo ili tamnoplavo jednostavno? Da ne bude da se cijela sljastis.
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 12:07   #1010
Quote:
butterfly307 kaže: Pogledaj post
imam i ja jedno pitanje... naime, i meni je lana kupila ove divne sandale (hvala lana!! ) - posudila sam sliku od Kalliste, nadam se da je ok!

ugl skužila sam da ih ful slabo nosim... uvijek kad ih hoću obući, na kraju se predomislim i obujem neke druge sandale... na što bi ih vi nosile? samo ne neke prekratke suknje-haljine (može ako ispod idu tajice )
ja kad imam neki komad robe na koji još nisam naviknuta, kombiniram na nešto "provjereno" jednostavno, tako da bi ih ja nosila na crne uske rebe, crni klasični remen, bijelu košulju ili majicu na šire špaline i neki srebrni duži lanac oko vrata i možda crni/srebrni clutch... a posli kad ih prihvatiš ka svoje dolazit će ti komb same od sebe

sretno
__________________
Instagram
<Lady in Black> is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 13:04   #1011
Quote:
Electra8472 kaže: Pogledaj post
na trapke? ili haljine + grilonke? Ne volim ni ja kombinaciju minica + stikle od 10 centi - to mi je prevulgarno nekako, osobito ljeti.
i meni isto... bar na meni... thanks!

Quote:
<Lady in Black> kaže: Pogledaj post
ja kad imam neki komad robe na koji još nisam naviknuta, kombiniram na nešto "provjereno" jednostavno, tako da bi ih ja nosila na crne uske rebe, crni klasični remen, bijelu košulju ili majicu na šire špaline i neki srebrni duži lanac oko vrata i možda crni/srebrni clutch... a posli kad ih prihvatiš ka svoje dolazit će ti komb same od sebe

sretno
ovo je totalno prihvatljivo..... dobra ti je ta taktika...
butterfly307 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 14:07   #1012
moze pomoc ako se nekome da nabaciti malo maste
naime zimus sam uzela jedan baloner u urban republicu, dobila sam ga prakticki zabadava jer sam imala onaj magmin bon
e sad stvar je u tome da mi jako lijepo stoji i ja bi ga voljela nositi

problem je sto je on narancasto metalik boje, brončane čak
ovako nesto jako slicno ovome

i ja nemam blagog pojma na sta bi ga kombinirala jer nemam nista drugo u tim bojama

ja sam uglavnom crno-siva varijanta tip, odnosno te boje prevladavaju kod mene u ormaru, znaci vishe hladne sivo i srebrne nego tople zlatno smedje
i josh imam plus to bijelu kosu dugacku koja mi nikak ne izgleda na tom baloneru

ajd ak netko ima ideju na kaj bi kombinirao takav baloner slusam
i da li vam se uopce svidja, malo je neobican ali meni je lijep

thanxy
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 14:19   #1013
Quote:
Azzul S'phyre kaže: Pogledaj post
imam zlatnu šljokavu haljinu koju namjeravan obuć na pir sljedeći tjedan
al sve ostalo mi je problem na nju nakeljit - ajd nakit jednostavan ako ikakav - možda eventualno naušnice
al koje cipele i boršicu? da se cila zazlatin?

Jao haljina je prelijepa di si ju nabavila?

Uglavnom ja bi na to provjereno, decentne naušnice ili narukvicu , ali nikako ne oboje, i ja ne bi zlatnu torbicu nego bež. A cipele isto bež ili crne, ali nikako nemoj da ti svi drugi detalji odvraćaju pozornost s haljine. I nikako se nemoj sva uzlatit, ne znam, meni bi to izgledalo cajkasto
__________________
Lush blog
Zirek01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 14:59   #1014
Quote:
Zirek01 kaže: Pogledaj post
Jao haljina je prelijepa di si ju nabavila?

Uglavnom ja bi na to provjereno, decentne naušnice ili narukvicu , ali nikako ne oboje, i ja ne bi zlatnu torbicu nego bež. A cipele isto bež ili crne, ali nikako nemoj da ti svi drugi detalji odvraćaju pozornost s haljine. I nikako se nemoj sva uzlatit, ne znam, meni bi to izgledalo cajkasto
slažem se sve ostalo naaaaaaaajjednostavnije moguće, clutch bez ikakvih cirkonića ili detalja i cipele neke jednostavne, npr zatvorene - one ka baletanke samo na tak
__________________
Instagram
<Lady in Black> is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 15:12   #1015
oa jebeno bi mi bilo nosit ga na crnu suknju visokog struka i neku crnu bluzu,a mozes i na crne uske skinice,a uglavnom ja bi to nosila na vise-manje sve crno i onda taj baloner da razbije crninu
al to sam samo ja
Hiperaktivna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 15:45   #1016
Quote:
<Lady in Black> kaže: Pogledaj post
slažem se sve ostalo naaaaaaaajjednostavnije moguće, clutch bez ikakvih cirkonića ili detalja i cipele neke jednostavne, npr zatvorene - one ka baletanke samo na tak
obicne salonke.
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 00:11   #1017
Posto vidim da vi curke s foruma svasta znate,odlucih da pitam:



Evo i kakva im je peta:



Naime,nedavno sam kupila ove cipele na slici.Svidjele su mi se jako na prvi pogled,a i bas su udobne.Kome god dosad da sam ih pokazala,kaze da su bas onak za jesen i da su lijepe.
Ja ih jednom obula dosad.
Medjutim,ne znam dalje na sto ih kombinirati,a jednostavno mi je zao da mi tu stoje,a dosta novaca sam izdvojila za njih s obzirom na to da su prava koza.
Pa vas molim za pomoc.
__________________
Don't you want to die? Walk beside me evermore.
Betty_01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 10:36   #1018
Quote:
Zirek01 kaže: Pogledaj post
Jao haljina je prelijepa di si ju nabavila?

Uglavnom ja bi na to provjereno, decentne naušnice ili narukvicu , ali nikako ne oboje, i ja ne bi zlatnu torbicu nego bež. A cipele isto bež ili crne, ali nikako nemoj da ti svi drugi detalji odvraćaju pozornost s haljine. I nikako se nemoj sva uzlatit, ne znam, meni bi to izgledalo cajkasto

haljina je s ebay-a - inače asos (nema je više na stranicama asosa al evo njihove slike klik)

još me mori ovaj problemček.. znan da je sve zlatno ipak too much.. crno mi baš nije po volji... možda neke tamno ljubičaste cipele...
__________________
Better to save the mystery Than surrender to the secret
Azzul S'phyre is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 15:00   #1019
Trebam pomoć, a vidim da ovdje ima dobrih modnih stilista...
Neki dan sam kupila crnu haljinicu do koljena koja je jako otvorena, tj.ima dubok dekolte. Taj dekolte je zbilja tako dubok da se ne može nostiti bez nečega ispod. E tu sad nastupa problem, šta staviti ispod i koje boje.
Također me zanimaju prijedlozi i za hladnije doba.
Evo slika haljinice:
http://i556.photobucket.com/albums/s...o/IMG_8947.jpg
i dekoltea:
http://i556.photobucket.com/albums/s...o/IMG_8945.jpg
http://i556.photobucket.com/albums/s...o/IMG_8948.jpg

Hvala unaprijed!
__________________
What do you mean, "I don't believe in God"?I talk to him every day.What do you mean, "I ain't kind"?I'm just not your kind.
Ereshkigal is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 16:45   #1020
Quote:
Ereshkigal kaže: Pogledaj post
Trebam pomoć, a vidim da ovdje ima dobrih modnih stilista...
Neki dan sam kupila crnu haljinicu do koljena koja je jako otvorena, tj.ima dubok dekolte. Taj dekolte je zbilja tako dubok da se ne može nostiti bez nečega ispod. E tu sad nastupa problem, šta staviti ispod i koje boje.
Također me zanimaju prijedlozi i za hladnije doba.
Evo slika haljinice:
http://i556.photobucket.com/albums/s...o/IMG_8947.jpg
i dekoltea:
http://i556.photobucket.com/albums/s...o/IMG_8945.jpg
http://i556.photobucket.com/albums/s...o/IMG_8948.jpg

Hvala unaprijed!
jel se to veže oko vrata ta traka? mislim da ćeš je moći dobro kombinirati... ako je nešto ležernije onda ispod obični topić u raznim bojama, ovisno o ostatku dodataka(torbici, nakitu i sl). a za hladnije doba, možeš ju nositi na neke visoke čizme i kožnu jaknu ili sako i neke peep toe platformice sa gustim grilonkama i sako...
eto, nadam se da sam bar malo pomogla...
butterfly307 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:25.