Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.09.2008., 11:43   #1
Bivšem čestitati rođendan?

Prekinuli smi prije skoro 2 mjeseca, ostali smo u o.k odnosima, što znači pozdravljamo se i popričamo kad se sretnemo.
Ja sam bila dosta povrijeđena nakon prekida, nije on za to kriv, prekinuli smo ljudski, nismo ni bili dugo skupa ali meni je teško palo, stvarno sam se zaljubila u njega.
E sad, njemu je za 10 dana rođendan i ja bi mu u htjela nekako čestitati.
Nije problem poslat sms ili kad ga vidim reći sretan ti rođendan, problem je što je meni još prilično stalo do njega, nisam ga prekrižila pa bi mu htjela čestitati na neki dojmljiv način.
Nisam sigurna želim li mu dati do znanja koliko mi je baš stalo ali ipak želim ga zaintrigirati.
Možete mi dati neke prijedloge, šta bi mi bilo pametno napraviti?!
Ja kad bi radila po svome, napisala bi mu pismo i sve što osjećam stavila na papir ali nisam sigurna imam li hrabrosti.
Ima li netko neku romantičnu ideju?
Zaperak is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2008., 11:44   #2
zašto ne
pa niste na nževe se posvađali
jedna poruka i ok
a neka pisanja da bi se tu opet nešto desilo meni je bezveze
__________________
đaba ti što imaš pločice na stomaku kad nemaš stolariju u glavi

fantazy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2008., 11:49   #3
asti mala, kompliciras. kupi mu cestitku neku sta svira hehe, u nju napisi nesto lipo kao npr. neki stih, ja ti mogu zadnji skladat...

...pa ti govorim srcem cjelim,
da ti sve najbolje za rodjendan zelim.

-ti ostatak... heeehee
HoNeY03 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2008., 12:33   #4
Ne želiš mu dati do znanja da ti je stalo, al bi mu htjela napisat romantično pismo? Jel samo ja vidim kontradiktornost ovdje?

Ako bi htjela probat opet i riskirat svoj ponos i da opet budeš povrijeđena, napiši pismo.
Ako želiš da ostanete u prijateljskim odnosima, pošalji poruku i ciao.
Patuljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2008., 12:35   #5
Quote:
Zlipa Tuljak kaže: Pogledaj post
Ne želiš mu dati do znanja da ti je stalo, al bi mu htjela napisat romantično pismo? Jel samo ja vidim kontradiktornost ovdje?

Ako bi htjela probat opet i riskirat svoj ponos i da opet budeš povrijeđena, napiši pismo.
Ako želiš da ostanete u prijateljskim odnosima, pošalji poruku i ciao.
točno to
čemu piskaranja ne mogu bez tebe ubiću se
ma on to sigurno i zna
ako mu je stalo ne trebaš to pisati
ako mu nije stalo zašto d pišeš neće imati efekta
njemu ćeš jedino nahraniti ego, pa izvoli ako imaš potrebu
__________________
đaba ti što imaš pločice na stomaku kad nemaš stolariju u glavi

fantazy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2008., 12:36   #6
Nemoj. Ak ćeš pisat, napiši samo sretan rođendan.
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2008., 12:39   #7
nemoj komplicirat
napiši jednostavno,ali od srca
bitno da si se sjetila,to će mu biti dovoljno
Mona* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2008., 13:01   #8
sorry, al bolje je da ides dalje sa zivotom...

ak mislis cestitat rodjendan samo napisi "sretan rodjendan!" a ne izmisljati nesto, pa nije ti vise decko...

ako si ostala povrijedjena nakon te veze, zasto se uopce trudis?
__________________
Stari post na forumu dođe kao jedan šamar.
garfield01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2008., 15:52   #9
da bi to moj dečko skužio.podigla bi spomenik
third eye is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2008., 16:02   #10
Quote:
Zaperak kaže: Pogledaj post
Prekinuli smi prije skoro 2 mjeseca, ostali smo u o.k odnosima, što znači pozdravljamo se i popričamo kad se sretnemo.
Ja sam bila dosta povrijeđena nakon prekida, nije on za to kriv, prekinuli smo ljudski, nismo ni bili dugo skupa ali meni je teško palo, stvarno sam se zaljubila u njega.
E sad, njemu je za 10 dana rođendan i ja bi mu u htjela nekako čestitati.
Nije problem poslat sms ili kad ga vidim reći sretan ti rođendan, problem je što je meni još prilično stalo do njega, nisam ga prekrižila pa bi mu htjela čestitati na neki dojmljiv način.
Nisam sigurna želim li mu dati do znanja koliko mi je baš stalo ali ipak želim ga zaintrigirati.
Možete mi dati neke prijedloge, šta bi mi bilo pametno napraviti?!
Ja kad bi radila po svome, napisala bi mu pismo i sve što osjećam stavila na papir ali nisam sigurna imam li hrabrosti.
Ima li netko neku romantičnu ideju?

ummmm....ja nebih, sorry....cemu ta potreba biti dobar nekome i pazljiv tko je odlucio dalje kroz zivot bez tebe... zovi me kuckom ali muskarcu nebih dala zrno paznje i moje dobrote ako je odlucio da smo kvit . cureeee zato ispadamo njima mutave kad nemamo ponosa i kicme kad nas povrijede
adda. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2008., 16:11   #11
ja sam bivšem čestitala bez obzira što smo se 3 dana prije poklali
nusha1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2008., 16:53   #12
Quote:
Zaperak kaže: Pogledaj post
Prekinuli smi prije skoro 2 mjeseca, ostali smo u o.k odnosima, što znači pozdravljamo se i popričamo kad se sretnemo.
Ja sam bila dosta povrijeđena nakon prekida, nije on za to kriv, prekinuli smo ljudski, nismo ni bili dugo skupa ali meni je teško palo, stvarno sam se zaljubila u njega.
E sad, njemu je za 10 dana rođendan i ja bi mu u htjela nekako čestitati.
Nije problem poslat sms ili kad ga vidim reći sretan ti rođendan, problem je što je meni još prilično stalo do njega, nisam ga prekrižila pa bi mu htjela čestitati na neki dojmljiv način.
Nisam sigurna želim li mu dati do znanja koliko mi je baš stalo ali ipak želim ga zaintrigirati.
Možete mi dati neke prijedloge, šta bi mi bilo pametno napraviti?!
Ja kad bi radila po svome, napisala bi mu pismo i sve što osjećam stavila na papir ali nisam sigurna imam li hrabrosti.
Ima li netko neku romantičnu ideju?


ja da sam na tvom mjestu nebi mu cestitala ali ak ti to zelis ok...jedostavno mu posalji poruku ak zelis sretan rodjendan i nista vse da neispadne da si neka jadnica ----pekinuli ste i vjeruj mi nema vise povratka ...uci na tudjim greskama
plava leptirica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2008., 19:17   #13
Quote:
plava leptirica kaže: Pogledaj post
ja da sam na tvom mjestu nebi mu cestitala ali ak ti to zelis ok...jedostavno mu posalji poruku ak zelis sretan rodjendan i nista vse da neispadne da si neka jadnica ----pekinuli ste i vjeruj mi nema vise povratka ...uci na tudjim greskama
slazem se, sacuvaj svoje dostojanstvo, on je znao da si se primila i ostavio te je, ne zeli te za curu, nisi mu interesantna u romanticnom smislu (sto zapravo i nije toliko tragicno, to nije nista licno, jednostavno ti njemu nisi sve ono sto zeli u curi, i on trazi dalje
ti si ona koja jesi, moras voljeti i cijeniti sebe, nekome ces biti i vise nego super, jer neko trazi bas ono sto ti nudis, i neko ce biti u stanju vidjeti svu ljepotu koja je u tebi
i tada se ovoga vise neces ni sjecati
sav bol bice zaboravljen)
dakle, sretan rodjendan, nadam se da imas ugodan dan, i to je to

za njega treba biti premija da si se uopste sjetila!
__________________
Strange What Love Does
white panties is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2008., 20:00   #14
nemoj mu čestitati
ako je gotovo, gotovo je.. prihvati to i idi dalje..

ja sam jednom, ponavljam, samo jednom u životu poslala bivšem poruku za rođendan, ali tada sam se valjda nadala da će se on razveseliti, javiti.. ali ne samo da nije ništa odgovorio, već par dana poslije, kad je bio moj rođendan - ništa!

moram priznati, bila sam jako razočarana i poslije nikad više niti jednom bivšem nisam nikaj čestitala jer,ruku na srce, niti sa jednim nisam ostala prijateljica (nismo se niti zakrvili, ali prijatelji nismo ostali)

tak da ti savjetujem da kreneš dalje i ne okrećeš se
__________________
How soon is now?
malabaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2008., 20:00   #15
Quote:
garfield01 kaže: Pogledaj post
sorry, al bolje je da ides dalje sa zivotom...

ak mislis cestitat rodjendan samo napisi "sretan rodjendan!" a ne izmisljati nesto, pa nije ti vise decko...
Potpisujem...

Ako već dva mjeseca niste zajedno onda više nećete ni biti, bez obzira šta kod tebe očito ima osjećaja. Kreni dalje, njemu čestitaj rođendan nekom kratkom porukicom, kad već kažeš da ste ostali u ok odnosima, i to je to.
__________________
Mudar čovjek oblikuje sebe. Budala živi samo zato da bi umrla.
sancho panza is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2008., 20:17   #16
Quote:
Zaperak kaže: Pogledaj post
Prekinuli smi prije skoro 2 mjeseca, ostali smo u o.k odnosima, što znači pozdravljamo se i popričamo kad se sretnemo.
Ja sam bila dosta povrijeđena nakon prekida, nije on za to kriv, prekinuli smo ljudski, nismo ni bili dugo skupa ali meni je teško palo, stvarno sam se zaljubila u njega.
E sad, njemu je za 10 dana rođendan i ja bi mu u htjela nekako čestitati.
Nije problem poslat sms ili kad ga vidim reći sretan ti rođendan, problem je što je meni još prilično stalo do njega, nisam ga prekrižila pa bi mu htjela čestitati na neki dojmljiv način.
Nisam sigurna želim li mu dati do znanja koliko mi je baš stalo ali ipak želim ga zaintrigirati.
Možete mi dati neke prijedloge, šta bi mi bilo pametno napraviti?!
Ja kad bi radila po svome, napisala bi mu pismo i sve što osjećam stavila na papir ali nisam sigurna imam li hrabrosti.
Ima li netko neku romantičnu ideju?
JOOOJ neee pisma, believe me, ne pisma !
To ti je muški mozak, ne zenski, tebi će značiti puno i očekivati ćeš puno, a on će vjerojatno samo gledati koji cazzo ova piše.
Ne znam kakve osjećaje taj dečko ima za tebe, ali mislim da je vrijeme da se pomiriš s prekidom.
Dakle, ja mu na tvom mjestu ne bi ništa slala jer mislim da bi se mogla početi samozavaravati i umišljati nešto čega nema.

Ne znam, odluči i odlučit ćeš u konačnici ti kako i što zeliš, ali ja ne bi slala nikakve poruke,a kamoli pisma
lollatutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2008., 20:31   #17
pa ako ljudski popričate, ne vidim razloga da mu se isto tako ljudski ne čestita rođendan, to je OK.

a sad ona druga strana priče je da si ti u svojoj glavi trebaš srediti stvari...ako je gotovo - gotovo je.
ja bih recimo, pošla od te stavke, a kako ti još nisi posložila kockice...ne znam.

ali definitivno mani se iluzija o ponovnom intrigiranju i čemu sve ne.
da on hoće, već bi to dao do znanja kad pričate.

a pismo s izljevima emocija...mda...možda će ti biti lakše kad ga napišeš, odnosno sve pobacaš na papir, ali kad ga pošalješ...joj.
tek ćeš se onda žderat.

zato nemoj.

sretno
__________________
...tek kad glava prokrvari - kruna dobro stoji... Thomas Bernhard
ya rayeh is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2008., 21:20   #18
slažem se i nije to stvar dostojanstva
mislim da je to pristojno
__________________
đaba ti što imaš pločice na stomaku kad nemaš stolariju u glavi

fantazy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2008., 01:13   #19
..ma kakvo pismo...pogotovo ako mu osjecanja nisu ni priblizna tvojima...jesu li?...
__________________
...volim m i a....
coff is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2008., 02:01   #20
Baš..
nemoj pisma, nemoj seko
Kao što rekoh, to je muški mozak, neće on skuzit koliko si ti truda ulozila,nema vajde ajdee..
Preboljet ćeš ga i naći svog princa na bijelom konju i zivjet ćete happily ever after(jesam ja to dobro napisala )
lollatutu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:23.