Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.10.2010., 14:43   #61
Quote:
Headbanger kaže: Pogledaj post
Prijavia sam te moderatoru samo za ostavljanje smajlića u postu...
Nemoj da se ja prijavin za aktiviranje zastupničkog mandata
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Old 14.10.2010., 14:46   #62
Je- al tamo nećeš moć kartone dijelit nego se moraš jako dobro navazelinirat...
Headbanger is offline  
Old 14.10.2010., 14:49   #63
Quote:
rango12 kaže: Pogledaj post
a ja predlažem da se da nekakva para ili popust ovim slugama,da i oni ponekad uđu u taxi.
može daj 70% popusta

samo kak ću dokazati da imam pravo na popust
odjednom će svi imati,to bu završilo kao i broj branitelja
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Old 14.10.2010., 15:00   #64
Quote:
rango12 kaže: Pogledaj post
a ja predlažem da se da nekakva para ili popust ovim slugama,da i oni ponekad uđu u taxi.
koji fail
tko kome kaze da je sluga??


ZgSash is offline  
Old 14.10.2010., 15:11   #65
nemate novaca,sirotinja ste,slušajte poruku sv.Ilije,nećete u taxi niste ni prije.To vam je skupo,ako i to iz nekog dišpeta sebi i priuštite,stenjat ćete cili misec dana.Gazde se voze taxijima,gazde,a ne sirotinja,za sirotinju su busevi i tramvaji.Priznajte to sebi,bit će vam lakše.Evo i ja se ne vozim taxijem,skup mi je.
rango12 is offline  
Old 14.10.2010., 15:15   #66
a pazi razlog strajaka, jer su predlozili i do 50% manje cijene, pa kak ste se sad toga sjetili gospodo? nes ti dvolicnih smradova. nek se teraju, bili su zasticeniji od medjeda...

uostalom, evo jedna prigodna;

http://www.youtube.com/watch?v=qbIFx1u8jzc
__________________
gathering storm
hive_cluster is offline  
Old 14.10.2010., 15:17   #67
Quote:
rango12 kaže: Pogledaj post
nemate novaca,sirotinja ste,slušajte poruku sv.Ilije,nećete u taxi niste ni prije.To vam je skupo,ako i to iz nekog dišpeta sebi i priuštite,stenjat ćete cili misec dana.Gazde se voze taxijima,gazde,a ne sirotinja,za sirotinju su busevi i tramvaji.Priznajte to sebi,bit će vam lakše.Evo i ja se ne vozim taxijem,skup mi je.
jebeno
samo kaj ja biram tko ce uci u moj auto i vozim se kud ja hocu
ZgSash is offline  
Old 14.10.2010., 15:22   #68
Quote:
rango12 kaže: Pogledaj post
nemate novaca,sirotinja ste,slušajte poruku sv.Ilije,nećete u taxi niste ni prije.To vam je skupo,ako i to iz nekog dišpeta sebi i priuštite,stenjat ćete cili misec dana.Gazde se voze taxijima,gazde,a ne sirotinja,za sirotinju su busevi i tramvaji.Priznajte to sebi,bit će vam lakše.Evo i ja se ne vozim taxijem,skup mi je.
Jao koji si ti kamen..
Ti si zivi dokaz da smo u pravu, svaki tvoj komentar samo ti je korak unazad...
Panj_u_šumi is offline  
Old 14.10.2010., 15:32   #69
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
jebeno
samo kaj ja biram tko ce uci u moj auto i vozim se kud ja hocu
tako i oni(taxisti)ne primaju svakoga,jedino smjer ne biraju
rango12 is offline  
Old 14.10.2010., 15:41   #70
Sve isto ko u Osijeku..
Ovi kao štrajkaju, čak je jedan taksist udario vozača Camea autom namjerno..
Za 2 tjedna najavili niže cjene od camea, odjednom im se neisplati više štrajkat.
Cameo podigao cjenu na 20kn-5km, a ovi i dalje ostavili na 12 kn-5 km.
Kako im se sad odjednom isplati mamicu im njihovu? Lako radit 2 sata pa skupit dnevnicu.. kad se trebalo malo potrudit da vidiš kukanja.. Sad su valjda navikli, unormalili se. Čak su postali i pristojni
toni_os is offline  
Old 14.10.2010., 16:05   #71
Quote:
rango12 kaže: Pogledaj post
nemate novaca,sirotinja ste,slušajte poruku sv.Ilije,nećete u taxi niste ni prije.To vam je skupo,ako i to iz nekog dišpeta sebi i priuštite,stenjat ćete cili misec dana.Gazde se voze taxijima,gazde,a ne sirotinja,za sirotinju su busevi i tramvaji.Priznajte to sebi,bit će vam lakše.Evo i ja se ne vozim taxijem,skup mi je.
ne, gazde ja vozim

ili imaju privatan auto i vozača
daj pa tko normalan s novcima bi se vozio taksijem?
pa to je za klasu koja si nemože priuštiti auto, a imaju nešto više od klošara iz JP

nego kome prijavljivati štrajkolomce koji rade normalne vožnje?
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Old 14.10.2010., 16:22   #72
baš danas išao na neki razgovor za posao u zg...u takvim situacijama kad moram biti na određenoj adresi u točno vrijeme najjednostavnija opcija je dosad bila taxi...i kaže jedan od taksista na autobusnom da su stvarno u štrajku i da voze samo trudnice ili bolesnike, čak spomenuo nekakav kombi koji valjda periodično prolazi nekim određenm područjem...na moj prijedlog da ćemo se oko cijene dodatno dogovoriti jer sam bio knap sa vremenom, kaže on da stvarno ne smije i da bi mu "oni" razbili auto...na kraju sam tramvajem i cipelcugom uspio stići na odredište...
hdtv is offline  
Old 14.10.2010., 16:25   #73
Evo,ja sam danas bio u Zagrebu na glavnom kolodvoru i vidio sam zastrašujući prizor,naime šahisti,ovaj taxisti NISU IGRALI ŠAH,pa sam možda došao da zaključka da štrajkaju ne igranjem šaha,jer inače ih stalno vidim kak igraju.
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
creator8690 is offline  
Old 14.10.2010., 19:17   #74
Quote:
creator8690 kaže: Pogledaj post
Evo,ja sam danas bio u Zagrebu na glavnom kolodvoru i vidio sam zastrašujući prizor,naime šahisti,ovaj taxisti NISU IGRALI ŠAH,pa sam možda došao da zaključka da štrajkaju ne igranjem šaha,jer inače ih stalno vidim kak igraju.
onda je sigurno bila bela
dr_dinamo is offline  
Old 14.10.2010., 19:28   #75
Quote:
hdtv kaže: Pogledaj post
baš danas išao na neki razgovor za posao u zg...u takvim situacijama kad moram biti na određenoj adresi u točno vrijeme najjednostavnija opcija je dosad bila taxi...i kaže jedan od taksista na autobusnom da su stvarno u štrajku i da voze samo trudnice ili bolesnike, čak spomenuo nekakav kombi koji valjda periodično prolazi nekim određenm područjem...na moj prijedlog da ćemo se oko cijene dodatno dogovoriti jer sam bio knap sa vremenom, kaže on da stvarno ne smije i da bi mu "oni" razbili auto...na kraju sam tramvajem i cipelcugom uspio stići na odredište...
Ja besmislenijeg štrajka nisam vidio... ne znam čak ni s čime bih to usporedio


Ono, kao da mi sad Jaca kaže da ona štrajka jer joj je pao rejting na anketama
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Old 14.10.2010., 20:32   #76
Quote:
creator8690 kaže: Pogledaj post
Evo,ja sam danas bio u Zagrebu na glavnom kolodvoru i vidio sam zastrašujući prizor,naime šahisti,ovaj taxisti NISU IGRALI ŠAH,pa sam možda došao da zaključka da štrajkaju ne igranjem šaha,jer inače ih stalno vidim kak igraju.
Ha ha ha, jesu oni štrajkali sa vožnjom ili šahom?
Da Radio Taxi bude i najjeftiniji od svih pružatelja usluga ne bi se vozio sa njima nikad više.
Nakrala se ekipa dosta do sad.
malimrav85 is offline  
Old 14.10.2010., 20:35   #77
Quote:
Panj_u_šumi kaže: Pogledaj post
Nisu oni iskljucivi, tu je i bela, briskula i sl.
Treba im uz stajališta napraviti i Boćalište

Sad sam se sjetio Malog mista i doktora Luigija

http://www.youtube.com/watch?v=l3xfz...eature=related
__________________
Okay, brain. You don't like me, and I don't like you, but let's get through this thing and then I can continue killing you with beer.
green-sk is offline  
Old 14.10.2010., 21:11   #78
Nazvati ovo štrajkom je vrijeđanje zdravog razuma.

Na primjer, radnice Kamenskog su u štrajku. Razlika je očita.

Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
Ja samo želim da ZG Taxi odluči prosvjedovati protiv ove nepravde koja im se događa na način da blokiraju glavne prometnice
Policija bi se prva pridružila ljutitim građanima u linču.
Zek0slav is offline  
Old 14.10.2010., 21:59   #79
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Policija bi se prva pridružila ljutitim građanima u linču.
A tek Nobilo?
Šamrao bi sve redom!
malimrav85 is offline  
Old 14.10.2010., 23:05   #80
Quote:
malimrav85 kaže: Pogledaj post
A tek Nobilo?
Šamrao bi sve redom!
A tek Bišćan?
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
creator8690 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:40.