Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.05.2003., 01:12   #1
Battlefield 1942 [*]

je l' ima tu medju vama battlefield fanatika? to mi zlgeda kao pristojna igra za izgubt vrijeme online ali prije nego potrošim 20 kn na piratski cd (to je s poštarinom ) moram pitati slijedeće:

1. koliko je borba realistična? jel više medal of honor ili operation flashpoint? kako brzo se more trčat? jel trebaš čovjeka pogodit s 5 metaka u prsa da ga ubiješ??

2. da li se može igrati online sa piratskim cdom? ako ne odmah, može li se srediti problem nekim dodatnim patchom?

3. zadnje ali najviše važno.....hehe, jel se može igrat sa 56k vezom? nek ima malo laga tu i tamo, ali ono, da je u načelu igrivo... jel može?

unaprijed hvala
el Duderino is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2003., 01:20   #2
Nije ni do koljena Flashpointu bilo po pitanju koncepta,realističnosti, interakcije... ( mada je u Battlefieldu puno bolje napravljena collision i fizika ).
Dakle, više je ko MOH.

Al' je straašno zabavna. Jedno od mojih najboljih multiplayer iskustava.

Eh da, igra jedino ima smisla kad se igra u multiplayeru.
__________________
We've all heard that a million monkeys banging on a million typewriters will eventually reproduce the entire works of Shakespeare. Now, thanks to the Internet, we know this is not true.
kozz is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2003., 01:34   #3
na to sam i mislio, rekao sam da bih igrao online, dakle multiplayer. ali jel se može sa piratskim cdom? jel 56k dovoljna veza? please nek netko podijeli te informacija samnom...
el Duderino is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2003., 09:35   #4
nece s piratom
mislim da se moze s 56k ali nije preporucljivo

__________________
ISMELLURINE
It's just a ride...
kF is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2003., 13:05   #5
Quote:
ali prije nego potrošim 20 kn na piratski cd (to je s poštarinom ) moram pitati slijedeće:
Igra dolazi na 2 cd-a i zakon je.

Više kao MOHAA

Online preko ISDN-a (64k)
SETRA Samoborček is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2003., 01:48   #6
Moze se i sa piratskim
Tonii is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2003., 13:56   #7
Talking

E da, prije par dana je izasao i dodatak za igru: Secret Weapons of WW II.

Eto, navali narode !
__________________
Hladan kao led, bistar kao voda.
FIREBOY is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2003., 14:46   #8
Postoji li neki patch/fix? Zadnja verzija je 1.5 i ima 150mb, malo previse za moj ukus, a i ne pise sto se konkretno time ispravlja.

Nadalje (jucer sam prvi puta igrao ovo), kakav stroj treba za pristojno igranje? Graficka mi je dostatna (Radeon 9200 128Mb), RAM je prihvatljiv (512), ali mi se cini da je stvar u CPU (PIV 1,5). Sa vise od 15-ak botova (minimum, dakle) radi na kojih 15fps.
floyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2005., 20:04   #9
Trebam BOTOVE

Da li mi netko moze dati link gdje mogu naci botove za multiplayer kao npr. u Counter Strikeu???
__________________
remember me?
ertuzio is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2010., 18:17   #10
Battlefield 1942 problem

Pozdrav!

Pokušavam igrati dotičnu igru na laptopu, ali svaki put čim se spawn-am, igra se zamrzne.

Imam Toshibu Sattelite A210-16F.
ATI Mobility Radeon HD 2600
3GB RAM
AMD Turion 64
Windows XP

Pokušao sa pathevima igre 1.0, 1.1, 1.6.
Za poludit. Kolege sa drugim laptopovima igraju normalno, dok jedan ima lap ko ja i iste probleme pa pretpostavljam da je stav u nekakvoj nekompatibilnosti hardvera.

Jel se netko susreo sa tim problemom?
jimmy_page is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2010., 18:54   #11
tjeo bih poceti igrati battlefield ali nezz kako zapoceti znam da treba nabaviti igru i instalirati..... ali sta onda (naime radi se o piratskoj verziji ) kakvi patchevi trebaju, dali se moze igrati preko xf-a?
Rizlamen is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2010., 15:44   #12
Battlefield 1942

Kada se pokušam spojiti na server kaže mi da imam krivu verziju, dali želim napraviti update... Kliknem na yes i ništa se ne događa. Pretpostavljam da trebam neki patch skinut?
Pero_Kanister is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2010., 18:58   #13
izgleda da da.
bass999 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:22.