Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.02.2017., 00:04   #81
Quote:
žaccko kaže: Pogledaj post
" obrati pažnju na posljednju stvar,.. zadrži me u sebi, .. osječam da lutam,kroz terase svijesti,.. nešto se u meni dijeli,.. ja te volim,.. volim da ti pogađam sne,.. i ne razumijem zašto te smeta ,.. ne mari za to.." "

Za pok. Pana ,dotični citat (od Azre ) od tadašnje zaručnice iz Dugava. I Štulić se nije slušao ,sjeverno od Splita ?
Pa Azra je bila ZG bend tu nema spora, ali znaš i sam da su na jugu i zime od zlata

Štulič kada bi god ima koncert u Splitu bi uredno bacio na male branke sa creme, dele creme splitskog asfalta Čitaj Torcidom: Maslo, Ićo, Vele etc...
crocaine is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 00:06   #82
Quote:
žaccko kaže: Pogledaj post
BDW-molim može li, netko-itko staviti link,.. za tkzv. trash ZG-80 ? (jednostavno ne mogu pojmiti ,da je toliko nekvalitetan,niskobuđetan...koliko se spominje ..).
Nemoj to sranje gledat, film je smeće...Totalni fail...isforsirana glupost koja nema veze sa istinom, iznervirat ćeš se, a to ti ne triba, ja jesam...
crocaine is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 19:52   #83
https://youtu.be/oN0NkG3fLrw?t=6 (rip) Na današnji dan.
žaccko is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 20:49   #84
https://www.facebook.com/photo.php?f...5704632&type=3
žaccko is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 12:11   #85
O sotona i pakao,...koliki post napišem ja troglotid i metilj ,.. po 2 x,... i onda mi ga škarta , nemam živaca više na tim sinapsama,.. ispaljujem (jbm . me patak, da mi je sad ona bomba ,kako bi je zavidao sa guštom,koji ne obmanjuje ka npr. ovo đubre od lapića ,..ma, zavidao ka staru Nokiu ...bila bi to nova Hirošima, al sa manje dima ). Ekstra kvisko srečković,.. i dugogodišnji miljenik fortune i hazarda :rofl
žaccko is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 04:55   #86
Crocaine - misliš li na legendarnoga Vedrana Masla ( 1964 god. ?) ,koji ispaljuje fore ka po nekakom uigranome nadahnuču ? Čuo sam,priču kada bi pošli u LJubljanu , da se dotični od ST do Lju nije gasio,koliko je moga zašprehavati , te koliku je inspiraciju imao. A kaj ,je sa njime danas ? Znadeš li gdje obitava ? To je prava nepresušna legenda Torcide ,hajde mi molim odgovori makar i nikom -odbij seal- Grobar Pampi -radi u špediciji , nanovo sa vlakovima i podosta je bolestan , ima suženje vena ateriosklerotične bolesti . Otac milicioner Aleksandar je več par godina pokojni. Ima jedna anegdota ,kada je Pampi vodio jednom stranom ulice ekipu na tekmu ,a stari Aleksandar mu bio u smjeni i naleti na njih sa svojima i slijedi komunikacija : Otac- Miroslave ,pomaknite se u stranu. Pampi- Saša ne možemo ,jer nečemo, vi se prvo ustranite. Otac - Miroslave ,ovo ti je zadnja ,ako se ne ustraniš sa ovima ,nečeš dobiti mjesečni đeparac.
žaccko is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 01:52   #87
Quote:
žaccko kaže: Pogledaj post
Crocaine - misliš li na legendarnoga Vedrana Masla ( 1964 god. ?) ,koji ispaljuje fore ka po nekakom uigranome nadahnuču ? Čuo sam,priču kada bi pošli u LJubljanu , da se dotični od ST do Lju nije gasio,koliko je moga zašprehavati , te koliku je inspiraciju imao. A kaj ,je sa njime danas ? Znadeš li gdje obitava ? To je prava nepresušna legenda Torcide ,hajde mi molim odgovori makar i nikom -odbij seal- Grobar Pampi -radi u špediciji , nanovo sa vlakovima i podosta je bolestan , ima suženje vena ateriosklerotične bolesti . Otac milicioner Aleksandar je več par godina pokojni. Ima jedna anegdota ,kada je Pampi vodio jednom stranom ulice ekipu na tekmu ,a stari Aleksandar mu bio u smjeni i naleti na njih sa svojima i slijedi komunikacija : Otac- Miroslave ,pomaknite se u stranu. Pampi- Saša ne možemo ,jer nečemo, vi se prvo ustranite. Otac - Miroslave ,ovo ti je zadnja ,ako se ne ustraniš sa ovima ,nečeš dobiti mjesečni đeparac.
Pa nadimak mu od tuda šta se čovik nikad nije gasija, ulica itd, pa bi složija štivo kojeg se ni HAZU nebi posramija...(maslao je)
Zadnje šta sam čuja o njemu je to: da se skrasija i ostarija, dakle sve ok Da, u pravu si, to je taj "Maslo"
crocaine is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 23:46   #88
Crocaine-javi se da ti na p.p. nešto prišapnem,ok?
žaccko is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2018., 07:34   #89
Ma de,pa ja sam crnu boju nosio još i davno prije rata,pa su mnogi mislili kako sam darkerčina,nisam glumio nit skinjaru nit darkera , nego upravo iz vlastitih svjetonazora,koje su mnogi krivo tumačili. ..Ne znam možda i faza nekakoga buntovnoga dokazivanja, poslije ratovanja i ranjavanja tek tada uvidiš , kakova je sebična ta zmijolika politika .
žaccko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:12.