Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.02.2007., 14:58   #401
kitty imali smo 25 kg kolača u restaču i za doma (mojima i njegovima sam još uzela extra 15kg)
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 14:59   #402
A sat to ide naustrb mladenaca ako su medju kolacima i breskvice? Ajoj, jadni, ostati cete gladni zbog toga. Bit je da se naruce kolaci koje voli vecina a ne mladenci. To vjerovatno znaju oni koji peku kolace. Citala sam da 30 posto ljudi voli kokos i to jako pa nije u redu da onda medju 30 vrsta ne bude onih sa kokosom zato sto ih ja ne volim. Uopce nije bitno jesu li to breskvice ili neki drugi kolac. Cini mi se da bas breskvice ili vole ili ne. A mozda se i breskvice narucuju zato sto izgledaju lijepo pa bolje izgleda pladanj, naravno ako su ukusno napravljene.
Koja polemika. Ja sam samo reagirala na post da nece biti breskvica zato sto ih mladozenja ne voli. To mi se ne cini nimalo dobar razlog.
Sta onda ne trebate imati ni tortu ako ih mladi ne vole? Ja mislim da ima jako puno ljudi koji ne vole tortu pa ih opet svi imaju na vjencanjima. Ne zato sto ih vole. Nego radi dtrugih, obicaja, dojma ili sta ja znam vec cega.
__________________
"Daj mi mirnocu da podnesem stvari koje ne mogu promijeniti, daj mi hrabrost da promijenim stvari koje mogu promijeniti, i daj mi mudrost da razlikujem jedno od drugoga."
vemar1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 15:00   #403
Quote:
vemar1 kaže: Pogledaj post


Bravo! Eto to je bila moja poanta. Ali bilo ju je valjda tesko skuziti. Ako ne misle i na goste najbolje neka odu samo sa kumovima na veceru i jedu samo ono sto oni vole.
eh a ovo nije vrijedno ni komentara, nemoj se ljutiti al stvarno...
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 15:01   #404
Pa ako je stvar u tome ( a nije) da se sve prilagođava gostima, onda bi mladenci trebali biti gosti u cijeloj toj priči, a gosti organizirati samu feštu.

Uvijek će netko naći neki prigovor, ovog će bend loše svirati, ovom će vino biti kiselo, ovom će smetati što sjedi na rubu stola, ovaj bi jeo piletinu koje nema, ovaj bi ovo, onaj bi ono. I tom začaranom krugu nema kraja.

Kod nas će biti onako kako mi želimo, i svatko tko ima kaj prigovarati, dokazuje da nije došao iz poštovanja prema mladencima da uveliča taj dan, nego je došao jest i pit i veselit se na tuđi račun.
oko_zeleno is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 15:07   #405
da vemar eto ni ja ne voli tortu pa sam ju imala ali torta je jedna i jedina a ovdje imaš izbor od 15 vrsta kolača...a to dal breskvice izgledaju ljepo je stvar ukusa a meni osobno izgledaju koma i dragi i ja ih ne volimo i draže su mi rafaelo i čoko kuglice i izgledaju mi 1000 puta bolje i u čemu je onda problem...ajd da prestanemo sa ovim prepucavanjem...ti imaš svoje razmišljanje i to je ok, ja i meni slični imamo svoje i neka na tome ostane. Meni je štošta glupo i bezveze al nismo svi isti i na kraju krajeva nemoramo biti. ovo je topic o kolačima a ne mjesto za prepucavanja da li je izostanak breskvica ili neke druge vrste kolača na svadbi zato jer ih mladenci ne vole sebičnost.
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 15:12   #406
ajd mi plizzz recite koliko bi mi otprilike trebalo kolača za 110 gostiju?
Kitty Kat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 15:12   #407
Quote:
sly47 kaže: Pogledaj post
ovo je topic o kolačima a ne mjesto za prepucavanja da li je izostanak breskvica ili neke druge vrste kolača na svadbi zato jer ih mladenci ne vole sebičnost.
i ipak se na prepucavanje trosi 2 stranice topica

nego recite vi meni koji kolaci su po vama totalni NO GO?

Edit: osim breskvica naravno
tima is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 15:14   #408
Quote:
Kitty Kat kaže: Pogledaj post
ajd mi plizzz recite koliko bi mi otprilike trebalo kolača za 110 gostiju?
pa napisala sam ti gore al u ovom divnom prepucavanju valjda si predvidjela...
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 15:16   #409
sly sad vidjela, sorry Imaš pravo pratila sam žestoku raspravu!
Kitty Kat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 15:18   #410
Quote:
tima kaže: Pogledaj post
nego recite vi meni koji kolaci su po vama totalni NO GO?

Edit: osim breskvica naravno
Ja ne volim kad mi šećer pucketa pod zubima - to je razlog zašto ne volim breskvice ni kolače slične njima. Doduše, moj dragi ih obožava, vidim da ćemo i mi imati problem

S druge strane, čupavci su mi totalni must.. Sly, totalno si mi se zamjerila s njihovim izostavljanjem
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 15:21   #411
Quote:
vemar1 kaže: Pogledaj post
Sta onda ne trebate imati ni tortu ako ih mladi ne vole? Ja mislim da ima jako puno ljudi koji ne vole tortu pa ih opet svi imaju na vjencanjima. Ne zato sto ih vole. Nego radi dtrugih, obicaja, dojma ili sta ja znam vec cega.
Aj mi onda objasni po kojoj teoriji bi ti izabrala vrstu torte.. i inače šta svojoj djeci biraš ili ćeš birati tortu kakvu neki gosti vole ili neku koju djeca hoće...
To je tako glupo uopće raspravljati jer osporavaš pravo mladenaca da svoje vjenčanje i svadbu zamisle onako kako oni žele... ti se vjerojatno podređuješ masama, ali nisu svi takvi.. neki vole onu I did it my way
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 15:23   #412
Quote:
Mayo474 kaže: Pogledaj post
Ja ne volim kad mi šećer pucketa pod zubima - to je razlog zašto ne volim breskvice ni kolače slične njima. Doduše, moj dragi ih obožava, vidim da ćemo i mi imati problem

S druge strane, čupavci su mi totalni must.. Sly, totalno si mi se zamjerila s njihovim izostavljanjem
a možda ih je i bilo...stvarno se ne sječam a inaće i ja ih obožavam...
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 15:29   #413
Quote:
tima kaže: Pogledaj post
i ipak se na prepucavanje trosi 2 stranice topica

nego recite vi meni koji kolaci su po vama totalni NO GO?

Edit: osim breskvica naravno
nekakvi prekremasti, valjda. iako ja obožavam kreme
al čisto da se ne porastapaju tamo i da se mogu uzimat rukama.

i nekakvi čudni, koji mogu sličit na nešto čokoladno, a kad ih staviš u usta - surprise! - budu od datulja ili nečeg takvog!
TetraPak is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 15:31   #414
Quote:
tima kaže: Pogledaj post
i ipak se na prepucavanje trosi 2 stranice topica

nego recite vi meni koji kolaci su po vama totalni NO GO?

Edit: osim breskvica naravno
Mislim da ti je bitnije nabavit dobrog slastičara nego razbijat glavu s tim koje kolače ne stavit.. Važno je da ti ne stave tonu margarina i šećera u kolače pa da onda na kraju svi imaju isti okus...
Ja inače volim sve vrste kuglica (rafaelo, čokoladne, rum... sve, sve) i mađaricu naravno A breskvice.. uf sad mi se želudac stišće kad ih se sjetim, bljak.. No, mislim da ću ih ja imati jer mi lijepo izgledaju
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 15:50   #415
i meni su sve kuglice naj
mislim da cu i ja izbacit breskvice
tima is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 15:54   #416
tima to je vrlo sebično od tebe i na uštrb gostiju...

evo više niti rijeći od mene, al nisam mogla odoljet... tima šala mala
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 16:04   #417
Quote:
sly47 kaže: Pogledaj post
tima to je vrlo sebično od tebe i na uštrb gostiju...

evo više niti rijeći od mene, al nisam mogla odoljet... tima šala mala


koliko prije treba naruciti kolace i tortu? 2, 3 mjeseca?
tima is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 16:06   #418
uf tima .. ja sam svoju naručila tri tjedna ili mjesec dana prije svadbe .... :-)
Sanja29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 16:59   #419
Mislim,
je ne mogu vjerovat šta ovdje svakakvi provokatori mogu napraviti... Ponekad imam osjećaj da dolaze ovdje samo da nas isprovociraju...

Curke,
zanima me šta mislite o tome da se kolači stave na jedan posebni stol i onako lijepo izaranžiraju... Ovako nekako:

Treba li ih onda stavljati i na stolove?
Jer kod nas će biti samo mlađa ekipa, švedski stol, i poseban šank za koja god pića oni žele, pa sam mislila da bi bilo praktično staviti i kolače na poseban stol, tako da stolovi ne budu prenatrpani sveime i svačime...
dvolični blizanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 17:13   #420
Quote:
Malabudala kaže: Pogledaj post
joooj daj pretjeruješ prema ovim tvojim rječima ispada da ćeš ti za svakog gosta posebno pitat što želiš jesti, a piti (mislim ne vole svi ista pića.. nadam se da ćeš nabavit svega za sve jer bi se netko mogao uvrijedit jer nemaš recimo Jack Daniels.. pa njega dosta ljudi voli.. ), a jel voliš ovih 100 vrsta kolača s popisa i daj dodaj još koju vrstu ako ti to nije dosta.. ma daj molim te... Ovakav komentar prolazi samo za nekoga tko će doslovce svoje goste sve ispitati što i kako žele inače je strašno licemjeran

Nit ću imati svadbu poput vaše, nit ću ispitivati goste i sad nisu važne breskvice, nego taj vaš stav da sve mora biti kako vi hoćete, a na ničije tuđe želje se ne osvrtati. A pogle ovo, ni ja ni mister ne jedemo odojke, janjetinu, šunkicu ni slaninu, ali kad bih radila svadbu, naravno da bih ponudila ljudima jer to svi drugi vole! Ajde da si rekla da nećeš breskvice jer su skupe, jer ih nitko ne zna napraviti, jer, kajaznam, svi gosti pripadaju religiji koja zastupa uklanjanje svih jedinki breskvica s planeta , ali argument "nećemo imat jer moj dragi ne voli, iako svi drugi vole" mi je nekak... sebičan.
__________________
"My life wasn't as glamorous as my webpage made it look."
Leela
krokodajl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:33.