Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.02.2007., 23:53   #181
Quote:
sibi kaže: Pogledaj post
ja peglam, nemam vremana za zajebanciju...
Ja perem suđe,mijenjam pelene,usisavam itd.
Gustavo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 09:23   #182
Quote:
Gustavo kaže: Pogledaj post
Ja perem suđe,mijenjam pelene,usisavam itd.
E da, i to isto.
__________________
Neću više nkad spominjat ćevape kao offtopic...
sibi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 02:21   #183
Quote:
sibi kaže: Pogledaj post
E da, i to isto.
I još mi žena kaže da ništa ne radim i samo visim na kompu,a on mi jedina utjeha ostao,sad mi hoće i to oduzeti,istina imam i auto,ali hoće žena i u autoškolu
Gustavo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2007., 13:52   #184
Quote:
Gustavo kaže: Pogledaj post
I još mi žena kaže da ništa ne radim i samo visim na kompu,a on mi jedina utjeha ostao,sad mi hoće i to oduzeti,istina imam i auto,ali hoće žena i u autoškolu
Pa ona te ustolicuje u ravnopravnog clana obitelji, a ti se bunis?
__________________
i uvijek su mi moja prava na prvom mjestu. jer su ona temelj za nasa.
oona is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2007., 14:13   #185
Quote:
Gustavo kaže: Pogledaj post
I još mi žena kaže da ništa ne radim i samo visim na kompu,a on mi jedina utjeha ostao,sad mi hoće i to oduzeti,istina imam i auto,ali hoće žena i u autoškolu
Trebale bi banke nudit paket 1+1 na novopečene tate: Kupiš laptop za 500 € i dobiješ peglicu džabe + punjač laptopa za auto WiFi uključen...
I onda na parking ispred zgrade i surfaj dok veš ne bude gotov...
__________________
Neću više nkad spominjat ćevape kao offtopic...
sibi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 16:02   #186
ne vjerujem da ste zamrli...ajmo, nove cinjenice svakidasnje na vidjelo.
__________________
i uvijek su mi moja prava na prvom mjestu. jer su ona temelj za nasa.
oona is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 01:01   #187
Pa zabavno je. Istina doduše da me od mog malog tria uvijek bar jedan nečime izluđuje, ali nema ništa slađe od njih. Najmanja obožava i brata (srednji klinac) i sestru. Šou mi je kad se najmlađa grli s bratom, a starija je ljubomorna jer (taj tren) neće i njoj dati pusu.
Obožavam kad ih uspijem svo troje u sat vremena nahraniti (večera) i uspavati! Malo manje obožavam ako su se dvoje mlađih preko dana previše naspavali , pa imamo malo duži tulum.
Ali nema gušta nego kad svo troje počnu plaziti po meni (još ako se legnem na pod) - pa nemam pojma koji po meni hoda, koji mi navlači nos, uši, kopa po očima, škaklja...
Ili kad sam sa svo troje odem u šetnju .

A ima i onaj "odrasli" dio. Vršnjaci bez djece (halo !? nemojte si lagati da imate vremena!) ne razumiju kako rasprave o pelenama, kašicama, vrtiću, usisavanju, suđericama i pranju suđa mogu biti tako interesantni. Svi koji imaju djecu, znaju koliko je život s njima drugačiji i potpuniji.
Dado_Dixie is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2008., 12:07   #188
Quote:
Gustavo kaže: Pogledaj post
Ja perem suđe,mijenjam pelene,usisavam itd.

kuham , veš stavljam prat
eto nas moderni muževi
__________________
Samo osobe koje izgledaju priglupo mogu zavrsiti kao clanovi parlamenta. A oni koji se pokazu kao uistinu glupi, ondje i napreduju. "Zloceste misli" Oscar Wilde
mr.wolf69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2008., 17:52   #189
lijepo vas je citati
__________________
Najopasnija hrana je torta. Svadbena.
Jedini poraz koji sam doživio u životu...nisam uspio sjebat škuribandu. (walter, 2010.)
putnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2008., 18:37   #190
Quote:
putnica kaže: Pogledaj post
lijepo vas je citati
nema sta svaka im cast
maybelline is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2008., 21:44   #191
Nisam čitala kaj ste sve 'pričali'...budem kad ulovim malo vremena, ali moram reći da mm ne osjeća baš neki preveliki teret roditeljstva, tak da se on tu i ne bi baš uklopil
MaLo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2008., 22:41   #192
Quote:
MaLo kaže: Pogledaj post
Nisam čitala kaj ste sve 'pričali'...budem kad ulovim malo vremena, ali moram reći da mm ne osjeća baš neki preveliki teret roditeljstva, tak da se on tu i ne bi baš uklopil
čekaj ima vremena...
__________________
Neću više nkad spominjat ćevape kao offtopic...
sibi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2008., 00:19   #193
Quote:
sibi kaže: Pogledaj post
čekaj ima vremena...
Ima! Ali ja trebam pomoć i sad!
MaLo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2008., 21:31   #194
Quote:
MaLo kaže: Pogledaj post
Ima! Ali ja trebam pomoć i sad!
Onda napravi što sve žene u takvom stanju rade...
Ucjenjuj i igraj na samilost...
__________________
Neću više nkad spominjat ćevape kao offtopic...
sibi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2008., 03:41   #195
pozdrav...evo citam malo postove i ujedno se pripremam na ulogu tate...termin za dolazak curice je sredinom 6mj i zeljno je iscekujemo
gusar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2008., 17:01   #196
Quote:
gusar kaže: Pogledaj post
pozdrav...evo citam malo postove i ujedno se pripremam na ulogu tate...termin za dolazak curice je sredinom 6mj i zeljno je iscekujemo
dobrodosao
ne daj se splasit
__________________
Najopasnija hrana je torta. Svadbena.
Jedini poraz koji sam doživio u životu...nisam uspio sjebat škuribandu. (walter, 2010.)
putnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2008., 21:39   #197
ja sam friski tata i moja zena (forumašica MaLo) cuva naseg malog po cele dane kad ja radim u fabriki po 12-16 sati dnevno. jos ga stignem cuvati par sati kak god bil umoran od FIZIKALIJE.
DeLo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2008., 22:11   #198
Quote:
DeLo kaže: Pogledaj post
ja sam friski tata i moja zena (forumašica MaLo) cuva naseg malog po cele dane kad ja radim u fabriki po 12-16 sati dnevno. jos ga stignem cuvati par sati kak god bil umoran od FIZIKALIJE.
zabavno dobrodosel, tatek
jel te to cuvanje umara ili odmara?
__________________
Najopasnija hrana je torta. Svadbena.
Jedini poraz koji sam doživio u životu...nisam uspio sjebat škuribandu. (walter, 2010.)
putnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2008., 09:34   #199
Quote:
DeLo kaže: Pogledaj post
ja sam friski tata i moja zena (forumašica MaLo) cuva naseg malog po cele dane kad ja radim u fabriki po 12-16 sati dnevno. jos ga stignem cuvati par sati kak god bil umoran od FIZIKALIJE.
Eto vidiš da daješ sve od sebe...

Ja se moram požalit da mi nikako ne paše radno vrijeme jer najbolji dio dana nisam s klincem, pa propuštam najžešće fore. sad je 20 mjeseci i mislim da ima ugrađen turbo...
__________________
Neću više nkad spominjat ćevape kao offtopic...
sibi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2008., 14:09   #200
Evo javljam se nakon dužeg izbivanja, čitaj G.O.
Drago mi je da ste otvotili kutak za nas tateke . Pozdrav svim " starim " i noivim i oonima koji će to tek postati
Quote:
Secundo kaže: Pogledaj post
... Sutra idemo prvi put nas četvero na skijanje :jupi: Do tada treba još sve strpati u auto (jedno pet kofera, sanjke, kolica) i preživiti 4 sata putovanja ... Odjednom mi ovi bedasti minivani dobivaju smisla ... možda sam trebao kupiti i prenosni DVD player
Kam ideš na slkijanje? Kako je to sa klincima? Da li ih dajete u školu skijanja? Kako je sa podnevnim spavanjem?
Dogodine ćemo i mi na skijanje, bar se nadam. Nadam se da nisam zakasnio
kocul is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:23.