Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.05.2007., 22:33   #61
Danasnji Albanci nemaju nista sa Hrvatima.Svi Albanci koje sam upoznao su kepeci,i drugacije izgledaju od Hercegovaca i Dalmatinaca....

A ovaj pametnjakovic koji sumnja u znanstvena istrazivanja,neka postane Amis sto prije da se ne nervira previse.Takav bi palio na lomaci sve one sto govore jezikom znanosti zato sto osporava neke njegove svete istine....
mdirto is offline  
Old 19.05.2007., 22:38   #62
Quote:
mdirto kaže: Pogledaj post
Danasnji Albanci nemaju nista sa Hrvatima.Svi Albanci koje sam upoznao su kepeci,i drugacije izgledaju od Hercegovaca i Dalmatinaca....

A ovaj pametnjakovic koji sumnja u znanstvena istrazivanja,neka postane Amis sto prije da se ne nervira previse.Takav bi palio na lomaci sve one sto govore jezikom znanosti zato sto osporava neke njegove svete istine....
Albanci i Hercegovci su isti.Po nosu ih mozes prepoznati na kilometar.
blockhe@d is offline  
Old 19.05.2007., 22:39   #63
Quote:
blockhe@d kaže: Pogledaj post
Albanci i Hercegovci su isti.Po nosu ih mozes prepoznati na kilometar.
Prestani se sramotit.
Dobri Pastir is offline  
Old 19.05.2007., 22:44   #64
Quote:
blockhe@d kaže: Pogledaj post
Roditelji su joj iz Crne gore ali ako su Srbi onda jos bolje bar ne moze niko da nam prebacuje kako Crnogorci osvajaju medalje za nas.A sto se tice porekla mogu ti reci da je bolje da imamo zajednicko poreklo sa velikim ratnickim narodima koji imaju bogatu istoriju kao sto su Turci i Mongoli nego sa Albancima kao vi posto poticete od kako vi kazete Ilira.
Sorry..ali vaša poveznica sa njime nije zajedničko porijeklo i povijest nego 5 stoljeća jahanja turskih kučeva što vam je trajno promijenilo genom.
__________________
Legende nikad ne umiru!
Roose Bolton is offline  
Old 19.05.2007., 22:50   #65
Quote:
Roose Bolton kaže: Pogledaj post
Sorry..ali vaša poveznica sa njime nije zajedničko porijeklo i povijest nego 5 stoljeća jahanja turskih kučeva što vam je trajno promijenilo genom.
Pa izgleda da su Siptari vas pamprcili samo tako.Zato se danas isti ponasate kao i oni.Bilo bi me sramota da sam potomak nekog Siptara.
blockhe@d is offline  
Old 19.05.2007., 22:56   #66
To je valjda najbolje što možeš, Ujguru.
__________________
Legende nikad ne umiru!
Roose Bolton is offline  
Old 19.05.2007., 23:01   #67
Quote:
Roose Bolton kaže: Pogledaj post
To je valjda najbolje što možeš, Ujguru.
al' si me provalio k'o papir dupe
blockhe@d is offline  
Old 19.05.2007., 23:06   #68
Quote:
blockhe@d kaže: Pogledaj post
Pa izgleda da su Siptari vas pamprcili samo tako.Zato se danas isti ponasate kao i oni.Bilo bi me sramota da sam potomak nekog Siptara.
Tebi stvarno nije dobro...
__________________
WE GET THE WRITING WE DESERVE.
You guys have no one to blame for this season but yourselves.
Stiliana is offline  
Old 19.05.2007., 23:13   #69
Quote:
Roose Bolton kaže: Pogledaj post
Sorry..ali vaša poveznica sa njime nije zajedničko porijeklo i povijest nego 5 stoljeća jahanja turskih kučeva što vam je trajno promijenilo genom.
Sta je 5 vekova prema vasih 10 vekova jahanja hunsko-tatarskih spolovila ...
Predrag Zivkovic is offline  
Old 19.05.2007., 23:13   #70
Quote:
blockhe@d kaže: Pogledaj post
al' si me provalio k'o papir dupe
Pa to nije neki problem.
Znaš onu poslovicu: Oguli Rusa i dobiti ćeš će Tatara.
Ista analogija vrijedi sa vas i Turke.
__________________
Legende nikad ne umiru!
Roose Bolton is offline  
Old 19.05.2007., 23:14   #71
Quote:
Predrag Zivkovic kaže: Pogledaj post
Sta je 5 vekova prema vasih 10 vekova jahanja hunsko-tatarskih spolovila ...

Evo ga i drugi Ujgur.
Skuplja se Altajska družina.
__________________
Legende nikad ne umiru!
Roose Bolton is offline  
Old 19.05.2007., 23:15   #72
Meni se najčvršćom čini tvrdnja da su Hrvati ustvari čuveni Huriti, koji su kao arijevci, poznati kao vozači bornih kola, preko perzijskog carstva došli i do Egipta i postali čak i njegovi vladari . S Perzijancima su i Huriti prešli iz Male Azije u Europu, gdje su se nakon poraza ukupne perzijske vojske raspršili po Europi od Baltika do Jadranskog mora.

Huriti - Huruviti - Hurvati - Hrvati. (ovo sam ja smislio)

Genetski rezultati to potvrđuju, povijesni izvori o Bijelim, Crvenim i inim Hrvatima to potvrđuju, mnoge riječi to potvrđuju i hrvatski junaci to potvrđuju u svako vrijeme i svako doba.

Samo se čini da Hrvati sve lako i prelako zaborave.
__________________
Pallas: Dakle, plod koji je do tada mrtav, prolaskom kroz porođajni kanal - čudesno oživi? Sljedeći dalje ovu logiku, po tebi je spolno udo čovjek. Čim prođe preko malih usana... Zanimljivo.
salvador2 is offline  
Old 19.05.2007., 23:17   #73
Quote:
Roose Bolton kaže: Pogledaj post
Evo ga i drugi Ujgur.
Skuplja se Altajska družina.
Sta se ti javljas Vlaju ... ja sam mislio na prave hrvate koji su opstili sa hunima , ti si obican pokatoliceni Srbin ...
Predrag Zivkovic is offline  
Old 19.05.2007., 23:45   #74
Quote:
mdirto kaže: Pogledaj post
Danasnji Albanci nemaju nista sa Hrvatima.Svi Albanci koje sam upoznao su kepeci,i drugacije izgledaju od Hercegovaca i Dalmatinaca....

A ovaj pametnjakovic koji sumnja u znanstvena istrazivanja,neka postane Amis sto prije da se ne nervira previse.Takav bi palio na lomaci sve one sto govore jezikom znanosti zato sto osporava neke njegove svete istine....
Nisu svi Albanci isti, Gegi su visoki, pravi Dinarci, a Toski su niski, slični Armencima i Talijanima s juga.
Nije nikakva sramota biti uspoređen s tim hrabrim i ponosnim narodom.
Wetiko is offline  
Old 19.05.2007., 23:47   #75
Quote:
Predrag Zivkovic kaže: Pogledaj post
Sta se ti javljas Vlaju ... ja sam mislio na prave hrvate koji su opstili sa hunima , ti si obican pokatoliceni Srbin ...
Bravo, baš su se Mađari spuštali iz Panonije da bi se peli po brdima i ''opštili'' sa Hrvaticama...iako smo znane po svojoj ljepoti, ljupkosti, manirima i čistoći nisu ni Mađari toliko volje imali
__________________
WE GET THE WRITING WE DESERVE.
You guys have no one to blame for this season but yourselves.
Stiliana is offline  
Old 19.05.2007., 23:48   #76
Quote:
stiliana kaže: Pogledaj post
Bravo, baš su se Mađari spuštali iz Panonije da bi se peli po brdima i ''opštili'' sa Hrvaticama...iako smo znane po svojoj ljepoti, ljupkosti, manirima i čistoći nisu ni Mađari toliko volje imali
Madjari su opstili po ravnicama ... za brda su bili zaduzeni Turci .
Predrag Zivkovic is offline  
Old 19.05.2007., 23:49   #77
Hrvati su iz Irana ergo sum Božji narod
T'pol Tucker is offline  
Old 19.05.2007., 23:55   #78
Quote:
Predrag Zivkovic kaže: Pogledaj post
Madjari su opstili po ravnicama ... za brda su bili zaduzeni Turci .
Gle, srce moje drago, ja sam plavooka sa svijetlosmeđom ( u djetinjstvu plavom) kosom i posve sam sigurna dok gledam svoje mile pretke i svoj dični odraz u zrcalu da se Turci po mojim brdima nisu peli, a kao što (ne)znaš Dubrovčani su plaćali Turcima da ih se klone. Dakle, plati pa se rugaj
no da bi platio, treba imat solde, a za zaridit treba imat i nešto u glavu a ne samo plesat kolo oko vatre, lokat rakiju i puštat bradu do poda. Razumiješ ?
__________________
WE GET THE WRITING WE DESERVE.
You guys have no one to blame for this season but yourselves.
Stiliana is offline  
Old 19.05.2007., 23:58   #79
Quote:
stiliana kaže: Pogledaj post
Gle, srce moje drago, ja sam plavooka sa svijetlosmeđom ( u djetinjstvu plavom) kosom i posve sam sigurna dok gledam svoje mile pretke i svoj dični odraz u zrcalu da se Turci po mojim brdima nisu peli, a kao što (ne)znaš Dubrovčani su plaćali Turcima da ih se klone. Dakle, plati pa se rugaj
no da bi platio, treba imat solde, a za zaridit treba imat i nešto u glavu a ne samo plesat kolo oko vatre, lokat rakiju i puštat bradu do poda. Razumiješ ?
Ako si iz Dubrovnika onda je druga stvar ... ali , ako si iz Dubrovnika , onda nemas nikakve veze sa Hrvatima , zar ne ? Dubrovnik je hrvatski tek nekih 60-ak godina ...
Bilo kako bilo , Hrvatice su opasne ribe ...
Predrag Zivkovic is offline  
Old 20.05.2007., 00:01   #80
jao ovoga peđe.
pa vas su turci napustili tek poslije balkanskih ratova.
Po toj tvojoj logici djeda ti sada živi negdje u Izmiru,a ti nisi Peđa nego Ibrahim iz tamo neke mahale u požarevcu ili čačku.
kako možeš tako što pisati.
__________________
Kako oblikovati potpise?
Eagle30 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:44.