Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.08.2008., 23:28   #21
Quote:
i(ST)ok kaže: Pogledaj post
mene zanima koliko Torca zadar ima ćlanova, kakvi su odnosi sa tornadon?nek to neko napiše?
znam konkretno jednu zgodu koju sam negdje pročitao/čuo, nije vezana za zadarsku, nego čini mi se za par članova splitske Torcide kad su išli na neku utakmicu Zadra pa se svi sakrili iza transparenata da ih se ne vidi i tako navijali, dobra smijalica i začuđena lica igrača
Quote:
i(ST)ok kaže: Pogledaj post
e i kako mogu vikat zadranima bežigrad, jel ih sram?
nećemo sad o ratu, shvati to kao provokaciju. ja mogu razumjeti da oni ne vole Zadrane kao što ni Brođani ne vole Osječane, sve se uvijek svodi na centralizaciju, bilo na makro ili mikro razini. a sad, ne vole ni fetivi i boduli baš Vlaje pa su opet svi za "bile", ne znam...
native is offline  
Old 06.08.2008., 01:41   #22
Quote:
native kaže: Pogledaj post
meni to sve djeluje kao da se oni između ostaloga jednostavno boje zamjeriti "velikom bratu" Torcidi. isto kak ste Šibenčane odmah proglasili "judama Dalmacije", a zakaj? zato jer navijaju za svoj grad??? to kaj oni navijaju za Šibenik ili Zadar ne znači da nisu više Dalmatinci, ne znači čak nužno ni da su protiv Hajduka. pa onda skandiranja "šibenske pičke" i sl., čemu to kad u tom gradu većina ljudi navija za Hajduk (ali i Šibenik)? samo stvarate animozitet prema Splitu.
Šibenčani su jude zato šta su se godinama uvlačili Boysima u šupak dok ste ih vi redovito tukli.

Sada se to malo prominilo, a ima dosta Funcuta koji više naginju prema Torci samo se to boje reći jer stara garda je još uvik duboko u šupku Zagreba.
Normala00 is offline  
Old 06.08.2008., 09:08   #23
Iako dobar dio Tornada simpatizira Hajduk, kao navijačka grupa mi se nimalo ne sviđaju. Uglavnom je kako ja to vidim, aleština, koja vrti film iz kraja osamdesetih, sa onin svojim pismama. Nema tu napretka u ultra điru, kao ni kod većine ostalih navijačkih skupina u Hrvatskoj.
rummenige is offline  
Old 06.08.2008., 09:40   #24
Quote:
i(ST)ok kaže: Pogledaj post
gledaj, za šibenik navija 30 % grada šibnika, sve ostalo je za hajduk, ima i pokoji dinamovac. e ti šta navijadu za šbk su obično mrzitelji splita i svega splitskog pa i hajduka. baš mrze split u pravom smislu te riječi, a bogami i zadar.
zašto,meni baš i nije jasno? ne znan...
malo ih je al guraj taj film anti split. pretpostavljan da se nisu u stanju zamirit torcidi iz šbk-a,vodica i tih gradova....
njihovo ponašanje ih svrstava među jude.

s zadron je druga prića, vidija si koji je to sklad bija na košarci u finalin utakmicama. svak za svoje,bez ljutnje.
ima ih šta i na balunu navijaju za zadar, i to dosta al ljudi cijene split,poštuju ga, torcidu isto, i u takvom gradu se osjećaš ko svome,plus je govor isti. a dio,mali šbk-a ima problem u glavi. to je oćito.

mene zanima koliko Torca zadar ima ćlanova, kakvi su odnosi sa tornadon?nek to neko napiše?

sam si napisa istinu zadrani nisu protiv hajduka a ovi jesu.

i još su nan titulu donili. živija zadar, doli funcuti.

e i kako mogu vikat zadranima bežigrad, jel ih sram?

A jesi ga nakašlja, ostavi se priča o šibeniku i šibenčanima za koga mi navijamo, koga mi volimo, koga mrzimo, jer nemaš blage ,,,,,,,,,,,,ova tema je o jebenom tornadu

tornado=torcida


P.S. Da nebi više kašlja bez veze, navijamo za Šibenik jer ga volimo jer je to naš grad a ne zato šta imamo problem u glavi , samo si u jednom u pravu, tornodo je jako složan i to naročito kad triba bižat
pitosporum is offline  
Old 06.08.2008., 10:06   #25
Quote:
i(ST)ok kaže: Pogledaj post
mene zanima koliko Torca zadar ima ćlanova, kakvi su odnosi sa tornadon?nek to neko napiše?
Meni se čini da je bio s njima intervju u Torcida Magazinu br. 7.

Naslov je bio nešto tipa " Zadar - grad s puno hajdukovaca,ali malo torcidaša "
__________________
Hajduk Split
acab is offline  
Old 06.08.2008., 10:08   #26
Quote:
pitosporum kaže: Pogledaj post


jadan li si
Funcuti mi djeluju kao grupa gdje više predvladava mržnja prema Splita nego išta više.
__________________
Hajduk Split
acab is offline  
Old 06.08.2008., 11:11   #27
Aj dobro. Kako ti kažeš.

Sad ću tebe pitat zašto dopuštate našin domicilnin purgerima da se slobodno šetaju gradon sa dinamovin majicama, kapama i sl.?

Ako ste već toliko dosljedni oko te politike "Moj grad, moj klub" šta se tiče Torcide, onda budite doslijedni šta se tiče BBB-a.

Pogotovo zato šta van međusobni odnosi nisu dobri ka i nekad (Čak je prošle godine bilo neko sranje u Gospiću, ako se točno sićan.)
A ono šta san reka o ljudima u vašin redovima koji simpatiziraju Hajduk je istina. Začudija bi se šta ti sve čovik kaže dok je pijan.



O Tornadu neman neko mišljenje.Nit mi smrde nit mirišu. Neki ljudi kod nas su dobri s njima. To je to.
Moje osobno mišljenje o Zadranima ću zadržati za sebe iako je to u biti fallacy by generalization.
Normala00 is offline  
Old 06.08.2008., 11:52   #28
Quote:
UMTS kaže: Pogledaj post
1) Poznajući zaluđenost Zadra za košarkom, famoznom skupinom Tornado koja (čini mi se) često istiće da je druga najstarija u Hrvatskoj, ali i općenito radikalno desno orijentirano pučanstvo tog grada u kojem čovjek ima sranja ak je iz Zagreba, a kamo li iz Beograda, nije li malo jadno da u tom broju idete, i to samo ponekad? Jer gle, ultra grupa je k ak ne ide na gostovanja. Izvlačenja na neigranje eurolige su jadna, pa cijela Torcida i Cijeli maksimirski Sjever sanjaju utakmicu sa Zvezdom ili Partizanom, ja prije svake sezone pomolim u crkvi da u sljedećoj sezoni ne dobim zabranu, da prezimimo u Europi i da izvučemo cigane ili grobare, a vi koji stalno imate prilike i koji ste valjda najdesničarskija skupina - nema vas?
A zašto se Zadar osjeća kao doma i u Jazinama i u Dvorani Dražena Petrovića ?
__________________
apartmani na moru
Antimon2 is offline  
Old 06.08.2008., 12:58   #29
vi funcuti ste maloljetna dica koja mrzi split. mene zanima zašto? zašto vi vićete u splitu na utakmici splitskoj publici tovarske pičke?
imate li problema u glavi?
__________________
fala ti dragi placu!
i(ST)ok is offline  
Old 06.08.2008., 13:14   #30
Quote:
Antimon2 kaže: Pogledaj post
A zašto se Zadar osjeća kao doma i u Jazinama i u Dvorani Dražena Petrovića ?
a jesi našao usporedbu... možda zato jer su jedina navijačka skupina u RH koja prati košarku. lako je tak pričat...
native is offline  
Old 06.08.2008., 13:26   #31
native,Maligani isto prate košarku(KK Alkar),a i ovdje toliko spominjani Funcuti
reg. ovisnik is offline  
Old 06.08.2008., 13:34   #32
Quote:
reg. ovisnik kaže: Pogledaj post
native,Maligani isto prate košarku(KK Alkar),a i ovdje toliko spominjani Funcuti
kakve to veze ima s njegovom konstatacijom o Ciboni? ne ubrajaš valjda "Wild Wolfes" u navijače? i sam znaš da je Funcutima košarka napeta samo protiv Zadra i da im to nije sport broj 1 kao Zadranima, tak da mi je uopće glupo pričat o nekoj konkurenciji Zadranima u košarci, eventualno Grobari, ali oni također uglavnom samo doma...
native is offline  
Old 06.08.2008., 13:50   #33
native
Funcuti i jesu nastali kao košarkaški navijači tako da šta se toga tiče nisi u pravu.Ja san(Splićanin btw) recimo iša prije 2 godine iz Zagreba(pun bus) sa Šibenčanima u Rijeku na košarkašku utakmicu(došao je iz ŠI još jedan bus).
Isto tako san iste sezone bia i u kem.školi u Zagrebu(kraj AK) protiv Hermes Analitice i opet je bilo 100-150 ljudi.Sad nazovi ih Šibenčanima ili Funcutima kako ti drago,ali san uvjeren da će ti njih 80% koji su bili tu reći da su Funcuti.

A ovo za Wild Wolves(koji su ti i odakle su?),nisi ih valjda spomenia u kontekstu Maligana.Znam da je tema Tornado,ali evo jedan klip:
http://vinovo.magnify.net/item/GD9XGB7CGPQY59MY

pa procjeni jesu li košarkaški(a i nogometni) navijači
reg. ovisnik is offline  
Old 06.08.2008., 13:55   #34
Quote:
native kaže: Pogledaj post
a jesi našao usporedbu... možda zato jer su jedina navijačka skupina u RH koja prati košarku. lako je tak pričat...
Drugi nisu niti sposobni organizirati navijačku skupinu (pa niti jedan Zagreb koji je 10x veći od Zadra) ali zato su sposobni brojati tuđa gostovanja. A niti ne mogu svoju dvoranu doma napuniti, nego im je pune zadarski navijači koji se deru 'Ovo je Zadar'. Urnebesno ...
__________________
apartmani na moru
Antimon2 is offline  
Old 06.08.2008., 17:31   #35
pitosporum, sljedeći put objava inicijala ili identiteta - ban, za sve vrijedi, ne samo za tebe.
Veko32 is offline  
Old 06.08.2008., 17:47   #36
Quote:
Antimon2 kaže: Pogledaj post
A zašto se Zadar osjeća kao doma i u Jazinama i u Dvorani Dražena Petrovića ?
Zato kaj KK Zadar Zagreb još uvijek nosi ime Cibona.
__________________
No body, no murder, no problem.
UMTS is offline  
Old 06.08.2008., 17:50   #37
Quote:
native kaže: Pogledaj post
a jesi našao usporedbu... možda zato jer su jedina navijačka skupina u RH koja prati košarku. lako je tak pričat...
Ne nego zato kaj ni jedna osoba kojoj je stalo do Zagreba i zagrebačkog sporta ne navija za Cibonu, ja sam osobno za Cibonu samo kad igra protiv Srba, protiv zadra mi je to isti k, igra tovarski protiv tovarskog kluba. A u europi sam uvijek protiv Cibone. Jebeš taj klub, sve su imali, i sve bacili u vjetar, ne oni već onaj miličević ili milinović kak se već zove. Taj klub je samo sjena velike Cibone koju su Zagrepčani nekada dolazili gledati, koja je imala 5 puta luđu atmosferu od jazina i koja je bila simbol zgb-a uz Badel i Dinamo. Ovo danas je dno dna.
__________________
No body, no murder, no problem.
UMTS is offline  
Old 06.08.2008., 19:00   #38
Quote:
acab kaže: Pogledaj post
Funcuti mi djeluju kao grupa gdje više predvladava mržnja prema Splita nego išta više.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaa
__________________
....piva i nije neki alhohol..........

Zadnje uređivanje bakero : 06.08.2008. at 19:00. Reason: dosadno mi je
bakero is offline  
Old 06.08.2008., 19:12   #39
Quote:
Antimon2 kaže: Pogledaj post
Drugi nisu niti sposobni organizirati navijačku skupinu (pa niti jedan Zagreb koji je 10x veći od Zadra) ali zato su sposobni brojati tuđa gostovanja. A niti ne mogu svoju dvoranu doma napuniti, nego im je pune zadarski navijači koji se deru 'Ovo je Zadar'. Urnebesno ...
UMTS ti je sve lijepo odgovorio kaj sam pretpostavio da znaš, pa mi se nije dalo pisat. ti sad dalje budi urnebesan, ludilo braleeee
native is offline  
Old 06.08.2008., 19:23   #40
Quote:
native kaže: Pogledaj post
UMTS ti je sve lijepo odgovorio kaj sam pretpostavio da znaš, pa mi se nije dalo pisat. ti sad dalje budi urnebesan, ludilo braleeee
Lijepo ste objasnili zašto ste jadni. Sad se možete pokriti ušima, hvala.
__________________
apartmani na moru
Antimon2 is offline  
Received Infraction
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:13.