Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.10.2010., 12:09   #41
Quote:
franči kaže: Pogledaj post
tratinska ti je odma ona ulica kod trešnjevačkog placa di je crkva sv,josipa odma malo poslje crkve kad ideš prema domu sportova ti je dj.vrtić i to je tam..a kak mogu doći do ove predstave u dubravi dabrići ..dajte mi recite di se to održava ,io u koliko sati ima i u petak ili sam subota.hvala
Održava se u knjižnici Dubrava. To ti je kod doma zdravlja u Grižanskoj.
__________________
P 30.06.2005. i L 28.04.2009.Ja sam na proputovanju kroz vječnost, imam još beskrajno mnogo vremena i sve je u najboljem redu...
TinchiS is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 12:30   #42
Quote:
Lea1805 kaže: Pogledaj post
Nema rezervacije karata, rekla mi je žena da samo dođemo 15 min ranije....planiramo u subotu na Dabriće
E sad zaboravila sam pitati di se to točno održava
To je scena Pipi i po netu je ulica Našićka (na njihovim stranicama)...a mislim da je netko spominjao Tratinsku pa jel znate di je to ili da zovem ponovno, kolko sam shvatila predstave se održavaju u dječjim vrtićima
Nazvala sam ipak i Scena Pipi koja ima Dabriće u subotu je u vrtiću Pipi Duga Čarapa u Našićkoj 18
Lea1805 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 12:34   #43
Quote:
franči kaže: Pogledaj post
tratinska ti je odma ona ulica kod trešnjevačkog placa di je crkva sv,josipa odma malo poslje crkve kad ideš prema domu sportova ti je dj.vrtić i to je tam..
po ovom opisu to nije tratinska nego trakošćanska.

tratinska je na potezu od cibone do trešnjevačkog placa.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 15:02   #44
U nedjelju je moja mama odvela klince na Ježevu kućicu u kazalište Let u Tkalči - i dočekala ih je obavijest da radi nefunkcioniranja grijanja do daljnjeg nema predstava . Nadam se da se to "do daljnjeg" ne bu odužilo.
__________________
Never underestimate the power of stupid people in large groups!
mama Dalton is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 15:26   #45
Jel gledao ko Aladina u Gorici? za koji je to uzrast? dojmovi?

@Maza, Miffy je po meni najbolja predstava za tak malu dječicu. Puna pjesmica, vesela, šarena - unlike Snjeguljica koju smo odgledali u polu-panici. Moja je curka imala 1.5 g kad je prvi put gledala Miffy i bila je oduševljena (al dobro, moja je uber pametna)
__________________
moje!
Ajme is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2010., 01:55   #46
Provjereno: sutra u knjižnici Dubrava 100% Juha od bundeve jer su Dabrići bili prošli petak ( zamijenili su datume ). Na nekim letcima i plakatima su prepravili datum a na nekima je još uvijek stari program

Ugl. sutra u 18 i 30 u knižnici Dubrava "Juha od bundeve".

Dobar tek!
__________________
P 30.06.2005. i L 28.04.2009.Ja sam na proputovanju kroz vječnost, imam još beskrajno mnogo vremena i sve je u najboljem redu...
TinchiS is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2010., 16:15   #47
Jel ide netko na "Juhu" danas?
__________________
P 30.06.2005. i L 28.04.2009.Ja sam na proputovanju kroz vječnost, imam još beskrajno mnogo vremena i sve je u najboljem redu...
TinchiS is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2010., 16:24   #48
Ajoj nama auto neće biti gotov do kraja tjedna i nije nam baš spretno onda ići do Dubrave tako da ćemo Boje duge ostaviti za koji drugi tjedan. Gledat ćemo Ja, zvekan u tan-tanu.
srecanajveca is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2010., 16:26   #49
Quote:
TinchiS kaže: Pogledaj post
Jel ide netko na "Juhu" danas?
idemo mi najvjerojatnije
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2010., 10:55   #50
Kazalište Let, Tkalčićeva 33

sutra (nedjelja) je u 12 h lutkarska predstava "Ježeva kućica"...glumi lutkarica Wanda Vilić
za djecu od 3 g...nadalje

p.s. ne zaboravite da se sat pomiće
žifka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 17:43   #51
Ovo je super stranica za dječje informacije pa tako i za predstave, skroz sam zaboravila na to... http://www.klinfo.hr/kategorija/hr/k...i-predstave/1/
srecanajveca is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 19:08   #52
Mi idemo u subotu na Jarun u Pipi duga carapa na predstavu Basnoigraonica o raznim zivotinjama.
__________________
mama po zanimanju
Ani4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 11:04   #53
U Rijeci je lutkarska revija do 11.11 !
__________________
prodaja
marina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 11:16   #54
nisam iskomentirala juhu - pomalo sam razočarana, iako sam se zapravo pripremila da je to predstava u knjižnici i nisam očekivala raskošnu produkciju. ne znam jel to zato što je par klinaca stalno ometalo predstavu, ali činilo mi se da glumci uopće ne dopiru do publike, da nisu djecu uopće uvukli u priču. i stvarno nisam očekivala raskošnu produkciju, ali čini mi se da je bilo preoskudno i siromašno.
ne znam kako to doživljavaju djeca, ali iz perspektive odraslog - priča nije baš najbolje ispričana. naglasak je stavljen na dosta nebitne dijelove, a onaj bitan dio priče u kojem bi trebala biti pouka je zbrzan. a i pouka mi baš nije jasna - treba pustit prijateljima da rade štogod hoće, makar radili gluposti i nered
uglavnom, malo sam razočarana.

nego, jel bio netko u kazalištu lutaka? ne piše im na sajtu za koju uzrast su predstave. mi bismo možda na ivicu i maricu ovu nedjelju.
i jel gledao netko neku ježevu kućicu negdje? ludo mi je dijete za ježurkom pa bih ju vodila.
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 11:41   #55
Vidiš kod nas su se djeca baš bila zapalila za Juhu i svi su na kraju čekali u redu da ju "probaju"... Inače neke njihove niskobudžetne predstave su i meni bile bezveze ali klinci su bili oduševljeni što je u stvari i bit svega....
srecanajveca is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 10:25   #56
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
i jel gledao netko neku ježevu kućicu negdje? ludo mi je dijete za ježurkom pa bih ju vodila.

Imaš Ježevu kućicu i u CeKaTe-u, 7.11.. Znam da ju je moj mali gledao prošle godine s djedom i bilo mu je ok (ajde, ja nisam bila pa ne znam iz prve ruke, ali njemu je po reakcijama bilo dobro).
ksenija_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 11:43   #57
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
nisam iskomentirala juhu - pomalo sam razočarana, iako sam se zapravo pripremila da je to predstava u knjižnici i nisam očekivala raskošnu produkciju. ne znam jel to zato što je par klinaca stalno ometalo predstavu, ali činilo mi se da glumci uopće ne dopiru do publike, da nisu djecu uopće uvukli u priču. i stvarno nisam očekivala raskošnu produkciju, ali čini mi se da je bilo preoskudno i siromašno.
ne znam kako to doživljavaju djeca, ali iz perspektive odraslog - priča nije baš najbolje ispričana. naglasak je stavljen na dosta nebitne dijelove, a onaj bitan dio priče u kojem bi trebala biti pouka je zbrzan. a i pouka mi baš nije jasna - treba pustit prijateljima da rade štogod hoće, makar radili gluposti i nered
uglavnom, malo sam razočarana.
I ja.
Inaće, Lali, gdje ste sjedili? Ja sam stalno gledala jednu mamu i njezinu curicu i pitala sam se jeste li to vi ( točno sam si tak zamišljala vas dvije ). Tko zna kaj si je žena mislila.
A oni klinci kaj su ometali predstavu su za posebnu temu. Tj. njihove mame koje ih ostave same ( i to nije bilo prvi put ) i odu na kavicu a klinci unutra rade "cirkus", deru se, guraju stolice djece ispred sebe, pričaju gluposti i prostače...nekulturni da je to prestrašno.
Tak sam se nabrusila i ako ih idući put opet vidim mislim da ću popričati s njima ( mislim na mame ). Inaće se nikad ne miješam i ne petljam, ali ovo je prešlo sve granice.
__________________
P 30.06.2005. i L 28.04.2009.Ja sam na proputovanju kroz vječnost, imam još beskrajno mnogo vremena i sve je u najboljem redu...
TinchiS is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 12:59   #58
Quote:
ksenija_2 kaže: Pogledaj post
Imaš Ježevu kućicu i u CeKaTe-u, 7.11.. Znam da ju je moj mali gledao prošle godine s djedom i bilo mu je ok (ajde, ja nisam bila pa ne znam iz prve ruke, ali njemu je po reakcijama bilo dobro).



šta je to tj,gdje se nalazi CKT????
__________________
zauvjek s moje ljeve strane...tri mušketira !!!
franči is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 13:35   #59
Quote:
franči kaže: Pogledaj post
šta je to tj,gdje se nalazi CKT????

Centar za kulturu Trešnjevka, Park Stara Trešnjevka.


Inače, za one koji su u Zagrebu, lako možete vidjeti većinu događanja za klince i odrasle u mjesečnom programu Turističke zajednice grada Zagreba (koji je besplatan i možete ga uzeti u njihovom uredu na trgu), ili pogledati na njihove web stranice (pod "Događanja"). Ne znam ima li sve na webu, ali u tiskanom izdanju je i program svih događanja u ZG županiji (elem, Velika Gorica, Jastrebarsko, Ivanić, Dugo Selo, itd.).
Sva događanja (za male i velike) u ZG županiji se mogu vidjeti i na stranicama turističke zajednice ZG županije (pod "Događanja", "Dokumenti za download").
ksenija_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2010., 10:53   #60
Jel gledao netko "Avijonko se ženi" (Svarog kazalište)....komentari? Jel za dijete od 2,5g?
Lea1805 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:11.