Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Hrana i zdravlje

Hrana i zdravlje Posebni režimi prehrane

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.05.2010., 21:31   #1
Kilaža

Ovako.trazio sam temu nisam je našo!! dajte mi anpište svoju dijetu i kako smršavjeti..visok sam oko 190cm a imam 94kg..i moram pothitno smršavjet...pa mi anpišite kako vi uspijevate u tome...
GSEdafy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 17:14   #2
Quote:
GSEdafy kaže: Pogledaj post
Ovako.trazio sam temu nisam je našo!! dajte mi anpište svoju dijetu i kako smršavjeti..visok sam oko 190cm a imam 94kg..i moram pothitno smršavjet...pa mi anpišite kako vi uspijevate u tome...
ovisi i o građi tijela, nije isto jaka građa i sitna, ne mislim pod time da si mali, nego konstrukcija, neki ljudi imaju jake kosti, pa samim time i veću kilažu, ako baš želiš smršavjet jedi onu hranu koja je manje kalorična, izbaci tjesteninu , bijeli kruh, masnoće, slatko... Jedi više voća i povrća, žitarice, bijelo meso...Uz sve to je važno i kretanje, pa izaberi neki sport, jer samom dijetom izgubiš na težini, al tijelo i mišiči ostaju mlohavi, pa nekretanjem i povratak na staru kilažu.
Ja nemam problema sa kilama, jer se puno krečem u slobodno vrijeme vozim bicikl, vježbam, uvijek nešto... važno je kretati se... za sve treba volje, pa eto odvaži se, kreni i ne odustaj
saturna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:59.