Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.01.2012., 14:45   #201
Quote:
SETRA Samoborček kaže: Pogledaj post
Nije
Ustvari na koju emisiju misliš, prije ponoći ili poslje?

PS. Zna li netko ijedan opravdan razlog zašto je HRT zvao Štimca da pjeva u novogodišnjem programu?
Pa ono smeče od "jel me neko tražio" ili kako to na Novoj zovu.. Kunolovca nisam gledao ali čitam da su svi oduševljeni...
koka36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2012., 14:53   #202
Nisam to gledao, možda čak i jesu
Samo su pjesme promjenili da budu ovogodišnje
Pogledam danas reprizu
SETRA Samoborček is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2012., 14:58   #203
Quote:
SETRA Samoborček kaže: Pogledaj post
Nisam to gledao, možda čak i jesu
Samo su pjesme promjenili da budu ovogodišnje
Pogledam danas reprizu
A koje to ovogodišnje pjesme ima Jole, Brena, Halid; grdović i ostali kvazi pjevači. Nisam gledao pa neznam jel bila kraljica ali kraičkom oka sam vidio Severinu koja nije trudna pa si mislim jel več rodila ili je to snimano prošlo prolječe...
koka36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2012., 17:29   #204
Evo gledam sad Napravili su neki mix svega i svačega .
Valjda i njima fali love, sve dali turcima .
SETRA Samoborček is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2012., 16:30   #205
Pjevaj moju pjesmu je bilo baš super.Gledala sam reprizu.Osim dobrih pjesama bilo je baš smiješno.Joj kad je Tarik uletio i zapjevo .
Tonka 212 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2012., 00:19   #206
Bravo HRT za možda najbolji novogodišnji program od 2000. :klap:
Nisam inače bio oduševljen HRTovim programom godine 2011, ali novogodišnji program daje nade za popravak i mogućeg povratka na vrh najgledanijih programa.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2012., 19:37   #207
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Bravo HRT za možda najbolji novogodišnji program od 2000. :klap:
Nisam inače bio oduševljen HRTovim programom godine 2011, ali novogodišnji program daje nade za popravak i mogućeg povratka na vrh najgledanijih programa.
u ovome se slažem u potpunosti
nicky2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 22:33   #208
Quote:
Tonka 212 kaže: Pogledaj post
Pjevaj moju pjesmu je bilo baš super.Gledala sam reprizu.Osim dobrih pjesama bilo je baš smiješno.Joj kad je Tarik uletio i zapjevo .

I meni se svidjelo. Veselo i spontano
mimozica 7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2012., 01:15   #209
Hrvatska radiotelevizija imala je najgledaniji Novogodišnji program od svih nacionalnih televizija.

Zadnji dan u godini HTV1 je gledalo 25% od ukupnog broja gledatelja koji su gledali televiziju i taj dan HTV je ostvario najveći udio u gledanosti svih TV.
U vremenu od 20.00 do 2.00 HTV1 je prosječno gledalo 496.000 gledatelja.
Emisije za doček Nove godine bile su najgledanije upravo na HRT-u.

Sjajne rezultate gledanosti komentirala je urednica Zabavnog programa Elizabeth Homsi: Zabavni program odlučio je za novogodišnji doček uz male ekrane svojim gledateljima ponuditi najbolje od svojih najgledanijih zabavnih emisija i veliko mi je profesionalno zadovoljstvo što je kvaliteta Zabavnog sadržaja prepoznata od naših gledatelja i kroz najgledaniji novogodišnji program HTV-a.

Program za doček započeo je na HRT-u sa specijalnim izdanjem emisije 8. kat Danijele Trbović, koju je gledalo 14,6 posto gledatelja opće populacije (AMR),odnosno 32,4 posto onih koji su u tom trenutku bili pred malim ekranima što znači kako je HRT-ov talk show pratilo 606.339 gledatelja.

Program se nastavio specijalom Ples sa zvijezdama kojega je gledalo 12,7 posto gledatelja (AMR) te 29,1 posto onih koji su u tom trenutku bili pred malim ekranima, odnosno 528.981 gledatelja.

Glazbeni show, također specijal Pjevaj moju pjesmu gledalo je 13,7 posto (AMR) odnosno 33,6 posto (SHR) ili 569.350 gledatelja.
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:25.