Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.12.2014., 19:46   #2001
imam jos skrivenih kvaliteta, ali ne mogu pricati o njima na temi gdje se apstinira

__________________
Her shadow never reflects her shape, and is tangible, like velvet. Her realm is a chaotic, constantly changing mass of colors and strange objects and shapes, and contains a sundial with the inscription Tempus Frangit.
Oswin Oswald is offline  
Old 26.12.2014., 19:49   #2002
Quote:
Oswin Oswald kaže: Pogledaj post
imam jos skrivenih kvaliteta, ali ne mogu pricati o njima na temi gdje se apstinira

Jest, da nebi oko sokolovo moderatorsko uočilo nepravilnosti i da rookies ne bi popadali. Meni osobno više ne smeta u apstinenciji
__________________
Napuši se kurca!
JesusReborn is offline  
Old 26.12.2014., 19:51   #2003
Quote:
JesusReborn kaže: Pogledaj post
Meni osobno više ne smeta u apstinenciji
blizis se hygrovom levelu awesomenessa
__________________
Her shadow never reflects her shape, and is tangible, like velvet. Her realm is a chaotic, constantly changing mass of colors and strange objects and shapes, and contains a sundial with the inscription Tempus Frangit.
Oswin Oswald is offline  
Old 26.12.2014., 20:10   #2004
Quote:
Oswin Oswald kaže: Pogledaj post
blizis se hygrovom levelu awesomenessa
Yap What 1 man can do, another man can do
__________________
Napuši se kurca!
JesusReborn is offline  
Old 26.12.2014., 20:53   #2005
Quote:
Oswin Oswald kaže: Pogledaj post
da, ali do danas sam se seksala. od sad sam tek na suhom do nove godine :ro fl::ro fl:
Oh ... baš te žalim
5 dana bez seksa ... ne znam kako ćeš to
Ja toliko mogu bez zraka

Quote:
JesusReborn kaže: Pogledaj post
Znači ja u biti onda volim sebe? I onda optužujem žene da su narciosidne :eek :
Aha...možemo razgovarati o tome ako hoćeš


Quote:
JesusReborn kaže: Pogledaj post
Neki forumaš ti razgoličio strasti? : misli: Nisu bili bicepsi u pitanju ali tu smo negdje sa proročanstvima :k lap:
aha...

Čim kažem sebi da neću odmah bi gurnula ruku u gaće
BoMe is offline  
Old 26.12.2014., 20:59   #2006
Quote:
BoMe kaže: Pogledaj post
Oh ... baš te žalim
5 dana bez seksa ... ne znam kako ćeš to
Ja toliko mogu bez zraka
blago tebi
ja sjebem sve. mislim da vise uzivam u onom trenutku kad odlucim da odustajem. ajmeee takva sloboda veci mi je gust od "pobjede"

OH FUCK IT JUST DO IT DO IT DO IT. cak se ni ne osjecam lose poslije. samo onako, fuck yeah.
__________________
Her shadow never reflects her shape, and is tangible, like velvet. Her realm is a chaotic, constantly changing mass of colors and strange objects and shapes, and contains a sundial with the inscription Tempus Frangit.
Oswin Oswald is offline  
Old 26.12.2014., 21:01   #2007
Quote:
Oswin Oswald kaže: Pogledaj post
blago tebi
ja sjebem sve. mislim da vise uzivam u onom trenutku kad odlucim da odustajem. ajmeee takva sloboda veci mi je gust od "pobjede"

OH FUCK IT JUST DO IT DO IT DO IT. cak se ni ne osjecam lose poslije. samo onako, fuck yeah.
Pa padni onda


Ja kad sam zadnji put pala...osjećala sam se super dok nisam završila a onda sam se osjećala bzzee
BoMe is offline  
Old 26.12.2014., 22:01   #2008
Quote:
BoMe kaže: Pogledaj post
Oh ... baš te žalim
5 dana bez seksa ... ne znam kako ćeš to
Ja toliko mogu bez zraka



Aha...možemo razgovarati o tome ako hoćeš




aha...

Čim kažem sebi da neću odmah bi gurnula ruku u gaće
ma nećemo tu to razglabati jer sam ionako već dobio kaznene bodove a ne želim testirati dalje proceduru

BoMe fino. Pokaži mu što je napaljena koka bez droge
Quote:
Oswin Oswald kaže: Pogledaj post
blago tebi
ja sjebem sve. mislim da vise uzivam u onom trenutku kad odlucim da odustajem. ajmeee takva sloboda veci mi je gust od "pobjede"

OH FUCK IT JUST DO IT DO IT DO IT. cak se ni ne osjecam lose poslije. samo onako, fuck yeah.
LUZERR. nema više komuniciranja s tobom da ne postanem i ja
__________________
Napuši se kurca!
JesusReborn is offline  
Old 27.12.2014., 01:51   #2009
Quote:
JesusReborn kaže: Pogledaj post
ma nećemo tu to razglabati jer sam ionako već dobio kaznene bodove a ne želim testirati dalje proceduru

BoMe fino. Pokaži mu što je napaljena koka bez droge
:
Mozemo kod mene u birtiji o tome

Mah... sad kad sjednem na sobni bicikl ima da odmah svrsim
BoMe is offline  
Old 27.12.2014., 02:23   #2010
Quote:
BoMe kaže: Pogledaj post
Mah... sad kad sjednem na sobni bicikl ima da odmah svrsim
Oh, ja bih volio bit sjedalo tog sobnog bicikla. Strašno bih to volio.
__________________
Tabasco "Witchfinder General" Sauce
Tabaxacum is offline  
Old 27.12.2014., 12:24   #2011
52 dan
hygro is offline  
Old 27.12.2014., 12:42   #2012
45
Ofenziva is offline  
Old 27.12.2014., 15:08   #2013
9. dan!! evo mene za vama!!
__________________
Her shadow never reflects her shape, and is tangible, like velvet. Her realm is a chaotic, constantly changing mass of colors and strange objects and shapes, and contains a sundial with the inscription Tempus Frangit.
Oswin Oswald is offline  
Old 27.12.2014., 15:40   #2014
Quote:
tabasco sauce kaže: Pogledaj post
Oh, ja bih volio bit sjedalo tog sobnog bicikla. Strašno bih to volio.
Šta nisi ti iznad seksa?

Ja spontano 5 dan
I dalje se ne igram i dirat ću se čim poželim

Na bicikl ne sjedam
BoMe is offline  
Old 27.12.2014., 15:48   #2015
Quote:
BoMe kaže: Pogledaj post
Šta nisi ti iznad seksa?
Ma nisam ja iznad sexa, ja sam iznad svakog tko ne dijeli moje privatne interese. Onda se osvećujem bojkotiranjem sexa.
__________________
Tabasco "Witchfinder General" Sauce
Tabaxacum is offline  
Old 27.12.2014., 15:58   #2016
Quote:
BoMe kaže: Pogledaj post
Mozemo kod mene u birtiji o tome
hmmm neznam kako da na ovo odgovorim pa ću šutit ko zaliven

Quote:
Oswin Oswald kaže: Pogledaj post
9. dan!! evo mene za vama!!
Još malo pa dvije znamenke Go Oswin
__________________
Napuši se kurca!
JesusReborn is offline  
Old 27.12.2014., 16:03   #2017
Quote:
tabasco sauce kaže: Pogledaj post
Ma nisam ja iznad sexa, ja sam iznad svakog tko ne dijeli moje privatne interese.
a pretpostavljam da istomisljenike ne sreces cesto, jelda?

Quote:
JesusReborn kaže: Pogledaj post
Još malo pa dvije znamenke Go Oswin
fuck yeah
__________________
Her shadow never reflects her shape, and is tangible, like velvet. Her realm is a chaotic, constantly changing mass of colors and strange objects and shapes, and contains a sundial with the inscription Tempus Frangit.
Oswin Oswald is offline  
Old 27.12.2014., 19:28   #2018
Quote:
tabasco sauce kaže: Pogledaj post
Ma nisam ja iznad sexa, ja sam iznad svakog tko ne dijeli moje privatne interese. Onda se osvećujem bojkotiranjem sexa.
Ukratko... zajebo si samo sebe

Quote:
JesusReborn kaže: Pogledaj post
hmmm neznam kako da na ovo odgovorim pa ću šutit ko zaliven
A zašto ne znaš ?

Nemoj i to sputavati u sebi ...
Pusti nešto da i izađe
BoMe is offline  
Old 27.12.2014., 20:28   #2019
Quote:
BoMe kaže: Pogledaj post


A zašto ne znaš ?

Nemoj i to sputavati u sebi ...
Pusti nešto da i izađe
Pa ima nešto u ovome što pričaš Samo birtija je geografski uvjetovana lokacija a gorivo je relativno skupo, premda jest pojeftinilo u zadnje vrijeme. Osim tog malog problemčića, odlična ideja
__________________
Napuši se kurca!
JesusReborn is offline  
Old 27.12.2014., 22:40   #2020
Quote:
JesusReborn kaže: Pogledaj post
Pa to je normalni nusprodukt da ti se neda jebat dok se toliko puta dnevno jebeš sa sobom Sav seksualni nagon završi u maramici a uz njega i kaskadno sve ostalo, poput želje za druženjem, novim izazovima u poslu/ faksu, sa suprotnim spolom, prijateljima, aktivnostima itd.
In short, I've solved all of life's problems... by creating a new problem

Oh well, fair trade.
Lagao bi kad bi reko da inače imam želju za tim stvarima. Zapravo, drago mi je, osim šta se tiče aktivnosti, iako su one (većinom) single-player. Ali to nije poslijedica apstinencije nego nečeg drugog.

Quote:
Umijeće samomedikacije, di skreneš misli sa trenutnih problema na vanprirodno zgodne djevojke sa ekrana koje ne mirišu, ne suprostavljaju ti se i sa kojima imaš 0 interakcije i 0 povezanosti.
U mojim krugovima to profesionalno zovemo desensitivizacija. Laički, kad lupaš glavom u zid tijekom zubobolje, samo da te boli nešto drugo, različito, nešto prolaznije, i skrene ti misli sa dugotrajnog problema, i da se onda po prolasku te boli osjećaš "bolje" i tu bol doživljavaš manje intenzivno, iako se vratiš točno tamo gdje si i počeo.

Malo je teško vidit poveznicu isprve, al radi se upravo o tome. Najveća poveznička točka je u tome da nam bol prisilno skreće pažnju na izvor boli, i to možemo iskoristit da ju maknemo s nečeg na čemu je zapela a ne želimo to, kao recimo drugi izvor boli ili nekog drugog osjećaja, a nestankom jednog preostaje samo stari, komparativno manji (1+1=2; 2-1=1). Iz istog razloga volimo ustrajat u kratkoročnim patnjama, slušat bedirajuću muziku i sl. Ovo percipiram kao nekakvo nužno zlo, bar do dana kad bude motivacije zaokrenut situaciju za 180°. Ali za svaki perpetuum mobile treba neka inicijalna sila da pogura u to stanje - motivacija stalnog partnera s kojim osjetiš "koji će mi kurac ovo, želim seks s njom, idem apstinirat!" Naravno, uz prelaženje catch-22 situacije da dopizdiš partneru zato jer se ne želiš ševit dok ne obaviš terapiju apstinencije.

Quote:
Što se tiče pušenja, ja sam probao na 100 načina prestati. Bilo je tu knjiga, savjeta, samohipnoze, dugih razgovora, žvakaća. Sve kurac i 0 bodova. Napokon probao e-cig i odlično si pašemo
Dođe mi ko sve ostale cigare, nije mi to to. Mrzim kad čujem "to je samo navika", ono, "zapališ, vučeš, čikaš", ko neki refleks, a ne uživanje u cigari. Isto ko kad seks gledam na razini potrebe, navike, ovisnosti... It doesn't work for me. It's either the real thing or nothing.

Quote:
Što se tiče seksa, meh. Apstinenciju sam i počeo zato da budem bolji u igri, da prije dođem do mufa i u tom segmentu ako želiš masovno pomaže, ili odmaže ovisno o tome kako gledaš.
Nisam siguran da pratim teoriju... Znači, nakon x dana po pokušaju i y relapsova koji te vraćaju na nulu, "brže" dođeš do mufa?

Mislim, kužim šta oćeš reć, samo kad gledaš iz tog kuta...

Quote:
Napaljeniji si, snižavaš kriterije
Ne vidim korist u tome

Quote:
nemaš problema sa socijalnom interakcijom
I'm pretty sure I'll still be asocial

Quote:
testosteroni ti podivljaju tako da zračiš samopouzdanjem i alfa dominacijom i ostalim pizdarijama.
Primjetio sam da mi se ovo prorijedilo, ali opet, mislim da je iz drugog razloga (a vjerojatno su povezani uzročno-poslijedičnom vezom). U svakom slučaju, super stvar.

Quote:
Tamo di nisi uletavao, sada bez problema se guraš. Naravno da onda i prije dođeš do seksa ako je to stvarno ono što želiš.
Ne želim, mislim kognitivno, i paše mi da se tijelo uskladilo s tim. Možda sam zato i tako tvrdoglav oko ovog

Quote:
Ali, kao što si u nekoj drugoj temi i sam napisao, ta igra je neisplativa, jer moraš trošiti ogromnu energiju, volju, želju u te stvari da bi došao do "nagrade".
Većinom je tako, ali na sreću ima pametnih i normalnih cura. Al sretno nać jednu od njih negdje vani uletavanjem.

Ne kažem da ih nema, al s obzirom na sistem i mentalitet, fakat trebaš bit osoba koja misli nekonvencionalno da uopće i pojmiš tu problematiku, a kamoli da usvojiš tu perspektivu na nju. Ali ode ja offtopic.

Quote:
Umjesto ovog gorenavedenog, možeš krenuti apstinenciju čisto zbog sebe, zbog želje da preusmjeriš taj povečani seksualni nagon na druge stvari, što je po meni daleko više ispunjujuće od bilo kakve "nagrade". S vremenom se dogodi situacija da više stvarno ne ovisiš o nikome da bi bio zadovoljan i sretan. Interakcije sa drugim ljudima gledaš kao dar, a ne način da dođeš do nečega . To je po meni prava vrijednost apstinencije
Ovo mi nije baš najjasnije. Ako apstiniraš ti prifali, right? Zajebi slučajeve poput mene koji ne mogu izdržat ni par dana, mislim općenito

Mislim da tek tad ovisiš o nekom, možda ne da budeš sretan i zadovoljan, al da budeš namiren. Ja reko jebeš to, ovako se mogu posvetit sebi i stvarima koje volim, bar do neke razine, bar dok ne naiđe ona prava. Uz nesretnu poslijedicu koju nisam mogo predvidit

I guess you can't cheat the system that much.
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:22.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger