Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Pogledaj rezultate ankete: Tko ce, umjesto Rosberga, sjesti u Mercedes 2017.
Alonso 6 17.14%
Button 5 14.29%
Massa 1 2.86%
Wehrlein 14 40.00%
Ocon 2 5.71%
Niko od navedenih (neko deseti) 7 20.00%
Glasovatelji: 35. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.12.2016., 13:21   #41
Pa TR (odnosno RB) nije pustio Sainca u Renault sto bi ga pustio u Mercedes?
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2016., 16:05   #42
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
Pa TR (odnosno RB) nije pustio Sainca u Renault sto bi ga pustio u Mercedes?
To se vrlo lako sredi ako se hoće...
Renault nije imal kaj ponudit RB-u, a i pitanje je koliko su bili spremni platit...
A Mercedes itekak ima kaj ponudit i bogme i mora platit sad u ovoj situaciji ako želi nekog iole ozbiljnijeg vozača...

Makar čini mi se da je sve gotovo.
http://www.grandprix247.com/2016/12/...edes-in-2017/?

S obzirom da je Flavio počel bacat izjave o tome kak on i Alonso poštuju ugovore i da nema šanse da Alonso završi u Mečki u sezoni 2017, sve mi se više čini da je to već gotova stvar
Flavio laže kad zine, samim tim ono kaj on tvrdi je obično potpuno suprotno...
dakle za pretpostavit je da je ugovor sa Mečkom već potpisan.

Jebe mi se za Flavia i Alonsa, al ak zbilja ode iz McLarena to bi mogel značit i kraj za ovu nekad veliku ekipu
Sponzori ih već sad napuštaju ko štakori Titanic, a još ak im ode i glavna zvijezda onda je samo pitanje dana kad bu zbrisalo i ono malo kaj ih je ostalo, uključujući čak i Hondu...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2016., 00:06   #43
Dolazak Alonsa u Mercedes nema sense da se dogodi, nema teoretske sense da on i Hamilton izdrze skupa, ako Alonso dode Hamilton zasigurno odlazi, ali bila bi to epska Borba
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2016., 10:07   #44
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Dolazak Alonsa u Mercedes nema sense da se dogodi, nema teoretske sense da on i Hamilton izdrze skupa, ako Alonso dode Hamilton zasigurno odlazi, ali bila bi to epska Borba
Čudan mi je onaj Hamiltonov intervju po pitanju Rosberga u kojem kaže da je i njegova penzija blizu...
Nekak na kraju ipak imam filing da on nebu išel nikam, osim možda u penziju...

U biti nisam prije ni razmišljal o tome, al realno u Ferrari bu išel jako teško nakon onog u Abu dhabiu, Ferrari baš i nije oduševljen sa vozačima koji ne poštuju timske naredbe i ekipu, a specijalno ne s onima koji to još k tome bez imalo srama rade i javno...

U Mclaren teško da bu se vratil, jer baš ga i ne vidim kao lika koji bi se vraćal unazad, nego prije kao nekog kome je zanimljivija stvar neki novi izazov...

U biti jedino ostaje Ranult, što baš i nije neka realna opcija
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2016., 10:15   #45
hmmm
Quote:
And Marca, a Spanish sports daily, quoted a Mercedes source on Friday as revealing that, true to the strongest speculation, Mercedes junior Pascal Wehrlein will get Rosberg’s seat.

“It is a specific request from Hamilton, who has vetoed the possibility of any top driver coming,” the source reportedly said.
Istina i bog toj Marci i općenito španjolskim F1 medijima ne verujem apsolutno ništ, no ovo možda i nije nemoguće...
Itekak je moguće da je Hamilton spriječio dolazak Alonsa u Mečku
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2016., 14:10   #46
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
hmmm


Istina i bog toj Marci i općenito španjolskim F1 medijima ne verujem apsolutno ništ, no ovo možda i nije nemoguće...
Itekak je moguće da je Hamilton spriječio dolazak Alonsa u Mečku
Pa normalno da je sprijecil dolazak Alonsa i to nacin ili ja ili on, to bi svako normalan ucinio i ocekivao da ce ovaj uciniti, momcad za dvojicom egoista nema sense da funkcionira kako treba
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2016., 17:31   #47
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Pa normalno da je sprijecil dolazak Alonsa i to nacin ili ja ili on, to bi svako normalan ucinio i ocekivao da ce ovaj uciniti, momcad za dvojicom egoista nema sense da funkcionira kako treba
Sve stoji i sve pet
Ali ak je to točno onda bi to značilo da je Lujo licemjerni lažljivac na kvadrat...

Okolo trabunja o tome kak je on za to da vozači imaju isti status u ekipi, te kak njega nije briga ko mu je momčadski kolega...
I još je i mudroval kak on u svojem ugovoru nikad nije tražil (ko Alonso ) da on odlučuje o tome ko mu je momčadski kolega, a eto sad ispada da je baš on dal veto na dolazak Alonsa
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2016., 00:13   #48
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Sve stoji i sve pet
Ali ak je to točno onda bi to značilo da je Lujo licemjerni lažljivac na kvadrat...

Okolo trabunja o tome kak je on za to da vozači imaju isti status u ekipi, te kak njega nije briga ko mu je momčadski kolega...
I još je i mudroval kak on u svojem ugovoru nikad nije tražil (ko Alonso ) da on odlučuje o tome ko mu je momčadski kolega, a eto sad ispada da je baš on dal veto na dolazak Alonsa
Nema to veze sa statusom u ekipi ima veze kaj njih dvojica nemogu funkcionirati , nisu mogli Senna i Prost , jer razmes!!.

Alonso je jako tezak lik i sklon je spackama , sasvim logicno, osim toga mi neznamo dali je hamilton stavio veto , to eto ti nagadas !
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2016., 11:03   #49
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
osim toga mi neznamo dali je hamilton stavio veto , to eto ti nagadas !
Pa ne nagađam ja, nego to tvrdi španjoska Marca...
E sad jel im za vjerovat, to je drugo pitanje...ja njima iskreno rečeno ne vjerujem baš ništ, pa čak ni da danas na naslovnicu napišu da je nedjelja nebi im veroval niti to
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2016., 12:26   #50
Pierre Gasly ,koji je po meni logičan slijed događaja u Toro Rossu ,navodno ide u Japan ,nešto slično kao Vandoorne. Znači 2018 kada ga žele stavit u Toro Rosso netko će očito letit, jer 2017 neće.
Sainz je po mojem skromnom mišljenju kvalitetniji i puno više izvlači iz bolida,Kvyat je ok dečko,više mi ga je bilo žao nego što je zapravo nešto i napravio ove sezone,ali onaj sami vrh nije.
Volio bih vidjeti baš Sainza u Mercedesu ali to je daleko od realnosti.

Čekam i dolazak viceprvaka u GP2, Antonija Giovinazzija, konačno jedan brz Talijan koji bi bio u F1, koji je iznimno talentiran,ali nisam siguran koji F1 tim stoji iza njega,tako da će osim Manora,teško do mjesta u F1
Alonsofan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2016., 12:09   #51
A kaj kažete na Pierre Gasly pobjednika ove godine u GP2 kategoriji?
ivic27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2016., 18:38   #52
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
To se vrlo lako sredi ako se hoće...
Renault nije imal kaj ponudit RB-u
Kako nije, a motore?
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2016., 18:42   #53
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Sve stoji i sve pet
Ali ak je to točno onda bi to značilo da je Lujo licemjerni lažljivac na kvadrat...

Okolo trabunja o tome kak je on za to da vozači imaju isti status u ekipi, te kak njega nije briga ko mu je momčadski kolega...
I još je i mudroval kak on u svojem ugovoru nikad nije tražil (ko Alonso ) da on odlučuje o tome ko mu je momčadski kolega, a eto sad ispada da je baš on dal veto na dolazak Alonsa
Joj i vi verujete u sve sto procitate

Ako Hamilton kaze da nema nista protiv to ko mu je timski kolega ja cu pre verovati njegovim recima nego sta neka Marca pise u korist Alonsa.
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2016., 19:54   #54
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
Kako nije, a motore?
Motore koje imaju ovak i onak i uopće ih ne žele
RB već jako dugo želi odjebat Renault...

samo imaju problem da im Honda nemre prodat PU (neda McLaren), a Ferrari i Mercedes im ne žele prodat motore ni pod razno...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2016., 20:12   #55
Inače baš mi i nije jasno zakaj se u nikakvim kombinacijama ne pojavljuje Kamui ili Vergne...
Oba su i više nego solidni vozači, nemaju previše godina i nisu neiskusni...

U biti Williams bi fakat i mogel dat tog Bottasa Mečki za neku ozbiljnu lovu i dopeljat jednog od njih dva i bok...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2016., 20:15   #56
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Motore koje imaju ovak i onak i uopće ih ne žele
RB već jako dugo želi odjebat Renault...


Vidim a kome bi otisli?

Quote:
samo imaju problem da im Honda nemre prodat PU (neda McLaren), a Ferrari i Mercedes im ne žele prodat motore ni pod razno...
Pa to ti kazem nemaju kome.
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2016., 20:27   #57
I onda im Renault može ponudit kaj konkretno
Motore koje imaju i sad, i to motore koje su im obavezni isporučivat bez obzira na sve...

Renault bi već odavno odjebal RB da može, al nesme zbog Berniea i FOM-a...
A i RB bi već odavno odjebal Renault, al nemre jer ih niko ne želi takve grintave i sa takvom šasijom da ih ne operu...

Problem RB-a je taj da su isključivo i samo sebe dizali u nebesa čak i kad su bili na vrhu, Renault od toga svega nije imal nikaj pa čak ni reklamu kak se spada...
A onda kad su krenuli problemi je eto krenulo i pljuvanje na maksimumu po Renaultu od strane RB-a...

I prvenstveno zato im niti jedan proizvođač nebu htel prodavat motore, jer su itekak svi skupa svjesni da je to totalna antireklama i i totalni pušing za proizvođača motora...

Jedino im sad eventualno može uletit Mercedes ako im zauzvrat daju Maxa...
I u konačnici to bi RB-u bio najpametniji mogući potez.
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2016., 20:50   #58
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
I onda im Renault može ponudit kaj konkretno
Motore koje imaju i sad, i to motore koje su im obavezni isporučivat bez obzira na sve...
A obavezni su e to nisam znao. E onda se RB prema njima obhodi kao prema djubretu

Quote:
Jedino im sad eventualno može uletit Mercedes ako im zauzvrat daju Maxa...
I u konačnici to bi RB-u bio najpametniji mogući potez.
Ma nece im Mecka dati motore ni pod razno.
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2016., 23:32   #59
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
I onda im Renault može ponudit kaj konkretno
Motore koje imaju i sad, i to motore koje su im obavezni isporučivat bez obzira na sve...

Renault bi već odavno odjebal RB da može, al nesme zbog Berniea i FOM-a...
A i RB bi već odavno odjebal Renault, al nemre jer ih niko ne želi takve grintave i sa takvom šasijom da ih ne operu...

Problem RB-a je taj da su isključivo i samo sebe dizali u nebesa čak i kad su bili na vrhu, Renault od toga svega nije imal nikaj pa čak ni reklamu kak se spada...
A onda kad su krenuli problemi je eto krenulo i pljuvanje na maksimumu po Renaultu od strane RB-a...

I prvenstveno zato im niti jedan proizvođač nebu htel prodavat motore, jer su itekak svi skupa svjesni da je to totalna antireklama i i totalni pušing za proizvođača motora...

Jedino im sad eventualno može uletit Mercedes ako im zauzvrat daju Maxa...
I u konačnici to bi RB-u bio najpametniji mogući potez.
Koji ce im k... c Max ako imaju Hamiltona?.

Max osim Brazila nije jos ništa pokazao, stovise Ricciardo je statisticki bolje prosao u tom duelu, Vrijeme ce pokazati koliko zapravo Max vrijedi.
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2016., 06:38   #60
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Koji ce im k... c Max ako imaju Hamiltona?.

Max osim Brazila nije jos ništa pokazao, stovise Ricciardo je statisticki bolje prosao u tom duelu, Vrijeme ce pokazati koliko zapravo Max vrijedi.
Marketing...
Max im treba kao maneken, a ni Ricc nije loš po tom pitanju...osim toga to bi automatski značilo i slabiji RB...
S obzirom na bolid im je ionak dovoljno dobar bilo ko, pa čak i Lauda bez obzira na godine...

U biti kog god drugog uzeli osim Alonsa/Vettela/Kimia ispadaju luzeri jer eto nisu u stanju privuč top vozače...a to baš i nije dobar PR...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:02.