Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Državna matura

Državna matura Matura-tortura

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.09.2015., 22:54   #701
Takvim pitanjima nije mjesto na ovoj temi.
Rakkatakka is offline  
Old 22.09.2015., 11:47   #702
Unhappy Pomoc, prijava fakulteta (postani student) !!!

Molim vas pomozite ,nekako
Ako iko ima ideju,savjet,nestoo!!
Nisam imala interneta zadnjih par dana,i na Postani student sam stavila , vise fakulteta,i sad mi je prosa dan kad sam ih morala maknit i odlucit se za jedan
i kako nisam imala internet, nisam ih uspila ni obrisat, a kasno sam i vidila sve to
i sad sam zajebala stvar...sta da radim??
place mi se majke mi
mjamja is offline  
Old 22.09.2015., 18:45   #703
Quote:
mjamja kaže: Pogledaj post
Molim vas pomozite ,nekako
Ako iko ima ideju,savjet,nestoo!!
Nisam imala interneta zadnjih par dana,i na Postani student sam stavila , vise fakulteta,i sad mi je prosa dan kad sam ih morala maknit i odlucit se za jedan
i kako nisam imala internet, nisam ih uspila ni obrisat, a kasno sam i vidila sve to
i sad sam zajebala stvar...sta da radim??
place mi se majke mi
Nisi ništa morala micat i odlučit se, samo ih poredat po prioritetima po redu. Ako ti nisu i upisala si nešto što ne želiš studirat, morat ćeš platit jer si nekome oduzela mjesto.
Rakkatakka is offline  
Old 22.09.2015., 19:11   #704
Gdje je nestala potvrda TANom za odabir fakulteta na koji sam upao??

To je prije par godina pisalo, sad nema. I dalje piše da sam upao na taj fakultet, ali ne mogu potvrdit upis.
M3do is offline  
Old 22.09.2015., 19:13   #705
Ne trebaš ništa potvrđivati. Zaključavanjem liste automatski upisuješ prvi fakultet na listi na koji si upao.
Rakkatakka is offline  
Old 23.09.2015., 23:10   #706
Quote:
Rakkatakka kaže: Pogledaj post
Nisi ništa morala micat i odlučit se, samo ih poredat po prioritetima po redu. Ako ti nisu i upisala si nešto što ne želiš studirat, morat ćeš platit jer si nekome oduzela mjesto.
Ovo je djelomično istina. Iz iskustva jednog kolege znam da nije morao platiti niti lipe jer se nije pojavio na upisu. S druge strane, upravo na ovom forumu sam čitao da postoje fakulteti koji naplate cijelu školarinu za jednu godinu. Tako da očigledno ovo ovisi od fakulteta do fakulteta.

@mjamja, jesi zvala fakultet, kako je ispalo na kraju?
wawrinka1 is offline  
Old 04.10.2015., 09:06   #707
ima li neki mail na koji pouzdano odgovaraju? kome uopće pisati - ncvvo-u?

i koje stranice pratiti? znam da ima jedna ncvvo gdje su ispitni katalozi. još koja?

ispričavam se ako pitam glupa pitanja, davno sam završila srednju pa ne znam gotovo ništa o maturi.

hvala
pretplate is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:03.