Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.10.2014., 18:08   #3081
Ustvari "lakše liječiti"...
__________________
666+999=zlo i naopako
Lesli Eldridž is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 21:16   #3082
Hvala
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2014., 12:28   #3083
Kolko dugo se čeka na pregled kod dr.Ivanovića a kolko još poslije pregleda do operacije?
uglavno pitanje je kako se to može najbrže riješiti
Hvala
Tomislav1986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2014., 12:37   #3084
Ako netko može neka kontaktira na mail [email protected],
čim prije da riješim,preporuke dobrodošle,kao i sve ostalo koja je metoda najbolja i najučinkovitija,koja je cijena kod privatnika
onaj tko je prošao sve

hvala
Tomislav1986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2014., 11:33   #3085
Ja sam u Leptiru došla na red za pregled kod dr. Ivanovića za 2 dana. I operacija je bila nakon 5-6 dana, mislim (isto u Leptiru, DG HAL+RAR).
Rečeno je da je metoda trajna, no kod mene nije bila.
__________________
Ente kalbii, ente kullun fii hajatii...
Linea Exclusive is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2014., 11:59   #3086
pozdrav forumašima, i evo da i ja podijelim svoje iskustvo, pa možda nekome pomogne!
ja imam hemeroide već više od dvije godine i sad su 3i4 stupnja i samo operativno se mogu uklonit,
ovako odmah da upozorim na neke stvari koje mi najčešće činimo, a to je da slušamo svakoga nebi li ozdravili, jer bolestan čovjek ima samo jednu želju, a to je da ozdravi, tako da bi mi svi sve dali samo da smo zdravi, i povodom toga drugi zarađuju masno.
ovako kad su prvog stupnja treba odmah rješavat problem zajedno sa stidom i sramom kod doktora, moja kolegica ima recept kojim ona riješi čim joj se pojave, a to je da nariba krompir svaku večer prije spavanja stavi oko čmara i kroz par dana nestanu, da napomenem i ja sam to pokušao, samo što je kod mene već kasno, bar mi je ublažilo peckanje i bol koju imam non stop.
onda recimo čista svinjska mast pomaže, al to vam je kad su vanjski,
detralex tablete sam i ja koristio isto su ublažile privremeno bol al nisu se povukli, opet napominjem jer sam zakasnio, a pomažu vjerujte mi,
onda ultraproct čepići i mast isto pomažu al samo ublažili bol i peckanje nisu se povukli, nažalost, sve zbog srama i stida kasno sam otišao doktoru, što savjetujem svakom nečekajte da bude kasno!
ovako 14.10.2014. idem na operaciju pa vam mogu malo pokušat približiti šta vas čeka ako odužit kao i sam,
Drazen26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 14:22   #3087
Dal je netko išao na THD metodu i kakva su iskustva;te gdje je to obavljeno?
Hvala
Tomislav1986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 11:42   #3088
Je li netko probao onaj hemosens komplet? Čini mi se da je to stvarno dobro pošto se dobije i gel i kapsule pa me zanima dal je netko to isprobao da napiše svoja iskustva. hvala
honda- is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 16:13   #3089
Da podijelim informacije s vama
Prije 10 dana počeo osjećat bol, sve je u jednom danu se dogodilo,zatim 2 dana dosta jako boli nemožete spavati a pošto ja nisam nikakva picajzla od čovjeka i mogu otrpjeti puno toga ipak nije išlo i uzel tablete.... ako vam se to dogodi obavezno kupiti ibprofen 400 za njih vam netreba recepti moja preporuka jer ako vas ulovi u noći žalit ćete kaj ih niste kupili (30 kn)
Kvržica je bila veličine manjeg oraha i zato mi je zadavalo to tolke probleme i bol...

Pa kreće informiranje po internetu i čitanje foruma ....
Kad sam otprilike znao kaj bi to moglo biti kod doktora po uputnicu i na merkur jer po preporukama sam čuo za Dr.Ivanovića da ga svi hvale Radi samo petkom na merkuru od 9 -12 sati,ali i preko cijelog tjedna rade doktori u to isto vrijeme od 9-12 tako da nemorate ako ne želite čekati baš petak

Stižem na merkur,doktor me zove skinete se i doslovno na sve četri na nekakv krevet posebani prvo pregleda unutra pa nakon toga pregled vanjskog hemeroida i kaže Prvi stupanj i trombozija..pita me dal želim da mi to odmah riješi i sestra mi klima glavom da si to odma riješim i ajde...Trombozija je nakupina zgrušane krvi i to je boljelo...slijedi lokalna anestezija 4 puta pika i za to mogu reći da je isto malo nezgodno ali pretrpi se tih 10 sekundi ,nekaj slično ko kod zubara
Kaže on da već dugo nije vidjel tak velik pričekate da injekcija počne djelovat i to vam zarežu i istiskaju tu zgrušanu krv van,kad je gotovo pola sata vani sjedenje i opet prematanje da samo provjere jer je sve ok i možete doma..
ja sam došao sam i auto parkirao malo dalje jer nisam imal u planu da opće kaj režu,ako imate kog neka ide s vama da vas vozi jer malo je nezgodno vozit nakon toga al izdrži se

Čitajući po forumima ja sma mislio za sebe da imam treći ili četvrti stupanj a mene je bolilo ko sam vrag na prvom stupnju zbog te tromboze....
Moja preporuka nemojte donosit zaključke sami ,uzmite uputnicu i pravac doktor da vam on točno kaže kaj je...
Tomislav1986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 16:19   #3090
Još jedna bitna informacija
Probajte kupiti Dolokain mast,ona vam služi za vračanje hemoroida nazad u anus ,a zašto vam to govorim zbog toga jer ako sam dobro skužio kada on izađe van i ne vratite ga unutra onda vam se počne zgrušavat krv i to se meni dogodilo barem mi je tak med.sestra rekla.a dolokain mast vam ima u sebi lidokaina to je valjda neki sastav koji malo kakti umrtvi i smanji bol dok ga vraćate...naravno ako ide ako nejde onda samo uputnicu u do doktora i sve će se tamo riješiti....
Ako trebate kakve informacije još javite se slobodno
Lijep pozdrav svima

Zadnje uređivanje Tomislav1986 : 10.10.2014. at 16:31.
Tomislav1986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2014., 07:27   #3091
Quote:
honda- kaže: Pogledaj post
Je li netko probao onaj hemosens komplet? Čini mi se da je to stvarno dobro pošto se dobije i gel i kapsule pa me zanima dal je netko to isprobao da napiše svoja iskustva. hvala
Skroz nestanu hemoroidi ili hemosens komplet je samo za ublazavanje simptoma (oteklina, bol, krvarenje, itd)?
zlrjgnhh is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2014., 16:10   #3092
Molim vas za savjet...
Vec 2,3 mjeseca osjecam pritisak u donjem dijelu leda i kod "repica" koji sam prije par godina cak uspjel slomiti. Vise nisam znala boli li md repic izvana ili iznutra, a u zadnjih tjedan dana osjetim pritisak na rektum i kao da je uzaren-topao.
Bila sam kod ginekol. I sve je ok.
E sad, malo citam i mislim da mi mozda te smetnje stvaraju hemoroidi, strsh me otic doktoru da ne bi bilo nesto gore.
Znaci, pritisak u donjem dijelu leda, osjecaj kao da je popustio misic anusa, kao da ce mi sve ispast kroz straznjicu.
Nemam krvi u stolici,ok se osjecam ali ovaj tjedan me izludi ta tupa bol i osjecaj u zdjelici kao da cu roditi.
Molim vas misljenje i sto da radim.
Hvala
ivkovace is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2014., 21:38   #3093
Javljam da je moja operacija (HAL-RAR + lasersko smanjivanje unutarnjih hemoroida) odrađenja u Njemačkoj prošla uspješno. Iznimno pozitivno iskustvo s proktologom (stručan, direktan, brz u komunikaciji, sve objasni, odgovori na sva pitanja, itd... zaista za svaku pohvalu) i solidna klinika. Danas je 4. dan od operacije, a jaka bol postojala je samo 1. dan. Rano je još za definitivne zaključke, tako da se neću zalijetati, ali zasad sve izgleda jako dobro. Koga zanimaju detalji, šaljem na PM. Sretno svima.
__________________
If liberty means anything at all, it means the right to tell people what they do not want to hear.
George Orwell
Godiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2014., 21:40   #3094
Ivkovace, moraš na pregled k proktolgu, nema ti druge pametne opcije.
__________________
If liberty means anything at all, it means the right to tell people what they do not want to hear.
George Orwell
Godiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2014., 17:23   #3095
Quote:
zlrjgnhh kaže: Pogledaj post
Skroz nestanu hemoroidi ili hemosens komplet je samo za ublazavanje simptoma (oteklina, bol, krvarenje, itd)?
Pozdrav svima,

uz dugogodišnje borbe s hemoroidima uspio sam ih se riješiti. Kupovao sam sve i svašta. Od svakavih lijekova do dodataka prehrani i svaki put bi mi se hemoroidi ponovno vratili ili pak bi se samo ublažili simptomi. ja sam hemosens kupio i isprobao i napokon da neki preparat stvarno djeluje. Meni su hemoroidi u potpunosti nestali. Moji hemoroidi su bili za operaciju ali uspio sam ih se rješiti hemosensom.
posei is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2014., 21:37   #3096
Opet će se vratiti... Ali ako za sada pomaže koristite to...
__________________
666+999=zlo i naopako
Lesli Eldridž is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2014., 06:24   #3097
Quote:
posei kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,

uz dugogodišnje borbe s hemoroidima uspio sam ih se riješiti. Kupovao sam sve i svašta. Od svakavih lijekova do dodataka prehrani i svaki put bi mi se hemoroidi ponovno vratili ili pak bi se samo ublažili simptomi. ja sam hemosens kupio i isprobao i napokon da neki preparat stvarno djeluje. Meni su hemoroidi u potpunosti nestali. Moji hemoroidi su bili za operaciju ali uspio sam ih se rješiti hemosensom.
Koliko je dobro za unutrasnje hemeroide?

I kako se maze, ima aplikator ili se maze vani, a djeluje i prema unutra?
zlrjgnhh is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2014., 18:39   #3098
Gdje kupiti hemosens i koja je cijena?
Jel ima tko islustva s LION-M kremom?
Tomislav1986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 01:49   #3099
Molim za savjet. Dobila hemeroid (vanjske) prije 6 mjeseci. Bio je samo jedan i ignorirala sam ga. Povremeno bi se upalio i prošlo bi to za dva dana. Prije 2 tjedna odjednom sam ih dobila 3 ili 4. Ne znam to ni izbrojiti. Bolilo je ko sam vrag. Bol je prestala al ostali su, kao neka viseća koža. Kod proktologa sam naručena tek za 3 mjeseca. Što da radim do tad? Ne krvare, nemam tvrdu stolicu. Nikad nisam imala problem sa stolicom. Mažem s nekim mastima, ne vidim promjene. Kako izgleda pregled kod proktologa? Jel dovoljno da on to samo pogleda? Imam 27 godina. Hvala
sani-st is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 09:29   #3100
Quote:
posei kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,

uz dugogodišnje borbe s hemoroidima uspio sam ih se riješiti. Kupovao sam sve i svašta. Od svakavih lijekova do dodataka prehrani i svaki put bi mi se hemoroidi ponovno vratili ili pak bi se samo ublažili simptomi. ja sam hemosens kupio i isprobao i napokon da neki preparat stvarno djeluje. Meni su hemoroidi u potpunosti nestali. Moji hemoroidi su bili za operaciju ali uspio sam ih se rješiti hemosensom.

Ti si kao neki trgovac? daješ reklame za sve i svašta....od tabletica za erekciju i čudno nakon samo jedne tablete ti se život promjenio,i nakon kaj si probal hemosens život ti se promjenio...a čudno baš nigdje na forumu nemogu nać ništa o hemosensu.....

Ostalo postovi od POSEI

Prošlo je već dosta vremena od tvog posta, jesi rješio svoj problem? Usput moram samo na brzinu reći da sam i ja imao tvoju situaciju i rješio sam to na malo jednostavniji način od odricanja i na kraju je sve sjelo na svoje mjesto. Kad sam ja imao taj problem zvao sam strica u Njemačku da ga pitam dal postoji nešto van naše države što bi mi moglo pomoć (to je bilo pred par godina) i tada mi je on rekao da će mi donijeti nekakve kapsule na prirodnoj bazi koje on koristi.. Donio mi je nek kapsule koje se zovu Durasan. Tada ih nije bilo kod nas al u zadnjih godinu-dve vidim da se prodaju i tu.
Meni bi se malo dizao, pa malo nebi i uvijek bi me nešto frustrirajuće izbacilo iz takta a nemam pojma što. Pretpostavljam da je to bilo do bivše cure s kojom sam dugo bio u vezi ali nakon što sam probao Durasan i nastavio dalje više mi se nije spuštao. Tim naprotiv, ponovno sam mogao i po tri puta u jednoj noći! Dobio sam takvu želju koja je trajala danima samo od te jedne kapsule.
Da, i nakon toga više me uopće nije bilo strah uletavat curama i trazit novu jer sam znao da mi se vise nece dogoditi da se nece dignut. Poslije sam našao novu curu s kojom sam još uvijek u vezi i nemam više problema s ne dizanjem. Durasan još uvijek tu i tamo uzmem čisto iz sporta kad se cura i ja zatvorimo na cijeli vikend i ne izlazimo iz sobe


Probao sam oba (almeu i durasan), oba su super ali ja bi ti osobno preporučio durasan jer djeluje dosta jače
Tomislav1986 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:21.