Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2010., 18:18   #41
svi moji aparati u kući su blomberg i sve šljaka bez greške
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2010., 08:21   #42
kladionica, jesi imala do sad iskustva s blomberg servisima? kakva je pokrivenost u Hrvatskoj? Gledam suđericu GVN 9380 i dvoumim između te i boschove.
__________________
Postujte bakterije - to je jedina kultura koju vecina ljudi ima u sebi.
Sanja :o) is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2010., 19:47   #43
Quote:
Sanja :o) kaže: Pogledaj post
kladionica, jesi imala do sad iskustva s blomberg servisima? kakva je pokrivenost u Hrvatskoj? Gledam suđericu GVN 9380 i dvoumim između te i boschove.
E plus kao generalni zastupnik za blomberg osigurava servis i nabavku dijelova. ja sam imala samo jednom neki problemčić na suđerici i poslali su mi servisera - vanjskog suradnika dok još nisu imali svoj servis. sad je i to sređeno.
inače: E plus, Pušić, Husta

ali, da ti budeš sigurna u to što ti ja govorim, najbolje bi bilo da i nazoveš E plus i da to ispitaš njih.
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2010., 20:26   #44
Baš sam kupila njihovu sušilicu, onu 45 cm s punjenjem odozgora i dobila sam samo njemačke upute. da li možda netko ima na hrvatskom ili mi može objasniti šta je šta i kak se radi s njom?
principessa7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2010., 21:35   #45
Quote:
kladionica kaže: Pogledaj post
E plus kao generalni zastupnik za blomberg osigurava servis i nabavku dijelova. ja sam imala samo jednom neki problemčić na suđerici i poslali su mi servisera - vanjskog suradnika dok još nisu imali svoj servis. sad je i to sređeno.
inače: E plus, Pušić, Husta

ali, da ti budeš sigurna u to što ti ja govorim, najbolje bi bilo da i nazoveš E plus i da to ispitaš njih.
Hvala, klada, budem
__________________
Postujte bakterije - to je jedina kultura koju vecina ljudi ima u sebi.
Sanja :o) is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 02:12   #46
blomberg tkt 5353

Quote:
principessa7 kaže: Pogledaj post
Baš sam kupila njihovu sušilicu, onu 45 cm s punjenjem odozgora i dobila sam samo njemačke upute. da li možda netko ima na hrvatskom ili mi može objasniti šta je šta i kak se radi s njom?
principessa7, kako te slusa susilica? trebamo da kupimo istu pa te molim da nesto napises o njoj...kakvo je tvoje iskustvo?
asani is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 13:23   #47
ima li ovdje ikoga ... gdje ste ljudi ... pomozite nam ... ovo je jedina susilica koju bismo mogli staviti u kupatilo zajedno sa masinom gornje punjenje ili nam preostaje da kupimo 2u1.
ukoliko je blombergica dobra onda odustajemo od 2u1
asani is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 13:37   #48
ajme oprosti... uopce nisam skuzila...

Ja sam jako zadovoljna. I meni nije drugacija stala i kupila sam ovu jer nisam imala drugih opcija.
Jedina mana mi je sto se dosta cuje. Stvarno susi super!!!!
principessa7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 18:24   #49
Quote:
principessa7 kaže: Pogledaj post
ajme oprosti... uopce nisam skuzila...

Ja sam jako zadovoljna. I meni nije drugacija stala i kupila sam ovu jer nisam imala drugih opcija.
Jedina mana mi je sto se dosta cuje. Stvarno susi super!!!!
a da ispraznish inbox...ne mogu ti slat poruke...fala!!!
ellyon is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 21:18   #50
prazan je.... pošalji!!!
principessa7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2011., 14:01   #51
Ploča za kuhanje BL-GCN23423X

Ima li netko iskustava s ovom Bloomberg-ovom pločom za kuhanje?

http://www.elipso.hr/bijela-tehnika/.../BL-GCN23423X/

tnx!
11i:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2011., 21:13   #52
Question trebam savjet...

Molim vas ima netko iskustva sa blomberg BEO9596X, ..http://www.elipso.hr/bijela-tehnika/...e/BL-BEO9596X/ ???
Ima sve kaj bi trebala teleskopske vodilice,PIROLIZA, dobra je cijena a i garancija je 5god. Sad me zanima daki netko ima tu pečnicu i kako funkcionira u praksi?
racek is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2011., 20:30   #53
Question MKND 9860

Blombergov hladnjak MKND 9860 je moj san snova! Da li netko ima taj uređaj pa mi može reći da li vrijedi te novce?!
lea&maja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2011., 00:22   #54
Quote:
lea&maja kaže: Pogledaj post
Blombergov hladnjak MKND 9860 je moj san snova! Da li netko ima taj uređaj pa mi može reći da li vrijedi te novce?!
- puno mjesta
- izvana fensi ali samo na prvi pogled, ima probleme s vratima, doljnja vrata su više izbačena van u odnosu na gornja, ovlašteni servisi to ne uspjevaju riješiti ni sa zamjenom za nova vrata
- bučan u odnosu na druge frižidere
- jeftiniji je i veći od sličnog takvog bosch frizidera

Odluka je na tebi
3rr0r is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2011., 18:55   #55
Hvala na odgovoru, ne znam zašto ali nadala sam se da će odgovor biti sve 5!
Sada sam u dilemi...
Molim te imam još jedno pitanje a tiče se tih vratiju. Da li je to samo estetski ili i tehnički problem?
lea&maja is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2011., 11:50   #56
Trebam savijet

perilica posuđa GVN9380

ima li je itko? kakvo je vaše iskustvo?
Sys is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2011., 12:09   #57
ugradbena pečnica BOSH

ugradbena pećnica BOSH,
nekorištena,
max 2,8 kW.
700 kn
upiti na pp
d1203 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2011., 16:36   #58
Quote:
Sys kaže: Pogledaj post
Trebam savijet

perilica posuđa GVN9380

ima li je itko? kakvo je vaše iskustvo?
moja je takva, model 2008. jedino što moja nema podesivu gornju košaru po visini.

radi svaki, svaki dan, nekad i 2x, sve je ok. koristim je već preko 3g.

što te zanima, nešto konkretnije ili ovo što sam rekla?
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2011., 19:15   #59
Ajme Kladi ja sam oduševljena !

ne mogu vjerovati da je tako jeftina 3400,oo kn pa sam sama sebi rekla idem pitat ili je to neka patka,
46 db znači tiha je, to mi je bitno, super programi,odgoda pranja... ma sve živo ima i skroz je povoljna


I da te pitam dvije stvari :

-"aquAvoid plus" da li to znači aqua stop?
-da li su košare čvrste, tj da li je plastika od košara čvrsta jer su mi za neke perilice napomenuli da su košare izrazito "mekane" i da se plastika na nekima odlemi pa me zanima koliko je ovo tvoje čvrsto?
Sys is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2011., 19:56   #60
Quote:
Sys kaže: Pogledaj post
Ajme Kladi ja sam oduševljena !




I da te pitam dvije stvari :

-"aquAvoid plus" da li to znači aqua stop?
-da li su košare čvrste, tj da li je plastika od košara čvrsta jer su mi za neke perilice napomenuli da su košare izrazito "mekane" i da se plastika na nekima odlemi pa me zanima koliko je ovo tvoje čvrsto?
da, mislim da je to aqua stop

košare su čvrste
nema nikakvih promjena na njoj.

svaka 2-3mj. očistim je onim sredstvom Finish, spremnik za sol dopunjujem svaka 2 tjedna, koristim najpovoljnije po cijeni tablete iz lidla, W5 i jako su mi dobre, neko sjajilo i to je to
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:51.