Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.07.2015., 00:11   #61
Bome
Zato sam i rekao ako je održavan, ako nije onda ne pomaža ni da ima manje od 100000 km.
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2015., 00:23   #62
Quote:
hasnfefer kaže: Pogledaj post
Upravo bacio malo mi je čudno sljedeće:
- oglasivač je iz Pule
- Auto je iz Belog Manastira
- 1998-a, ima Xenone, a nema bočne jastuke

što se kilometraže tiče, ako je stvarna ne vidim zašto ne bi mogao još toliko odvoziti, naravno pod uvjetom da je redovno održavan, i da se nastavi održavati. Ima ih sa 500000 km prodaju se u njemačkoj za parsto €ura
Samo da se nadovežem u vezi xenona, svi redizajn modeli (od 1997. godine) imaju leću za kratka svjetla, bez obzira da li ima ili nema xenon.
Isti slučaj kao i kod Passata B5.5.
Twincharged is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2015., 00:26   #63
Quote:
Twincharged kaže: Pogledaj post
Samo da se nadovežem u vezi xenona, to su farovi od redizajn modela, i oni svi imaju leću za kratka svjetla, bez obzira da li ima ili nema xenon.
Isti slučaj kao i kod Passata B5.5.
jel bi to moglo značit da je bio lupan odnaprijed žešće, ili da je čovjek stavio te farove?

ne zelim ni pomislit na teoriju da je sklepan od dva auta
__________________
"Glumiti, dozirati, biti distanciran ili hiniti emocionalnu hladnoću ne znači biti mističan. To naprosto znači biti pozer."
Dark Dizkober is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2015., 00:33   #64
U međuvremenu sam editirao post. Nisam bio siguran od kad je bio redizajn. Wikipedija kaže od 1997 na dalje.
Znači, sve štima, to je onda redizajn ako je iz 1998. g.
Twincharged is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2015., 01:11   #65
Quote:
Twincharged kaže: Pogledaj post
U međuvremenu sam editirao post. Nisam bio siguran od kad je bio redizajn. Wikipedija kaže od 1997 na dalje.
Znači, sve štima, to je onda redizajn ako je iz 1998. g.
mogla bi onda biti dobra kupnja, naravno ako su kilometri stvarni...a onda pogledam za te novce može kupiti i relativno noviji stilo ili nešto..ali opet više povjerenja imam u audi
__________________
"Glumiti, dozirati, biti distanciran ili hiniti emocionalnu hladnoću ne znači biti mističan. To naprosto znači biti pozer."
Dark Dizkober is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2015., 02:15   #66
Quote:
Dark Dizkober kaže: Pogledaj post
jel bi to moglo značit da je bio lupan odnaprijed žešće, ili da je čovjek stavio te farove?

ne zelim ni pomislit na teoriju da je sklepan od dva auta
Ma moze bit da je tip samo stavio farove od FL, ne mora znaciti da je lupan. Puno ljudi je radilo takav zahvat na A4orkama prije FL. Inace, da ovo nije FL primjeti se po bocnim zmigavcima (kvadratni su), bravama (uglate su), zastitnim lajsnama na vratima (tanke), straznjim svjetlima (drugaciji raspored svjetala) i centralnoj konzoli u unutrasnjosti (klima uredjaj). To je ovako sto se lako primjeti. Sve su ti vec rekli, motor je izdrzljiv i uz redovno odrzavanje odvali pola milje bez problema. A i drugi motor ne kosta nekk bogatstvo..
hrvoje091 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2015., 10:07   #67
Volan mi zvoni na uzbunu. Previše je zguljen za 218 tkm.. Vozio sam Audije s više km i volan je ko novi... I u mom autu na 150 kkm se na volanu još ne vide tragovi trošenja, koža se samo malo jače sjaji nego na novim..
Henry Miller is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2015., 10:25   #68
Quote:
Henry Miller kaže: Pogledaj post
Volan mi zvoni na uzbunu. Previše je zguljen za 218 tkm.. Vozio sam Audije s više km i volan je ko novi... I u mom autu na 150 kkm se na volanu još ne vide tragovi trošenja, koža se samo malo jače sjaji nego na novim..
kiselost znoja sa ruku kod svakoga je različita, a zna se da kožni volani na istom automobilu kod nekoga brže propadnu, a kod nekoga ne zahvaljujući znoju...
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2015., 10:35   #69
Quote:
Dark Dizkober kaže: Pogledaj post
pitat cu ja njega jel moze provjera kilometraze u tehničkom...ako se počne izvlačit ima taj i 320 000
Kod audija tdi iz 98 zadnje što gledaš je km. Ako je održavan motor može vrtit preko pol milje bez problema. Odvezi auto kod mehaničara na pregled da ne bude - nismo znali.

Edit: vidim Josip je rekao sve prije mene...
__________________
GO
Afla is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2015., 20:04   #70
pomoc

Pozdrav,

treba mi pomoć, koje se motorno ulje lijeva u Audi A4, B5 Avant, 2001.g, 1.9 TDI?

Ostao sam bez ulja a našao sam u prtljažnjiku praznu kanticu castrol Edge Full Syntetic 5w-30 ali nisam siguran da li je to pravo ulje za taj motor?

u korisničkim uputama na francuskom koliko sam skužio piše da se za ovaj motor koristi ulje (Service LongLife) specifikacije: VW 506 00 i VW 506 01 ?

Koje ulje onda uzeti i s kojom oznakom?
hvala
carlitobrigante is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2015., 20:43   #71
Ako ti je motor pd onda trebas castrol edge turbo diesel 5w40 505.01 svakih 10 do 15 k km. Ako imas bosgericu, uzmi castrol magnatec c3 ali ne za dpf, nego 505.00. 5w40
__________________
Pero
pero_OS is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 12:45   #72
Quote:
pero_OS kaže: Pogledaj post
Ako ti je motor pd onda trebas castrol edge turbo diesel 5w40 505.01 svakih 10 do 15 k km. Ako imas bosgericu, uzmi castrol magnatec c3 ali ne za dpf, nego 505.00. 5w40
Hvala na brzom odgovoru!

Ono što znam da je nadolijevan s Castrol Edge SAE-5w-30 acea c3 vw 504 00/ 507 00 ; fulfits requirements of former vw 503 01 specifications..

Na štangici mi je do prije cca 400km očitava malo manje od sredine a sada je ispod minimuma.. koliko onda trebam cca ulja nadopuniti?

i kako doznati jeli motor pd ili bosch?
carlitobrigante is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 14:17   #73
Mislim da je samo onaj sa 66kw sa bosch pumpom.
__________________
Ponekad samo pozelim da me neko probudi, cvrsto zagrli i kaze: Evo, ovdje je kafa i 5 milijuna eura!
Zgodni is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 16:01   #74
Quote:
Zgodni kaže: Pogledaj post
Mislim da je samo onaj sa 66kw sa bosch pumpom.
Moj je 66 kW a oznaka motora je AHH ako išta znači :/

Znači uzimam ulje za motor s bosch pumpom oznake 505.00. 5w40? I koliko trebam usipati s obzirom da mi je ispod minimuma

Hipotetski da ulijem "pogrešno" ulje tipa 505.01 da li bi išta bilo?

puno nepoznanica za neznalicu
carlitobrigante is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 16:11   #75
Pravoga si pitao. :klap:

Dolij ulje do maksimuma. Nemoj miješati ulja različitih specifikacija.
__________________
Potpis
WXW is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 16:18   #76
Ako ti je motor predviđen za a3/b4 505.00 ulja i ti koristiš c3 505.01 trošit će ti mako više ulja i to je to...
__________________
Pero
pero_OS is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 16:27   #77
Quote:
WXW kaže: Pogledaj post
Pravoga si pitao. :klap:

Dolij ulje do maksimuma. Nemoj miješati ulja različitih specifikacija.
A šta s ovim što je dolijevan Castrol Edge SAE-5w-30 acea c3? jel to isparilo?
carlitobrigante is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 16:34   #78
Quote:
pero_OS kaže: Pogledaj post
Ako ti je motor predviđen za a3/b4 505.00 ulja i ti koristiš c3 505.01 trošit će ti mako više ulja i to je to...
izgleda da si bio u pravu,u specifikacijama spominju ulje VW 505 00 i 505 01 ,a ako nije dostupno kao može se koristiti i ulje po specifikaciji ACEA B3 ili B4 (koliko sam uspio prevesti s francuskog :/ )

Svakako uzet nešto od toga i ne za dpf jer pretpostavljam da mi auto nema taj filter obzirom da je 2001?
a valjda će nešto ovi iz salona Tokić znati preporučit za totalne neznalice
carlitobrigante is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2015., 13:24   #79
ontopic

neznam da li sam nešto zeznuo ili je problem neki s motorom

Uglavnom , šipka je pokazivala razinu ispod min te sam nadolijevao s Castrol Edge 5W-40 malo pomalo dok nisam došao do razine cca 2 mm ispod max. Lijevano u hladan motor i bio je u leru. E sada, nakon što sam odvozio nekoliko puta razina na šipci se podigla cca 2-3 mm iznad max (mjereno u leru i na hladan motor)!
kako je to moguće? možda ako je ulje različite gradacije, ili nešto nije u redu s motorom pa pravac mehaničar da zamijenim kompletno ulje??

Rashladna tekućina je na istom novou tako da nije moglo doći do miješanja. Može neki savjet i smije li se voziti tako?

Ulio sam 3.5-4 dcl a kapacitet je 3.5 l. Da li je ta količina ulja dovoljna da na šipci prijeđe od ispod min do 2-3 mm iznad max??

Zadnje uređivanje carlitobrigante : 05.08.2015. at 13:41.
carlitobrigante is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2015., 14:39   #80
Hladan motor i ti kontroliraš ulje? Nije valjda radio u leru dok si točio ulje?
Moguće je jer ne znaš. Ako je ulja na hladan motor 2-3mm previše onda je na vruć naanje 5mm previše. Sada pogodi zašto se ulje dolijeva dok je motor vruć i zašto u vrućem stanju mora biti na maks.
Mogao si prije pitati.
__________________
Potpis
WXW is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:34.