Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Državna matura

Državna matura Matura-tortura

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2010., 15:11   #41
I ja prijavio fiziku ali zbilja ne znam zašto. A i informatika je bila dosta dobra tako da ću ovo vjerojatno pisat iz zajebancije.

Koliko ih je točno prijavilo fiziku?
__________________
"Things are not what they seem, nor are they otherwise."
soadfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 15:13   #42
Quote:
night-angel kaže: Pogledaj post
aha. to mi nije bilo jasno. mene zanima inženjerska fizika a geografiju i sve kaj počinje s geo mrzim.
hahahaa, suosjećam s geo
ma meni će bit fizika drugi izbor, tako da sam sveeee temeljito proučila vezano za pmf
a i frend mi je brucoš na fizici. on bi baš eksperimentalnu fiziku pa ono
__________________
Dajte mi ideju za potpis :)
Medena :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 15:16   #43
Quote:
Medena :) kaže: Pogledaj post
hahahaa, suosjećam s geo
ma meni će bit fizika drugi izbor, tako da sam sveeee temeljito proučila vezano za pmf
a i frend mi je brucoš na fizici. on bi baš eksperimentalnu fiziku pa ono
on je taj smjer? i kak mu ide? tebi je isto taj smjer na drugom izboru? kaj ti je prvi?
night angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 15:31   #44
Quote:
night-angel kaže: Pogledaj post
on je taj smjer? i kak mu ide? tebi je isto taj smjer na drugom izboru? kaj ti je prvi?
jep, završio je prvi semestar s 5. i to mi je nabrajao kak se napatio i sad ima dva znojna pazuha xDxDxD
da, stavila sam si fiziku na drugi izbor. cijelo ljeto sam si bila ufurana kak ću ja na fiziku, al onda sam skužila da me geni više privlače. tak da mi je sad molekularna biologija prva.
a što se fizike tiče, nisam za profesorski smjer. eksperimentalna mi je preeksperimentalna (kad nisam ja tak maštovita za istraživanja). jedino klimatologija mi je ok, al zvuči predosadno :/
__________________
Dajte mi ideju za potpis :)

Zadnje uređivanje Medena :) : 21.03.2010. at 15:39.
Medena :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 15:36   #45
Quote:
Maxes kaže: Pogledaj post
Vjeruj mi viđao sam ja svakakvih koji su uzeli fiziku za izborni
takve su mi osobe najjače. čuju da je neki fax dobar i odma tamo sebe stavljaju mada nemaju veze sa matišom i fizikom.
SkuLL :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 15:41   #46
Quote:
SkuLL :) kaže: Pogledaj post
takve su mi osobe najjače. čuju da je neki fax dobar i odma tamo sebe stavljaju mada nemaju veze sa matišom i fizikom.
Ko iz mog razreda... Padaju matematiku i fiziku i sad se oni prijavili kao neki uber-cool budući studenti građevine... Samo zato što traži osnovnu razinu svih predmeta...
__________________
...nada umire posljednja ;)...
Maxes is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 16:33   #47
Quote:
Medena :) kaže: Pogledaj post
jep, završio je prvi semestar s 5. i to mi je nabrajao kak se napatio i sad ima dva znojna pazuha xDxDxD
da, stavila sam si fiziku na drugi izbor. cijelo ljeto sam si bila ufurana kak ću ja na fiziku, al onda sam skužila da me geni više privlače. tak da mi je sad molekularna biologija prva.
a što se fizike tiče, nisam za profesorski smjer. eksperimentalna mi je preeksperimentalna (kad nisam ja tak maštovita za istraživanja). jedino klimatologija mi je ok, al zvuči predosadno :/
ja sam si ufurana od prvog razreda da budem to studirala a sad sam skužila da me ništ ne zanima i da opće ne bi trebala studirati.
night angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 16:45   #48
Meni je najbolja zbirka zadataka od Srdelića (crvena zbirka) i knjige od Vladimira Paara. Zadaci od Srdelića znaju bit stvarno izkomplicirani kad se usporede sa žutom zbirkom ali su predobri, žuta zbirka je uvrštavanje u formulu... Mislim da je žuta zbirka dovoljna za odličan rezultat, i proučit malo cijelu teoriju i to je to.
fesbovac st is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 16:51   #49
Quote:
night-angel kaže: Pogledaj post
ja sam si ufurana od prvog razreda da budem to studirala a sad sam skužila da me ništ ne zanima i da opće ne bi trebala studirati.
haha, kužim te
__________________
Dajte mi ideju za potpis :)
Medena :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 16:53   #50
Quote:
buduci_fesbovac kaže: Pogledaj post
Meni je najbolja zbirka zadataka od Srdelića (crvena zbirka) i knjige od Vladimira Paara. Zadaci od Srdelića znaju bit stvarno izkomplicirani kad se usporede sa žutom zbirkom ali su predobri, žuta zbirka je uvrštavanje u formulu... Mislim da je žuta zbirka dovoljna za odličan rezultat, i proučit malo cijelu teoriju i to je to.
ne znam za druge zbirke, ali ja inače za školu redovno radim po žutoj, riješim sve zadatke, ak gdje zapne tu su rješenja s neta ili eventualno profesorica. i imam pet, za natjecanja se ništa dodatno ne spremam pa budem uvijek prva, evo već treća godina zaredom, neoborena s prijestolja županiije
__________________
Dajte mi ideju za potpis :)
Medena :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 16:59   #51
Quote:
buduci_fesbovac kaže: Pogledaj post
Meni je najbolja zbirka zadataka od Srdelića (crvena zbirka) i knjige od Vladimira Paara. Zadaci od Srdelića znaju bit stvarno izkomplicirani kad se usporede sa žutom zbirkom ali su predobri, žuta zbirka je uvrštavanje u formulu... Mislim da je žuta zbirka dovoljna za odličan rezultat, i proučit malo cijelu teoriju i to je to.
crvena zbirka awwwww.
night angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 15:35   #52
dobra stvar kod fizike je to šta 99% ljudi koji je pišu nemaju pojma
SilvrBckGorilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 17:02   #53
Quote:
SilvrBckGorilla kaže: Pogledaj post
dobra stvar kod fizike je to šta 99% ljudi koji je pišu nemaju pojma
potpis...to nije ništa novo i kada su bili prijamni, ljudi su se više fokusirali na matematiku...
__________________
...:::Ja sam bez tebe i ta tvoja oka mila, kao sivi soko' bez krila:::...
sp0ck is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 23:05   #54
Quote:
SilvrBckGorilla kaže: Pogledaj post
dobra stvar kod fizike je to šta 99% ljudi koji je pišu nemaju pojma
ja sam u onih 1%
night angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2010., 15:23   #55
ima nekoga ko je riješil test s nacionalnih 2007? da vidim dal sam točno riješil
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2010., 16:32   #56
Koja je onda najbolja zbirka crvena ili žuta? Čula sam da se spominje i neka zelena? uf
korinaema is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2010., 16:34   #57
Quote:
korinaema kaže: Pogledaj post
Koja je onda najbolja zbirka crvena ili žuta? Čula sam da se spominje i neka zelena? uf
ma plava xD
__________________
Dajte mi ideju za potpis :)
Medena :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2010., 17:57   #58
Quote:
korinaema kaže: Pogledaj post
Koja je onda najbolja zbirka crvena ili žuta? Čula sam da se spominje i neka zelena? uf
Ja mislim da ti je skroz svejedno... i crvena i žuta i plava su dobre za ovo šta traže na maturi...
Amelie-Poulain is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2010., 20:15   #59
Quote:
d._m. kaže: Pogledaj post
ima nekoga ko je riješil test s nacionalnih 2007? da vidim dal sam točno riješil
mislin čak da san ja to rješavala.
javi mi se na pm šta ti točno triba
Moschino_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2010., 21:07   #60
Quote:
d._m. kaže: Pogledaj post
ima nekoga ko je riješil test s nacionalnih 2007? da vidim dal sam točno riješil
Daj reci koji zadatak??
manhatma is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:03.