Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.11.2010., 23:58   #1
Tomb Raider: The Guardian of light

Evo stigla nova Lara
Kupio san igricu, instalirao, došao na 2. level i neda mi se. Da, malo je dosadna. Uglavnom, grafika je dobra, isplati se probajte

Ako već postoji thread, ja se izvinjavam!

Operating system Windows XP, Windows Vista or Windows 7
CPU Intel 3.0+ GHz or AMD 2.5+ Ghz processor
Memory 1 GB (XP) or 2 GB (Vista/7)
Hard drive space 7 GB of free space
Graphics hardware nVidia GeForce 6800+, ATI 1300XT+
Sound hardware DirectX 9.0c Compatible
Network Internet or LAN connection required for download and multiplayer

Iako nije baš tačan (ovo je copy/paste sa Wikipedie). Imam Intelov procesor od 2.7GH7 i radi flawless.
Edit: Nema Tomb Raider u imenu!!! Samo Lara Croft, neznam zašto, ako mod može da popravi
Java Junkie is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2010., 18:25   #2
oduvijek sam volio Tomb rider serijal,iako su ga svi redovito pljuvali.ali ovaj nastavak me ne uvjerava nikako pogotovo zbog tog izometrijskog pogleda na igru.ali probat ću je odigrati pa da vidim.
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 20:46   #3
Pčeo sam je igrati.zabavna razbibriga,ali niš posebno.nadam se da je to samo neka međufaza i da će nastaviti s novim tomb rider serijalom.
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 12:27   #4
Mojoj klinčadiji se uopće ne sviđa. Ne mogu doskočiti na nešto i odustali su. Žali bože truda za skidanje i instaliranje. I sad bi ju još trebala i uninstal
__________________
_________________________________________________žene se dijele na udovice i na one koje rade na tome
my_cloud is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 18:05   #5
Quote:
lexluthor84 kaže: Pogledaj post
oduvijek sam volio Tomb rider serijal,iako su ga svi redovito pljuvali.ali ovaj nastavak me ne uvjerava nikako pogotovo zbog tog izometrijskog pogleda na igru.ali probat ću je odigrati pa da vidim.
Neznaju šta propuštaju a niti se ne zamaraj s time jer Tomb Raider je jako dobro prihvačena kod publike po prodaji isto tako, a i od kritika tako da pojedinici ne čine ništa.
Uglavnom 6.12 Novi i to pravi Tomb Raider informacije dolaze, tako da će mo sve o novom Tomb raideru znati, otvorit ću temu čim izađu informacije
BozWon is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 20:51   #6
Quote:
DrBoz39 kaže: Pogledaj post
Uglavnom 6.12 Novi i to pravi Tomb Raider informacije dolaze, tako da će mo sve o novom Tomb raideru znati, otvorit ću temu čim izađu informacije
Da, da vidio sam vijest prije desetak dana i baš se veselim.... znači to je ponedjeljak.... nadam se da će biti tu negdje u Europi objavljena, ili u Japanu još bolje što se mene tiče

Kad se to desi očekujem temu pa ćemo fino tamo raspravljat....

A što se ovog spin-off nastavka tiče, igrao sam ga kod frend prvih 3-4 misije i meni se sviđao, ono baš je opuštajuć, naravno da nije to regularni TR čak niti službeno nema ime TR nego Lara Croft, ali svejedno mi je zanimljiv, kao TR s Diablo pogledom i pomalo mehanikom hack&slash RPGa
Daxo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 21:21   #7
Quote:
DrBoz39 kaže: Pogledaj post
Neznaju šta propuštaju a niti se ne zamaraj s time jer Tomb Raider je jako dobro prihvačena kod publike po prodaji isto tako, a i od kritika tako da pojedinici ne čine ništa.
Uglavnom 6.12 Novi i to pravi Tomb Raider informacije dolaze, tako da će mo sve o novom Tomb raideru znati, otvorit ću temu čim izađu informacije
Hvala na dobrim vijestima.meni je ta igra u duši,ono,sve sam nastavke odigrao i uvijek mu se rado vratim,iak sam u međuvremenu otkrio i druge igre i žanrove.jedino me Angel of darkness razočarao,očekivao sam dobar preobrat a zapravo su napravili,bah,lošu stvar.Gledano s tehničke strane barem.
ali zato od legenda pa nadalje igra je ponovo zablistala,kolko tolko s obzirom da mi je underworld bio dobar tehnički,ali malo zbrzan u priči i kratki.
Sad,nadam se da će novi nastavak ponovo imati neku epsku priču i biti duži.
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 22:23   #8
Zapravo taj Guardian of light i nije tako loši.bilo bi ok da ubuduće između dva Tomb rider nastavka objave jedan takav manji Lara Croft nastavak.tako će imati više vremena da detaljno obrade svaki T.R.nastavak,a igrači će imati što igrati dok čekaju.
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 13:37   #9
Imaju li u igri oni bossovi?Mrzim bossove,Legend nisam presla upravo zbog tih bossova....
Sharlotte is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 14:17   #10
Quote:
Java Junkie kaže: Pogledaj post
Evo stigla nova Lara
Kupio san igricu, instalirao, došao na 2. level i neda mi se. Da, malo je dosadna. Uglavnom, grafika je dobra, isplati se probajte

Ako već postoji thread, ja se izvinjavam!

Operating system Windows XP, Windows Vista or Windows 7
CPU Intel 3.0+ GHz or AMD 2.5+ Ghz processor
Memory 1 GB (XP) or 2 GB (Vista/7)
Hard drive space 7 GB of free space
Graphics hardware nVidia GeForce 6800+, ATI 1300XT+
Sound hardware DirectX 9.0c Compatible
Network Internet or LAN connection required for download and multiplayer

Iako nije baš tačan (ovo je copy/paste sa Wikipedie). Imam Intelov procesor od 2.7GH7 i radi flawless.
Edit: Nema Tomb Raider u imenu!!! Samo Lara Croft, neznam zašto, ako mod može da popravi
Ne slažem se s tobom ,ja sam cijelu igru prosao s bratom u coop modu.Igra je zanimljiva i nista u coop modu ne mozes izvrsiti bez timskog rada.

Quote:
lexluthor84 kaže: Pogledaj post
Pčeo sam je igrati.zabavna razbibriga,ali niš posebno.nadam se da je to samo neka međufaza i da će nastaviti s novim tomb rider serijalom.
I ja isto mislim ,mislim da spremaju neki odlični nastavak lare , mozda bi bilo bolje da su napravili neki remake npr lare 4.(ja sam prosao ama bas sve lare.

Zadnje uređivanje Spectre : 06.12.2010. at 14:37. Reason: Dupli post, molim koristi Edit ili Multi-quote
ForumHelper is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 18:03   #11
Quote:
DrBoz39 kaže: Pogledaj post
Uglavnom 6.12 Novi i to pravi Tomb Raider informacije dolaze, tako da će mo sve o novom Tomb raideru znati, otvorit ću temu čim izađu informacije
Hej.... eto, ja malo istražio danas i došla je potvrda na Game Informeru da će u siječanjskom broju zaista biti premijera nove lare i to pazite sad na 10 strana
I još jedna dobra vijest, iako je siječanjski broj na kioscima u Britaniji ako se ne varam je 11.12 tako da vrlo brzo ćemo imati mnoge detalje...

Do onda samo par zanimljivih rečenica na njihovoj službenoj stranici uz definitivnu potvrdu prijašnjih glasina, potpuno nova Lara, mlada, neiskusna s elementima horora i koliko se čini zaista i luk na naslovnici se može vidjeti.... sve u svemu, vrlo zanimljivo i ne znam dal se isplati već sad otvoriti temu, ali čim dođu prve konkretne informacije mogli bi ha? za sada ovdje ćemo spamat malo (ako se modovi slažu)
http://www.gameinformer.com/b/news/a...-revealed.aspx
Daxo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 19:32   #12
Da i ja sam razmišljao da se otvori kad više detalaja izađe, ali jako mi se sviđa pogotovo Larin novi look.
BozWon is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 19:35   #13
Quote:
ForumHelper kaže: Pogledaj post
Ne slažem se s tobom ,ja sam cijelu igru prosao s bratom u coop modu.Igra je zanimljiva i nista u coop modu ne mozes izvrsiti bez timskog rada.



I ja isto mislim ,mislim da spremaju neki odlični nastavak lare , mozda bi bilo bolje da su napravili neki remake npr lare 4.(ja sam prosao ama bas sve lare.
Remake 2. i 4. bi bio zanimljvi ali sumnjam,možda u jednoj budućnosti.

Quote:
Daxo kaže: Pogledaj post
Hej.... eto, ja malo istražio danas i došla je potvrda na Game Informeru da će u siječanjskom broju zaista biti premijera nove lare i to pazite sad na 10 strana
I još jedna dobra vijest, iako je siječanjski broj na kioscima u Britaniji ako se ne varam je 11.12 tako da vrlo brzo ćemo imati mnoge detalje...

Do onda samo par zanimljivih rečenica na njihovoj službenoj stranici uz definitivnu potvrdu prijašnjih glasina, potpuno nova Lara, mlada, neiskusna s elementima horora i koliko se čini zaista i luk na naslovnici se može vidjeti.... sve u svemu, vrlo zanimljivo i ne znam dal se isplati već sad otvoriti temu, ali čim dođu prve konkretne informacije mogli bi ha? za sada ovdje ćemo spamat malo (ako se modovi slažu)
http://www.gameinformer.com/b/news/a...-revealed.aspx
zar nisu tako nešto govorili i za Angel of darkness'pa onda se desilo da zabrljaju.malo me strah,samo da ovaj put ne fulaju.ja sam za promjene u franšizi,ali ne neke drastične.recimo da malo uozbilje priču i igru.disad je sve bilo ono prilično jednostavno.A što se tehničke strane tiče,mislim da CD u ovih zadnjih par nastavka radi dobar posao.
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 20:25   #14
Quote:
lexluthor84 kaže: Pogledaj post
zar nisu tako nešto govorili i za Angel of darkness'pa onda se desilo da zabrljaju.malo me strah,samo da ovaj put ne fulaju.ja sam za promjene u franšizi,ali ne neke drastične.recimo da malo uozbilje priču i igru.disad je sve bilo ono prilično jednostavno.A što se tehničke strane tiče,mislim da CD u ovih zadnjih par nastavka radi dobar posao.
ja svoj optimizam temeljim upravo na ovom zadnjem što si rekao, CD radi izvrstan posao u zadnja 3 nastavka

Ali kapitalizam je takav,izdavač Eidos, a sada Square Enix nisu bili zadovoljni s prodajom i tražili su nešto novo.... očito da sada ide nešto potpuno novo, vidjet ćemo da li će ovo uopće imati ikakve veze s starom Larom ili je ovo nova Lara Croft... kako se čini ovo nije prava pljačkašica grobova

A što se tiče flopa s AoD-om, mora se priznat da je bivšim developer Core Desing imao dobrih ideja, ali izvedba je bila loša, a i njihovo odugovlačenje izrade i onda su prisiljeni izbacit van poluproizvod i ispalo je kako je ispalo

Ali nekako vjerujem da će ovaj nastavak uspjeti, uzeli su si više vremena, vrlo vjerojatno informacije koje su procurile početkom godine su namjerno puštene da ispipaju teren, dobro je prošlo i sada sigurno imaju već konačnu viziju, a nagađa se da je izlazak zakazan za kraj 2011..... kako god, glavno da se nešto dešava i to je pozitivno, ipak je brand Tomb Raidera veliki magnet, teško da će to samo tako uništi
Daxo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 22:21   #15
Quote:
Daxo kaže: Pogledaj post
ja svoj optimizam temeljim upravo na ovom zadnjem što si rekao, CD radi izvrstan posao u zadnja 3 nastavka

Ali kapitalizam je takav,izdavač Eidos, a sada Square Enix nisu bili zadovoljni s prodajom i tražili su nešto novo.... očito da sada ide nešto potpuno novo, vidjet ćemo da li će ovo uopće imati ikakve veze s starom Larom ili je ovo nova Lara Croft... kako se čini ovo nije prava pljačkašica grobova

A što se tiče flopa s AoD-om, mora se priznat da je bivšim developer Core Desing imao dobrih ideja, ali izvedba je bila loša, a i njihovo odugovlačenje izrade i onda su prisiljeni izbacit van poluproizvod i ispalo je kako je ispalo

Ali nekako vjerujem da će ovaj nastavak uspjeti, uzeli su si više vremena, vrlo vjerojatno informacije koje su procurile početkom godine su namjerno puštene da ispipaju teren, dobro je prošlo i sada sigurno imaju već konačnu viziju, a nagađa se da je izlazak zakazan za kraj 2011..... kako god, glavno da se nešto dešava i to je pozitivno, ipak je brand Tomb Raidera veliki magnet, teško da će to samo tako uništi
Pa budemo vidjeli,i ja mislim da je ideja za AOD bila dobra,ali uništena je izvedba.Možda nebi bilo loše da pokušaju nešto u tom pravcu što se priče tiče.malo mračnije,ali i dalje povezano s Tomb Rider aktivnostima.
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2010., 14:11   #16
Pozdrav!
Upravo skidam ovaj novi nastavak i uskoro pocinjem igrat jedva cekam
Jel igra tko? Kakva je igrivost?
Malo mi se ne sviđa sto kamera vise nije iz 3. lica nego iz pticje perspektive
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2010., 15:09   #17
Quote:
Princess Yuna kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Upravo skidam ovaj novi nastavak i uskoro pocinjem igrat jedva cekam
Jel igra tko? Kakva je igrivost?
Malo mi se ne sviđa sto kamera vise nije iz 3. lica nego iz pticje perspektive
Zabavno i dobro napravljeno,malo baca na arkadne igrice više nego na tomb rider klasiku,ali dobro za međuigru dok čekamo novi nastavak pravog Tomb ridera.priča je jednostavnija od prethodnih nastavaka.
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2010., 19:37   #18
Igrala sam sad prvi nivo i sviđa mi se
Nije super ko zadnja tri nastavka, ali moze proc. Jedino me malo zivcira kamera na sigleplayeru kaj nije u 3. licu. Za multiplayer je super sto je iz pticje perspektive jer olaksava igranje i ne pogube se likovi po ekranu nego se uvijek oboje vide. A i sam multyplayer je pre dobro napravljen
Kako su samo ukladili Laru i onog lika da si međusobno pomazu i zajedno prelaze nivoe. Multiplayer je puno bolji i zabavniji od singleplayera, obavezno probati
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 12:08   #19
Pozdrav
Evo ja pokusavam pomalo krenuti sa novom Larom, al... jel se moze rotirati kamera i kako? Da bi je usmjerio da ide ravno recimo po stepenistu, moram drzati dva gumba stisnuta. Kako da joj kameru namjestim iza ledja, da rotira sam njom.. hm, ak to nisu tak napravili, mislim, ak se nemoze.... katastrofa!
__________________
Kako oblikovati potpise
Japac is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 13:32   #20
Mislim da se to nemoze u ovom nastavku. Bas zato jer vise nije pogled iz 3. lica.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:55.