Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.03.2024., 10:26   #9701
Nema puno dobrih motora u breri osim 1.8tbi koji je mršavog momenta za taj model. Težak auto, teški flop.
Mairon is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2024., 11:46   #9702
Quote:
Mairon kaže: Pogledaj post
Nema puno dobrih motora u breri osim 1.8tbi koji je mršavog momenta za taj model. Težak auto, teški flop.
320Nm sasvim dovoljno.
Ax-AlO is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2024., 13:08   #9703
Quote:
Mairon kaže: Pogledaj post
Nema puno dobrih motora u breri osim 1.8tbi koji je mršavog momenta za taj model. Težak auto, teški flop.
Sto me falilo 2.4 MJ motoru,da mjenjac nije bio ogranicavajuci faktor isao bi i bolje…krajna brzina je bila dobra, ubrzanje solodno,cak nije mnogo ni trosio…
Svicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2024., 13:21   #9704
2.4 je pretežak za takav auto
__________________
moj je život švajcarskaaa
skoro pasvršen
True croat said "jasam prije 30 godina dosao kada ste Vi pjevali borbene, kupovali devize od mene novcima koje je Vam je dao Ante Markovic "
sArAkUzZa is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2024., 13:22   #9705
Brera I dizlo. Bezveze kombinacija. Pitaj seba, kojem je glava motora rekla bye bye, uz trošak od 20k kn. Brera dizlo nije bio brz auto u smislu jakih među ubrzanja.

A 1.8 tbi 320nm je dovoljno nekima, ali u teletu od vozila nije nešto. Da su ostavili 235ks verziju, ne bi riječ rekao. Ali su u breri uškopili cavalie.
Mairon is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2024., 13:34   #9706
2.4 je nesrazmjeran za taj auto kolko je glasan.Ajd u kabini kolko tolko al izvana nema razlike između njega i IMTa u radu.
Bozy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2024., 14:48   #9707
Quote:
Bozy kaže: Pogledaj post
2.4 je nesrazmjeran za taj auto kolko je glasan.Ajd u kabini kolko tolko al izvana nema razlike između njega i IMTa u radu.
Tebi je bucan, 5 cilindara samo sapuce, gore sam ti ostavio da poslusas, .stari VM 2.4 su bucni ali 2.4 MJ je milina slusati

Quote:
sArAkUzZa kaže: Pogledaj post
2.4 je pretežak za takav auto
Sam automobil je tezak, 1,7 t....boze moj tezina je tu...
Svicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2024., 15:10   #9708
Nije isto 100kg u gepeku ili pod haubom
__________________
moj je život švajcarskaaa
skoro pasvršen
True croat said "jasam prije 30 godina dosao kada ste Vi pjevali borbene, kupovali devize od mene novcima koje je Vam je dao Ante Markovic "
sArAkUzZa is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2024., 15:58   #9709
Quote:
rocker1987 kaže: Pogledaj post



Potrošnja guma, veća kod Giulie, jerbo, ja je vozim. I službena je, haha. ��


Inače, BMW i Giulia su oboje plavi i kad stoje jedno kraj drugog, izgledaju ko jednojajčani blizanci izvana, sa različitim prednjom maskom.
jesu li DA tablice na alfi?
sokak is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2024., 15:59   #9710
Quote:
sokak kaže: Pogledaj post
jesu li DA tablice na alfi?
Haha, nije, nije, ne brini. 😁
rocker1987 is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2024., 16:21   #9711
Quote:
rocker1987 kaže: Pogledaj post
Haha, nije, nije, ne brini. 😁
ma kad si rekao sluzbena i ta plava boja, vidam jednu DA tablica, one svijetlo plave lijepe boje, to je misano blue? zna se pojaviti u mom kraju, prode mi kroz mjesto, spusti se sa autoceste ... pa sam mislio da si to ti!


GTA kazes posjedujes.. sta reci, koju poruku poslati
sokak is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2024., 20:34   #9712
Quote:
sokak kaže: Pogledaj post
ma kad si rekao sluzbena i ta plava boja, vidam jednu DA tablica, one svijetlo plave lijepe boje, to je misano blue? zna se pojaviti u mom kraju, prode mi kroz mjesto, spusti se sa autoceste ... pa sam mislio da si to ti!


GTA kazes posjedujes.. sta reci, koju poruku poslati
Svjetlija plava je misano blue, da, tamnija je anodized Blue metalic... Ova moja je ZD tablica, tako da nije za. Mislim da su samo 2 misano blue Veloce benzin ZD tablica, jedna bez panorame, moja je s panoramom. To je ono što zasad znam, sad, ima li primjena od lipnja, ne znam.

Ako sam dobro shvatio, Veloce, Ekstrema, Ti i ostale jače (V6) verzije jedino imaju dva ispuha zada, slabije vezija samo jedan.

Da, sramota me i reći koliko ima km nakon 3 godine. Iskreno govoreći, bez onog m i nije neka razlika od QV. Nepotreban luksuz.
rocker1987 is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2024., 20:48   #9713
Svijetla je misano, tamna montecarlo blue kada govorimo Veloce.
Ax-AlO is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:52.